Проект Х-фактор в Україні

Discussion in 'Дівоче радейко' started by Darcy, Apr 11, 2010.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    А я більше вболівала за дует Мартінша і..забула її ім'я:)

    Скажіть, а чого учасники стояли в очікуванні рішення перед усіми суддями, крім Серьоги? Добряга, поділився стільчиками з своїми:) Недаремно я його так люблю).
    А ще то мені здалося, чи Кондртаюк тільки і говорив про те, хто йому зможе принести перемогу, а хто ні? Якось так меркантильно звучало.
     
  2. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Я все пропустила, крім останніх результатів((( Шкода мені Аню Хохлову, так вона мені подобалась... Хоча як вона нині співала, я не бачила.
     
  3. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Він і минулого сезону так казав - просто, він хоч прямо каже, а всі решта "вокруг да около".
    Дуже мені сподобались, як вчора виступили - Віолетта і Антон (вболіваю за них), Жека - невідома пісня - а так класно заспівав, тріо хлопців, Плаксіна, "Ангел - дизінфектор :)" , і в Сєрьогіній групі такий чорненький - Льоша вроді-би (що на кастингу сєрьога йому сказав ні) - за них вболіватиму.
     
  4. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    І я за неї вболівала!
     
  5. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    слухаю його сьогодні цілий день.. ну вміє зачепити людей, так щиро переживає пісню.. Бачу його в фіналі однозначно.
     
  6. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    не знаю, чому, але вона викликає в мене антипатію..
     
  7. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    А кого вчора вразив Женька своєю пріснею? Я нині спеціально чекаю повтору - ну тАк класно виконав цю пісню - "суперськи суперово". А дует "мій улюблений" розчарував. І Сосєдов їх розніс в "пух і прах".
    ШкодА Мєлєн.
    І Марченко в своєму репертуарі ...
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    от і я думаю: чи то вона на кожен сезон бюст збільшує чи то стилісти все більш "куці" сукні підбирають. Ну скоро будем мати українську "Памелу Андерсон". А ще таке враження, що всі слова вона виключно з суфлера відтворює: погляд робота, інтонація робота...
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Я взагалі чомусь не бачу в цьому сезоні цікавих "персонажів". Женя дуже класний, але якщо він весь час буде такий лірично-пронизливо-тужливий, певно буде нецікаво. Аіда без фонограми краща, ніж з фонограмою. Мєлєн фальшивила. І диверсанти. І хлопець, що співав Вакарчука. Перегон - така собі Таня Буланова, але з трохи кращою вимовою. Решту не бачила. Підбір пісень теж не дуже сподобався. Всьо, пора на пенсію.
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    вчора її права цицька влаштувала марш протесту - СВААААбООООДУУУУ!!!

    яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
    мене
    http://www.youtube.com/watch?v=hCd7VAB64d8
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Вчора то самісіньке казали вдома. Терпіти не можу такого нявкаюче-нючого виконання. Жахливо дратує Аіда і хлопець Анатолій з дуету. Хлопака взагалі виглядає ніби його тлумлять на проектіі їсти не дають, таке мале і хничуче. Аіда...просто ""НЕ ВЕРЮ!"
    Взагалі Мілен мені не сподобалась. Ну, не може така гарна, розкішна дівчина ходити згорблена і з "просячим" виразом очей. Та вона мала нести себе як королева.
     
  12. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Погоджусь. Аїда особливо.
    Мої враження. Вболіваю за Плаксіну і подобається хлопчик-соліст з "Диверсії" (хоча всі троє вони мені абсолютно не нра). Плаксіна особливо подобається, голос, манера виконаня. Одним словом я з неї)). І намалювали-підстигли її класно, а то на попередніх передачах на ній чи то автозагару забагато було чи то в солярії пересиділа:girl_crazy:.
    Від Мілен реально бракувало емоцій, хоча б якихось.
    Ну і 3Д це щось:girl_crazy:. Ота старша найбільша пані мені там зовсім не вписується.
     
