Відповідь: Вінчання у львівських храмах Католицька Ліберальна церква дає розлучення. Та і за гроші наші священики також погодяться. Причину самі собі знайдуть і оправдають
Відповідь: Вінчання у львівських храмах нам в Ольги і Єлизавети про гроші ніхто навіть не заікався. а що за науки хтось платить дізналася тільки тут. єдине, знаю, що за хор треба заплатити, воно, в принципі, логічно, люди тратять свій час.та й то про це дізналася від своїх знайомих, а не від отця. А все решта ваша добра воля, хочете щось жертвуєте, а ні то ні.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах а не пригадуєтєхто її проводив? ---------- Додано в 16:23 ---------- Попередній допис був написаний в 16:13 ---------- ми з нареченим якраз проходимо науки в Домініканах, і отець вчора розповідав як його брат взяв шлюб і якось затягнули з розпискою. пройшло 2 роки, народилося малятко і чоловіку прийшлось усиновляти власну дитину бо за документами його жінка - мати одиночка, а він - біологічний батько! не розумію який сенс брати шлюб - тобто стати повноцінною сім"єю і не розписатися? для мене це трішки дивно..
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Священик не має права таке зробити. Це через Церковний суд робиться. І не кожен продається, як не кожен і бажає купити. Як то кажуть, на кожен товар є свій покупець. Хто не шукає чесних шляхів, той знаходить нечесних людей.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Таке враження, що це написала я. Підписуюсь під кожним словом! Отець Тарас - монах, який віддав себе Богові. У нього рідкісний талант проповідника, він свято вірить в те, що говорить. Дуже б хотілось, щоб його діяльність не обмежувалася стінами монастиря. Він сучасний, відвертий, добрий, мудрий, в нього дуже цікава динамічна мова. Якби такі як він проводили у школах Християнську етику, повірте, світ змінився б на краще. Щодо церкви. Я вибрала її для свого шлюбу, для хрищення своїх дітей. Ніякої мови про гроші. Коли я примітивно запитала скільки давати "за шлюб" о.Тарас засміявся і сказав: Коли так хочете щось дати, то дайте братам трошки солодкого з весілля. Добра Церква, багато мені дали науки. Рекомендую! P.S. Були на шлюбі у знайомих в церкві Юра. Мені не сподобався ряд ваз перед якими були підписи на кшталт "Ірина і Петро", "Юрій і Каріна"... Тобто ти зобов"язаний поставити у "свою" вазу квіти, а інакше - що? Якщо я захочу, то без нагадувань залишу квіти - нє? P.P.S. Церкву Юра такою (бізнес-мотивованою) зробили самі прихожани. Я була запрошена туди на шлюб 5 разів. З усіх 5 пар ніхто з подружжя не був ні парафіянином, ні прихожанином тієї Церкви. Тобто всі вони відвідували до свого шлюбу, і після нього інші Церкви. Одні, навіть, прилетіли зі Швеції, взяли шлюб і успішно полетіли назад. Всі вони вибрали цей храм "як найпрестижніший". Запит породжує пропозицію. Бізнесмени знають. ІМХО.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Це монастир, тому не дивно. Вони і мед мають, і газовану воду, і свічки зі справжнього воску роблять. Монастир інакше себе утримує, тому така позиція не дивує. Всі не можуть так робити, хоча, звичайно, що агресивне вимагання грошей - це дуже негативно. Може, просто підписали, аби був порядок. Не думаю, що якби в якусь вазу квітів не поклали, то би щось було страшного. Тут ви самі собі заперечили. Виходить, що не парохіяни, а ті, хто до храму не належить безпосереднім чином. То правда, що люди самі часто доводять до різних маразмів, особливо у великих, центральних храмах, а ліквідувати то потому нелегко, бо люди переказують одні одним.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах для прикладу, один із подружжя ще вчиться і отримує пенсію за померлим батьком чи матір'ю - державний шлюб позбавить пенсії.