Відповідь: Все про хрещення так я розумію, але суто дорога до церкви і назад в нас єтаке що в день хрестин хресні зранку одівають (ще в хаті якісь там обряди) і хресна як хлопчик несе до церкви.
Відповідь: Все про хрещення дорогою до церкви і назад (в машині) я свого синочка годувала так як цього більше ніхто окрім мене зробити не міг )))
Відповідь: Все про хрещення Та яке то має значення? По тому, що я спостерігала, переважно несе хтось з батьків, і вже перед церквою передають хресним.
Відповідь: Все про хрещення То все не має ніякого значення. То народні звичаї. Як прийнято, так і роблять, але направду то не має значення, як хто і коли тримає. Жах! Ніколи не зрозумію такої безвідповідальності в машині.
Відповідь: Все про хрещення може то і не дуже хрещення стосується, але маю таке питання: моя мама каже, що дитину треба називати так, як похрестили, а то її заступник (святий, в честь якого назвали), вже перестає бути заступником. тобто Марію, можна називати тільки "Марія", ну і ще "Марійка" максимум, але "Маша", "Маруся" - ні в якому разі. то правда?
Відповідь: Все про хрещення Дуууже сумнівно... То вже такі якісь формальності виходять... Це ж не комп'ютерна програма, що ключ змінив - і все, заступник вже не заступник В нас он за здоров'я подають, то пишуть по-різному : і Софієчка, і Любчик тощо, отець так і читає, а от інший знайомий священик дуже категоричний щодо цього, каже, що в картку треба писати так, як хрестили. Ну, але для "домашнього вжитку", думаю, нема ніяких обмежень щодо варіантів імені.
Відповідь: Все про хрещення Ну, в картку так, повинно писатися так, як хрестили. Моя хресна пише мого Натусика так, як має бути - Натанаїл Йоаким. І її внук теж має два імені (друге Агатангел), то каже, що всі її коліжанки знають, коли її карточку читають. Кликати дитину можна ж як батькам хочеться. Он кличуть же і котику, і пташечко, і зайчику тощо. Я би так сильно не прив'язувалася до того, що кажуть.
Відповідь: Все про хрещення Ви визначіться, чи ви хрестите дитину і виховуєте бо Божих Законах, чи вірите у всілякі забобони. Люди часто, переважно по селах, хочуть вгодити і Богу і .. сусідам певне, що ніби на всьому розуміються. Якщо сумніваєтесь, чи належить виконання певних речей обов’язковим у церковному обряді, чи то вже забобон, то запитайте священника. Але хто несе дитину до церкви, хто вдягає перед хрещенням, з якої ноги встане хресна зранку до Таїнства Хрещення не має абсолютно ніякого відношення. То хіба для родини має значення, щоб черговий раз образитись, бо мала нести хресна, а поніс чогось хресний і т.д. Тому якщо хочете вгодити родині, то мусите випитати добре, як то має бути, бо тут на форумі я думаю вам кожен по-своєму розкаже, бо у кожному селі свої традиції. До слова у моєму селі хресна поскоріше біжить (!) з церкви з дитиною на руках, забігає до хати дитини і бігає по усіх кімнатах, щоб дитина поскоріше почала ходити. На мене це жах вселяло завжди, бо я дуже боялась, щоб та хресна не впала... А щодо традиції нести дитину до церкви, то також моя сусідка розповідала, що ще в старіші часи, була 1 церква на 3 села, от вона дитину хрестити (як правильна хресна) несла на руках з одного села в інше десяток км, в мороз (!), бо то так має бути.. Робіть висновки.
Відповідь: Все про хрещення Забобони і народні традиції - то різні речі. Як на мене, такий порядок щодо того, хто й коли тримає, виник тому, що старалися нікого не образити в такий важливий день. Так що нічого страшного в тому нема. Головне, щоби ті звичаї не стали важливішими за подію.
