Дурник, пляшка - давати чи ні?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Анута, 31 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    всі б дурники були такі, то може в нас би люди трішки встидались так дитину на вулицю випускати
    [​IMG]
    *****************************************************************
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 11
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Показала, як подавати груди малій і як її прикладати, аби дитині було легше давати раду із сильним напливом молока, від якого вона власне й втікала, бо не звикла їсти самостійно. Крім того, перевірила, чи правильно я прикладаю малу, тримаючи її в позиції "колиска". Нічого особливого, але я була така тим усім виснажена, що якраз тих малих підказок бракувала, аби в нас поступово все налагодилося.
     
  3. newlife

    newlife New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Вискажіться, будь-ласка сприводу даної ситуації, бо мені вже починає бракувати сили відбиватись... Моя дитина ні разу не смоктала дурник. А сусідня сім'я з 2-ма дітьми-щорічками без них не обходиться. Їхня менша і моя мають різницю до місяця. За характером моя доволі шумна, якщо порівнювати з іншою дитиною, і частіше смокче кулачки і пальчики . Навколишнім звичніше, приємніше тиха дитина з дурником і вільне спілкування, ніж моя, що привертає до себе увагу, відволікає від теми, втомлює батьків і навколишніх. :girl_blush2: А останні 3 дні, як на зло почала засинати не при грудях, а відпихається і починає смоктати кулак/палець, як попаде. :girl_cray: Невже ми втратим цінне ГВ незважаючи на прикладені зусилля на її заспокоєння, вислуховування порад від рідних і друзів та відсутність пустушки?
     
  4. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Звісно, не втратите. Головне - це ваш спокій і наполегливість у діях.
    Для дитини такого віку нормально смоктати пальці і кулачки, вони досліджують себе, пізнають, що в них є руки, ноги...
    Нормальна мама не заткне свою дитину дурником. Якби мене так діставали якісь мамочки, я порадила б їм самим заткнутись дураком і бути спокійнішою, не нЄрвнІчать. При цьому запитати, що добре вона робить своїй дитині, давши їй ту затичку? Відповідь - не дає повноцінно розвиватись природнім процесам.
     
  5. newlife

    newlife New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А до якого віку це може тривати? Бо мені не подобається варіант - дурник забереш, а пальчик не відріжеш! бр-р-р-р!
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    я, як бачу ярих прихильників дурника (а їх видно зразу),то починаю бідкатись, що які я дурники не викуповувала,а не бере дитина і все :) ви й так нікому нічого не докажете, хіба нерви собі зіпсуєте.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    у нас теж вже смокче. коли намагається запхати кулак, то вона його якось ніби гризе - я не забороняю, а коли палець або навіть і кулак, але смочке як груди (з висуванням язика) - то я забираю.
    про ГВ не хвилюйтесь - головне впевненість (ми вже 2 місяці мучимось, але тримаємось ще).
     
  8. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Вважають, що нормально до 1 року, після - це вже погана звичка. Я добре вас розумію, бо моя дитина так само смоктала палець інтенсивно, десь до 10 місяців, інколи без нього не засинала, відверталась від циці і пхала назад свій пальчик. Мене періодично це виводило, але я себе заспокоювала тим, що це ніби-то нормально. Теоретично нормально, але практично - не завжди. Тобто для себе я зрозуміла, що цю звичку потрібно навчитись відрізняти від процесу дослідження. Якщо дитина просто смокче/облизує пальці і кулачок - то це одне, а коли вона пальчиком заспокоюється постійно, з ним засинає, вночі його постійно смокче, то я б вже реагувала - постійно пропонуючи груди і то наполегливо. І ще - якщо дитина смокче різні пальчики - то це норма, а якщо постійно один - то це вже не дослідження, а проста привичка, яку не треба вкоріняти. Можете пропонувати дитині щось тримати в руках, відволікати увагу чимось.
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ой, дівчатка, нарешті знайшла час щоб виговоритись.
    Приїхала мого чоловіка сестра. Нагадаю, що вона своїх дітей годувала максимум до півроку, далі переводила на бутилку і суміш. Ну годую я свою малу в слінгу, на ручках, заколисую перед годуванням, бо вона неспокійна біля грудей. ну про це я вже писала. Ну тай подивилась сестра чоловіка на те все і питає:
    " Йой, та що ти мучишся, та дай бутилку. А якщо кричить то дай дурак для заспокоєння". Я би не витримала отакого, та ти ж до рук її привчаєш!"
    Я намагалась їй нормально пояснити, до чого призводять дурак і пляшка, а вона далі пре своє.
    Блін, дівчата, я не витримала то висказала все своє фе. Незнаю, зараз напишу про ці всі відносини в жилєтку, бо за ці 3 дні перебування і спілкування з нею на мене вже стільки того негативу нахлинуло, що просто хочу виговоритись тут, бо вже нерви здають.
     
