Вихвалялки (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Marcipanka, 15 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Може дурна вихвалянка, але в мене таке рідко буває. Вчора після приємних покупок в Мілавіці отримала карточку постійного клієнта.:girl_tender:
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    маю величезну вихвалялку - подарунок чоловіка батьків на дн (так давно мріяла про такий годинник:girl_yes2::girl_tender:)
    [​IMG]
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Вчора чоловік приніс мені подарунок - новий ультрабук, прикольний
    [​IMG]
     
  4. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Файнючу вихвалялку маю!:radist: Однак почалось із "жилєтки".....продала Лосося (хто хоче знати, шо то є Лосось і з чим його їдять:), показую: [​IMG], неймовірно динамічна, жвава, унікальна машинка (єдина в такому кольорі в нашому місті)...ше досі ностальгірую! Перша моя, найекономніша, найзручніша любоффффф.....
    Однак я, певне, виросла із маленьких жіночих гламурних машинок:girl_cool: Уже тиждень, як моєю є така красунька [​IMG], Subaru Impreza RS Sport, 2.0, у максимальній комплектації:radist: Сидіння гріються, фари омиваються, диски з любімчіком Лєпсом граються!:xaxa:
    Дівчатка, а вкого є "Субарки", давайте дружити, га? Вроді би вищезазначені машинки мають чоловіки KVvitk'y & Олі Napoleon'y, але з ними вроді не пасує товаришувати:xaxa:
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
  6. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    ото я лось ггг свято вірила, що то ви так лексус обзиваєте:girl_crazy:
    але колір мммм файна машинка була, але субару імпреза то вєщ!!! для львівських доріг суперова і бруківка не страшна, бо в моєму пижику трясе так порядно
    я субару люблю-люблю, дуже комфортна машина "на дєвки" ггг ну реально для одного-двох чоловік супер, а мені (сімейній з дитьом) багажник там пічалька
    ремарка, kvVItKA з чоловком обмінялась і катається на синьому субіку з побитим бампером, такий у Львові теж один:girl_haha:
    такщо бум дружити і вітаю в клубі;) але якщо за кермом буду не я то мій чоловік дуже товариський і ваше фото я йому ще колись показала як цитувала один з улюблених дописів:girl_blush2: підїжджайте не стидайтесь!
    словом- щиро вітаю і треба то діло обмити:drinks:
    ну і як так сталось, що я в цій темі то почну хвалитись (хто має схильність страждати від зеленого створіння жабки- читати не рекомендовано;)) :
    щойно затащили в хату нову духовку:girl_dance: і таку кавоварку RUSSELL HOBBS
    [​IMG]
    і від позавчора якщо вірити рекламі я стала жінкою, а не посудомийкою
    а трошки раніше ми купили отакий кльовезний пилосос Polti
    [​IMG] і я вже 2 рази з його допомогою прибирала :girl_claping: ну і не менш приємна вихвалялка в подарунок до нього нам надіслали отаку праску Polti :khomyak::dance2:
    [​IMG]
    ну і фінал, то була не моя вихвалялка але руки мої загребущі забрали в мужа новенький кіндл пейпервайт в шкіряній обкладинці:girl_tender:
    а взагалі в нас щодень то якась вихвалялка-переїзд до того зобов"язує якось....
     
  10. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
  12. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Вже тиждень ніяк не можу дійти сюди. Муж купив мені нарешті кухонну вагу, і то дуже несподівано. Так приємно, що пам"ятає про те, що я хотіла. І вже зовсім застаріла вихвалялка: Миколайко приніс мені ноутбук, тепер в хаті спокій))) Муж обіцяв мою давню хотілку на ДН, але то вже буде видно по фінансах.
     
  13. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Я сьогодні купила собі фен. Ніби єрундова вихвалялка, але з коротким волоссям така важлива річ той фен. Вирішила купити з іонізатором, настроїлась на те, щоб "стратитись на річ", а купила за 260 грн. зі всіма необхідностями. Файний такий (зараз всі почнуть "ржати") біленький.
     
  14. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    В мене МЕГА вихвалялка :) я таки взяла білети і їду до мами з татом:girl_tender:
     
  15. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Нам нарешті монтують весільне відео, 4,5 міс на нього чекали :girl_in_dreams: оператор поділився фото з відео, таке класне і смішне)))), якраз ті моменти у нас не були зняті на фотік, фотограф пішла після першого танцю( а бажаючих, крім нас самих, подивитись нарешті відео вже в чергу вистроїлись))
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (3)

     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    всьо, не можу більше терпіти, мушу повихвалятись!
    Отже! По-перше ми з коханим прикупили трохи цяцьок:
    електронну діагностичну вагу, і тому ще одна, повязана із нею вихвалялка - я добряче схудла після пологів і зараз важу на 2 кг більше порівняно з довагітною вагою

    будильник-радіо
    [​IMG]

    і... та-дам! фотоапарат!
    [​IMG]
    вже наробила фоточок малого і закинула у відповідну темку. На черзі - фотополювання на кота :)

    але то ще не все!
    сьогодні приїхав килимок для малого TinyLove Зоосад
    [​IMG]

    але це теж ще не все ;)
    найбільша вихвалялка - то золоті руки мого музя!

    Він, не маючи жодного стосунку до виробництва меблів САМ скачав програмку для створення дизайну корпусних меблів, САМ придумав дизайн, САМ розробив креслення, підібрав фурнітуру, колір і фактуру ДСП плити, знайшов де ту плиту розпиляють за його кресленням, і САМ те все діло зібрав! А саме - два вішаки для одягу, полички для взуття для передпокою, поличка для різних дрібниць на кухню, поличка з розетками для телефону-модему-зарядок у вітальню. Ще лишилось йому зібрати журнальний столик-трансформер, але не могла терпіти і хвалюся вже :)
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)



    а моя знайома народила дівчинку, така за неї рада. вони так довго її чекали

    і ще я маю новий телефончик, правда я вже встигла написати у "забила м би", але то таке ))) він все більше і більше мені починає подобатися, хоч до того про заміну телефона я навіть думати не хотіла.
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    ага, мій сам кухню спроектував, сам поїхав її привіз (якщо чесно половину бо вся зараз не вмістилась), сказав, що сам складатиме (на щастя, брат допомагає) бо то ще той конструктор та кухня. Мийку, газ плиту, пралку підключив, посудомийку теж підключить, хочеться людині фіз праці, цікаво йому то все, я спочатку дуже тішилась, але кухня досі не складена тому моє захоплення "всемогутністю" чоловіка трохи пройшло, але всеодно він молодець:girl_tender::girl_cool:
     
Статус теми:
Закрита.