Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? а атмосфера вдома теж строгою була,як в садку..вдома теж боялася/комплексувала? чи вдома все було добре-комунікабельна, з своєю точкою зору, з своїми правами і т.д..... я теж в ясла ходила-памятаю і добре,і погане (велика деревяна лінійка), але я ніц ніколи не боялася-доводила своє скільки себе пам"ятаю,ніколи не боялася, навіть пискувати могла,якщо було "не по справедливості"...в школі (2 клас) навіть в знак протесту, що мені видали не той зошит, що я здавала, зібрала речі і пішла додому...тут скоріше характер і вплив авторитета мого найбільшого на той час, бабусі..вона точно така була..
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? не треба виводитись я не про це писала, не про доїдання і можливість вибору гуртка. "як всі" на даний момент для мене, це бути в колективі, бавитись з іншими, ходити щодня.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? ну я ж кажу що нічого ні з чим не повязую Шукати звідки ноги ростуть - це як голку в сіні. Тема про садки от і пишу що боялась, ноги трусились, в захваті не була. Подальші проблеми - сукупність виховання, а 80% часу виховували не вдома. Це в минулому і раніше вибору не було. Ніхто не цікавився не розбирався що я відчуваю, і т.д. Роман дитина своїх батьків. Віталік пішов записувати його в садок і при вигляді тих столиків і відчутті того садочкового запаху його мало не знудило. Постійно розказує як він ненавидів той час. Не можу я вимагати від дитини щоб вона любила те, що ненавидів його тато і боялась я. Можливо, пішла б я в садок в 3-4 роки все було б по іншому. Можливо ні. Карочь. Хочу щоб це було якнайменштравматично для нас всіх. ---------- Додано в 23:23 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ---------- швидше Віталіка. А чесніше - нас обох.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? от в мене різні спонуки давати 2 синів в садок були/є...Любчика віддала в ясла, бо планували 2 лялю і не хотіли, щоб співпало народження 2 дитинки і "похід" Любчика в садок..але життя вирішило по-іншому, сталося як сталося, все затягнулось на 2 роки, але Любчик звик, полюбив і я бачила реальну користю садочку для нього, а потім і для мене в перід вагітності з Марком... з Марком переживаю більше, бо більше привязаний, ніколи ще ніде не залишався без нас, тому той шлях думаю буде важчим і довшим, от і вирішили з вересня, коли 2,4 буде, пробувати водити, щоб до травня звик..так, звичайно, я можу продовжити відпустку ще на рік, але реально сидіти в декреті нон-стоп 8 років я не хочу,вже 7 набридло,але якщо все піде дуже важко, то ніц не зроблю-Маркове здоров"я важливіше ---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ---------- тю..та їх мама на роботу вийшла,коли йому 7 місяців було...та де то він..Ромаха то твій витвір мистецтва...
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? я маю наувазі дещо інше. Я всі свої страхи дитячі перекладаю на Настю інтуїтивно. Але то ж не я, то Настя, і страхи і вподобання у неї не мої.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? я не про те коли віддали, мене віддали теж в 11 з гаком, бо мама на роботу вийшла. Я про відношення до речей і сприйняття навколишнього середовища, відчуття, переживання і поведінку. Віддали - одне, а як то сприйняли діти - інше.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Копія я. І "роздуплилася" я від цього досить пізно і це сталося тоді коли я сама почала працювати над собою, аби себе "переламати", бо далі було не можливо... Маленьке доповнення до цього- в садочок я пішла в 6 років і пробула там не повний рік. В мене тоже спочатку така мисля була, коли ще Святослав був меншеньким і я не могла добре вловити рис його характеру. Зараз я бачу що це надто активна дитина, емоційна, обожнює однолітків, старших і молодших від себе, тобто всіх, яких можна назвати своїм одним з найулюбленіших слів "ляля". )) Він легко іде на контакт, заохочує до гри, на майданчиках старається всіх дітей звести до купи шоб було чим побільше і тоді з ними бавитися. Він повна протилежність тому, яка я була в дитинстві. Він скоріше вдався в чоловіка і це дуже добре. Тут все нібе супер-супер, якби не одне "але". Декілька разів йому траплялися дітки, які люблять, так сказати, вліпити в чоло. І я бачу що мій синочок в такому випадку губиться. Я реально переживаю, щоб його в садочку не били, бо... я навіть не знаю що тоді робити і як себе поводити... Ми ідемо в садок з вересня.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? але муж твій твердо вірить ,що Ромік піде в садок, так? Він не бачить проблеми..чи не бачить іншого виходу?
