Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Вероятно тем, что такая у нас страна. В странах с высокой смертностью и экономическими проблемами, возраст людей, создающих семьи или просто рано-рожающих, гораздо ниже, чем в развитых во всех плана странах. Это у нас надо родить до 30 (а лучше - второго до 30ти), иначе начинают косо смотреть да и просто стремно рожать первого после 30 у нас в роддомах... Думаю, это на подсознании где-то. Надо рожать-рожать, иначе не возможно выжить социальной группе ака страна. Ведь те, кто собираются женятся и не рожать сразу детей, вряд ли женятся, если нет жилья. Жду летящих тапок. Так что не забываем, что все, что выше - имхо. Мне все равно кто где и с кем живет и почему женится. Это сугубо моя позиция. Надеюсь на понимание
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? "Все профессии важны, все профессии нужны" - народная мудрость)))) Не всем же быть не такими как все - работать в офисе (кто слушал Ленинград, тот поймет ) У каждого свои потребности - например, кто то в бутиках ребенка одевает, кто в сэконде. Как правило, и те и те счастливы, но каждый родитель стремиться дать больше своему дитю! Я тоже, в глубокой молодости, истинно (юношеский максимализм и амбициозность сказывались) верила, что сначала нужно "встать на ноги", а потом уже семью заводить. И если бы вовремя я не отбросила эти дебыльные, навеянные западом, принципы, то до сих пор была бы без своей семьи!!! И по теме - если спасу нету, то да, можно и с родителями жить после свадьбы. Семья важнее всего в жизни. Всех денег не заработаешь! А откладывать самое важное на потом, это глупость - жизнь уже идет. Конечно, вопрос важности у людей также разный! А, кстати, сдавать родителей в дом престарелых, тоже - ооочень по европейски!!! Плевать я хотела на такую Европу! ---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:18 ---------- ну это уже каждый сам решает! для меня штамп в паспорте не играет роли и какая то бумажка мне не указ в каком я статусе) От этого мое отношения к людям и жизни не меняется! А зачем отказываться? Только потому что пенсионер? Опять ярлык... ---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:27 ---------- По наблюдения моих друзей, проживающих в Европе в разных странах - люди поздно создают семью не только по причине " стремления к материальной независимости", а и по причине повышенного требования в партнеру, что часто случается с "возрастом". В следствия - развод через год-три и по европейски воспитывают детей на две новые семьи. Ну или проблемы даже забеременеть естественным путем ли думаете что в 40 лихо залетают? Вы наверное никогда не были в Львовских роддомах) такое может сказать гинеколог советского воспитания лет под 70 ---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:40 ---------- Ну здесь вроде все пишут свое мнение, так что не переживайте и также не забывайте))
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? брать деньги, которые он экономит на своей еде, которые для родительской семьи это так, один раз в супермаркет на 10 минут забежать? А ведь он каждый раз "рассчитывается" за те продукты, которые мама привозит ему и готовит. И ооочень обижается. Тк ставит в пример свою сестру-пенсионерку и её внуков и детей, которые постоянно просят подарки и деньги, хотя сами не бедствуют. Но это не по теме. Это просто про то, что есть какие-то свои морали и совесть. И есть семья-близкие, которые последнюю рубашку снимут. Хорошо, когда эта рубашка вам действительно нужна, а не 10я на вешалку в шкаф. Это не про квартиры и про проживание там. Это к теме о помощи семейной но все же не знаю, то ли вы хотели сказать, но согласна, что с родителями (если спасу нет и надо было женится или детей надо рожать), можно и жить вместе, но _после свадьбы_ . Зачем люди женятся? Я вот женюсь, чтобы ребенок был в _законном браке_ . А так - я не вижу разницы что для меня в жизни изменится Он для меня и так муж. ---------- Додано в 13:45 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ---------- в Украине такая же проблема, только возраст по-моложе ---------- Додано в 13:47 ---------- Попередній допис був написаний в 13:45 ---------- не была но это все имеет место во всей стране. В родном южном Николаеве это действительно так. И скажет не только 70тилетний врач. Просто потому что роддомы у нас такие "бедненькие" и уж лучше рожать с меньшими рисками. ---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:47 ---------- и тоже...я же не знаю, может то, что я принимаю за "встать на ноги" вы таковым не считаете...
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Так может он от этого счастлив? Вот такие тараканы у него и он другого не понимает, впрочем как и вы его поступка в общем, то и хотела сказать! А еще что не берусь оценивать отношения других людей, семей... про себя скажу - мы хотели праздника наших долгих встречаний и совместного проживания до свадьбы (кстати, отдельного от родителей с их помощью) ---------- Додано в 13:54 ---------- Попередній допис був написаний в 13:51 ---------- можете рассказать - форум все таки) ---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ---------- Тут я за статистикой не следила, но могу говорить про людей, меня окружающих - друзей/знакомых - 20% в разводе, остальные живут по их словам - счастливо, вторых деток планируют!
