Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну зате має до перерв у харчуванні для мене то відкриття, направду, як і ось це: отже вроджені вади жовчного міхура, підшлункової залози (конкретно моїх) пов'язані з моїм способом мислення і емоціями? доречі, якби я не почала ото не їсти після 18-ї, то ці нюанси особисто мого жовчного і підшлункової і не вилізли б, бо у моєї підшлункової не було б потреби починати себе переварювати
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну зранку снідали нормально, обідали дуже плотно і вечеряли чим Бог пошле... на вечір пили молоко, щоб заспокоїти розум і добре спати... то єдиний продукт, який можна без шкоди вживати з 18-00 до 21-00, але потрошки 50-150 грам (вирахувати дозу індивідуально: якщо на ранок в роті слиз, значить молока було забагато, якщо сон був неспокійний, то знач замало), трошки підсолодити, мож дати певні приправи (кардамон, напр.) і масло гхі (чистий молочний жир, який надзвичайно корисний) terezka, я не сперечатимусь з Вами, бо то ні до чого доброго не приведе... і не вправі Вам казати причину вроджених хворіб, бо я не дохтир (традиційної чи не дуже (то ще спірне питання котру вважати традиційною) медицини), щодо цього , то справді думаю, що причина у способі мислення... Ви так не думаєте... то є Ваше право, так само як я маю право думати інакше і відповідно кожна поводиться (будує своє життя) як вважає за потрібне), наслідки чого будем пожинати і Ви, і я... я не мала наміру Вас роззлостити, вибачте, що так вийшло
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну а що робити тим людям, організм яких не розщеплює лактозу і не сприймає молочних продуктів? ---------- Додано в 14:16 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ---------- скажу про себе: лягаю о 2-3 ночі, встаю о 7.30-8.00. Тому реально від 18 до 2 ночі без їжі не витримую. Ввечері час проводжу дуже активно . ---------- Додано в 14:19 ---------- Попередній допис був написаний в 14:16 ---------- аналогічно
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну сніжна, я перевіряла це на своїх друзях (крім себе, ну.. для чистоти експерименту), люди так кажуть, що організм не розщеплює лактозу, тому що неправильно вживають молоко... його не мож пити вдень, лише вранці з 06:00 до 07:00 і ввечері з 18:00 до 21:00 (то по астрономічному часу), треба пити підігрітим, добре теплим
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну зовсім ні, близько дев'ятої, знаю людей які прокидаються не раніше 11-12, ну і, відповідно, графік їжі зміщений ось це так, з цим цілком згідна, принаймі для мене то працює, і організм не відчуває потреби "запасатись", бо невідомо коли наступний раз дадуть поживи. а чим снідали і обідали? адже ні тортиків,ні смаженої бульби, ні ковбас-цукрів не було. Їли те, що було доступне по сезону, постили справно. Олійка з цибулькою і кілька картоплинок, кусень хліба, молоко (якщо корова була, і якщо корова не тільна була). Якась там салатка влітку (і кропива-лобода теж весною). Масло-мнясо - на свята. Сало то була величезний делікатес. Прабабця розповідала, що йшли у поле на цілий день і мали з собою цибулину, окраєць хліба та кисле молоко. Ситний обід кажете?
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну Коли виходило Зате як вони працювали важко фізично, а ми що? Будуємо хату? Воремо городи плугом? ---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ---------- Доречі так п’є молоко моя манюня. Вона мусить в дев’ятій вечора випити тепле молоко, інакше нервова. І зранку те саме. Перед тим як будь-де піде, мусить випити молоко і воно їй не шкодить. Доречі, в неї кислотний організм (то правильно? Такий, що потребує багато кислоти. Чи то тоді лужний?) Ну, я просто до того, що вона молочну кислоту добре травить але не серед дня... а саме якщо воно раненько і ввечері. Серед дня вона від молока відмовляється.
