Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? попитайте краще у тих, хто захищався у Вашому ВНЗ.. хто ж Вам отак відкрито на форумі напише скільки, кому і за що платити? У Львові багато спецрад з економіки, відповідно умови всюди різні...
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? То навіть не ВНЗ справа, то кожна спецрада має свої внутрішні правила. В одному місці вистачає потім подякувати і вручити коньяк, а в іншому починають дерти.... Вам універсальна інфа нічим не допоможе.... Хіба попитайте когось, хто захищався суто в вашій спецраді (у Вас що, немає на кафедрі "свіжозахищених"?)
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Ніхто вам толком нічого не скаже, ні свої, ні чужі. Суми гулятимуть різні, повірте. Кожна ситуація індивідуальна: десь робота хороша, десь гірша, десь сама писана, десь за допомогою вже захищених кандидатів, докторів, хтось з дисертантів син/дочка, внук/внучка поважних людей) і т.д., і.т.п.))))))) Поки самі не пройдете той шлях остаточно нічого не знатимете. повірте мені на слово. Я сама, підійшовши в притул до захисту не знаю чим це все закінчиться) І взагалі, мені дуже шкода витрачених на це все років життя.
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Навіть це, а також добра наукова робота у наш час абсолютно не значать, що не треба буде "дякувати" як і всім. Дійсно, правильно радять , треба поцікавитись як прийнято саме на вашій спецраді, порядки всюди дуже різні. Не треба так горювати! Ви молодець, і, головне ваш розум буде офіційно підтверджено (а багато хто і хотів би, але так і не довершив тої епопеї), тому, захищайтесь, потім відпочинете від того всього і будете мати за плечиме це досягнення, і думаю це дасть тільки позитив у майбутньому (особливо, якщо ви працюєте у ВУЗі чи науковцем.
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Ну насправді мене цікавила загальна сума, але здається її я вже довідалась. Дякую за поради. Чесно, порахувавши рентабельність тої дисертації, зрозуміла, що вона з трудом окуповується, але...здається справа не в рентабельності, швидше у статусі. Справді, коли кандидат - ставлення до тебе очевидно відрізняється. Реакція на те, що ти аспірантка вже неодноразово перевіренатака реакція виключно позитивна. Тому все ж таки що почала, потрібно завершити успішно. Щодо синів і дочок - то їм справді легше, але організаційному плані. Головне - не вішати носа, а вперто йти веред, а там знадобиться ступінь кандидата чи ні, час покаже, точно не зашкодить.
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Це єдине, з чим не можу погодитися. Хоча я новачок на форумі, але у цю тему потрапила не дарма. Поділюся власним досвідом: ані 7 років стажу, ані закінчена аспірантура і дисертація на фінальному етапі не врятують від керівника-самодура (пробачте на слові), яким буде вчити тебе писати, якщо ти філолог, рахувати, якщо математик, і взагалі жити. Тим паче, що ринок праці у Львові вже давно "зігнив": синій у тебе диплом, червоний чи фіолетовий - головне, щоб мав досвід роботи і добре справлявся з поставленими задачами. На жаль, зараз мало таких роботодавців, які просять не просто диплом, а стаціонар (що свідчить, як кажуть в анекдоті. про те, що людина здатна протягом 5 років займатися нікому не потрібними речами). І тут виникає риторичне питання про те, де взяти досвід роботи, якщо всі вимагають досвід роботи? Я завершила аспірантуру за фахом "Соціальні комунікації", захищатися наразі не планую (сімейний бюджет не виживе), та й працювати, маючи науковий ступінь, за 2000 в місяць, викладаючись на 100%, якось не посміхається. Особисто для себе зрозуміла: скільки б у тебе не було публікацій, виступів на міжнародних конференціях тощо - ти ніхто без досвіду роботи та гучних імен серед роботодавців. Пробачте за такий песимізм, проте в нашій країні наука (принаймні, гуманітарні галузі) нікому не потрібна. І краще знайти можливість навчатися в аспірантурі і захищатися за кордоном: отаке дійсно цінується і має відповідний зиск у майбутньому.