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Ага-ага. Тащуууусь! Між іншим, серед учасниць свою знайому впізнала. В політесі вчилась і була бандуристкою. Їздили разом на різні заходи. Кльова діваха до немжливості. Цього разу дивилась тільки в повторі, наступного - вже буду голосувати!
    І хлопака отой Дімасік, шо останім Бон Джові співав, ну, фааайний, шо тут скажеш.

    І мені Плаксіна подобається. Взагалі, я б поміняла місцями пісні, які виконувала Юля і Мілєна.
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Так-так, там одна блондинка зі Львова, файна. З 3Д вона мені найбільше подобається.
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Staff Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Попередні сезони не дивилась. А тут прорвало і затягнуло :)
    Щодо вчорашнього ефіру:
    Плаксіна - мені загалом дуже подобається. А ще вчора як її відмили, то взагалі чіча-ляля, тільки пісенька була якась не її.
    Бєлийлєбєдьнапруду - кашшшмар, але через симпатичний фейс хлопчика ми ще послухаємо
    Аїда - таке враження, що в морозильній камері потримали, а потім відправили співати Woman in love. От "ЛАВ" і вийшов відповідний. Переморожений.
    Не розумію загального захоплення Женею. Ну співає, ну нічого так, з однаково приємним виразом обличчя. не зачіпає абсолютно.
    Жанна - файно на ліжку полежала, в гарній нічнушечці. І все.
    Мілен - фальшивила страшно, ну і вираз обличчя кам"яний до пісні не пасував взагалі. Не сподобалось категорично.
    3Д - такі симпатичні булочки, мені подобаються. Особливо ота брюнетка, дуже ефектна кобіта.
    "Хор мальчікафф-зайчікафф" - весело, цікаво, дівки мабуть пищать, надіюсь, що з часом заспівають і як тріо.
    Дует - розчарував. Дівчина , старається, а бідний втомлений хлопчик мучиться.
    Смірнов - сподобався, навіть дуже сподобався. Не чекала.
    Сисоєв - погодуйте дитину!!! І забороніть говорити після виступу. Якщо слухати з закритими очима, то досить нічогенько.
    Старший пан - цікавий, нестандартний і як на мене - поза рамками шоу.

    Підбір пісень мене загалом дивує. Але, надіюсь, що на наступних ефірах пісні підберуть краще, під учасників.
    За когось конкретного не вболіваю, швидше просто інтерес "а що ж далі буде?".
     
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Юний Валєрій Лєонтьєв:xaxa: Ноги широко розставляє, загадково-напружений вираз обличчя, ну і зачіска... кароче, придивіться:)
    Мені подобається той, шо Ілля (той шо бєлийлєбєдь), доречі не личком, а голосом, не заїжджений а-ля тімберлейк, чи брітні.
    А мій фейворіт то - "старший пан"
    Дивилась попередні ікс-фактори, то у всіх Пугачора рулить і всі інші підстаркуваті рус. звьозди теж... на жаль...
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    давай будемо ТАНЦЮЮТЬ ВСІ дивитись
    там таки цікавіше
     
  18. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Вчора мужньо дивилась весь ефір , поки не вирубилась .
    Пісня в Плаксіної цікава, і вона б могла її заспівати на більшому надриві - хоча і так непогано.
    Яша - супер дядько . А голос його - як бальзам на душу , поранену почутою піснею Сєдокової (дві хвилини одні і ті ж самі слова в завиваючій тональності). Люблю мужиків з "хрипотцою" .
    Хлоп"ятка з Д-версії - римейк "Дітей Капітана Гранта" ?
    Хлопчина з піснею Талькова - слабовато .
    В Жанни гарна нічнушечка .
    Дует , чесно кажучи розчарував .
    3Д - баби , АГОНЬ !!! Насмішили , порадували , потішили , брюнетка дуже фактурна .
     
  19. Suellen

    Suellen Active Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Не згідна. Два абсолютно різних колективи.
     
  20. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Саме так, "Діти ..." співали круто, а ці ще не зіспівані і з меншим досвідом, але пацики прикольні!