Токсикоз і печія

Discussion in 'Пузата хата' started by bilo4ka, Sep 23, 2010.

  1. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Мені здається, що краще ті нешкідливі крапальниці, які почистять організм, ніж травити себе тою хімією...
    Ви пробували поговорити з лікаркою нарахунок того, щоб Ви на крапальниці приходили на 2 год і все?
     
  2. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Попробуйте тоді сам Хофітол, це артишок, він нешкідливий, може Вам буде достатньо тільки його. Якшо ні, то радьтеся з лікарем чи пити Церукал.
    Мені ставили крапельниці але без Хофітола я всерівно не могла їсти, бо нудило. Крапельниці вимивають токсини і дають воду, мінерали, а от шоб поїсти то...
    А от Церукал в інструкції дійсно має протипокази(я тільки шо вичитала)...дивно, чому медики мають за звичку його призначати вагітним? Моя співробітниця його пила до 12-го тижня.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Ага, але от він мені реально трохи допомагає. А от Хофітол- майже нічого.
    Там правда в інструкції не має суворих протипоказів щодо прийому вагітним, тільки в першому триместрі, може не таке воно вже й шкідливе. Але певно таки не буду ризикувати. Такий бутель аж на 50 таблеток купила. Випила дві.
    То треба говорити з лікаркою напевно вже з самої лікарні, тобто домовлятися на місці, а не з дільничою Г. Але їздити туди-сюди точно не зможу, непереносимість транспорту, а лікарні якоїсь такої щоб пішки зайти біля мене нема. Лягати в стаціонар- не виходить, на мені ще малий. Якесь замкнуте коло.:girl_sad:
     
  4. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Він то допомагає, він як аналгін і ін. від болю голови, він блокує певні рецептори, а хофітол призначають не лише при токсикозах, а ще й для покращення плацентарного кровотоку (якось так). А от про церукал таке:
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Все, я кинула той Церукал і більше не п"ю. Хофітол не допомагає майже зовсім. Виходить всі ті таблетки- намарно викинуті гроші. Сумно...:girl_sad:
     
  6. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Просто з ними треба бути дуже обережним. Не знаю, чому така практика в застосуванні церукалу у вагітних, і в різних лікарнях, вона різна. На Мєчнікова знаю, що додають той церукал до крапельниць, на Русових, моя лікар була категорично проти його застосування, а також і ношпи на ранніх термінах.
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Вчора купила собі корінь імбиря такий славнозвісний засіб від токсикозу, толку нуль. Зато тепер можу пити кефір і їсти чорний хліб. Може то від імбиря так пробило.:girl_crazy:
    Але тошнить і надалі постійно без полегші, тільки разами хапає так аж до потемніння в очах, а разами просто дуже-дуже сильно тошнить. А і ще морозить типу як при отруєнні.
    Казала мені вчора моя подружка проситися в поліклініку в денний стаціонар на крапельниці, якщо лягти в лікарню не виходить. Хтось щось про таке чув?
     
  8. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    В мене як був токсикоз у І триместрі, то я рятувалася домашньою картопелькою-фрі. Насмажить мені чоловік гарненько, я собі похрумаю і мені легше ставало. Спробуйте, може комусь також допоможе. Головне, щоб в чоловіка натхнення не пропало кожен день біля плити стояти :nyam2:
     
  9. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Ну як взагалі денний стаціонар виглядає - так і тут. Ночуєте вдома, а в лікарню їздите щодня як на роботу
     
  10. анфіса

    анфіса New Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Зараз вдруге вагітна, від токсикозу Бог милував, а от печія в першій вагітності просто доконувала. Перепробувала купу методів-без результату, а от простий "бабин"-їсти мак (макові сушені зернятка-це шоб ніхто не фантазував))) поміг!!! Тягала з собою всюди пляшку з маком, тільки починало пекти, "запивала" маком. ПРАЦЮЄ
     
  11. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дівчатка, скажіть будь ласка, як ви боритесь з печією. Якщо раніше раз в місяць була, то ще ок, а то зараз вже зі самого ранку мучить.
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    мінеральна вода в пляшках "Поляна купель" (та, що від печії), таблетки Гавіскон, гарбузове насіння.
     
  13. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Мені дуже допомагало склянка теплого молока.
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    В мене зараз страшенна печія, щодня...Вже тааак замучила....Гарбузове насіння не допомагає зовсім - жду на молоко....Бо не хочеться щодня по кілька "ренні" приймати.
     
