Відповідь: Свекруха-бабуся (2) першого не варто робити, а друге прошу дуже. кілька таких шпильок і свекруха сама зрозуміє все.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Ага, згідна. Я мала на увазі, навіть, не огризнутись, а твердо відстояти свою думку Так, так. Вона вже давно все розуміє! Для нас це своєрідна "гра". Все настільки завуальовано і культурно, що зі сторони можна подумати, що ми - любляча невістка і свекруха. Ну в деякій мірі так і є... А саме головне, вона любить, ну просто обожнює, мою дитину. За це я можу пробачити її "маленькі шалості"
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Моя ображається, але не показує цього явно, частіше просто "недотягує", що я намагалась її пілколоти. Зате пообговорювати вміє. Загалом, у мене досить нормальна свекруха, особливий її плюс у тому, що вона живе далеко. І коли у нас дітки будуть, я дійсно сподіваюсь, що вона виконуватиме суто представницькі функції, бо фунції "бабуся" по відношенню, до сина доньки часом повністю перекривали поняття, що в дитини попри бабсю є мама хоча, варто заначити, що сама мама тому і не противилась. Тема стосовно подарунків у мене вже вичерпалась на щастя. На початку мене неймовірно дратувало, шо ми маєм подарувати замовлений соковитискач, а мені в подарунок чи чоловіку йде набір чашок з "Брвінку" чи дешевий гаманець. Потім я собі подумала, чого мені власне нервуватись, вона іншою не буде. Тож краще, щоб у нас з чоловіком була можливість допомогти, дати, подарувати ніж потреба попросити щось. Тепер "замовлення" викликають ржаку, а не нерви. Але от вчора мене вона таки зденервувала. Каже, що мріє, щоб чоловік роботу поміняв. ЗАЧЄЄЄМ? Він з першого курсу працює з книжками, йому це подобається, його знають вже і він має можливість розвиватись в тому. Але в його сім'ї вважають, що книжки, то заняття не для мужика. Справжній мужика-альфа-самєєц має ходити в засмальцованій сорочці і благим матом ричати на бригаду будівельників, шахтарів. Постійно, як приїжджаєм, то вислуховуєм підколки стосовно його роботи. Тут керувати гнівом я ще не навчилась. Ми не просимо грошей, майна, городини, зовсім нічого, просто не варто тиснути на свою дитину і казати, що то поганий шлях в житті.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) ще як варіант можуть бути закиди типу: в тебе така легка робота, що, боїшся перетрудитись?. типу щоб направду заробити гроші треба приповзати до хати рачки від втоми. бо інакше яка то робота.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Ой, як знайомо... На думку моєї свекрухи є тільки три професії, це- доктор, вчитель і інджінєр! Все решта, це блаж, брєд і так не має бути. Бо то людина має йти на 9-ту ранку і до 18 робити на роботі Всьо! А то шо таке? Працює, коли хоче...тю.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Та то типове галицьке виховання. Застаріле правда, наніц, бо саме ці три професії є геть неоплачуваними, а працювати треба багато. Про то дуже гарно говорить владика Гузар на своїх перших аудіо-записах, дуже повчально. Може, подарувати таким мамам-свекрухам ті диски, най би послухали й замислилися? ))
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) ага якби вони в принципі здатні були замислитись, то і потреби не було б моя мама і свекруха замислюються поки їм говориш і 5 хв після того, а потім всьо вивітрюється. невдячна і непотрібна справа батьків вчити, от реально. Як схочуть щось взнати-спитати, то знають телефон і де ми живемо ... про бабць - свекруха Варю менше разів бачила (10 не буде), ніж моя мама, при тому, що мама живе за 170 км, а свекруха у Львові.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Пішла дитина з чоловіком до свекрухи. Дзвонить вона: чому ти не дала дитині той кашкет, який я їй купила, а дала якусь шапку? Я питаю малу, а вона каже - не знаю (тобто за той кашкет). Трохи давніше свекруха купила дитині на секонді фіолетову шапку-кепку - велюрову, з козирком, а-ля Олег Попов, які були модні в кінці 90-х. Поміряли той цирк на дроті - на дитину великувата. Та й кинула її в шафу, хай лежить, їсти не просить. Я почала пояснювати, що шапка не якась, а нормальна, звичайна дитяча трикотажна шапка. А вона кинула трубку. То лижі не їдуть чи зі мною щось не так?.. ...Ну так мене то вку...вило, що третій раз пробую зупу, чи вже зварилася, і розпробувати не можу.(((((
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) в нас теж бувало, що чоловікова мама купувала щось, що мені геть не подобалося, то я, щоб не образити, зазвичай пояснювала, що "ще завелике".