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? дівчєта! оце ключова фраза відносно готовності дітей! якби я малу зара віддала, то то би була для неї всім травмам травма. я серйозно. зараз така прив"язана і боїтся мене з виду втратити( хоча ніколи не лишала її, просто літо, різні переїзди...), шо то би була остання крапля.ЗАРАЗ не готова. як буде далі-побачимо. до діток хоче, абажає з ними бавитись, а от цьоці не хоче а на рахунок злому індивідуальності..... ми всі натури різні. на когось більше вплинуло, на когось менше, але відпечаток дало. 100% і ще багато чого з того допису)) а чому так? бо їм так вигідніше керувати тою зграєю дітисьок. а які у вихователя методи? яким тоном і які слова говорить? як поступає в тій чи іншій ситуації, і вчить так чинити наших дітей? хтось знає? сумніваюсь. самі не раз втнем, змучені за день , шось таке, шо встидно. а шо казати про вихователя і няньку, в яких того добра набагато більше? мій син теж ходив в садок. можливо і мала піде. але! важливо яка вихователька, і усвідомлення всього вище написаного.водили, водимо і будем водити)) але казати, шо то так прекрасно і ніякого сліду на дитині не залишає- помилково(м"яко кажучи). і якщо вже дуже тра, то хоч дочекатись часу, коли для дитя це буде найменш травматично.. хоча, незнаю чи малу, всеж, дам..розумієте, діти потребують спілкування з дітьми, але не надзору тих цьоток. якби була б альтернатива, я б нею скористалась. і з малим також, ех..
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Моя точка зору в Вашу скарбничку для роздумів - розставте свої власні пріоритети. Мені особисто жодна робота не мила буде, якщо буде така муха гризти зсередини. ---------- Додано в 00:53 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ---------- Може пошукати жінку, в якої своя дитина вже шкільного віку? Зранку до кінця уроків вона буде займатись тільки Ромчиком, потім обидвома, а там і діти собі спільну мову знайдуть. Цілком можливо, що такий варіант буде дешевший за традиційну няню.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? і що саме в цих трьох пунктах поганого? хіба на гуртках/розвивалках, які так люблять тут пропонувати як альтернативу садку, не те саме?
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? а було б навпаки, то ми б казали що дитина страшний егоїст. ви знаєте, у нас такі вихователі в яслах, що я їм деколи заздрю, от чесно. настільки то все в них легко і спокійно виходить, що деколи я просто не розумію як. у нас наразі 3 виховательки. одна з них займається з Сашком по зору. і я таки визнаю що він її любить. любить як виховательку. але і я бачу яке в неї ставлення до дитини. і знаєте, в тій ситуації я анітрохи не ревную, бо ту любов дитячу вона повністю заслуговує, таку людину ще пошукати треба. все те саме, але за грубі гроші і з усвідомленням батьками що от вони такі хороші. не віддали дитя на поталу мегері-виховательці і всій освітній системі. приватні садки не панацея. мені ще цікаво, коли противники садків будуть віддавати дітей в школу? будете чекати поки дитина буде морально готова? особисто я була готова до школи десь в років5, а брат не готовий був і в 9 класі. треба піти його пожаліти, травмована психіка, як не як. От не розумію я тих закидів щодо зрівнялівки в садочках. То якийсь відгомін совка в вас говорить, направду. І ще дитячі травми, котрі ми так намагаємось приміряти на своїх дітей і тут таки вберегти їх. Дівчата, ви не повірите мабуть, але коли я говорила з вихователькою і кажу що от діти в садку швидше вчаться все робити самі, бо тут ніби стадний інстинкт, вона мені сказала: ніякої стадності, кожна дитина індивідуальна, і ми повинні підтримувати це в ній, і тільки м*яко спрямовувати або оберігати від небезпек. у нас в садку нема ніяких варварських покарань типу стояти в кутку на гречці. найбільше покарання то посадити дитину на окремий стілець щоб вона заспокоїлась і через кілька хвилин продовжила гру.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Хіба ж те саме? Гуртки/розвивалки дитина відвідує 2-3 рази в тиждень на 2-3 години і батьки можуть спостерігати за процесом. Готова сперечатися, бо 200-300 євро хабара, які платили цього року мої знайомі мами, аби діти потрапили в садок, важко порівнювати з 200-300 грн, які потрібно заплатити за гурток в місяць, без заохочувальних для вихователів внесків. Мовчу про щомісячні садочкові офіційну плату і "пожертви на доброчинність". Для чого ви так? Ми всі хороші батьки з хорошими намірами для своїх хороших дітей. Моя дитина піде до школи, коли їй буде 6 років і майже 10 місяців. Так складається, бо ми народилися в листопаді. Погодьтеся, що для спілкування з ровесниками, пристосування в колективі, вислуховування можливих маразмів першої вчительки і навіть тих же хворіб вік, готовність і психологічний стан дитини пристойніші, аніж 2-3-4 рочки в садку.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Ви випередили мою думку. Зараз дітки в школу взагалі в шість років ідуть. Мало віриться що всі вони до цього готові, тай тим більше це вам не садок, це вже конкретна муштра. На уроках треба сидіти, вчитися, потім дома домашнє завдання робити, а якщо дитина не хоче? Ну, що тоді робити, от плаче, в школу іти не хоче, віршик вчити теж і т.п. Будемо ламати її особистість?