  15. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Я вже зі своєю печією і не борюся, нічого не помагає, пару ковтків води (чи лужанська, чи боржомі на пару хвилин припиняють) а далі знов приступ печії, ну щож тра перечекати... вода круглосуточно зі мною
     
  16. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Дівчата, в кого був сильний токсикоз, напишіть: у вас спазми в шлунку при цьому були? Напишіть хоча б в ПП взагалі все, що відчували і що вас мучило! Бо я вже третій день мучусь і не можу розібрати, чи то токсикоз, чи я так сильно отруїлась (при тому, що згадувала, що їла - нічого нового чи небезпечного, ну хурму - так я її до того тонну з*їла). Я боюсь уже, щоб в лікарню не поклали
     
  17. Kvinna

    Kvinna Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    У мене останніми днями такий токсикоз... плюс вялість, сонливість (так ніби з мене всю мою енергію витягли). Коліжанка гінеколог казала пити солодкий чай, або смоктати мед, бо в мене низький рівень глюкози, але мене від солодкого чаю (і взагалі від солодкого) зразу тягне до білого друга в туалет:bad:
    Відчуття гидотні... підскажіть чим можна врятуватись?
    я п'ю фолієву кислоту, віт Е і сьогодні ще починаю йодомарин. Пробувала жувати насіння, м'ятні цукерки, картопляне пюре, лимон - тепер від всього цього верне...
    і що мені робить?:confused:
     
  18. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Напишу в загальному те, що мені допомагало від токсикозу:
    1. їла усе найсвіжіше. Тобто суп я варила на 1 день в малюсінькій каструльці. Бо на 2-й день одразу ж цей же суп чи борщ викликав тошноту. Те саме із іншими стравами;
    2. не заставляла себе їсти. Як тільки відчувала, що не йде, то навіть не ризикувала робити ще один ковток, бо одразу й потрібно було бігти в туалет. Пам"ятаю дні, коли на обід з"їдала четвертинку картопельки і маленький кусочок м"яса. Зараз як згадаю, то страшно робиться, але тошнило тоді від усього;
    3. їла те, що хотілося. Мені, наприклад, смакувало морозиво і від нього мене не тошнило взагалі. Також яблучний сік допомагав. Але тут напевно індивідуально.
    4. формувала у себе позитивне ставлення до токсикозу. Тобто, ранкове обнімання з туалетом я сприймала як сигнал про те, що малюк розвивається і з ним усе добре. Можливо звучить як дурість, але мені якось від того було легше.
    5. намагалася усунути від себе усі запахи неприємні. Тобто їжу з холодильника виймав лише чоловік, крім того він і мив його кожного дня. Також, накупила всяких штук для нейтралізації запаху у холодильнику. Крім того, жодних парфумів. Чоловік лише зараз почав ними знову користуватися.
    Мені десь із 10 тижня стало краще. Тому сприймайте це явище як тимчасове. У Вас в животику формується нове життя і це головне.
    Також можливо візьміть відпустку, якщо є в"ялість і сонливість і відсипайтеся досхочу.
     
  19. ROSMARIN

    ROSMARIN Active Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    В мене токсикоз був десь з 9-го тижня. Але судячи з усього я ще легко відбулася (рази напевно 3 мене "вивернуло"). Мені помагало постійно щось жувати (фрукти ,печиво). Особливо підтошнювало вкінці дня, дуже реагувала на запахи (парфуми, а пральний порошок взагалі ховала як най далі, білизну з пралки виймав чоловік). З 12 тижня все минулося. А печія турбує деколи навіть зараз (39 тиждень).
     
  20. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Мені більш-менш допомогло перейти на печиво марія і сухарики - як при отруєнні, принаймні перестало вивертати. А через 3 дні такого сухого пайка з*явились перші бажання щось з*їсти - мандаринки, ківі, на сир ковбасний потягнуло. Правда все-одно зрідка "побльовую" - але ж не так, як було - взагалі нічого не затримувалось. Лікар приписала церукал і іберогаст (наскільки я можу розібрати її почерк), щоб зняти рвотні позиви, але скажу чесно - не приймаю. А взагалі правильно пишуть - не заставляйте себе щось їсти, бачите, що нудить - не їжте.