Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... От зараз так і робимо Але далі проблеми. Пісяти проситься на горшок, какати - на унітаз. Саджу її, доця трішки посидить і як відчує, що ось воно, пішло, зривається і плаче. Але тепер хоч розуміє, що нікуди не дінеться, викакати треба, то жалібно каже "какаї" і починає кряхтіти, щоб поскорше того щастя позбутись. Доводиться брати під колінками і "розчепіривши" тримати, поки зробить свої важкі справи.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... У вихвалялках не всі мене зрозуміють, тому напишу тут: сьогодні Нікуська нарешті покакала на горщик! Без сліз, криків і вмовлянь. Сама сіла, все зробила і покликала мене подивитись Я рада, як слонь. Сподіваюсь, на цьому наша епопея з каканням закінчиться
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... і на нашій вулиці сьогодні свято! Малеча вперше покакала на горщик.....ви би бачили як я тішилась і пригала по хаті, така рада...ех ...материнство!
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... А в нас на вулиці ніякого свята Мала на горщик ніяк не сідає - тобто сідає , попісяє , встає і мацає - але це все в памперсі Пробувала зняти памперс -то крик і біганина по всій хаті -результат-обпісяні килим і все решта Вдягала їй трусики без памперса (бо прочитала , що дитина має зрозуміти , що їй не комфортно і зняти сама труси мокрі )- то мала в тих трусах по хаті бігала і хоч би що , то вже я не витримала і мокрі труси зняла , бо вона б так цілий день і ходила в них На унітаз теж не хоче - вже її і в туалет з собою брала і показувала , що треба робити -результат-сідає на унітаз тільки в одязі Але був час , ще коли їй року не було -то вона пісяла в горшик і тішилась , а потім враз перестала і все , а їй вже майже два зараз Чую , що я погана мама :o
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Ой, та перестаньте. Єдине, щоб я радила б зі свого досвіду, то зняти памперс. Бо один раз зняти, дитина попісяє в трусики, буде мокра, але ж вона знає що мама знімить, вдягне памперс і знову буде сухо, треба постійно в трусиках, звичайно що влітку це простіше, але ж не відкладати то на півроку. Думаю що дитина зрозуміє в якийсь момент, що якщо зняти трусики і сісти на горщик, вона залишиться сухою. Але комусь для цього і тиждень не потрібен, а комусь і пару місяців мало. Успіхів.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Та ми ціле літо в трусиках були і нічого не помогло ! Зара в нас трохи холодно вдома -тому в памперсі
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Якщо хочете навчити ходити на горщик, то памперс вам не допоможе. Не бійтся його зняти. Те, що в хаті холодно - не означає, що дитина має ходити в одних лише трусах, зверху ж можна вдіти штани, колготи. Боїтесь запісяного одягу, підлоги, коврів? Без проколів все одно не навчите. Ну або чекайте літа, дитині тоді буде 2,5 р - сама вже, певно, зрозуміє, тільки дитини шкода... Дитина, коли попісяє в труси/штани і ходить так - таке буває, але раз попісяє, другий, третій, на четвертий їй буде незручно.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Моє чудо теж все літо був в трусиках, але не просився, бо не розумів, розуміння прийшло в рік і 3. Вам зараз 2, то усвідомлення вже своїх потреб присутнє і скоріш за все це просто маніпулювання вами, бо знає малеча, що Ви вдягнете памперс. Знімайте і не думайте! Накупіть колготок, не обов"язково для дому супер дорогих, і вчіться. Колготи переважно вбиратимуть попіси, тому мокрих плям буде менше) І пояснюйте постійно спокійно, кожен раз "ось ти попісяла в штанці, ти мокра, тобі неприємно, а щоб бути сухенькою, треба, коли хочеш пісяти сідати на горщик". Вода камінь точить. Все у вас вийде!
