Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Я б на Вашому місці не поспішала приймати кардинальні рішення. Як вже писали, розлучитися можна в будь який час... У всіх пар є критичні періоди. А симпатія не привід руйнувати сім"ю, тим більше, якщо є дитина. Треба вирішити чого Ви хочете, а тоді вже робити якісь вчинки. Ну спробуйте хоча б вашу нову симпатію в якості коханця... чи що... якщо, звичайно, зможете. Бо іноді жінка люта на свого чоловіка, а доходить до діла - зрадити, а вона не може. Може і у вас так буде. На фоні побутових проблем нам іноді здається, що вже настав кінець. А насправді все не так... І пам"ятайте, що для маленької дитини мама і тато - це весь світ! Не руйнуйте його. ---------- Додано в 19:48 ---------- Попередній допис був написаний в 19:46 ---------- Підтримую. Час все розставить на свої місця. Зважте на дитину - не робіть різких рухів.
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? :shok: Оце так поради.......це я так від життя відстала, чи що? Наче піти буханку хліба купити:shutup:, сподобається - з'їси, ні - ну то ні
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Людоньки... :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak: То це такий вихід з ситуації - взяти і зрадити, як води напитися?
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? До теми скажу таке. От недавно в книжці Фрома я прочитала одну золоту істину: людина, яка вважає що кохання залежить від об"єкта, який має викликати кохання, приречена на самотність. Не варто думати, що знайдемо КОГОСЬ і він змінить нас і світ. На початку так і є, а потім треба "нову дозу". Треба навчитися любити, любити всіх, тоді і кохання буде дуже щире і взаємне. Це я до того, що з чоловіком все "пригасло", а нові відчуття з незнайомим підкинули дрів у вогонь. Перше - говорити з чоловіком про свої потреби, вони (чоловіки) не звірі, назагал розуміють . Не думати, що буде десь значно краще, бо проблем ідуть з середини людини майже всі. Звісно бувають варіанти, кои дійсно ніяк не іде життя, а от знаходиться хтось, рідна душа, і все. Але тут я так розумію про людину авторці неясно нічого, окрім того, що є симпатія. От я іноді взагалі дивуюсь, як я живу з чоловіком. В нас взагалі нема спільних інтересів, сварки побутові теж є, я іноді розумію, що каринально різні, і неясно як уживаємось. І буває, що проявів ласки нема, але якось я це сприймаю зовсім не так. Мені просто внутрішньо добре, завжди, незалежно від зовнішніх проявів. Так що варто спробувати подумати, що в собі не зовсім так, а потім патрати стосунки, якщо ншого виходу нема.
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? ну таке може статися і з одруженими. думаю що час зустрічання абсолютно не впливає на сімейне життя, чи це місяць чи десять років. просто у кожного виходить по різному от і все. ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ---------- + 10000000000
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? :xaxa: тааак, пішли перші тапки в мою адресу :xaxa: так само, як і таке не зруйнує? Модель сім"ї для людини є та, в якій вона сама виросла. Якщо оце, вищеописане, ви вважаєте норм., я, на відміну від вас, засуджувати вас не буду. Досі не перестає дивувати постійна нестримність людей до думок інших, які не вписуються в рамки їхнього власного бачення. Пишіть свої поради. Але ж не мені - я цього не просила. :xaxa:
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? А потім з чоловіком все налагоджується і той коханець з його коханням стає до одного місця, бо ж сім'ю руйнувати не хочеться. Якщо людина готова, перебуваючи у шлюбі, спробувати когось в ролі коханця, то це вже не шлюб, а цілковита глупість. Виглядає так, почуття трошка пригасли, змінились, треба їх підживити чимось на стороні, підживили- можна знов до сім'ї. Хто б з нас такої родинної ідилії хотів? Взагалі моє бачення проблеми в тому, що дописувачка мліє від свого знайомого саме тому, що з чоловіком негаразди. Чоловік ніби її не розуміє-не любить-не хоче, а оцей новий готовий хоч зараз прийняти і полюбити. А потім що? Коли в нового суб'єкта теж почнеться "звикання", знову знайдеться якась давня любов. Людям завжди здається, що те чого вони не мають є кращим від того, що в них є.
