Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? якщо мені не зражує память то Ви не єдина писали про таке явище. якщо це лише заповіт - то мушу Вас розчарувати - його можна оскаржити, або є таке поняття як обовязкова частка, яка виділяється особі яка не є прописана в заповіті. Я не хочу сказати що Ваша тьотя погана, просто бувають ситуації, коли говорять одне а приходиться робити зовсім інше. випадок з практики був схожий, ситуація така сама як у вас - все було юридично записано, рідний брат закордоном жив довгі роки, скажав сестрі шо хата її, він навіть не приїжджатиме на процес прийняття спадщини, але коли мама їхня померла, залишивши заповіт, в брата теж все пішло не так, з дружиною розійшлись, з роботи вигнали, бо криза, грошей не було, вернувся на україну і відсудив свою частину, бо діватись не було куда - не стане ж він бомжем, коли є така можливість. Тому в житті деколи ситуація керує людиною, а не людина ситуацією.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? - це не заповіт. Бабуся померла 4 роки тому. Мама прийняла спадщину в розмірі 100%, бо тьотя своїх прав не заявила. І все майно (в т.ч. і квартира) було переоформлене на маму. - буває і таке. Але я не про це писала. Я писала про те, що деколи рідні люди бувають гірше тварин по відношенню один до одного (і без впливу надзвичайних обставин), але у разі, якщо з дитинства закладено батьками, що ви є найрідніші один одному - то все можна вирішити полюбовно. Поки писала пост, ще один випадок згадала, де брат і сестра відмовилися від своїх часток в будинку покійних батьків на користь сестри, яка жила при мамі і доглядала за нею до самої смерті. Не всі люди будуть один одному горло перегризати за шмат землі чи частку в старому напіврозваленому будинку, якої часто і не потребують, бо мають всього вдосталь. Просто мирні випадки вирішення таких питань менш помітні, чи що? Бо не викликають такого резонансу, як гризота між братами і сестрами за майно біля ще не охололого тіла померлих батьків. (НМСД)
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? а не во всех развитых странах можно купить себе жильё. Многие так и живут на съемных, обустроенных по-своему, квартирах. В одной на всю жизнь. Но что-то подсказывает, что квартиросъемщик там более зашищен...не выкинут, когда захочется, плату не поднимут просто так... То ли нация такая, то ли отдельные люди такие Не кажется, что сами себя "программируете" на весь этот ужас? Перечитала темку, есть те, кто плачутся "родители-тираны, зарплата маленькая, жить отдельно не пойдем - денег нет, будем откладывать, но все равно не насобираем, все вокруг ужасны", те кому повезло и все ок (с родителями живут или сами - не важно) и те, кто прошли через кошмар или еще проходят, но СТРЕМЯТСЯ к лучшему и не только мысленно. Вобщем, каждый стремится и получает то, чего достоин. Ну если у вас родители такие-сякие (странно, что у таких родителей такие идеальные дети вдруг воспитались), зарплата маленькая (но никто даже не почешется её улучшить, тк это же призвание или работодатели все плохие, вас такого умницу не замечают), ну так и живите в этом хаосе. Вас же это всё устраивает. Чего вот это плакаться. Кстати, а почему никто из плачущих не пойдет к своим родным дедушкам-бабушкам жить? Не знаю, есть ли такое у нас в стране, но жена родного дяди в Питере свю квартиру получила за то, что присматривала за "дореволюционерной" одинокой бабулькой лет 5. Кушать приготовить, убраться в квартире, в больницу сопроводить, продукты купить, посидеть с ней. Наверно с другим расскаладом до сих пор жили бы они со своими родителями, тк цены на квартиры там еще более нереальные. Сестра её себе тоже так квартирку заработала.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? в нас існує поняття довічного утримання, але на практиці з таким поки не зустрічалася. думаю, що це цілком реально втілити в життя.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? У нас всі живі бабусі-дідусі під доглядом дітей. Так, наприклад моя єдина ще жива бабуся у нас живе (забрали її з Росії, бо там геть сама залишилась) А ящо на практиці таке і є, то певно також корупційне (в нас по іншому не може бути. Десь чула, що такі бабусі-дідусі "продаються"). Хоча варіант не є з поганих.