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? я тут якось порахувала, скільки треба грошей на старт (не враховуючи плату за пологи, бо то не офіційно), то вийшло десь 6000 грн (візочок (не найкрутіший), ванночка (і то не всім треба), одяг, автокрісло, слінг (Леля) багаторазові підгузки 2 шт ...), а далі докуповувати одяг-іграшки-пральні засоби - то явно менше 2000 на місяць. У нас в родині прийнято передавати у спадок і одяг, і інші речі. Ми купили лише візок (бв), автокрісло (бв), ванночку і кілька речей з одягу. коротше, тої допомоги, що дає держава, достатньо на дитину (але не достатньо для мами, яка не працює в цей час) ну і квартира є в районному центрі, а є в Києві (менше 3500 не бачила). але коли піде садок-школа, то я не знаю, скільки додаткових витрат піде. теж таких не розумію. винятки хіба: дівчина з села йде вчителькою працювати, то в селі так можна, бо ще ж господарство якесь є. я говорила про тих, хто "від Бога". з репетиторством - згідна, але то треба "розкрутитись", щоб мати певну базу клієнтів. не відказуйтесь, але коли до нього приходите, то приносьте багато гостинців (навіть продуктів). знаєте чому? бо йому потрібно знати, що він хоч якось може вам допомогти, що він ще потрібний взагалі внукам.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? это будет оффтоп?) 1. хотя бы снимать более-менее нормальную квартиру (или возможность снимать, если человек живет с родителями), 2. обеспечивать себя (еда/одежда/другие_покупки/отпуск) 3. иметь какую-то сумму, которая или откладывается на что-то серьёзное или на которую можно было бы ребенка тоже обеспечить или просто на форс-мажор. Лично у меня одной-отдельно третий пункт не получался в такой мере, как хотелось. Вдвоем получилось В идеале - иметь квартиру, а не снимать, конечно. Но тогда уж точно получится только с родительской помощью по крайней мере у меня, или еще 5 лет до вставания на ноги.... Хотя рожать ребенка не хочется в съемной квартире...Но тогда уж точно будет "бац - а тебе уже 30" А идея про "встать на ноги" была да, еще в подростковом максимализме. Возможно, просто волей случая не поменялось. Хотела бы замуж и детей, и была бы не вставшая - жила бы с родителями как миленькая - не выгнали бы :D ---------- Додано в 14:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ---------- субъективное мнение - такое субъективное для меня 2е разведенных знакомых - это уже катастрофа)) ЗП тоже разная. Хотя...не могу утверждать. В моей сфере - чуть меньше, чем в 2 раза больше в Киеве, чем во Львове. Да и в ценах на львовские квартиры была, мягко говоря, в шоке.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Так тут люди писали, що живуть з батьками, бо прибутки не дозволяють знати квартиру, а не на шиї у батьків. І всі дописувачі пишуть, що як би була можливість, то з великим задоволенням жили б окремо. Не всім бути бізнесменами, торгашами.... І то проблема не людини, що обирає "не ту спеціальність". То проблема держави, що не може працюючу людину забезпечити гідною зарплатою. І якщо заговорили про Європу, то там навіть пенсіонери мають можливість винаймати квартиру, а в нас працюючим людям з вищою освітою хватає хіба на харчування. В мене сестра в Німеччині вчиться і підробляє обмежену кількість годин. То їй (студентці) вистачає і квартиру знімати і відпочивати їздити і додому посилки передавати.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? це вже не в цю тему. але шлюб (церковний, якого не дають без штампа в паспорті) для мене є важливим. ми одружились не для того, щоб дітей народити, а для того, щоб прокидатися вранці разом, пити чай, ввечері разом готувати вечерю. бути скрізь разом. ---------- Додано в 13:22 ---------- Попередній допис був написаний в 13:17 ---------- та що там пенсіонери, аспіранти можуть! п.с. ми живемо троє на одну чоловікову стипендію. не розкошуєм (за рік лише раз з’їздили на 3 дні відпочити), але прожити можна і одяг купити.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? ну да, я говорю про себя и от себя. И не берусь утверждать за полстраны) А "имхо" приписывать не буду каждой написанной мною фразе - не люблю иностранные аббревиатуры, что заменяю наши прекрасные слова))
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? задумалась...то ли торгашкой меня назвали...то ли бизнесс-вумен. да я ничего) просто сравнила как может различаться мнение
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? А как делятся траты на еду, когда живут вместе с родителями? коммунальные? квартплата?