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Напевне так, але за умови, що працюєш у ВУЗі на науково-викладацькій ниві. Для інших роботодавців диплом кандидата може не відігравати важливої ролі в порівнянні з досвідом та практичними вміннями. Крім того, чула, що деякі керівникине поспішають брати до себе на роботу кандидатів через страх, що вони можуть їх "посунути". А в Лондоні зараз PhD і навіть просто магістрам взагалі важко знайти роботу десь крім навчальних закладів, оскільки роботодавці прямо кажуть - у вас надто висока кваліфікація - ми, на жаль, не зможемо вам забезпечити пристойну зарплату на рівні. Так що от такі бувають парадокси..
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Думаю, що мова йшла саме про наукову чи викладацьку роботу.. в інших сферах директору, зазвичай, далеко і глибоко чи кандидат ти чи ні.. маєш диплом про ВО, роби роботу і сиди тихенько.. дуже мудрих в нас не люблять, бо на їх фоні відчувають себе гіршими, а директори не люблять відчувати себе гіршими.. цінують аспірантуру працівників ті керівники підприємств, які самі є кандидатами чи докторами..
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Золоті слова! Дуже розумним треба якомога швидше почати працювати на себе, в іншому випадку - намагатися "нє висовиватся". Але таких дуже мало (окрім наукової ниви). Навпаки, легше натрапити на особу, що має закінчений технікум і пишається тим, що досягнув успіху. З такими взагалі жодний міжнародний диплом чи навіть докторська дисертація не допоможе. Вони розумніші від природи Бо хто він? Начальник! А хто ви? Підлеглий, з усіма вашими дипломами. От і все) Але якщо вирішувати займатися наукою, то треба цим "хворіти", ІМНО. В іншому випадку ви легко з часом перетворитеся на таких самих викладачів та лекторів, яких не могли терпіти у студентські роки.
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Не у всіх, напрклад наша викладач з психології, говорила , що для неї як для практикуючого психолога, кандидат наук- це величезний плюс.
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Мені у цьому реченні перша частина речення ніби стосується науковця, в друга - найманого працівника.... А разом - щось беззмістовне. Якщо хочеш працювати в науці, то про які "гучні імена роботодавців" йде мова? ЧИ я чогось недозрозуміла?
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? ну я ж казала - зазвичай.. все залежить від установи, де працюєш, від специфіки роботи, від начальства.. я на роботі навіть не говорила, що збираюсь поступати в аспірантуру (власне я й не поступала, бо вчусь здобувачем, працюю у фінансовій сфері).. але якби сказала - ото би вже начальство вишукувало помилки, щоб вчепитись.. і в нас так і було - в кого тільки технікум, то поводились як проФФесори, а справді мудрих було мало, і тих виживали..
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Оксана , то ж по життю так є - хто менше знає . то розумнішим себе вважає
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Ну то ж класика . Тільки мудрець може сказати: "тепер знаю, що нічого не знаю"
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Я розчарувалася в науці, аспірантурі, захисті, дисертації і т.д., і т.п. Але добросовісно тягну той чемодан без ручки, ще півтора року залишилося.
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? просто цікаво: задля чого? або чому? ну, тобто ціль-причина
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? Тяжко нести, шкода кинути. Та вже і добралася майже до фінішної прямої, закінчу. А захист... Можливо, колись і захищатимусь Мені набагато більше подобається моя практична перекладацька діяльність, ніж політична теорія. Хоча, не заперечуватиму, деколи з'являється велике натхнення до написання дисертації.
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? ага, то можна захиститися згодом? я не знала... от і мені подобається практична перекладацька діяльність... з кожним перекладом, особливо крупним, мудрієш, ростеш, як мінімум ростуть крила...шутю))
Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні? маючи закінчену аспірантуру звичайно ж можна пізніше захиститись, але якщо вже пишеш дисертацію, то з кожним роком виходять нові статистичні дані - їх потім треба постійно обновляти, та й теми стають неактуальними, і завжди є ризик що хтось десь захистить дисертацію на дуже подібну тему і треба буде все переписувати.. от незнаю чи кандидатські іспити мають термін дії, тобто і вони можуть застаріти і треба буде перездавати.. одним словом - якщо пишеш дисертацію, то краще піднапрягтись і її захистити одразу..