Школа: влаштування і наука

Discussion in 'Діти-квіти' started by dArt, Aug 2, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    А в мене на наступний рік Сашку в серпні буде 6 - тобто у вересні йому буде 6,1, але планую віддавати - він вже нудиться на підготовчих заняттях - і сама вихователька каже , що він постійно піднімає руу, а вона його не питає. І дивлячись по тому, що вони зараз вчать - Сашко вже набагато більше знає...Тому буде так. Я сама пішла до школи в 6 років, але в грудні мені виповнилось 7, і в класі все була така градація - мол, ті, що народились до нового року (1982 рік) типу на рік сатрші від тих, кому 7 виповнилось після нового (1983 рік), і мене це страшенно злило, коли в розмовах проскакувало "А, ти ж на рік старша"..Хоч п осуті до того "року" мене відділяло тільки 27 днів.
     
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ех, віддали ми в 6 і півтора місяці.. А можна було ще рік зачекати. За літо Павлик якось остаточно здитинів, і зараз реакція на найменші зауваження - як в 3-річної дитини, чесне слово, дратівливо-плаксивий такий. За тиждень дитьо зрозуміло, що школа дуже відрізняється від садка, і це його явно не тішить. Дуже втомлюється. Домашніх поки не задають, і на найменші спроби пописати-порахувати вдома - закриває очі, бо "хоче спати" і "їм нічого не задавали". Хоча на уроках активний, з математикою, читанням і т.д. дає собі раду. Взагалі, він до школи вже добре рахував і непогано читав, в садок ходив, з колективом проблем не мав, тому ми так і наважилися піти цього року.. Побачимо, як буде далі..
     
  3. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дівчата, скажіть як рахувати кількість слів при перевірці техніки читання? Чи рахувати слова, які складаються з 1, 2, 3 букв?
     
  4. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Так, сполучники і прийменники також рахуються.
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Петро пішов у 6 років і 4 місяці, він читав вільно, додавав-віднімав у межах сто запросто, але у школі йому було важко. Навіть не можу сказати, що важко вчитися, радше пристосуватися до Системи. Дитина втомлювалася, не могла зосередитися вдома, не розуміла навіщо йому всі ці домашні роботи, малий швидко втратив запал і плакав що вже не хоче до школи. Зараз ми пішли у другий клас, стало легше, Петро дисциплінованіший, зібраніший, уважніший.
    Дмитрові 6 буде в кінці жовтня. У школу він піде у 6 років 11 місяців. Це вже точно.
     
  6. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Підготовка до школи і готовність - різні речі. Дитина може читати, писати, рахувати. але бути морально не готовою.
     
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ну от у нас зараз така сама ситуація(((. І також нам 6 і 4 місяці. Дитина не садочкова, не знайома з таким поняттям як великий колектив (а колектив дійсно дуже великий: 34 чи 35 дітей), і не звикла до того, що все треба робити по команді, навіть коли тобі того не хочеться.

    Ну але надії не втрачаю).
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    ми теж пішли саме у 6.4. І малий у мене був ще дуже дитячим. Але якось буквально за кілька місяців до школи- змінився. І у першому класі зовсім не було важко. Скоріше- нудно перші місяці, бо він то вже все знав.
    у мене він теж у садок не ходив. Тому величезний -величезний "плюс" у плані підготовки до школи (особливо, адаптації до шкільних вимог , дисципліни та колективу) ставлю підготовчій школі, яку відвідували рік до навчання.

    ---------- Додано в 18:41 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ----------

    саме так. Тому навіть вчителька у підготовчій школі нам казала, що подивиться по дитині і лише у травні-червні підкаже, чи готовий він психологічно до школи ( бо малий реально був дуже "дитячий", незважаючи на вміння читати-писати-рахувати)
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Нам казали читати 3 хв і ділити кількість слів на 3, а ще враховувати не так швидкість як інтонацію.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    я би при такому теж ще у школу не давала. Бо дитина реально піде у неповних 7. Оптимально. Але коли дитині більше 6 "з хвостиком" на вересень- то вже треба добре думати і орієнтуватися по дитині. Бо дивлюся по нашим вже третьокласникам ( де є і менші дітки і старші), то ті, хто йшов у школу у 6,4-6,7 зараз більш ніж на голову вищі своїх однокласників. У мене теж син досить високий і то не найвищий у класі. Я собі не уявляю, як би він виглядав зараз серед другокласників.
    у нас в класі є дітки, різниця між якими у 1,5 року- це просто "прірва". Хоча, чесно кажучи, у першому класі ця прірва була величезною, а до третього- вже врівноважилося більш-менш ( меншенькі потягнулися за старшими. Питання лише, як це на них відбивається)
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Може торхи не туди, але...
    Нам вчителька рекомендувала купити саме "орфографічний словник учня" виданий (чи впорядкований) автором Бурячком. Може хтось таке купував чи знає де знайти, бо на Форумі видавців мені удача не всміхнулась ))). Дякую!
     
