Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати А ви не думали, що вони можливо йдуть з роботи через те, що їм банально не вистачає зп, щоб тих 2 дітей прогодувати? Особливо, якщо врахувати ваші подальші фрази про Хіба на зп від 1000 до 2000 грн. можна прогодувати сім'ю з двома дітьми?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати так от тому і йдуть. Хибна думка багатьох "українських національних" ( не в образу) керівників: якщо у працівника сім я і двоє дітей- він буде щасливий працювати за 1500 грн , бо йому "годувати сім ю треба". Якщо люди від вас йдуть, то варіантів два: - або ви не настільки хороший керівник, який зацікавлений у кваліфікованих кадрах і не можете створити гідні умови праці- відповідно, ваші працівники знаходять собі інші варіанти; - дані працівники справді не представляють для вас цінності. Бо якби вас все влаштовувало у конкретній людині та її навиках, ви були б зацікавлені відповідно, характер роботи або характер керівника дозволяють ( вважають) за краще створювати постійну плинність робочих кадрів- вигідніше за рік прийняти-звільнити 20 працівників за 1000 грн, ніж створювати гідні умови праці і утримувати постійних кваліфікованих 5 працівників ---------- Додано в 11:26 ---------- Попередній допис був написаний в 11:23 ---------- думаю, що там причини куди глибші. Бо якщо людині реально немає на що прогодувати дітей і вона знає, що після звільнення сьогодні, завтра у неї немає варіантів заробити копієчку -вона цього не зробить і не сяде на дивані в очікуванні чуда. Гордістю дітей не прогодуєш.Відповідно, працівники знаходять собі альтернативу і тоді звільняються, коли не бачать подальших перспектив на цьому місці праці. ---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:26 ---------- це допис з іншої теми, але він може розповісти про якості керівника і те, чому саме так сформована думка якщо не секрет: у якій галузі працює ваша компанія і як давно ви її очолюєте?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати меня не останавливало идти на собеседования на позиции, ЗП которых меня не устраивала. Проходила собеседование и дальше шло обсуждение ЗП. Если они заинтересованы во мне - согаласятся повысить, нет - придется решать мне нужна эта работа за такую ЗП или нет. Это же рынок, пора привыкнуть. Работодатель не обязан сразу предлагать высокую ЗП и для всех одну. Он же не знает КТО придет и с каким уровнем. Ему не выгодно заранее терять деньги. Тем более, если народ сам соглашается на такие ЗП. Если работаодатель не упертый и классному рабочему, который действительно ему нужен, откажет во вменяемой ЗП. ---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:07 ---------- что-то подсказывает, что работа связана с мерчендайзингом. Есть живой пример одноклассницы, которая из мерча (первый курс универа) выросла до управленца мерчами(2-3 курс), а теперь еще куда-то выше в Кока-Коле (специалиста получила ).