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Ну дiйсно, якщо мамi важливыше те, що скажуть iншi, а не щастя власноi дитини, то я багатозначно змовчу . А якщо серйозно, то не стане дитина егоiстом, просто це бажання дитини буде власне, сформоване, а не нав"язане. Але прийде воно значно потiм, саме через такий "дрiбний егоiзм в дитинствi"
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? яку я тут палку дискусію підняла знаєте, дівчата, садочок від садочка відрізняється. І в першу чергу це залежить від завідуючої, напевно. І ще певною мірою від батьків. Ми з Павлусем вже раз ходили до садочка і забрала, бо не пішло. А тепер у нас спроба номер два у інший садок. Чим далі - я бачу дуже разючу різницю між цими садками. Елементарний приклад: 1. я щодня давала малому пляшечку з водою, бо окрім півгорня компоту, кави чи що там було по меню більше пити дитина не мала що. А то літо, а то спека. На прохання дитини попити няня визвірилась на нього "А де я тобі візьму?! Треба було не випивати усього!". 2. тут я спершу, по інерції, теж давала водичку. А потім мені пояснили, що це робити не варто оскільки вони закуповують бутильовану воду та одноразові стаканчики аби діти мали що попити окрім меню. І вразило мене те, що навіть будучи на прогулянці діти просили пити і їм приносили водичку. А то теж спека яка була, а вони нагасаються.... Підозрюю, що ця вода - батьківська ініціатива (хоча вода є в групі як молодшого, так і старшого), але чомусь в першому садку батькам то, перепрошую, було "до фєні". І мені не шкода 20 грн щомісяця на те, аби діти мали доступ до пиття при бажанні. Знову ж таки вигляд майданчиків. 1. Досить старі, залізні конструкції. Одна ялина, котра не закривала взагалі від спеки оскільки була осторонь, майже біля паркану. І діти гуляли немов на розпеченій пательні. 2. Достатня кількість невисоких плодових дерев. Майданчики розділені живим забором (кущами). Конструкції теж не надто нові, але охайні. Все пофарбовано. Пеньки розмальовані на різних звірят, каналізаційні люки також. На днях застала картину як на прогулянці всі дітки сіли в рядочок, роззулись, а вихователька їм поливала ніжки літньою водичкою. Я реально бачу такий контраст, що вірю, що моїм дітям буде добре. І бачу, що виховательки йдуть на дискусію до спільної співпраці (це з молодшим в ясельках). Хоча вже побачила і співпрацю у старшого (давно вихователька не мінялась і видно нарешті знайшли спільну мову). Головне перетерпіти той період міграцій виховательок із-за літніх відпусток.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Трошки не так. Він проблему бачить, але намагається закрити очі. На рахунок твердо вірить - нічого там не твердо. ---------- Додано в 10:33 ---------- Попередній допис був написаний в 10:30 ---------- Бачу ти мене не чуєш. Я не пишу що це погано. Я пишу, що Роману це зараз, в три рочки зарано, він не готовий і його час ще не прийшов.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? але і в садок можна водити так само, а за той час поки дитина бавиться можна спокійно сходити на закупи, прибрати в хаті чи зробити манікюр. садок то не тюрма, дитину можете забрати коли захочете, ніхто нічого не скаже. а як Вам тарифи у Фастра кідс? 600 грн за місяць, заняття раз на тиждень по годині часу. не хотіла нікого образити, просто збоку то саме так і виглядає: даєш дитину в садок значить ти мало не монстр. а ми старші менше ніж на місяць. і теж підемо майже в 7 років. але я би хотіла щоб ще пізніше. знову ж таки, я переконана що в садку набагато спокійніша і привітніша атмосфера ніж в школі, але то дуже залежить від садка (виховательки) і школи (вчительки) а щастя дитини полягає в тому щоб обсипати всіх кругом піском чи застопорити гірку? не забувайте, що крім відстоювання власних інтересів ми повинні навчити дитину жити в соціумі, взаємодіяти з іншими. вільне виховання то добре, але коли в міру. а у нас завжди на прогулянку виносять графин з питтям і горнятка. кожен може попити скільки захоче. Ми часом не в одному садку?
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Садочки насправді різні. Але все залежить від завідуюючої і від батьків також. Коли я віддала Данила в садок, а потім там було трохи проблем і вже навіть думала перевести в інший. Але змінили завідуючу і садок просто не впізнати. Майданчики кольорові, наново пофарбовані, тільки но вікна поміняли, бойлери встановили... Думала Тимофія в інший садок віддати, але певно запишу в цей.