Школа: влаштування і наука

Discussion in 'Діти-квіти' started by dArt, Aug 2, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Лід твої діти до 7 років не співать/не малюють? то ж елементарно видно/чути..тта й дитина,яка не любить/не дано малювати/співати в 7 років не думаю, що в 10-13, муштруючи граніт науки на цих уроках в школі, "викопає" у собі той дар:girl_wink:

    ага..а ті, що люблять фіз-ру і не мають пуза пиво не п"ють і не палять....то по-перше...
    по-друге оздоровча гімнастика, проведення години на свіжому повітрі, футбол/баскетбол - я тільки за...але скажи, для чого норми дурнуваті..чому дитина має гробастати своє здоров"я заради норм..причому ті норми старі як світ...чи ми,як в СРСР, космонавтів готуємо...чи солдатів з Америкою воювати...брєд...
     
  2. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Які радянські норми? Про що ти? Ще з 2008 року оцінювання по нормативах немає як такого. Залишилися тільки біг, стрибки та вправи для формування постави та профілактики плоскостопості.

    от з цього все і починається. Якщо в батьків ставлення до шкільних предметів з самого початку таке, то й дитина не сприймає їх серйозно, ці предмети. Спочатку на ф-ру не пішов, бо мама так схотіла, потім вірша не вивчив, бо мамі він не подобається, потім чуються фрази " а мама сказала, що нашо мені та німецька, й англійської вистачить, можеш слова не вчити, бо язик зламати можна", в кінцевому результаті чадо приходить додому, й на запитання чого двійка з алгебри каже "та та вчителька якась дурна, невідомо що від мене хоче", на що мама спокійно говорить "та сонечко, вона дурна".
    Короче, говорити можна довго і багато. але моя думка така, що абсолютно до усіх уроків потрібно ставитись серйозно і відповідально! Особливо батькам! Цим ви привчаєте дітей до дисципліни в першу чергу і до відповідальності. Якщо пише в розкладі фіз-ра чи співи, значить так і має бути.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    ага..на папері у нас щороку все оновлюється,а в реалі...давай не будуємо міфів....я в школі не працюю,але працюю з абітурієнтами,то не раз мені плакалися і по 2-кілометрові марафони під час КД через "не можу", і про війському дисциплану вчителя фізичної культури тощо...
    саме так..дитяче здоров"я понад усе.... але при чому тут норми і оцінки?
    треба..і серйозно,і відповідально...але повторююсь - як нормативи і їх виконання/невиконання та оцюнювання можуть стимулювати процес такого ставлення до предмету?..залякування..боязнь..комплекси

    моя думка така - фіз-ра як розвиваюча/оздоровча/релаксуюча ланка..без оцінок і норм....
    співи,малювання,в"язання,гончарство etc як факультатив ..без оцінок...
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ну яка це школа без малювання, співів, фізкультури? Які ж тоді уроки будуть улюбленими)))? Чим можна буде "розбавити" математику-фізику-письмо-читання? Ці уроки якраз дуже потрібні, вони в мене були найулюбленішими, а ще - праця. Оцінювання на цих уроках - похвала, виставка найкращих робіт десь в коридорі в школі (з малювання), участь в якомусь концерті в школі. Оцінювання балами - хіба за присутність та дисципліну на уроці...
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    ніхто не каже, що "без",але без норм, оцінок,а похвала/заохочення/підтримка таланту,якщо він є і "негноблення", якщо нема:girl_wink:
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    А в якій то школі таке? :shok:
    В нас тільки в першому класі діти писали олівцем і наклейки їм клеїли замість оцінок, а починаючи з другого класу писали ручками і оцінки ставили за 12-тибальною системою (в нас НВК "Арніка").
     
  7. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    та взагалі-то в усіх так має бути. Оцінку можуть і в першому ставити, але то неформально, типу "для батьків"
    коли я ще працювала до декрету, оцінювалися з 2 семестру 2 класу. в цьому році вже точно з третього починають.

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:25 ----------

    факультатив відвідується за бажанням батьків/дітей. Він не є обов"язковим. А як так, хто буде ходити? В нас же така звичка є, аби відлиняти від чогось.