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати В принципі логічно, але ж з іншого боку певна посада вимагає певного кола вмінь, знань і навичок. Тож від старту пропонуючи, скажімо, зп 1000 грн., працедавець навряд чи може сподіватися, що до нього звертатиметься багато кваліфікованих і досвідчених кандидатів. Хіба що йтиметься про посаду, яка не вимагає аж такої кваліфікації. Бо одна справа, коли пропонована зп "трошки не влаштовує", а інша справа, коли зп така, що й на оголошення про роботу не звернеш уваги.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати якщо роботодавець зацікавлений знайти дійсно кваліфокований персонал, то він буде вказувати достойну з.п. ,а якщо хоче просто тупо зекономити на плинності кадрів , бо йому в принципі байдуже хто буде працювати, головне щоб подешевше і все . Тому ми і маємо той рівень життя і сервісу, на який всі нарікають - погане обслуговування , неякісні продукти і т.д. А причина дуже проста - дати людям достойну оплату праці і все надагодиться . Так, завжди були і є працівники які не вміють і не хочуть працювати, але вони погоду не роблять.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати з особистого досвіду скажу це поняття у кожного своє
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати звичайно, що в кожного своє. Але далеко не всі можуть знайти таку оплату,яка відповідає їх поняттям.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Поки існує попит, доти існує пропозиція. Якщо є люди, що можуть працювати за 1000 грн., то чому роботодавець не може пропонувати таку ЗП, не розумію.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати так ці ж люди працюють тільки тому, що іншого вибору на даний момент в них не було, а не тому, що їм це підходить . І далеко не кожен може створити свій власний бізнес ,щоб махнути на всіх роботодавців і мати їх в носі. Хоча мене особисто зараз це не стосується, але мені прикро за багатьох моїх знайомих ,які є хорошими спеціалістами ,але не завжди мають достойну роботу і оплату. І це не є їхня вина , бо занадто багато в нас є роботодавців-любителів халяви.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Полностью согласна. Но речь же об адекватном работодателе Простите за сравнение, но на одном рынке можно купить картошку на 30 копеек дороже, а на другом и на 50 копеек дешевле. Но диапазон все-таки будет какой-то вменяемый.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати може. Але якщо роботодавець у подальшому зацікавлений саме у цьому працівнику, він його так просто не відпустить. Йому вигідніше запропонувати більшу зарплатню і утримати кваліфікованого працівника . Якщо ж ні- то або працівник не представляє справді інтересу для роботодавця або роботодавцю вигідніше по колу пропускати кілька працівників на мінімумі, ніж платити одному, але нормальну зарплатню ( колись таким зловживала компанія на кшалт "канадський міст" ( точно не пригадую назви, на Зеленій розташовувалися) Зі "старту" мало який роботодавець на це погодиться. Але- далі все залежить від того,як зарекомендує себе працівник і від того, наскільки кваліфіковано керівник може підібрати собі команду з хороших спеціалістів ( якщо йому такі справді потрібні). Якщо ж це керівник відділу "куди пошлють", то там справді немає сенсу утримувати кваліфіковану робочу силу. Можливо специфіка цієї ділянки роботи дозволяє мати некваліфікований персонал на мінімумі оплати.Ну а керівниками у нас зараз можно багато кого називати. . п.с. ну і так, до прикладу- вже з позиції роботодавця: є на підприємстві кваліфікований технолог, який отримує... грн з\пл. Я зацікавлена у цій людині, бо вона реально хороший спеціаліст. Відповідно, мені вигідніше доплатити їй певну суму, ніж відпустити і шукати собі нову людину. Аналогічно з бухгалтером- є людина, яка добре виконує свою роботу і є фахівцем у своїй галузі. І я теж зацікавлена саме у цій людині. Натомість є , скажімо, працівник П, який виконує роботу на своїй дільниці, але навіть якщо він прийде і скаже, що звільняється, то для мене це не буде проблемою, оскільки його роботу на цю ж з\пл. можу узяти іншу людину. Тобто все просто: зацікавлена у кадрах- йду на уступки, не зацікавлена- відпускаю з миром без переговорів
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати я не мала на увазі зі старту, взагалі оплату праці. Перші 2-3 місяці можна і потерпіти, якщо є перспектива надалі в хорошій з.п. Але часто і на старті роботодавці дуже вже занижують оплату, не завжди ж людина вчиться перші місяці, є такі , що відразу можуть ефективно працювати .
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Сніжна, я згідна з вашою думкою на рахунок зацікавленості в працівнику, але наведу приклад з свого життя колись працювала в банку, його перекупив інший власник , звільнив 80% персоналу, включно з дійсно дуже розумними , кваліфікованими людьми. Замість них набрав мало не людей з вулиці, подекуди без необхідноі освіти, на нижчу ( суттєво нижчу!) з/п чим була у попередніх кваліфікованих кадрів, що мені взагалі поламало мозок)) Хоча.... після цього банк закрився))) ну от і де логіка працедавців?? Де іх розум ???