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну а то без тортиків вже й поснідати нема чим? є гречка, овочі, мед, фрукти, горіхи, сир домашній, молоко, сметана - цим всім мож снідати оце був наш обід в бабці (з поля йшли на обід, бо треба було корову вигнати до паші і дуже палило сонце, більше млів, ніж робив), взимку були сухофрукти, закрутка, домашні макарони, пампухи, вареники (начинка по сезону) а на вечір після поля не дуже вже й хотілось їсти... молоко і спати ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:33 ---------- діти дуже інтуїтивні... то ми потім ставим на них соц.штампики... мій син м"яса їсти не хотів, не любив, то я пхала в нього, бо тіпі корисно, бо тіпі без него не мож прожити...
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну так, авжеж, не думаю, бо і освіта так дозволяє думати, і результати обстеження родини теж (після двох випадків рецидивів захворювання з підшлунковими і жовчними) енурез, заїкання - то від мислення, а от будова органів, то, звиняйте, то вже з іншої опери. Кожен повинен прислухатись до власного організму, їсти тоді, коли хоче, а не як книжка пише (дітей же годують тепер на вимогу, а не як колись - по годиннам)
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну я то не заперечую, проте бажання їсти залежить від способу життя/мислення, воно не є першопричиною, а наслідком якщо вести вірний спосіб життя (як природою призначено), то хотітись їсти буде дуже природньо, в певний час... і природніх продуктів... буде вернути від ковбаси і тортиків
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну так справа у тому,що я взагалі не можу вживати його ні в який час доби останні 20 років- 10 г молока і все- " я повна реанімація" ( мій батько, до прикладу , не може вживати не лише молока, а й будь-яких кисломолочних продуктів.) дорослий організм теж добре підказує. Варто згадати жінку під час вагітності.
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну Я ото вирішила замінити солодке по ранках на мед. Як то смачно-зелений чай і ложка меду, і ніц більше не треба..
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну моє дитинство пройшло в селі, між бабцями- прабабцями. ну то сніданку, як такого я не бачила ( поки крілі, поки свині, в одної баби корова, а тоді біігом кавалок хлібаз маслом "за пазуху"( в сумку ) і ябко , і йшли до праці. Часто приходили з роботи і приносили назад той хліб. Він за день залежиться, то казали , що то " від зайця". Таке то було смачне))).Дітям на сніданок було максимум молоко з хлібом, або кулеша з молоком. Обіду в дорослих я взагалі не пам"ятаю, бо були на роботах. А вихідний, то їли перший раз о 11=12 год, бо поки то, та се, поки приготується... Кардамон, ага, до огірків маринованих, давали таке. Масло топлене, ( ГХІ), щось не пригадую, щоб робили. зате вечеряли завжди, всі разом, дружно, гааарноооо, деколи простіше, деколи жирніше, загалом аби наїстись, і влягалися спати. Причому і Рівненській обл, і у Франківській. Якщо на ранок в роті слиз... Ні, баби про це нічого не казали. Як і про 50-150 грам. НЄ , про сто грам казали, але як я вже була дівка)) До чого я то все писала? От щоб не офтопити. такі звички як "совізм", або " вечірня типу булімія", вважаю набутими. Але чи варто з ними боротися? Думаю, що це більш затратно, ніж слідкувати за самим харчуванням.