    ну це брєд, бо всюди є медпункти, де медсестра чи лікар легко пишуть довідку дівчатам. Треба лишень сходити і взяти її. А вчитель яким чином може то перевірити? (Ги, у нас була фізручка, яка відмічала то в окремому журналі, щоб не дурили.)

    для деяких учнів така дисципліна необхідна.

    ніхто й не сперечається. Професійний спорт - гробить, фізкультура - корисна.
     
  8. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    :confused:, це щоб могли стирати і виправляти? В нас на поч. могли писати олівцем, а потім обводити ручкою і то іноді, а так все ручкою. А якщо дитина щось неправильно написала, і сама це помітила, то ставить біля того мінус і продовжує писати, вчитель це за помилку не вважає і пропускає (правда то розвивальна система, а не традиційка).
    А наклейки, то дуже хороший стимул для діток.
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    думаєш дівчата мене обдурили..сенс?:girl_wink:
    не знаю, не знаю..залишки радянського підходу-армія і дисципліна у всьому.для мене це неприйнятно..у будь-якому віці..тим більше зі сторони ПЕДАГОГА

    ---------- Додано в 10:47 ---------- Попередній допис був написаний в 10:45 ----------

    а чому так почастішали смертельні випадки на уроках фізкультури? маєш пояснення
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    так)
    нам пояснювала вчителька, щоб таким чином дитина могла б хоч 100 разів стерти і на 101-й раз написати гарно. Ну, то перебільшення, звичайно - 100 разів, але суть зрозуміла. Ну і казала, що то певний стрес для дитини, бо є такі дітки, що як напишуть щось неправильно і вже не можна того буде стерти-виправити, то ціла трагедія...
    а як не помітить? то дітиська...
     
  11. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    в нас першачки писали олівцями тільки 1-1,5міс, дехто і зразу чорнильними ручками. Спочатку теж клеїли наклейки, а далі було досить багато самостійних, які мали "оцінки" + або -. В мене доня вже чекає оцінок, бо + та - їй зовсім не подобаються, так як завдань в самостійній багато, можна помилитися раз і мати -, а можна 6-7 раз і теж -. Накприкінці року була контрольна з англійської, то вона вже оцінювалася(не по 12 бальній системі, а по завданнях, наприклад було 15 завдані і діти мали оцінки відповідно 15, 14, 13, і т.д.), ось тут вона була дуже задоволена своєю 14. Малювання, співи в нас є додаткові гуртки для діток які мають хист, а самі уроки проходять в цікавій ігровій формі і всі дітки зодоволені. Хоча дітки між собою все одно говорять: "Правда в мене краще мамальовано?" чи "А я гарніше співаю!" і з цим вже нічого не зробиш. Я наприклад намагаюся доні казати, що малюють всі гарно, але це не завжди діє, бо деколи можна побачити таку "красу" :) а малюночки в них кожен раз на шафки вивішують, як на міні виставку.
     
  12. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Нам теж на початку 2-гого класу казали, що оцінювання почнеться з другого семестра, але буквально через тиждень часу почали ставити бали.
    Щодо фізкультури: дітей мали би ділити на групи (основна, підготовча і спецгрупа), але моя дитина каже, що так не є, всі займаються однаково. Тоді для чого ходити по лікарях і збирати довідки, якщо на них ніхто не звертає уваги?
    Малювання/співи/музика/трудове навчання в школі потрібні обов'язково - саме на таких уроках діти можуть розслабитись і відпочити від основних уроків (математики, читання, письма), але проходити вони повинні цікаво і без оцінювання балами, а просто наліпками чи ще якимось іншим заохоченням.
     
  13. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    маю. Бо діти стали менше займатися спортом, менше бувати на свіжому повітрі, більше проводити часу біля телевізорів та за комп"ютером. Батьки самі в цьому винні, бо не заохочують до спорту, то рухливості. Згадай наше дитинство. Де ми проводили вихідні, канікули? На вулиці! Бігали, стрибали, дуріли. А зараз? Їх то можна зустріти на вулиці, але на лавках з мобілками. Раніше діти йшли в вихідний в 8-й ранку займати місце на стадіоні, щоб в футбол поганяти, а зараз якщо побачиш десь когось на турніку, то рідкість велика.
    Один займається, а десятеро стоїть і хіхікає. І як думаєш, хто з них впаде при бігу на 1 км?
    Урок фізкультури тут ні до чого. Біг крос, впав, вмер. Та він міг бігти за тролейбусом і так само впасти. Бо слабкі, гнилі, не пристосовані.