  12. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Моєму Владиславчику в жовтні буде 6 років. Цілий минулий рік дуже гризлась власне цим питанням, коли в школу. Ходили в Горішок на підготовку, вже читав, писав, рахував. Тільки в квітні - березні я зрозуміла, що в 5.11 до школи ми не підемо. Дитина хоче бавитись, систематичне навантаження обов"язками навчання відбивало в нього бажання вчитись. На середині урока відвлікався на свої думки, не сприймав матеріал в повну силу. . Навіть психолог та вчителька казали мені, що він потягне школу, але власне психологічно буде важко, щоб я не спішила. А завуч школи, де ми подали документи- навпаки казала- приходьте, навіть в серпні дзвонила, чи ми не передумали- хоч в класі будо десь 25 чол. і без нього. Зараз я дуже тішуся, що зробила такий вибір, і до школи підем через рік. Тим більше программа- дуже складна.
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    програма офігітєльна
    маємо робочі зошити з математики, файні, з малюнками, цікаві. Але письмові завдання - кхм..., ніяких тобі "хвостик двієчки" "шийка двієчки" або обведень по крапках, показали з яких частин складається і пишіть зразу. А щоб не думали що все знаєте, то "1" і "2" на один урок, та ще й тут дві клітинки пропустіть, а там одну, а тут дві одиниці підряд-пропуск-одна одиниця. Я не люблю собі життя ускладнювати,а коли то дитини стосується ...
    а 5 клас? здається мені там теж можуть проявитися підводні камені молодших діток
     
  14. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    так і буде. Молодші зазвичай тягнеться за старшими. Причому в усьому. Коли молодшій дівчинці ще не буде 11 - старшій вже буде більше 12. І та менша буде наслідувати старшу, щоб не відставати від колективу. А дивлячись статистику того, в якому віці дівчата перестають бути дівчатами, в мене волосся дибки встає.
    Я нещодавно в шкільній їдальні сиділа біля дівчат 6-ти класниць. і дуже видно було, що одні молодші за інших. Люди, чули б ви про що вони говорять!!! Це жах. А менші сидять і то все слухають.
    Ні, я не кажу, що треба всіх ізолювати. Але коли діти всі одного віку, вони і дорослішають більш одночасно.
     
  15. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    ...може таке бути , що програми в школах різняться? бо в нас все це є - хвостики, крапочки, гачечки-крючечки...
     
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    отакі зошити
    [​IMG]

    гм, переглянула он-лайн демоверсію, там і справді крапочки, а в нашому нема(( і деякі завдання відрізняються... дивно
     
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    В нас так само: відразу повноцінну двійку писали))). Хотіла знайти в гуглях титулку наших прописів математичних, то навіть не знайшла (напевно, такі нові, що навіть їх нема в інеті)))). В нас не червоний, а жовтий. Загалом зошит цікавий, кольоровий, нагадує собою книжечку для підготовки до школи. Вже діти вивчили види ліній (пряма, ламана, хвиляста, замкнена, незамкнена), що таке промінь, відрізок і кут:khomyak:. Не знаю, не знаю.... Один хлопчик, як вчителька почала пояснювати кути, подумав, що вона діток зараз в куток буде ставити))).

    Знайшла, нарешті
     
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Вчора були дво-годинні батьківські збори...Чесно кажучи не знаю як ті діти витримують в тому гамі, з тими приразливими вчительськими голосами по 6-7 годин в день.Прийшла реально хвора і ніби мене трамвай переїхав. Програма для 5-го класу ну дууууже насичена:girl_emo:, склалося враження, що після п"ятого класу вже мають бути академіками. Найбільше, що мене турбує, це те, що в дитини вільного часу не залишається зовсім, години 4 тратиться тільки на домашнє завдання, а коли на гурток, то це повний гаплик виходить...
     
  19. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    В нас точно інша, зараз не пригадаю яка обгортка, бо сьогодні є математика (і зошит в школі), але все поки просто і доступно.

    ---------- Додано в 10:25 ---------- Попередній допис був написаний в 10:21 ----------

    в нас БЗ були з 18ї до 21,30:girl_haha:
     
  20. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    в нас такі самі зошити, ще й до всього папір неякісний, чорнильна ручка перебивається на іншу сторону аркуша.
     
Thread Status:
Not open for further replies.