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Ми в штанях вже більше 5 місяців гуляєм, час від часу в памперсах (переважно гості, вулиця, нічний сон). І тільки два тижні тому він почав розуміти, що коли він пісяє в штані то йому не комфотно і мокро і починає нюняти. Я йому пояснюю все він зі мною погоджується і після того як попісяв йде сідає на гошок, встає разводить ручками "нема" і на тому все. І так зо дня в день. Я вже сили немаю. Коли бачу що вже зриваюсь, просто не передігаю його з 10хв хай походить. А він всеодно нічого не розуміє. як боротись. Мене просто ще трафляє, що з мамусями якими я гуляю їх діти мають 1,7 і 1,9 роки, то вони мене чуть не засуджують що мій малий ще в памперсах пербуває, а коли я сказала, що він свої справи робить в штані, то ці мамочки чуть лі мене не переконали що в моєї дитини відхилення. Я просто тепер з ними уникаю будь-яких зустрічей. Насолоджуюсь спілкуванням з діточками.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Як на мене, то 1,4 р - це ще не той вік, коли є повне розуміння потреби горщика. Те, що ви вже 5 міс ходите переважно в штанях - не до кінця розумію цього, бо якщо є потреба привчити - то або ви ходете лише в штанах/трусах всюди (хіба навулицю, як холодно, може, для страхування ще оділа б) і на сон підгузків не вдіваєте, в гостях теж, або ви у підгузках живете, бо щось так ви заплутуєте дитину: коли в штанях - то не можна під себе, а коли в підгузку - то можна. Якщо ваша ціль - набагато менше проводити час у підгузках, то не садіть дитину на горщик, а привчайте до чистоти, слідкуйте за біоритмами своєї дитини, висаджуйте після сну, після їжі, перед прогулянкою. Це ввійде в звчику і вам, і дитині.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... По-моєму, як мінімум невиховано, а як максимум глупо, натякати мамі, що в її дитини відхилення. Якщо такі речі говорить доросла людина, то відхилення в першу чергу у неї Кожна дитина індивідуальна. Плюс хлопчики (не завжди, але часто) розвиваються трошки пізніше від дівчат. І це НОРМАЛЬНО: доведено наукою. На все свій час. Просто у кожної дитини по-своєму. Але я не знаю жодної людини, яка би у дорослому віці пісяла в штани І ваш не буде! Наберіться терпіння і продовжуйте розпочату роботу. Ну, це моя суб"єктивна думка
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Та сама бачу що заплутую його. Бо таку самісіньку помилку і з малою робила. Але ж він на вулиці на витримає не пісяти 2години, а сигнали він взагалі не подає що хоче пісяти. Тільки коли вже попісяє то починає дьоргати себе за пісюна і нюняти. Нівіть незнаю як бути може то до літа його не напрягати буде як буде, а там тепло, літо і все навчимось. ---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ---------- А тут в нас в районі багато таких мам, як вони стверджують- говорять відкрито в очі так як воно є.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Думаю, це від переконаності у власній неповторності. Або просто не від великого розуму Вашій дитині ж не 15 років Не звертайте увагу!
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Ви вже пробували? Ми у півтора року могли і 4 год не пісяти, коли вибирались за межі дому, наприклад, по магазинах, десь в центр гуляти - мала терпіла і навіть не пікала, хіба вже як дуже хотіла, то доводилось шукати туалет. Діти, які часто у підгузках - дуже часто пісяють і мами, напевно, дуже бояться тому зняти підгузок, а насправді, коли дитина, яку висаджують, вчиться терпіти і ходить в туалет рідше, але справи робить більше.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Це 100 %, сама в цьому переконалась. Ми не висаджувались тому порівняти немаю з чим, але те що коли Артем почав проситися на горщик то пісяти став знаааачно рідше. На вулиці теж не пісяє. Але я для підстраховки вдягаю памперс, бо боюсь, щоб не змерз як трошки пісьне. Сьогодні ось наприклад їхали з магазину, то дуже просився пісяти, я його благала попісяти в памперс, ні в яку. Знімаєти одяг і висаджувати на морозі звичайно я не стала, то просто витягнула його з візочка і стоячи він попісяв в памперс, але то в нас виключення і на нашу любов до горщика не впливає. Детальніше тут, може комусь щось згодиться в нашій історії. Знаєте коли влітку мій Артем (тоді йому був рік) гуляв в трусиках і шортиках(звісно я пару змінних комплектів одягу з собою мала), а дворічний сусідський хлопчик гуляв в памперсі, то мені було це дивно, бо самі розумієте памперс... влітку....дворічній дитині, але свої емоції я тримала при собі, і знаєте через пару тижнів мама послідувала нашому прикладу (бо на майданчику в нас переважна більшість діток без памперсів була, хоч і маленьких), стала просто брати для дитини змінний одяг. Але в будь-якому випадку, Маргарито, ви знаєте краще, що Вашій дитині добре, тим більше зараз не літо)
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Ні не пробували. Жо літа боюсь експерементувати От то саме про мене! Знаю що він балдіє на голяса, сухий в колготах але без памперсу. Ми з такими проблемами вдягаємосо памперс, сил немає. Крутиться, тікає. Нічого я ще відео перегляну з порадами. Вас дівчата послухаю і почну діяти правильно, пробувати, намагатись. Дякую всім хто мені допоміг.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... До недавна моя дитина прекрасно ходила на горщик, починали з висаджуваннями. Як похолодало то тільки на вулицю одягали підгузник для підстраховки, все було прекрасно. А вже приблизно два тижня Настя спочатку починає пісяти в колготки, а тоді біжить до горщика знімає колготки і сідає дальше робить свою справу. І вночі почала дуже багато пісяти, правда вона і п"є багацько. Не знаю що мені з тим робити, адже вона все розуміє, але 50% гарно сама проситься в туалет, а інші починає в штани а вже потім на горшок.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Купіть багаторазовий підгузок. 2 вкладки. І дитина відчуватиме процес, і не змерзне, поки додому дійдете.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... І ми сьогодні придбали таке чудо, як горщик. Подивились, погрались і хватить))) Пробували сідати, якось не дуже сам факт сидіння подобається, завтра зз ранку буду пробувати садити кожні пів год. Може вийде хоч просто навчити сидіти на ньому.
Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради... Стільки схожих таких дописів, і хоч убий, не розумію, нащо так рано садити дитину на горшик? Якщо не хочете спротиву потім, то не садіть, а висаджуйте дитину над горщиком. І дитині щастя, бо не пісяє під себе, і мамі щастя, бо робить справу не в підгузок. Хай краще дитина бавиться тим горщиком з півроку, боятись потім не буде.