  10. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    а мене сьогодні розсмішив мій тато)))
    синочкові 1,2 роки дурника він ніколи не смоктав і тато мій питає - відколи то дітям починають дурник давати смоктати? бо бачив сьогодні сусідського хлопчика (4 роки) що ще досі бігав з дурником в роті
     
  11. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Чесно, мені якось противно дивитись на дитину з дурником. Ще до вагітності думала, що це як норма, а зараз як дивлюсь на цих дітей, то аж шкода стає, бо виглядають як мавпочки, якось все штучно.
     
  12. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ми навіть не купували дурника. Дитина з народження не знає, що таке дурник.
    Перл свекрухи: «Дитині належить бути з дурником. Ось їдуть красиві дітки в колясці з дурничком, а ваш - відрізняється від інших. Без дурника. Як ненормальний. Які ж його фотографії я відішлю до родичів у Росію, якщо ніде на них немає дурника? "

    Я сказала, що соску він візьме в рот тільки через мій труп. Тобто якщо я помру, в нього не буде грудей, тоді йому дійсно може знадобитися дурник.
     
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Пропаганда грудного вигодовування дуже багатьом невигідна, як виробникам замінника грудного молока.
    Ми маємо проблему формального підходу до консультування матерів з грудного вигодовування медиками та агресивної реклами замінників грудного молока. Компанії виробники ЗГМ щораз займаються щораз більш вишуканими методами маркетингу це і фінансування медичних заходів (як авент чи нук) і наукових досліджень, і збір даних про матерів з метою подальшої агресивної реклами.


    Ніхто не попереджає матір про ризики штучного вигодовування. Захистити дітей від агресивної реклами покликане Міжнародне зведення правил щодо збуту замінників грудного молока. В тім Україна вже багато років зволікає із його ратифікацією. За відсутності національного закону з даного питання це питання регулюється міжнародним документом. Але наразі Міжнародне зведення правил ЗГМ сприймається в Україні лише як рекомендація. Групою провідних національних експертів на замовлення МОЗ та за підтримки ЮНІСЕФ більш ніж рік тому розроблено проект наказу, який регламентує дотримання Міжнародного зведення правил у медичних закладах, втім він і досі не підписаний.

    А офіційно, Міжнародне зведення правил (МЗП) застосовується не тільки по відношенню до дитячих молочних сумішей. До сфери його дії входять також пляшечки, соски й інші продукти, які впливають на грудне вигодовування.

    МЗП регламентує маркетинг і відповідні види діяльності, які стосуються наступних продуктів і товарів:

    • замінників грудного молока, в тому числі дитячих сумішей;
    • інших молочних і немолочних продуктів харчування й напоїв, в тому числі продуктів для прикорму в пляшечках, які пропонуються для використання (після додаткової обробки чи без неї) у якості повної або часткової заміни грудного молока;
    • пляшечок для дитячого харчування й сосок.

    МЗП регламентує також якість, доступність та інформацію про їхнє використання.
    Сфери застосування охоплюють всі продукти, які впливають на грудне вигодовування, включаючи пляшечки та соски. Однак їхні виробники роблять вигляд, ніби Міжнародне зведення правил цих продуктів не стосується, і продовжують рекламувати свій товар серед населення. Такі дії є порушенням, адже добре відомо, що годування з пляшки з соскою навіть всього декілька разів викликає у грудних дітей дезорієнтацію в смоктанні, і вони відмовляються від грудей взагалі.