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ви мене не зрозуміли. Я написала це як приклад, не говорячи про те, що я так роблю, але знаю, що таке існує. Мораль в тому була, що треба гідно себе оцінювати. Інколи можна запропонувати себе, як кваліфікованого працівника, який може взяти на себе трішки більше обов*язків, ніж передбачає посада, які в свою чергу принесуть користь і додатковий заробіток. ЗП в районі 7000-10000 грн, невже не пристойна? На даний час це дуже велика платня, тим більше за справу, яка подобається. ---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 22:16 ---------- Я написала це як приклад! ЗП в рази більша, але бажання занадто маленьке працювати. Всі хочуть і тисячі заробляти, і на роботу не ходити (грубо кажучи). Повторюсь. Це було написано як приклад. Якщо працівник сумлінно виконує свої обов*язки ніхто не нехтує преміями і надбавками. Перепрошую, а яким чином це впливає на сформованність моїх думок?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ну то значить ми вас невірно зрозуміли, але ж посудіть, ви самі писали Дуже навіть, просто у вашому дописі такі цифри не озвучувалися, а було лише про мінімальну в 1700 грн. Тому форумлянки робили висновки з тих фактів, що мали. Та не всі, не узагальнюйте. Можливо, вам просто такі недобросовісні кадри попадалися. Якщо людині подобається робота і влаштовує зарплата, вона зазвичай буде залюбки працювати.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати може в них якраз політика така була: перекупити конкурентів і потім закрити аби усунути з ринку? Багато хто так робить. Такий варіант ви не розглядали?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Людоньки, таке буває зараз? Скажіть, що треба робити за такі гроші? (Якщо щось, скажу чоловікові хай нафіг звільняється, буде бавити дітей і борщі варити,а я піду заробляти) ---------- Додано в 10:03 ---------- Попередній допис був написаний в 09:52 ---------- Щодо теми і кожному по заслугах. Тут розглядали практично З/п на приватних підприємствах. а як щодо державної сфери діяльності? От візьмемо вчителя. Молодий спеціаліст без категорії, стажу і пед. звання отримує мінімальну з/п. Це при повній ставці (18 год/тиждень). Тут немає ніякого кар"єрного звросту. З/п залежить тільки від стажу, категорії (яка теж здобувається не кожного року) і т.д. Скажете, брати репетиторство? Так для цього теж потрібен досвід і стаж. Ясно, що через певну кількість років так і буде. А як же вижити тим молодим, вчорашнім студентам? Ті, що вчилися за держ. рахунок взагалі в повному папандосі, бо повинні відпрацювати три роки (єдиний варіант - декрет). А якщо ти хлопець? В педагогічному вчиться достатньо хлопців. Ви зараз в школах десь бачили молодих вчителів-хлопців? І знову ж таки, потрібно якось виглядати, одяг нормальний мати, взуття хороше, бо цілий день простояти в будь-чому це каторга. А комусь ще доїхати ( в нас одна вчителька з Брюхович їде з двома пересадками), якщо всі сім уроків, то і поїсти щось треба. А ще всякі методичні матеріали, канцтовари, папір - ніхто того не дає, а воно не дешеве. Скажете, хто змушує працювати, шукай іншу роботу? Але ж і в школі повинен хтось працювати, чи не так?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати а чого ви так дивуєтесь? Це нормальна зарплата на яку можна нормально сім"ю утримувати, а не на 3000 - 4 людини живуть. Якшо шо - знаєм, плавали, але більше не хочемо і не будемо... ну таки-да. За рідкими виключеннями. ---------- Додано в 10:26 ---------- Попередній допис був написаний в 10:23 ---------- так, і що? Єдиний вихід який я бачу - не йти працювати в школу от прямо масово, або йти в приватні. Хай державні мужі думають як заманити молодого вчителя в школу.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Маріє, ринок праці надто бідний , особливо для чоловіків. дуже часно нема виходу щоб не йти..