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Може зруйнувати, особливо, якщо до повного "букету" піти ще гульнути на сторону, попробувати, так сказать А вам хтось хіба радив щось? ---------- Додано в 20:11 ---------- Попередній допис був написаний в 20:08 ---------- В кращому випадку...Або інакше: переспала, з чоловіком потім помирилася, а совість то мучить, як то так коханого обманула, під муками совісті все розказала - і вуаля, побутові проблеми зникають самі собою, ні, точніше, разом із зникненням чоловіка ---------- Додано в 20:12 ---------- Попередній допис був написаний в 20:11 ---------- То зовсім не різкий рух, а такий плавний-плавний
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Так, добре там, де нас нема. Одна справа - побутові проблеми, а інша коли вже немає почуттів. То слово "зрада" тут взагалі недоречне. На мою думку, перед прийняттям рішення треба обдумати всі варіанти і можливі наслідки своїх вчинків. Так би мовити "прожити" це... Коли я на свого чоловіка зла, то іноді, здається, готова на все лиш би зробити йому боляче. Але коли б мені сказали - "ну то не живи з ним..." мабуть, уявити собі такого в принципі не можу! Це ж рідна мені людина - як руку відняти! Тому і знаю - якщо є почуття, то зради не буде! А якщо їх нема - то зміни в житті це лише питання часу... В такій ситуації можна лише висловити свою думку, але не давати поради. Ніхто не знає, що там насправді... А відносини - річ дуже делікатна і індивідуальна.
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Але секс досі є. Особисто моє враження, коли є ще хоча б секс, то все ще можна врятувати. Однак, це суто моє бачення, досвід в когось може бути іншим. Я просто не уявляю собі як можна займатись "здоровим сексом" з людиною до якої є негативні емоції чи почуття.
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Намагатимусь не відходити від теми, в мене виникло питання стосовно людей, які вдруге створили сім"ю, це вони що... так собі колись гульнули??? Якби все в тому житті було тільки біле і чорне... а ви порадьте... дописувачці, але ж не мої коменти обмусолюйте. Сформулюйте свою думку, бо мою вже аж забагто по поличках розкладаєте :xaxa:
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Це і пояснює ваш допис і те, що всі ми різні... Та, як на мене впадати в крайнощі- найлегший вихід із ситуацій(поістерила, обізвала, побила, зрадила... і все- полегшало, шо йому похр...віло)
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Це форум - хочу коментую, не хочу - не коментую. А поради - ні, я абсолютно не знаю ситуації, не знаю сімї, і лізти зі своїми порадами? Я не готова вершити чиюсь долю. Бо ж від деяких "порад" можуть бути наслідки Але ж не нам їх потім розгрібати, правда? Ми тут пописали і забули, а людина хай потім мастить собі голову... ---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:37 ---------- Більшість напевно спочатку розлучилася, а потім знайшла другу половинку. Ну принаймні, хочеться в то вірити, що більшість.
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Дозволю висловитись собі з власного досвіду.Коли рудий мені зарядив, що йому потрібно побути одному, перша думка, яка виникла: От піду і зраджу йому:khomyak: Правда, не уявляю, як, але таке було. Потім розсміялася сама з себе. Це нереально, тому що В нас він наразі був, неодноразово І я не знаю, чи будемо ми разом, чи ні. Але уявити себе поруч з іншою людиною не можу. Наразі, краще бути одною, допоки не загоїться. І ми ще не сім"я, і невідомо чи будемо, з теперішніми "розкладами" (наголос на першу "а"). А кидатися в крайнощі, бо мені підвернувся "підходящий" екземпляр... Ну...
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Хтіла б висловити свою скромну думку на цю фразу. Знаю, що християни мене не зрозуміють, але всеодно. Я взагалі схильна дотримуватися позиції, що варто культивувати позитивне і хороше в собі. Але не всі люди ідеальні, і декому, щоб бути щасливим, треба отримати підживлення на стороні. Неважливо що це - кава з друзями, чи то поїздка. Тут більшість вважає, що зрада під це не підпаде. Але ж є люди, які цілком чесно ідуть на таке навіть не думаючи, що це якось в ущерб їх половинці. І цілком часто буває, що після такого починають любити свою половинку ще більше, бо щасливі. Ну, звісно, це не ирішення проблем, а так, варіант крайній. Я не кажу, що, для того, щоб полагодити стосунки треба бігти в гречку, але бувають сім"ї які це укріпило. Знаю це з розмов зі знайомою психологом. Дивно? Але факт. Але це за умов того, що або обоє то сприймають, як належне, або хтось не знає самого факту Реально в житті всяке буває, тому я якось відвикла вже казати, зо щось чорне, а щось біле. Може я не правильна, але родина, де все сіре, натягнуте і озлоблене, зато праведна - теж не той ідеал, який ми б хотіли
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Та йой, майже у всіх то є, майже у всіх то присутнє в більшій чи меншій мірі. Не реагуйте так гостро, не бійтеся зробити перший крок на зустріч. Ніхто не є ідеальним, в кожної людини присутній поганий настрій, запал і т.п. Треба трохи вміти прогинатися одне під одного, а не накалювати обстановку. Думаю чим більше живеш з людиною, тим більше пізнаєш її, вчишся виходити з конфліктних ситуацій. Принаймі суджу по собі. Є бажання полагодити- лагодьте, думайте, прощайте, шукайте вихід, не хочете лагодити- вперід, напевно ніхто нікого на шнурочку не тримає, тим більше симпатія вже підвернулась... Різко може пишу, але від душі.) Скажіть йому, приласкайте перша, створіть обстановку. Більшість тут у ваших руках, тільки но бажання. Подайте то все чоловіку, аби йому тільки залишилось проковтнути (образно). І не вірю що не поведеться. А кризи в стосунках- вони у всіх бувають. Якщо кохання є, бажання полагодити є- прошу дуже. Удачі.