    Добре відомий зв’язок між кишковими інфекціями і годуванням з пляшки або застосуванням дурачків. (Оберігаючи здоров’я дитини IBFAN,1996).
    З моменту прийняття зведення правил виробники неодноразово намагалися заявити, що сфера його застосування обмежується тільки дитячими молочними сумішами. Вони заявляють, що не позиціонують модифіковане молоко або продукти для прикорму як товари, придатні для заміни грудного молока. Однак вони рекомендують такі товари у віці, коли всі потреби дитини можуть бути задоволені грудним молоком.
    (внизу деколи мене "тішить" реклама пляшок філіпс "Прийміть нашу допомогу у грудному вигодовуванні" коли всім відомо і доказано що соска чи пляшка можуть наробити таких проблем у ГВ ...)
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Мені в лікарні кілька медсестер сказали, що "було проведене дослідження, яке показало, що смоктання дурника жодним чином не впливає на ГВ". Я тоді собі зразу подумала, що цікаво, хто за те дослідження та його результати заплатив.
     
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Маємо на вулиці троє немовлят, і вже всі троє з дурниками. Сумно.
     
  16. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Сьогодні увесь день провела із бабцею (вона в мене дитяча медсестра, 52 роки стажу :) ). Вигрібаю все із шаф, половину викидаю. Потрапляють під руку 2 дурники (ще, мабуть, з часів коли я була немовлям і ми жили в бабці з дідусем). Кажу "Це в сміття, нащо ті гумки дітям до рота пхати? А потім прикус виправляй..." А вона говорить "Ти це спробуй пояснити мамам, у нас на прийомі що не дитина, то з дурником в роті" То ж масове явище!
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Юля у мене виросла без дурника, і я була впевнена що вони нам непотрібні взагалі....
    Але малий на вулиці поспить максимум годинку і починає крутитись. Взяти на руки і дати груди можна, але тоді він повністю збудиться, а т.к. вже трішки виспаний то вже ні сна не буде ні прогулянки... ну і зима попереду, особливо не погодуєш...
    Ну і в общєм я передивилась свої погляди стосовно дурника, він нам допомагає саме на вулиці, коли треба щоб малий щойно почавши крутитись відрубався і доспав нормально всю прогулянку...
    Тому я тепер навіть часом розумію батьків в яких діти на вулиці сплять з дурачками.
    Ну а вдома, якщо є ГВ - то таки дурник зайва річ, абсолютно.
     
  18. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Моя мала коли наїдалася, то любила спати так, щоб циця весь час в роті була. Ну і, відповідно, я до неї весь час прив"язана була, нічого робити не могла, бо ж циця... Тоді я акуратно її виймала і коли мала починала хникати, давала дурника. Це мене рятувало і від грудей мала не відмовилась. Правда давала його тільки на час сну. Прблем з відівчанням теж не було- з відміною нічних годувань і дурника відмінили, все пройшло бєзболєзнєнно.
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ніколь, у нас було те саме, як тепло, то годувалрис на вулиці, а як ні, то йшли додому на перекус і знову на вулицю, а нащо їм всю прогулянку спати, мій малий їв щогодини, тому щогодини ми прикладались и то навулиці, чи додому йшли. раз крутиться - значить пора поцицятись ;)
     
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А я зараз на межі давання дурника: не спить малий вдень без циці, я вже просто не можу..Відійти можна на 10-15 хв, я просто абсолютно нічого не встигаю. Але з іншого боку не хочеться вже такого великого привчати до дурника. От і не знаю, як мені бути.
    А стосовно вулиці, то в перші місяці малий спав тільки під час руху, то я мусіла ходити безперервно 1,5-2 години))
     
  21. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Меншому 1 рік і 10 місяців. Дурника він не знає. Старший теж виріс без нього. Здається, всі задоволені ;)
    А щодо прогулянки, то мені просто не доходить, а чому дитина повинна спати ввесь час, доки Ви гуляєте?

    Але ж це природньо
    І, можливо, це ще просто сигнал

    В мене обоє синочків такі :) Можливо, і у Вас саме така дитина?
    До того ж

    Чому? Погодуєш


    В мене у самої є подібна куртка і, відповідно, слінгошарф. І з ними я не знаю втомливих прогулянок, як з старшим синочком, але навіть тоді не вдавалися до соски, бо тут, гадаю, причина була не потреба в дурникові, а що дитина хоче бути біля мами, їй так найбільш комфортно і добре. І тому старшого я носила практично завше на руках, бо слінгу тоді не мала, а в колясці він сидіти категорично відмовлявся. Ми з чоловіком бачили, що дитина не хоче там сидіти. І не змушували.
    А пустушка, як завше, в таких ситуаціях виступає замінником мами, але насправді дитині потрібна сама мама. Пустушка дитині не потрібна на прогулянках.

    І взагалі погоджуюся з думкою, щоб дурники