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Я знаю декілька таких випадків. В одному з таких я жила на квартирі (в сімї, де здавали кімнату). От ту 2 кім. квартиру вони отримали шляхом довічного утримання, причому жили з тою жіночкою і вона їм ще дітей бавити допомагала. І в тому будинку коли я була студенткою жила жінка яка теж уклала договір довічного утримання, правда умови були трохи жорстокі для того хто доглядав. Я не просто чула, а розмовляла з представниками так званих компаній які надають такі послуги, точніше продають.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Я хоч і не з категорії "плачущих", але наприклад мій дідусь живе в старенькій малій післявоєнній хатинці в далекому волинському селі за дві години їзди до найближчого райцентру. То хіба туди вже на пенсії переселятися Хоч хата і так перейде до мого дядька, який живе найближче і їздить діда доглядати. А довоєнна хата інших бабці й діда в тому ж селі давно вже розвалена. Це так, до слова - далеко не в усіх дідусі і бабусі живуть самі в міських квартирах чи в особняках у ближніх селах.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? та ні, не продаються, а досить часто просто відмовляються від своїх доглядальників, складають заповіти на родину і т.д., переукладають такі договори "довічного утримання" з кількома родинами. З тих випадків, що я зустрічала у нас, десь 50% таки отримали ті квартири, інші - ні, хоч і страх як стратились на різні лікарні-курорти-шубки і ікорку з лососем для бабки
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? ой це теж нелегка справа і треба добре обміркувати всі можливі + і - перш ніж братись за таку авантюру...В мене знайомі вже років 12-13 доглядають так за сусідкою, а та бабулька ще навіть і не збирається покидати цей грішний світ..а вредна така шо огого...то в 12 ночі їй молока треба вже і негайно,то в 7 ранку її треба відвезти в собез...
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? а скільки є варіантів що бабця-дідусь теж живуть з батьками? доречі, я ото думаю, а чому діти повинні йти з квартири, винаймати, особливо якщо ту квартиру батьки отримали за рахунок саме тих дітей?
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Та чому повинні. Не повинні. Не думаю, що якісь батьки виганяють дітей жити окремо, скорше навпаки. Тут вже просто справа особистого комфорту і бажання мати власний куточок.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Скажу про себе і думаю так у більшості. Це не батьки типу "такі-сякі" а просто батьки іншого характеру, інших поглядів на життя і т.д. І діти не ідеальні, а просто теж іншого характеру. От і важко разом жити. А батьки люблять дітей і діти батьків і ті побутові непорозуміння не дають розвиватись добрим стосункам. От і тому я живу окремо від батьків, щоб зберегти гарні стосунки між нами. Так мама мене любить і я її але коли ми разом довше тижня починаються не порозуміння і то такі які б не мали бути. Ось наприклад, мама доручила зварити макарони. Через 5 хв. заходить і типу, а ти посолила, а ти в сильно кипячу воду вкинула, а вогонь виключила і т.д. І для мами не важливо що я вже 15 років сама ті макарони варю і т.д. І таких побутових настанов було б тисячі за день інколи аж смішно. Звичайно то смішно коли приїжаєш на канікули, а от коли б разом жили то б плакати хотілось.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Отож. ВОпрос скорее риторический был Тк плачут, а не поедут (от непонимающих, укоряющих и вообще, тиранов), тк дедушки-бабушки далеко живут, а с уютной квартирки не поедут никто. И вот уж кого стоило бы родителям приютить, так это своих родителей (если старики, конечно, согласны, а то мой дедушка "от земли - ни ногой в квартиру"), а не молодых-сильных-перспективных-неблогодарных-плачущих ---------- Додано в 15:18 ---------- Попередній допис був написаний в 15:14 ---------- я же не руководство к действию) но резонно же замечают, что с семейным доходом в 3000 за 5 лет уж точно не насобирать на квартиру...Да, надо работать, но это же тоже вариант. Кстати, сестра жены дяди (санта барбара :D ) тоже ооочень долго добросовестно ухаживала за бабулькой. Не скажу точно, чтобы не соврать, но больше 5ти лет. Но никто не жалеет об этом, тк за этот срок все равно не накопили бы на квартиру-сталинку. ---------- Додано в 15:19 ---------- Попередній допис був написаний в 15:18 ---------- не поняла...это как? ---------- Додано в 15:22 ---------- Попередній допис був написаний в 15:19 ---------- Ключевое - "живу окремо від батьків, щоб зберегти гарні стосунки між нами". А не "живу и всем говорю, какие они плохие, сама никак не решая проблемы, тк от меня не зависит".
