Відповідь: Декупаж А якщо залакувати горщики для вазонів, то це буде достатньо, щоб захистити декупаж від вологи? І який саме лак потрібен? Є спеціальний? (я в цій темі новачок, на днях задекорувала всі горщики вдома лавандовими серветками ).
Відповідь: Декупаж дівчата, в мене питання, з розділу "дурня"! в мене мої сандалі шкіряні покрились темними плямами, які не змиваються! які шанси того, якщо я їх задекупажу, і буду їх носити далі, вони не стануть ще страшнішими ніж до того! можливо хтось ще колись задумувався над такими дурницями, як от я!
Відповідь: Декупаж Люди декупажать взуття аж гай шумить )))) в неті багато МК на цю тему, але от ті темні плями треба буде чимось зафарбовувати.... і не відомо чи не проступлять вони через фарбу і картинку. Але спробуйте, всерівно з плямами носити не будите .
Відповідь: Декупаж цікаво, тре буде подивитись-повчитись, бо, чесне слово, навіть не здогадувалась про таку можливість
Відповідь: Декупаж показую) вчора подивилась декілька МК на ютубі, зробила приблизно те саме, що роблю завжди з іншими декупажами! єдине, що перед нанесенням малюнку, зафарбувала поверхню таким ж коричневим кольором, щоб перекрити плями!
Відповідь: Декупаж Класно вийшло! А покажіть як ви закінчували малюнок біля піддошви, тобто вигляд збоку. І скільки шарів лаку наносили?
Відповідь: Декупаж лаку нанесла 3 шари, в МК кажуть наносити принаймі зо 2а шари! ось таке закінчення має внутрішня сторона взуття, тобто воно трохи йде на кут, і не покриває абсолютно всю поверхню шкіри, доходячи до підошви! зовнішня сторона закінчується зразу ж перед цими залізними закльопками на сандалях!
Відповідь: Декупаж Хотілося поділитися з вами моїми оновленими вазонками ("до" були просто коричневі горщики і зелена лійка) сорі, фото з телефону: для цих ще хочу вазонки-деревця прикупити: Ось що називається "дорвалася", я вже ходжу і шукаю, щоб то задекупажити Наступні мої горщики чекають свого часу на балконі. А ще купила серветки з кухонною тематикою, також чекають своїх баночок:
Відповідь: Декупаж Отака от радість вийшла в мене вчора на майстер-класі від Alexx Фото відстій, перепрошую ((( Так мені сподобалось тим займатись, просто капці. Ніби і малювати не вмієш, але тримаєш в руках пензлик і виходить різна краса. Тепер бережіться меблі, банки і батареї
Відповідь: Декупаж Мій перший самостійний досвід декупажування. Вийшло трохи шкарадно, але я поки ще тільки вчуся. так що не судіть суворо. Маю питання до профі: я думала, що швів між шматочками видно не буде. Як ви стикуєте малюночки, щоб було "тютєлька в тютєльку", і не находило одне на одне?
Відповідь: Декупаж Найкраще ті краї надірвати і намагатись не накладати серветку на серветку, а гарненько пристикувати. Коли край різаний то його завжди більше видно. А робота гарна, не скромнічай! Там ще й шухлядки є?
Відповідь: Декупаж Наступного разу попробуй рвати. Ага,там де помаранчеві смужки, то шухлядки. П.С Фацетний лак і того рацу порвав мені серветку в одному місці. Сушила "природньо". Так що, по ходу, тоді фен був ні при чому.
Відповідь: Декупаж а я сотворила таку красу мамі своїй. Схожу вазу я робила на МК. коли вперше декупажувала, ну дуже вже мені подобаються ті акварельні тюпьпани. Вау робила по звичайній техніці, а тарілку в зворотній. І в тарілці використала ще кракелюр. Фото трохи з спалахом, трохи без, звиняйте за якість.
Відповідь: Декупаж Так мені дивно.... я стільки раз його використовувала і жодних проблем..... іду шукати інфо чого так буває, може в когось також такий сумний досвід є. А на яку поверхню наносила? Бо я його пробувала на дереві, картоні, то все було гуд. Буду експерементувати з поверхнями і шукати причину чого так.
Відповідь: Декупаж На ДСП чи дерево, не знаю, з чого моя шкатулочка зроблена. А на неї наносила грунтовку.
Відповідь: Декупаж Сподобалися ідеї з технікою декупаж. Все хочу зробити, ну окрім хіба побутової техніки і машини мужа А у нас на площі ринок бачила кльовий задекупажений газетами білий мопед.:y:
Відповідь: Декупаж А ось і моя перша спроба декупажу! Все було дуже просто - баночка з-під йогурту, серветка, клей-лак (2 в 1), пензлик. Без нанесення акрилової фарби. Тепер всередину помістила маленьку свічку-таблетку, з вогником із середини виглядає дуже ніжно!