Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Мене стримали можливі наслідки для дитини. Ну і що з того, що медицина розвинена краще? Все одно наслідки можливі і крапка. І відсоток ймовірних наслідків не такий вже й малий. Добре як пощастить, а як ні? І саме ти/твоя дитина попаде в "статистичну групу". А про епідуралку нам перед пологами багато розказували, і показували "апаратуру" і весь персонал, що буде присутній на операції. І поо наслідки теж розповідали. Якщо Бог дасть ще раз народжувати, то однозначно буде без епідуралки. Ну за виключенням кр (тут то звичайно краще ніж повна відключка), але я про такий сценарій не думаю.
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Плюси і мінуси епідуралки не залежать від країни . Чесно, в Україні епідуралки я б напевне не робила
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Дівчата, та можливі наслідки ЕА для дитини однакові як в Україні так і в Америці, та хоч на Марсі... Саме це - особисто для мене є основним аргументом "проти". Звичайно якщо КР - то може і ліпше, хоча я вже навіть не знаю. Моїй мамі вирізали грижу в серпні - з ЕА. То зараз має спинні болі і дуже часті головні болі.
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Ну власне я й мала на увазі можливі наслідки як для себе, так і для дитини. Схиляюся до того все таки, що за кордоном в цьому є більший досвід ніж у нас, тому можливість виникнення ускладнень у наших пологових є вищою. Можливо помиляюся, просто здається має бути якась різниця, коли епідуралка є поширеною практикою і коли вона робиться час від часу. Це як, скажімо, іти на операцію до молодого чи досвідченого хірурга - ніхто ж не гарантує, що ускладнень не буде, але можливість їх виникнення є різною в обох випадках. Це я так собі на хлопський розум думаю Ну але оскільки народжувати за кордоном мені не світить, то питання ЕА відпадає само собою. ---------- Додано в 19:25 ---------- Попередній допис був написаний в 19:24 ---------- Трішки не зрозуміла. Якщо від країни не залежить, тоді чому б в Україні не робили?
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Ну бо в Україні для матері напевно все ж більший ризик, немає ще стільки практики.
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? То стосується матері. Для дитини, як Лідочка писала, то від місця і досвіду не залежить.
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? :xaxa: Ну то тоді значить все ж таки в дечому залежить щось і від країни, вірніше досвіду її лікарів, як я писала вище, адже ЕА не є абстрагованим поняттям, що існує саме по собі, бо ж так чи інакше її наслідки певним чином залежатимуть від руки лікаря. Принаймні для матері, як я зрозуміла зі слів дівчат.
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? а я аргументів проти не шукаю. Тому що для мене просто нема жодного аргументу "за"
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? мені дуже цікаво, про які саме наслідки для дитини розповідали вам?
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Зараз не маю як ті записи свої пошукати, але думаю інфо буде практично та сама на вікіпедії чи будь-якому інформаційному сайті на цю тему. Якигось відкритів нам не повідомляли
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Щойно закінчилась передача "Про життя" на інтері. Темою була спляча красуня...28-річна Ірина з Іллічівська більше року в комі, з них 8 місяців в однокімнатній квартирі з мамою, чоловіком і двома дітьми які вірять що мама прокинеться. При кесаревому лікар-анастезіолог допустився помилки при введенні епідуральної анастезії по 14!!! пунктам. Наслідки плачевні. Не впевнена що хтось відповість за це...хіба двоє діток, які ростимуть без мами. В кінці передачі коли чоловік її сказав, що всі їх листи і пошуки доказів вперлись в одну відповідь - результатів експертизи треба чекати три роки мінімум, ведучий відповів, що надіється, що вірить в те що через три роки Ірина сама зможе піти і отримати ці результати... По закінченню передачі показали надпис - Ірина померла 30.10.2012....
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? В липні в мене народилися донечка кесарським розтином(другим вже). Родила на Батальній і з епідуральною анестезією. Дуже задоволена. Перший кесарський був під загальною анестезією, тоді відходила набагато довше і ще три дні відкашлювалася після трубки. Анестезію мені робила Свідерко Людмила Богданівна і все пройшло супер. Правда під час операції я дрімала, але чула перший крик дитини, а на прикінці під час шиття чула лікарів і відповідала на питання. ніяких негативних наслідків зараз не відчуваю. Так, що я за!
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Цікаво, хто народжував у нас на Батальній з використанням ЕА (але пприродньо, без кесарського) ? Які були відчуття - вона повністю знеболює всі перейми чи якісь больові відчуття залшаються? І сама ін"єкція тої ЕА в спину, напевно, болючий процес?