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Це до того, як вони вирішать завести дитинку, з немовлям репетиторством не дуже займешся... І знову все по колу...не заводити дітей поки чоловік не зможе утримувати безробітну жінку в декреті, малечу і себе, і знімати квартиру....ну в нашій країні так можна і померти без дітей... Я звичайно не говорю заводити дітей без засобів для існування, але до всього треба підходити з розумом... А погуглити тривалість життя?Не хочеться народжувати в 45 і грубо кажучи, не бути в певненим в тому шо я доживу до першої лінійки своєї дитини! При тривалості життя 90 - зовсім по іншому розставляються приорітети, можна почекати, на квартиру. І шоб не оффотопити: Життя з батьками можливе за декількох умов - великої площі, звичайно шо жити всі в одній кімнаті важче ніж в особняку; - кожна сімя живе фактично окремо, тобто перетинаються рідко, мило перекинутися декількома словами на кухні; - не пхаються в життя один одного, в площу один одного, допомагають по потребі і проханню. Вобшем моя думка, якшо підійти з розумом, о можна жити...звичайно шо хочеться свого, але....можна починати з початку всієї дискусії. ---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:10 ---------- Квартплата пополам, їда кожний собі.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Щомісяця кожен вносить певну суму в тз "сімейний бюджет". Наперед підрахували скільки нам потрібно на місяць і розбили на кожного. Відповідно КП, їжа і всяке таке різне оплачуєтся звідтам. Хатні клопоти в основному поділені між мною і мамою (вже пенсіонеркою), але і перемішуются. То таке...
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Не буду захищати Європу, бо живу тут декілька років і добре там, де нас нема...Але порівнювати будинки перестарілих там і в нас це як порівнювати готель Хілтон і хрущовки. На рахунок здати батьків в будинок перестарілих в Європі-це дуже дороге задоволення,яке може коштувати від трьох -чотирьох тисяч євро.Старенькі там живуть, як в готелі-їх годують, за ними прибирають. Наші старенькі можуть хворими самі залишатися в хаті, там, якщо вони без догляду і з ними щось станеться, то дітей можуть притягнути до відповідальності. Деякі діти просто не взмозі оплатити батькам допомогу , яка їх буде доглядати вдома, це деколи дорожче, ніж будинок перестарілих.А так допомагає держава або страхівка.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Коммунальные платим ровно пополам, еду покупаем и мы и мама ( без графика и чеков-подсчетов), бытовую химию шампуни и пр. покупаю я. Домашнее хозяйство, уборка, готовка - в основном я ( из-за разного представления о понятии "чисто" ). Зато мама делает закрутки и иногда готовит всякие чудеса, которых я готовить не умею (точнее не заморачиваюсь) типа вареников, пирожков, голубцов и эклеровввв... мммм=)))) живем впятером нас трое, мама и неженатый брат (весело)
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Вибачте за нескромне запитання, скільки у вас кімнат?
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Я рожала во Львове в 32, так случилось, что 2 недели лежала, ждала, малыш не торопился=) со мной в палате лежали барышни 28 лет, ровесница и 38 ( правда второго она рожала. В большинстве конечно по роддому роженицы молодые были, но и после 30 было немало. И никто из персонала не косился. Привыкли уже. А может с доктором повезло?=))). Кстати с докторами и правда повезло. Данков и Чуйко. Так что у нас уже не диво позднородящие. ---------- Додано в 00:52 ---------- Попередній допис був написаний в 00:47 ---------- Вибачте за нескромне запитання, скільки у вас кімнат? Типу три, але планування своєрідне. Немаленька квартира, але якщо цікаво і пішла така відверта=) розмова, в мене є особисте окреме житло, яке я здаю ( Ви напевно округлили очі "навіщо жити в так званому сімейному гуртожитку?") . це довга історіяале можу розказати якщо цікаво=)
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Мені справді було цікаво,мені було б важко так жити,бо я з 16 років живу одна, а зараз тільки з чоловіком, наразі без дітей і без батьків і я навіть думаю, що багатьом жити веселіше.Може, я вам навіть в дечому заздрю.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? В якихось моментах це справді було веселіше, коли малий був мацьопкий, а чоловік постійно або в відрядженнях або до ночі на роботі. Та й умови тут значно комфортніші для малої дитини ремонт робили спільними коштами ніж в моїй кавалерці, але загалом: дорослі діти ( а не тільки сім"ї) мають жити окремо. Отже не заздріть Мама ще й на гармошці вчиться грати ---------- Додано в 02:08 ---------- Попередній допис був написаний в 02:07 ---------- В якихось моментах це справді було веселіше, коли малий був мацьопкий, а чоловік постійно або в відрядженнях або до ночі на роботі. Та й умови тут значно комфортніші для малої дитини ремонт робили спільними коштами ніж в моїй кавалерці, але загалом: дорослі діти ( а не тільки сім"ї) мають жити окремо. Отже не заздріть Мама ще й на гармошці вчиться грати
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Я не порывнюю будинки там і в нас - прекрасно знаю які вони тут(я навіть не знаю, яка нормальна людина відправила б туди соїх батьків) і там. Я до того, що у нашій країні европейські погляди виглядають доволі безглуздо - не доросли ще!