Відповідь: Вегетаріанство: природній стан чи модний тренд? Воно то так, але без м'яса не через якісь ідеологічні переконання, а суто з економічних причин. Пацє, теля, гуси - на свята або на продаж. А на щодень - смалець, сало, шкварки (до вареників, картоплі). По правді кажучи, вегетаріанська кухня теж доволі смачна, щоправда, дорожча від звичайної (мій досвід). Єдине, що викликає несприйняття - бажання окремих особливо стурбованих вегетаріанців бути суддями всіх решти (мовляв, всі, хто не з ними - вбивці, трупоїди і т.п. ). Одного разу почув "християнський" аргумент на користь вегетаріанства - мовляв, в Раю перші люди м'яса не їли. На що я відповів: перші люди ходили голясом. Беремо приклад?
Відповідь: Вегетаріанство: природній стан чи модний тренд? Не тільки вегетаріанська. Будь-яка кухня основана на натуральних продуктах є дорогою (якщо це не свій город). Еко мясо\молоко\яйця ой які недешеві.
Відповідь: Вегетаріанство: природній стан чи модний тренд? Скажу Вам, як вегетеріанець з більш ніж 10-ти літнім стажем, жодного разу нікого не заохочувала, не переконувала, нічого не доводила. Це особиста справа кожної людини. Навіть мій чоловік, що живе зі мною четвертий рік ніколи не вислуховував від мене лекцій на тему вегетеріанства. Про здорове харчування часто йому наголошую, але то вже інша тема Але, чомусь, при кожному застіллі з родичами, знайомими, співробітниками мушу вислуховувати як то зле не їсти м"яса, скільки в ньому всього корисного, я ж майбутня мама і тд... Тому, повірте, "щемлять" не тільки вашого брата, а й нас
Відповідь: Вегетаріанство: природній стан чи модний тренд? Вірю На жаль, так є. Є десь в наших генах така ДНК-ниточка, яка відповідає за тверду переконаність в єдиноправильності тільки моєї думки. І це стосується не лише вегетаріанства, а й "тобі 18, заміж пора", "хто так варить борщ?", "дитину тре догодовувати" і т.д. Добре, що є такі вегетаріанці, як Ви, але серед них є також свого роду "Свідки Єгови" На щастя для нас (поки що), в Україні, а зокрема, в Галичині, ще можна дозволити собі оті всі "еко". Але, по-справедливості, вони не можуть бути дешевими, і рано чи пізно ми до того прийдемо.
Відповідь: Вегетаріанство: природній стан чи модний тренд? Мені здається, що саме наша закостенілість не дає нам з повагою сприймати переконання інших людей. Навіть, якщо прочитати цю гілку від початку і до кінця, то добре видно хто на кого нападає. (зауваження не на користь нас, мясоїдів). Кожна точка зору має право на існування, якщо вона не є фанатичною. Якщо людина на основі якихось факиів вирішила не їсти мяса і може логічно це пояснити, то для чого пхатися зі своїм салом "в чужий монастир", як то кажуть. Тут ніхто нікого не змушує. Я частіше бачила дебілізм (вибачте за грубість) серед "нормальних" людей, ніж серед меншин будь-якого роду. Я їм мясо, але підтримую вегетаріанців. Більшість з них - мудрі люди, які здобули свої переконання не від тата-мами (як ми), а від особистих досліджень. А от ми, мясоїди, дослідили чому і для чого ми їмо мясо і яка від нього користь? В більшості - ні. Наш вибір неусвідомлений, за нас його зробили. міркуймо.
Відповідь: Вегетаріанство: природній стан чи модний тренд? Цей вибір називається "атавізм". І хто його за нас зробив? Хіба що Природа. Тому й немає сесну дорікати за його "неусвідомленість". Попри те, що я таки стикнувся з "наїздами" знайомого вегетаріанця, тема створювалася не з ціллю "наїхати" на вегетаріанців. Просто мені особисто цей спосіб життя став цікавим, принаймні, щоби дослідити глибше. Перше враження від знайомства з вегетаріанцями - "офісний" тренд, бо "є час і натхнення", як от всілякі тренінги з "успіху". А зараз нормальні, не фанатичні вегеатріанці викликають повагу. Особливо ті, які залишаються при своїх поглядах в різних ситуаціях, і при тому не вважають себе кращих за інших. До речі, минулих вихідних готвував сейтан (глютенова відбивна). Доволі так нічого