Школа: влаштування і наука

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dArt, 2 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    якраз на зборах нам пояснювали (маємо ту саму проблему :girl_impossible:) - акуратність і каліграфія має значення. Неважливо, укр. мова чи математика.
    Є десь в неті (я загубила, де) критерії оцінювання для кожного класу - там чітко виписано.

    Ми говоримо про молодших школярів (а не про студентів мехмату). Одним з важливих критеріїв оцінювання (попри інші) є систематичність - яка зумовлена
    Бо - вчимося писати акуратно, грамотно - всюди, де потрібно писати, а не тільки на уроці письма.

    Ще один критерій - об"єктивність оцінювання, але то вже інше питання - до конкретної вчительки.
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Я так розумію, що акуратно, грамотно і ідеально красиво - трохи різні речі, а ще
    у нас явно відсутня. Ну але то таке. Просто малий хоче писати красиво, старається, а вчителька не може зрозуміти, що дитина направду старалася вивести ті каракулі і хоч раз, хоч усно його похвалити (це стосується не тільки моєї дитини, від необ"єктивності страждає весь клас). Доводиться щодня дитині говорити, що тато із ще гіршим почерком і школу із медаллю закінчив і університет із червоним дипломом :) Неправильно мабуть, але інакше не можу дитину стимулювати.
    __________
    Я знайшла критерії оцінювання: каліграфію перевіряють в українській мові, в математиці немає жодного слова про каліграфічність написання, перевіряють правильність і раціональність виконання завдань. Плюс робота повинна бути оформлена охайно.
     
  3. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ну, у нас охайність і каліграфія взаємопов"язані, бо як слідкує за правильними з"єднаннями літер, нахилом, висотою і т.п. (каліграфія), то і охайно виходить. А як ні - то взагалі страшно дивитися на сторінку.

    Про об"єктивність - я вже писала - біда, поговоріть з вчителькою.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    у нас теж дітки вже писали самостійну. Правда, по ін. предмету. Але, наскільки я знаю, їх про це не попереджали ( або малий просто забув про це). А дітей повинні щоразу попереджувати завчасно про самостійні? ( щось не можу пригадати, як було у нас колись).
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Та це не допоможе, у нас дуже специфічна вчителька :), я собі якось раду даю з малим, але інколи доводиться підривати авторитет Вчителя.
     
  6. Відповідь: Школа: влаштування і наука

    А ми пішли цього року в перший клас. Вчора були батьківські збори нас попросили здати по 300 гривень(на телевізор в клас, на нову дошку на.... купу незнаю чого). Це всюди беруть? бо не мала ще такого досвіду?
     
  7. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    ні, не повинні. попереджають на 100% за контрольні роботи, до яких завжди має бути підготовка. Самостійні ж роботи виступають в ролі поточного контролю, але насправді дуже дивно, що вона відбулася на другому ж уроці. Схильна вважати, що вчительці потрібно було зробити якусь свою роботу, і вона таким чином зайняла час дітей.
    Самостійну роботу дають по закінченню якоїсь теми, або під час вивчення великої теми, щоб перевірити рівень знань дітей, і зрозуміти, на що потрібно звернути увагу.
    Подивіться в підручнику з даного предмету скільки уроків триває поточна тема. Можливо там вона і закінчилася на другому уроці, але чи навряд.
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Закінчила школу в 1996 р., пам"ятаю, що нас попереджали завжди. Не попередили тільки 1 раз у 10-му класі)
    Тим дивніше мені було, що другий урок - і самостійна...