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Кожен дає поради спираючись на свої власні переконання і бачення. Ми з чоловіком дуже "власні" люди. Якщо щось є "моїм", то воно не може бути відданим комусь в користування. Це грубе узагальнення, так для розуміння. Відповідно для мене інтрижка на стороні є "чорним", і лагодити стосунки тим що мене чи чоловіка хтось би "поюзав" для мене є виключеним варіантом. Йдеться про свідоме налагодження відносин з конкретним романтично-сексуальним змістом. Це я до того, що не всім підійде такий варіант "кольорових, не праведних стосунків". Дуже логічно. За вихованням дитини чоловік міг просто занадто багато уваги приділити побуту, так як і жінка. І просто треба нагадатись про те, що то не тільки мама для дитини, а й дружина.
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? щось мені так здається, що Ви просто загнали себе в побут. обоє. встали, поснідали, нагодували дитинку, на роботу, з роботи, за продуктами, нагодували дитинку, повечеряли, посварились, поплакали, занялись сексом, пішли спати. а любов, романтика не живе сама по собі. над цим потрібно працювати. і починати потрібно з себе. спробуйте насамперед розібратись в собі. "а що Я роблю НЕ ТАК, що викликаю в нього таку реакцію?" для початку спробуйте не реагувати, якщо бачите, що ВІН починає сварку.можна просто в такій ситуації запитати: що з нами сталось? чому ми такі? давай перестанемо сваритись... і він теж!!!!!!! повірте мені, він теж хоче ласки!!!! він теж жива людина!!!! і я Вам більше того скажу! Він хоче тої ласки можливо ще більше ніж Ви! і, можливо, його поведінка пояснюється тим, що він її не отримує!!! почніть з себе. спробуйте змінити трошки себе. хоч трііішечки. і тоді Ви побачите, як змінюється все навколо але потрібне терпіння колись одна мудра людина сказала: не можете змінити ситуацію - змініть свою реакцію на неї если вы поссорились, ни в коем случае не ложитесь спать. Бодрствуйте! возможно еще и подеретесь ---------- Додано в 00:25 ---------- Попередній допис був написаний в 00:20 ---------- а для чого!!!!????? не слухайте її!!!! вона зацікавлена сторона! він її брат!!!! а може в неї ще які інтереси є в цій справі? :ninja:
Відповідь: Як врятувати/полагодити стосунки? Привіт відпишу і я вам, вдячна всім про свої думки стосовно моєї ситуації, не скажу, що це була любов спочатку, була велика симпатію, потяг. взагалі чесно не знаю чи вірю в неї. я не хочу дуже руйнувати сімю, та ще й за незрозумілого потягу Tamila я не зможу зрадити і gотім жити, як нічого не було, і чесно я сама виросла без батька, і не маю на що рівняти Лідочка, ви праві, чоловік не простить і я не зможу жити з цим, мовчати.. zaderyshka ні, я не почала думати про розівід, і не зявились в нас суперечки після зустрічі з цією людиною, це все було до..і я сприймаю, що майбутнє з подружкиним братом може бути гірше, взагалі не порівнюю., в нас секс рідкість останнім часом, робота ці напряги мене не тягне до людини ,або дуже рідко, а він вчора наприклад нагло розбудив в 2-й ночі.. Neverland цікаво..можливо щось в тому, таки є, дівчатка ну дійсно, вже не раз прогиналась, терпіла, говорила, вже просто не маю того бажання..