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Поїхали ми цього разу до свекрів не на 2 дні, як звично, а на 4. Мені тепер хочеться пам'ятник поставити парам, що живуть з батьками. І то моя свекруха як була суперова, так і далі є, і люблю я її, але краще буду робити то рідко і на відстані. Ну от ситуація: 12 ночі, дитина зривається зі страшним плачем, ледве заспокоюю. Тут в кімнату заходить свекруха. Монолог: "Ой ти боже, малі діти не дають спати, а великі жити, що зробиш, так воно є". Мала, яка не звикла вночі бачити нікого, крім мами і тата, верещала потім ще довше. Ну от ніби підтримати хотіла, дитину заспокоїти, в результаті всі невиспані і злі. Наступний день. Дитина тільки заснула на денний сон, як свекрусі треба обов'язково прийти і голосно спитати, чиє зарядне лежить на холодильнику, чи часом гості не забули. Ну от воно вже горить, щось зміниться від того? "Ну та я вже буду спокійна, знаю, чиє воно є". І отак прикол на приколі. Нє, спільний побут в мене може бути тільки з чоловіком.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? елементарно, молода сім'я (живучи з батьками чи кімнаті в комуналці, гуртожитку) після народження дитини отримувала уже двокімнатну квартиру, а коли народжувались ще діти - то отримувала або додаткову площу, або право на три кімнатну квартиру і т.д. І це все саме завдяки тому, що були діти, і вони враховувались при отриманні квартири. А при дітях різної статті теж були свої "плюшки" в квартирних питаннях.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? спасибо за пояснение...я думала, такого уже нет и было очень редко. мои родители не дождались такой квартиры. Наверно, просто не застала...Не знаю как тогда быть. Это все равно что рожать детей ради денежных выплат (не знаю, еще есть этот бред в стране?) . И неужели лишний квардратный метр - это такая плюшка при бессонных ночах с ребенком...или как это надо ненавидеть родителей и себя, чтобы думать, что рожали ради квардратного метра, а не просто из любви...Но да, если женщина рожает с целью "получить квартиру", потом бросает 5летних детей на улицу, вместо того, чтобы вытирать сопли, водить в школу, кормить, воспитовать и пригревать на груди, то с ней надо судиться и отбирать законную часть квартиры. Еще и за моральный ущерб, тк она на тогдашнем ребенке заработала.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Ну в нас так само. Дідові вже 83, живе один, але про жодні переїзди слухати не хоче. На другий же день перебування в місті починає нудьгувати і хотіти назад. Та ясно, людина за 80 років звикла вже до власної хати, землі. Місто його пригнічує. ---------- Додано в 15:44 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ---------- Бувало, хоча не знаю як тепер. У нас така ж ситуація, як описувала terezka - якби не було дітей, мої батьки отримали б однокімнатну, але за рахунок мене і брата їм дали трикімнатну. Але це по пільговій військовій черзі 8 років тому, і то ще не знаю яким дивом повезло, аж досі не віриться (бо після довгих років життя в гуртожитку ми на це не сподівалися вже).
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? при Радянському Союзі квартиру давали в порядку черги, а кімнати розраховувались по кількості і статі дітей. Бездітна сім’я - однокімнатна квартира. 1 дитина - двокімнатна квартира. 2 дитини однієї статі - все рівно, двокімнатна квартира. 2 дитини різної статі - трикімнатна квартира. 3 дитини різної статі - чотрикімнатна квартира. Якщо дітей 5 і більше, то могли дати дві квартири на одному поверсі, наприклад двокімнатну і три кімнатну (але товже інформація з чуток). Мої батьки отримали таким чином чотирикімнатну квартиру. Батьки+2 брата+я, якби не було когось з братів, то квартира була б трьохкімнатною.....
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Чому брєд? Я не про те, що хтось народжує заради виплат. Я про самі виплати - повірте, на дитя стільки всього потрібно, що ці тисячі будуть дуже-дуже помічні. Принаймні для нашої сім'ї.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? останні квартири ділились в 90-91 роках. Мої батьки встигли, як то кажуть, майже в останній вагон поїзда... Бо всім іншим пощастило менше. Прикол в тому, що в них була гарантія, що працюючи -надцять років на заводі/підприємстві, ти таки можеш розраховувати на БЕЗКОШТОВНЕ покращення житлових умов. В них, гарантовано, була робота. Тоді масово здавались житлові масиви, в яких людям виділялись, а не продавались квартири. Та я б сама пішла зараз на завод працювати, якби знала, що років через 7-10 мені виділять безкоштовну квартиру. 8 років тому? То вони взагалі везунчики, бо після розвалу Союзу квартири майже не виділялись.