    Ми в 1-2 класах зробили ремонт класу зі зносом стіни і "перенесенням" її далі, зробили вішалочки для одягу і полички для взуття, шафу для вчительських прибамбасів, нові двері. Тепер здавали на комп"ютери і телевізор для класу, і ще вчителька хоче нове дзеркало. Не знаю, чи то нам тільки так пощастило...:girl_impossible:
     
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Майже всюди :girl_in_dreams:.
    Ми здавали на пластикові вікна, ремонт туалету ( наша школа знаходиться у приміщенні садочку, то там свій туалет має кожен клас), а навчання у школі до п"ятого класу, бо це початкова школа. Цього року (4 клас), хотіли ще купувати дошку, а її ціна від 3 тис., але вирішили, що куплять ті батькі, діти котрих прийдуть у цей клас наступного року.
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    підозрюю, що то з розряду "що лишилося в голові, коли все забуто" - щоб орієнтуватися, наскільки глибоко повторення робити
     
  11. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Теоретично - може, ми з чоловіком обоє пишемо страшненько, а мала наша при бажанні дуже навіть гарно виводить букви. Але почерк у неї виробився вже десь ближче до другої половини першого класу.
    У нашому третьому класі вчителька дала два тижні на адаптацію, ні за які самостійні я не чула. Минулого року про контрольні повідомляли добре так наперед.

    Ось таке мене найбільше добиває: ну який в дитини після цього може бути стимул до навчання?
     
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    нащо він??? тим більше, що здавали на комп
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    цитую вчительку: "у всіх класах вже давно є телевізори" :connie_pull-pigtail
     
  14. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    ну, не знаю.. з предмету "я і Україна"? Чому не з математики, наприклад?
     
  15. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дівчата, маю таке питання: чи варто віддавати малу на наступний рік в школу? Їй виповниться наступного жовтня 6 років, тобто в школу віддавати в 5,11 років. Аня, впринципі, здібна дівчинка, вже по складах читає, рахує до 100, і віднімає (додає) в межах 10.
    Але є два "але": якщо давати на наступний рік в школу, то мені доведеться забирати дитину з садочку із середньої групи і якось шкода, що в неї не буде ні випускного, ні альбому.
    І друге, найголовніше: якщо я все таки віддам в школу, чи не буде їй фізично і психологічно важко (бо треба лишній раз сісти зробити уроки, почитати, а не гуляти на вулиці), адже кажуть що цьогорічна програма складна і багатьом діткам важко.
    Напишіть, будь-ласка, в кого схожа ситуація, і як дітки справляються.
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    В нас схожа ситуація була. ми не віддали, хоча на підготовку в школу ходили. Стало шкода її. Психологічно і в 7 років важко. Тому моє ІМХО - ліпше не поспішати, тим більше, що ви ще в середній групі. Хай все буде по порядку.
    Мені теж хотілося, щоб Саша вже в школу йшла, але потім подумали, зважили все добре, і вирішили таки лишитися ще на рік вдома.
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    нам вчора 6 виповнилось. В школу не віддавала. Хоча садок вже закінчили, пішли на підготовку в Горішок
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ще додам - у нас зараз в класі є діти 5-ти річки (так само по 5,10 -5.11) і діти, яким вже є більше 7 (навіть 7,8) різниця очевидна. Їм фізично навіть легше витримати 5 уроків.
    Моїй 7 буде в листопаді, інколи дивлюся на неї, яка вона ще маленька, і думаю, що може іще треба було не давати в школу. Але, дала би в майже 8 - то в 11 класі було б вже 19 майже... А я вже 2-й курс закінчила в 19.
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Я б не давала.
    Коли мій пішов в перший клас, ось тоді я зрозуміла, що дитинство закінчилсь))). Я утрую, але вже не все так легко... В нього день народження 25 вересня, в школу пішов майже в сім, і я бачу як він змінився за рік. Якщо рік тому йому було важко запам"ятати якесь англійське слово, то тепер набагато лекше. Тобто і інформацію він спиймає інакше.
    Я б не забирала то дитинство))).
     
  20. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    5 жовтню нам буде 6 років. В школу не давала і навіть не роздумувала над тим питанням. Навчання ніде не дінеться, а того дитинства так мало. Для чого його забирати в дитини, якщо маєте ще один рік в запасі!
     
Статус теми:
Закрита.