Відповідь: Все про хрещення мдя, вперше я таке чую, а що Маруся поганого зробила? Хрещена Марією, та і як десь через років 5 виявилось що щей день перед моїм ДН - Марії. Отець мене завжди Марусьою називав, вдома так само я для всіх Маруся... +такої святої як Маруся я щось не чула.
Відповідь: Все про хрещення Не знаю, як так сталося, але я всю церемонію хрещення тримала Марка на руках сама. Священик слова не сказав, бо повірте, хрещення від того своєї ваги і значення не втрачає. Хресні батьки стають ними не тому, що "тримали" дитину до хресту, а тому, що взяли на себе такий обов"язок.
Відповідь: Все про хрещення Треба. Ми Меласю будемо хрестити десь восени. Наразі вона лише мала обряд найменування на 8-ий день. До церкви я з нею вперше поїду наступної неділі. До Причастя вона не піде, але завжди може отримати благословеннч чашею. Поїхала б учора, але я захворіла, то не вийшло. А по магазинах ми вже ходили. У парк ще ні, бо дуже спекотно.
Відповідь: Все про хрещення А якщо Ви дитину надумаєте охрестити в пів року-рік, так і буде дитина до цього часу в хаті сидіти?.. вибачте, не втрималася, просто дуже часто задають це питання, тай мене достали, що не можна з нехрещеним виходити, коли я гуляла з малим відразу з роддому)
Відповідь: Все про хрещення Такс... прошу не дуже нервуватись. Колись за Законом Моісея дитину приносили до церкви на 8-мий день, для обряду обрізання і щоб дати ім’я. Тому в євреїв дитина не виходить на вулицю, поки її не занесуть в Сунагогу і не нарічуть. Плюс, ніхто з родичів не має права ходити в гості, поки такий обряд не провели. В Україні в старі часи, базуючись на таких традиціях дитину несли до Хресту зразу після народження ( тиждень, до місяця часу. Найчастіше тоді, коли жінка вже не кровоточить.) тому жінка була вдома, поки цього не сталось. Доречі, я чула в одній передачі яку підготували католицькі отці, і там вони казали, що Хрещення має бути не пізніше місяця після того як народилась дитина. Я вже не пригадую всіх деталей. Хоча, он у мене виникає тоді багато запитань... Якщо дитина на мамі, бо вона постійно годує, то жінка тоді домогосподарством не займалась? Ну і напевне відповідно з дому не виходила і в поле не ходила?
Відповідь: Все про хрещення Ми до хрещення Максима, виходили на двір на прогулянку, але не дозволяла чужим людям заглядати до коляски. Похрестили ми Максимка в 2 тижні. Завжди вважала, що дитину треба хрестити якомога раніше. ---------- Додано в 17:04 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ---------- Скажіть будь-ласка, це дійсно не можна жінці в такі дні входити до церкви. Я вже багато разів про це чула, моя кума ніколи не ходить до церкви у ці дні. Для мене особисто це не є причиною, не піти в неділю на Службу.
А чому? І знову ж таки: чому? Нашу манюню стільки вже людей побачило чужих (у лікарні в нас щодня й щоночі інша медсестра була, жодного разу за майже 3 тижні не була одна й та сама). А як ми два дні були на перепустці й вранці приїжджали до лікарні, а після обіду їхали додому, то ще більше чужих її бачило, а вона була просто на руках у мене, навіть не в слінгу. Не в римо-католиків та греко-католиків. У цих Церквах під час кд можна і треба приходити до церкви та приступати до Сповіді й Причастя.
Відповідь: Все про хрещення Щоб дитина з перших днів була з Ісусом, щоб Господь оселився у її серці і оберігав від усього злого. Особливо коли дітки маленькі хворіють чи мають якісь проблеми зі здоров"ям то треба якомога швидше хрестити дитинку. В Україні, якщо дитинка родиться хворенькою то відразу в роддомі її можуть похрестити хтось з медперсоналу. Для цього у них є свячена вода і спеціальна молитва, яку читає священник при хрещенні.