    до чого тут взагалі щось радянське?
    Можливо зі студентами простіше в цьому плані. Більшість з них приходить саме вчитися, здобувати освіту. За власним бажанням.
    В школі ж все навпаки. Школа - обов"язкова. Не всі розуміють своєї ролі в навчальному процесі. Є неблагополучні сім"ї, сім"ї, де діти надані самі собі, де немає впливу батьків на формування характеру дитини. Дисципліною в таких випадках і не пахне.
    Звичайно, що все залежить від викладача, від його ставлення і підходу.
    В моїй школі я знаю як проводяться уроки ф-ри в малюків, бо неодноразово бачила це. В добру погоду на вулиці діти роблять зарядку-розминку, пробігають 1 коло по стадіону (це 250м) і грають в різні ігри. Скакалки, м"ячі, обручі і т.д.
    В приміщенні - плавання, гімнастика.
    Що в цьому поганого? Чим воно гробить дитину?

    батьки мають на це відреагувати! Обов"язково! Якщо вчитель не дотримається інструкції, це дуже погано. Зверніться до директора.
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    ніц поганого..дискусія почалась з того, що ти зреагувала, що не виставлятимуть оцінок за фіз-ру, співи, малювання...
    поясни, чому ТАК важливо оцінювати малюнок "Снігова баба", біг на 100 метрів, пісеньку "Рідна мати моя" у виконанні учня СШ? от цього не розумію, що оцінка у вигляді "12", "7" чи "10" дає? чи не краще- "Молодець", "Старанно", "Спробуй зробити краще" є гіршим варіантом?
     
  15. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Не згідна! В мене дитина танцює з 3-років 3 рази на тиждень по 3 години (там цілий комплекс і акробатика), але коли пробіжиться, то може впасти, чому? - бо має проблеми з диханням. І на фізкультурі на таке могли не звертати увагу, навіть при спецдовідці. Тому особисто для мене є важливим відсутність того нормативу і оцінки за нього.
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Танці і формування навичок на фіз-рі - це різні речі. Типи навантаження різні. Її просто не навчили правильно дихати під час бігу.
     
  17. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Так було завжди, і буде нажаль, але то вже їхні проблеми, і школа тому ніц не зарадить.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    за новою програмою так і є- зараз оцінювання планують вводити ще в першому класі ( з другого семестру). А в другому класі минулоріч нас оцінювали з перших же днів навчання.

    ---------- Додано в 09:45 ---------- Попередній допис був написаний в 09:42 ----------

    У вашій школі просто адекватні вчителі фізкультури . І про те, як вони підходять до дітей і їх оцінювання теж добре знаю ( ) . На жаль, далеко не всім школам так повезло з кафедрою фізкультури. Тому з особистого досвіду- я проти оцінювання ...

    ---------- Додано в 09:49 ---------- Попередній допис був написаний в 09:45 ----------



    ---------- Додано в 09:52 ---------- Попередній допис був написаний в 09:49 ----------

    норми змінилися ще минулого року. А цьогоріч- ще інші нововведення.
     
  19. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дівчата хто знає яка хороша школа в Шевченківському р-ні. Ми переїхали в цей р-н недавно і я зовсім не орієнтуюсь в школах. Ми живемо прямо біля 54 школи, але всі кажуть що вона зовсім-зовсім погана. Я вже згодна сина возити, але не хочеться міняти шило на мило. Розглядаю наступні школи 30, 8, 91, 43 та 53. Якщо хтось щось знає про ці школи, то допоможіть будь-ласка у виборі. Буду вдячна за будь-які відгуки.
     
  20. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    то тепер гімназія Престиж :) перші класи на Чорновола перед мостом. якшо плануєте продовжену групу, то там реально гуляють між 2 вулицями((
     
Thread Status:
Not open for further replies.