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Так і я пробувала пояснити, що завелика... Навіть не дослухала. Деколи просто образливо. Так, у мене чоловік не олігарх і я не бізнес-леді. Так, я час від часу купую одяг і взуття на секонді. Але то не значить, що мені і особливо дитині підійде будь-що і будь-яке: синтетика, аж іскрить, розтягнуте, надірване, модне 15 років тому, безформенне, вузьке, яке не підходить ні до чого і т.п. І гордо виголошується ціна: дивися, яка спідничка на Новий рік Яні, сніжинкою буде! і всього за 20 копійок! А на ту спідничку реально "не могу смотреть без смеха"...
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) В мене вже шафи тріщать від того добра Інколи і нові речі, а такіііі, штанята один раз випрала - колір втратили, розтягнулися... Пробувала в село вивозити і знаєте що? Свекруха умудряється в селі шафки почистити і знову дітей у те одягати, а нормальний одяг, куплений мною, увага (!) віддає своїм знайомим бо "там бідося, батька немає, мама не працює і тд. ітп.). Тепер я просто складаю ті речі, що краще - сама віддаю бідним, а що геть непридатне просто тихенько викидаю.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) ха, добре, що хочаб купує. Моя вважає, що то не доцільно витрачені грощі і мої бздури, бо витягнула купа коробок з підвалу дитячих речей(які носив її син, мій чоловік) і на повному серйозі мені їх пропонує, особливо взуття!!! Я мовчу, чемно беру і лежить воно в мене в шафі. А от недавно принесла курточки, комбезік(нехай буде, може колись і вдягнем, але нам до того рости і рости) і штанці вельветові, десь так на рочки 4 і каже, ну і що, що велики, можно підкоротити, пояс вдягнути! Ну от як так? Невже не зрозуміло, що того ніхто вдягати не буде і речей в нас вдосталь, бо ще в спадок від подруги переходить))
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) незрозуміло, бо раніше так і жили в мене просто виникає питання в таких ситуаціях: якщо все таке погане. то нащо його брати і перетворювати хату на склад? краще відмовитись ввічливо і пояснити що не потребуєте того.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) НЕ доходить. Можна ввічливо і не дуже разів сто просити не носити одягу, але не доходить. Тому береться, складається і потім голова пухне куди то все подіти. Ні, бувають звичайно і хороші речі, котрі діти із задоволенням носять, але то одиниці. Мене цікавить інше: навіщо гроші тратити на стотридцятий светрик розміру 6 місяців, коли наймолодша внучка вже має 2 роки і більше внуків не передбачається.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Не знаю, як хто, але моя смертельно би образилася. Ліпше воно полежить якийсь час, а потім я віддам на доброчинність або біля смітника покладу, ніж буду собі нерви тріпати її сварками.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) і не знаєш що гірше, чи так як у вас, чи так як в мене - за три роки жодного светрика, чи взагалі чогось...
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) а в мене "чомусь" свекруха носить речі рожевого кольору, це при тому що в нас хлопчик. Може хотіла онучки???
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) а як думаєте, сандаліки які 28 років пролежали в підвалі добре будуть виглядати? А як серйозно, то дійсно образливо то для неї, бо я ніколи ніяких порад не слухаю. То просто приноситься і кладеться, з фразою, вирішуйте самі, що з цим робити, ну або через чоловіка предати.