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах брали ми шлюб у церкві Юра 4 роки тому ( чоловік живе поблизу і ми так обрали цю церкву) . Зараз, напевно, обрали б інший храм для вінчання, менш популярний, так от що не сподобалось : 1. квіти тре поставити обов'язково і коровай один теж просили залишити 2. наша царемонія ще толком не закінчена, а вже впускають іншу пару і священник вже починає наступне вінчання 3. в той день був такий наплив, десь біля 15 пар що у свідоцтві про шлюб зробили помилку - перепутали дружбів і дружок, побачили це потім 4. ще на рахунок ( незнаю як правильно називається) наук перед шлюбом, обов'язково було пройти усі 10 , інакше шлюбу не дадуть. Була пара, яка не знаю з яких причин пропустила 3 шт - то їм відмовили і попросили знайти іншу церкву. що сподобалось : гроші за шлюб сказали дати у конверті без підпису. Такси у них нема ( хоч знайома дівчинка десь взнала що коштував 300 грн ( 2008 рік) і хто може - той стільки дає, зараз , правда не знаю як там
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Якщо я правильно розумію назву, то в нас цю церкву називають Англіканька. Ну вона саме і утворилась через те, що Католицька не дозволяла розлучень. Єдина різниця в тій церкві від Римо-Католицької, що вони не визнають Папу Римського. Але розлучення не видає священник сам. Таки є засідання суду і розглядається кожна справа в відповідній діацезії, за місцем проживання. Але то в іншу тему.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах і як таке може подобатися, вам не здається що церква і "сказали дати гроші" то якось трохи несумісно. бо тут на все ваша добра воля хочете даєте отцеві, хочете кидаєте у скриньку для пожертв на Храм, а хочете, то і взагалі не даєте.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Так, здається, скрізь потрібно пройти усі 10 занять. А якщо пропустив якесь, то його можна відвідати в іншому циклі занять в наступному місяці чи ще далі, якщо маєте запас до весілля. Принаймні так у ц. Пресвятої Євхаристії. Сфотографувала собі, то можливо комусь пригодиться розклад передшлюбних наук у храмі Пресвятої Євхаристії на 2013 р: - 4.03-15.03 - 8.04-19.04 - 13.05-24.05 - 10.06-26.06 - 15.07-26.07 - 2.09-17.09 - 15.10-28.10
Відповідь: Вінчання у львівських храмах є різні життєві ситуації, це вибір кожного подружжя зокрема! можна взагалі не брати шлюб і не розписуватися! тепер у нашому суспільстві можна, на жаль, практично все..
Відповідь: Вінчання у львівських храмах А чому так? У протестантських церквах є обов'язок давати десятину. Хочу чи ні - не проходить. Працюєш - даєш десятину. Ясно, ніхто не буде звіряти, чи правильно десятину з зарплати відрахували, але якщо людина належить до церкви й спільноти, то й не намагатиметься крутити. Як на мене, не дати взагалі трохи дивно. Не мус лізти зі шкіри, звичайно. Христос недарма про вдовину лепту розказував. Важливо дати, от скільки - то вже таке. Але то все до іншої теми, а не до цієї.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Чесно кажучи, не думаю що є такі що не дають. Але на то все є добра воля. А тут тобі заявляють. що маєш дати конверт. то ж церква, як так можна. і справа навіть не у пожертві. а в тому як тобі пропонують її дати. згадалося, чоловік брав довідку в Юра, то йому там прямим текстом заявили - дайте пожертву 100 грн. Не знаю, може то і вважається нормальним, але мене такі речі трохи шокують.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах у ц. Юра поняття доброї волі виявляється відсутнє - мені священник, який давав нам шлюб не хотів дати в руки свідоцтво про шлюб, поки чоловік йому не дав конверт з "подякою" (я вже свій підпис поставила і хотіла глянути то свідоцтво, поки чоловік ставив свій підпис) вірю. ми коли тільки прийшли в канцелярію записуватись, то там стояла скринька з пожертвами. так от, муж стояв поруч і вирішив кинути туди 20 грн, а та монашка, шо нас реєструвала каже: ви не спішіть кидати гроші, у вас ще багато тут буде витрат :eek:
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Ну так, такси мене теж шокують. Суму називати не повинні, то правда. З іншого боку, чому в церковного хору питають, скільки коштує їх найняти. Як на мене, теж не повинні питати тоді. То так, роздуми просто. Тут такі питання взагалі не виникають. Хоча, то, мабуть, і від парохії залежить. А ще думаю, що якщо такі речі, як називання сум з'явилися, то для цього були підстави, значить. Вочевидь, добровільно не пожертви дають, а... подачки, чи що.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Особисто я не бачу в тому ніяких проблем. Я ходжу на зібрання, не церковні, і хоч все там є на добровільній основі є такса яку радять кинути на тацю. На кожному зібранні є таця, і оголошують, що датки добровільні але просимо аби були не менші певної суми. Я даю більше ніж та сума яку пропонують, бо я хочу щоб ця організація розвивалась і росла. Інші не дають нічого, бо одного дня не мають що дати а іншого не хочуть. Так от, я вважаю, що повинна бути базова ціна. Якщо ви не є меценатом і не плануєте в кінці року подарувати на церкву кілька тисяч, то ви повинні бути готові заплатити церкві за певні послуги. Особливо, якщо я є парафіянка тої церкви, то я навпаки буду віддавати цій парафії не тільки гроші а й час і не буду сподіватись на подяку, або не буду нити, що воно задорого. Я знаю, що є визначена сума щодо оплати за кроплення хати. Якщо можу, то дам більше, а якщо ні то дам саме ту суму яка передбачена в середньому на родину. Доречі, розповідь про бідну вдову актуальна і сьогодні. Неодноразово бачу, як ті хто не мають звідки дадуть швидше, ніж ті хто мають. Я особисто хочу бачити, що моя парафія розвивається і я не рахую грошей які отримує священник. Я віддаю свій час і гроші для парафії.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах ну з хором мені, ніби і зрозуміло. то ж прихожани співають. прийшов на службу, поспівав, помолився, а далі у кожного свої справи, може бути і професійний хор, то вони на службі просто так співають, така ніби пожертва храму, а от на весіллі - не мусять. крім того у кожного свої плани, проблеми. то чому ж вони мають у свої вихідні дні співати комусь на шлюбі? і то не раз, а практично майже до вечора. і так всі вихідні аж до посту. зовсім інша справа дяк. він співає без усяких домовленостей, бо то його "робота" не зовсім точно слово підібрала, але , думаю, ви мене зрозуміли. ---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ---------- ну я навіть не знаю, тоді що виходить, що у інші церкви мішками носять, бо вони сум не називають. а про розмір пожертви люди все одно цікавляться, питаються скільки то прийнято дати. і не думаю, що ті суми є меншими за "такси", а якщо і є трохи меншими, то вже не настільки щоб назвати то подачкою. а якщо немає можливості ту ціну заплатити? ну є ж такі сім*ї, що кожну копійку рахують. ледве зводять кінці з кінцями, то що шлюбу не брати? дітей не хрестити? навіть якщо їм дадуть "пільгу" то як ті люди будуть себе почувати, неповноцінними? а ще до речі можуть і не дати, он Марціпанка написала, що не дали свідоцтва, поки конверт не дали. Церква, то не якась бізнес структура щоб прейскуранти вивішувати. А добрі парафіяни і без такси
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Та чому мішками. Може, просто подають, як би то сказати, "адекватно". Якщо цікавляться, або якщо стараються дати, скільки можуть, то це не подачки. І навіть якщо дають менше. Тут знову ж таки вдовину лепту згадаю. Ну, і своїх парохіян у церкві також знають. Я з вами частково згідна, а частково ні, бо знаю, що з недільної таці жоден храм не виживе. Хоча очевидно, що в крайні методи ніхто не повинен вдаватися.