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну Наталю, не казали, бо то ведичне знання, писане 5 тис років тому а саме аюрведа вважаю, що не тільки варто, а й корисно, але то мій досвід, а кожен як відомо сам коваль свого щастя... коли я курила, і не хотіла кидати, не бачила сенсу, мені подобалось... (як подобалось довго спати, пити смачний алкоголь, міцну італійську каву), подруга мене спитала нащо мені то куріння, які я плюси з того маю... і все звелось до спокою, мені його бракувало... тепер мені то смішно, бо я шукала спокій ззовні, а треба було його всередині будувати... так само вживаючи алкоголь, мені було весело і легко, ні про що не думала... але то теж омана... чому я то кажу... такі знання самі в голову не зайдуть, то хтось мусить навчити, але ще треба жагу до знань (таку сильну, щоб поборола звички), і мусить вчити людина, яка сама того дотримується, людина високосвідома, дякую Богові, що є такі люди на світі
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну Дуже корисно, безумовно. Зараз ( нарешті) маю можливість змінити ( і змінила) свій життєвий графік. Маленька пішла в садок, немає потреби працювати в ночі, а гарно висипатися то корисно ))). Як не банально це звучить. Зранку все дно їсти не хочеться, і не буду, а вечеряти хочеться і буду))). Бо ,все-таки, прив"язки до часу ( або якогось продукту)не бачу. От , власне, до чого я веду. Що боротися зі звичками, якщо так каже дієта, не бачу змісту. Якщо так каже стан здоров"я, протестують всі органи і МОЗГ, то зміст є, беззаперечно.
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну Наталю, на мою думку, то аналогічно якби хтось сказав: "у мене є звичка не чистити зуби щодня... мені так підходить і міняти щось я не збираюсь, бо не бачу сенсу... а як з"явиться карієс, то аж тоді піду до лікаря, ну і попрошу, щоб хтось мене навчив чистити, може навіть щітку з пастою куплю... ну то буде видно, чи будуть зуби того дуже сильно потребувати" ну але я згідна... з МОЗГом боротись трудно, то тра знати як думалка влаштована, аж тоді приходить розуміння хто ким керує... емоції розумом чи розум емоціями, чи ну його всьо і т.д.))
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну Хіба ж аналогічно? Я не проти догляду за тілом. Я проти ( навіть не проти, а маю свій погляд) деяких популярних течій, не вважаю їх чимось правильним і т.д. Наприклад , що чистити зуби тільки в певний час, або тільки одною пастою... Тому і є тих течій міліон, бо реально мало з них ефективні. Мені цікава також думка інших, хто проходив через інші способи повернення до нормального стану, хто виніс з такої практики свої висновки...Цікаво аналізувати і збирати до купки в своїй голові.
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну Хто може, хелп мі пліз. Позавчора приміряла сукню, яку вдягатиму на вечірку післязавтра. Раніше сукня 36 розміру сиділа на мені ідеально при вазі 62 кг. Тепер важу 67-68 кг (залежно від часу доби). Перетягує мене та сукня як палицю докторської ковбаси В авральному режимі треба щось робити, щоб скинути хоча б 4 кг. Сіла на дієту (не вичитувала нічого спеціально, просто п"ю багато води, їм м"ясо, яблука, салат із капусти, огірки, перець болгарський, все малосолене + п"ю зелений чай. Інтенсивно роблю вправи на ніжки і бедра (ті, що Мія провадить) + деяке додаткове навантаження. Від завтра двічі піду в басейн і сидітиму на гречці. Маю 2 питання: - дізналася, що для похудіння треба пити червоне сухе вино. Воно мені завжди здавалося гіперкалорійним, а тепер вже й не знаю. Подивилася на форумі, входить у дієту -60 те вино, але я не за тою системою харчуюся, тож чи вино в такому випадку зашкодить, чи допоможе? - на третій день сидіння на дієті я, здається, не скинула ані кг (але в мене не електронна вага), поміряла параметри - теж не змінилися від початкових, але знову одягла плаття - вже менше обтягує. Як таке може статися? Якщо хтось щось знає дієве - порадьте, будь ласка, тільки не радьте купити сукню на розмір більше, бо так можна дійти до "Зважених і щасливих"
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну пораджу сукню залишити для наступної вечірки)) по собі знаю, що такі екстра схуднення працюють за законом підлості, колі найбільше треба, ні фіга не худнеться)) плюс нерви)) а для чого нерви на вечірці?))
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну Just me, 5 кг за 2 дні? Хіба корсет вам допоможе, є такі, що до 14 см талії втягують. Але як будуть танці, то тільки легенького вальса затанцюєте... може.