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? може трохи поофтоплю, але вискажусь. Перечитала цілу тему. Чому зациклились закордоном - на Україні, та і в нас є хороші лікарі, для прикладу моя мама 12 років в Італії була, то до зубного і гінеколога тільки тут зверталась, бо каже що там їй не трапилось хороших лікарів, і тьотка моя в Німеччині 13 років і теж лікується тут, і зразу для скептиків... справа не в грошах що там дорожче, а справа у лікарях. Є і тут хороші лікарі і там, вивчені за гроші теж є і тут і там. І нема чого викрикати бо за кордоном розвинутіше. Епідуралку при кесерському і тут добре роблять, то що думаєте і при звичайних не зробили б?? Розказувала мама і про КР в Італії, і не все так гарно як по статистиці в інтернеті виглядає.... Справа в тому, що дійсно для чого ЕА при природніх, обезболити себе? І попасти у % непотрібного нікому ризику. З особистого досвіду скажу у мене були надзвичайно складні пологи, цьому є свій ряд причин, які від лікаря аж ніяк не залежали, а тільки від мого стану здоров"я і деяких травм раніше. Тиск у мене скочив 210/120, збивали уколами, про ЕА мови навіть не йшло, не знаю чим би тоді взагалі все закінчилось. У мене думка, що і при високому тиску ЕА - це теж ще не є показник при природніх пологах. Зараз чекаємо друге маля, звісно лячно, бо пам"ятаю все з попередніх, але ніяке КР і ЕА ми взагалі не розглядаємо. Молю Бога щоб цього разу все було добре і чоловіку знову получилося бути зі мною на родах, це було найбільше і найкраще обезболення, бо разом дійсно легше!
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Перший кесарський був під загальною, відходила нормально. Другий - з епідуральною. Сам укол дуууже неприємний, я нервувала, тиск скакав, я так зрозуміла мене трошки приспали, тому відчуття як уві сні - чула крик дитини, розмито саму дитину бачила, відчуття що щось роблять в животі дуже неприємні, бррр. Відходила погано, дуже трусило (в післяопераційній всіх так трусило після епідуралки) - ще один негативний фактор. Як то кажуть- не пішло мені. Хоча маю знайомих яким епідуралка підійшла і все пройшло легко, через ці відгуки і погодилась на ЕА. Наслідків негативних немає. Тому зробила висновок - без наслідків в майбутньому епідуралку можна пережити, тільки якщо хороший анестезіолог (а в мене був найкращий). Але ії вплив під час операції дуже індивідуальний-кому як "піде". Можна начитатись купа історій та розповідей, а насправді все дуже індивідуально і по-різному відбувається. ПС народжувала на Батальній) відчуття наступні- ніякої болі нижче поясу, ногами ворухнути майже наможливо, але при природніх можливо дають слабшу анестезію
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Народжувала не у Львов, але з ЕА. Ми з чоловіком навіть не розглядали таку можливість, були націлені на природні пологи. Але коли під час пологів лікарям стало зрозуміло, що дитина велика (на останньому УЗД казали максимум 3300-3500, а син народився 4150) і просто так я народити не зможу (вузький таз), то поставили мене перед вибором: КР чи ЕА. Ми вибрали друге (мені пояснили, що ЕА пришвидшує розкриття, а коли лежиш - воно відбувається рівномірно). Укол був болючим, найтяжче - розлабитися, бо перейми сильні. На щастя, анестезіолог був профі Після ЕА я все відчувала, просто не так сильно (може дозу невелику дали). Ноги в мене не німіли, відчуття внизу живота були як при болючих місячних. Зате не довелося при зашиванні якісь додаткові знеболювальні колоти. Думаю, що пішла б вдруге на ЕА.
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? Або я немудра, або лижі не їдуть. Яким чином ЕА вплине на вузький таз? Анатомічно вузький таз, то ж, по суті, від кісток залежить. Тобто отвір між кістками не дозволить пройти голівці. Яким чином анестезія той отвір розширить? Якщо таке реально є, то природні пологи загрожують розходженням тазових кісток, внаслідок чого можна лишитися інвалідом. Або просто дитина не зможе проштовхнутися і пологи закінчаться летально. І з розкриттям якийсь, вибачте, брєд повний. Як то рівномірно розкривається? І взагалі, що шийка має до тазу? Раз ви дитину народили, то якось вона між кістками пройшла, отже, все у вас з тазом в нормі. Як на мене, повний розвод, хоча може дівчата знають краще, то щось напишуть. Дуже цікаво почути ще думки з приводу тої ситуації. Бо коли жінка свідомо обирає ЕА, то одне, а коли їй лапшу на вуха вішають і схиляють до тої процедури, то зовсім інше.
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? маячня якась... Яким чином ЕА впливає на "розширення" кісток тазу? Можу припустити, що для відкриття шийки матки вводиться стимулююче на фоні застосування ЕА- це вплине на відкриття шийки матки- прискорить. Але як ЕА може замінити КР? Якщо таз реально не відповідає розмірам плоду, що можна встановити тільки під час пологів, тоді застосовується КР. Якщо дитинка народилася природнім шляхом, значить родові шляхи були "такі як треба" і в КР не було потреби. погоджуюся
Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба? так все-таки: краще епідуральна чи повний наркоз при КР?