Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? моя дитина без садка теж тому всьому навчилася, то все з віком приходить, а не через садок) при чому тут одне другого? І домашні, і садкові діти однаково спілкуються і з родичами, і друзями-ровесниками, то хіба ви якісь виключення маєте на увазі.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Я дуже давно на форумі не дописувала. Тільки на виставляння фотографій пробило недавно))). Сьогодні трапилася мені ця тема і мушу відзначити одне. Дорогі мамусі, дуже добре, коли нашим дітям комфортно. Вдома і в садку. І дуже зле, якщо нашим дітям зле вдома чи зле в садку. Безперечно, не треба залишати дітей вибору і прислухатися до їх бажань. І створювати атмосферу, в якій дитина почуватиметься гармонійно. Бо це ж наші діти, наша надія і наше майбутнє. Подобається бути в колективі - прошу дуже. Хочеться бавитися вдома, значить треба бавитися з дитиною вдома. Моє ставлення в глибині душі до садочків не є особливо позитивним, але моя Юстина уявлення не має про це. Я ніколи в житті не розказувала їй нічого негативного про садок. Я завжди розказувала правду, як виглядає день в садку і як виглядає день вдома. Настрій особисто моєї дитини не кожного дня однаковий. Часом її не заволочеш додому з пісочниці, майданчика чи розважального центру. А буває, що голова йде обертом від малювання-читання-ліплення вдома. А що, треба і того і іншого. Найголовніше, що на сьогодні ми маємо величезний вибір того, що ми можемо запропонувати своїм дітям і дати можливість визначитися їм з їх уподобаннями.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Софія з середини лютого і зараз їй три роки і майже 5 місяців. а шо це так погано? я годую Софію на 50% до сих пір а наша найкраще бавиться тільки з Тоньою, при чому куми дітей теж добре знає, та й деяких сусідських, але якоь щоби забава самостійна то тільки з Деспіниною Тоньою
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Я годую Юстину до сих пір на 100%. Тільки коли вона нас з татом заволоче в якесь кафе, то гидоту типу піцци чи морозива так гарно їсть самостійно. А що тут поганого? Я маю на увазі годування. Якби мене мама годувала до сих пір, то може я би зимою і не розпаслася до 77 кг. Це все жарти, звичайно. На все свій час. Ми давно вміло орудуємо виделкою і ножем, одягаємо панчохи, не пісяємо вночі в памперс і навіть малюємо нігті. Теж до речі був момент, коли всі знайомі діти вже давно не користувалися підгузниками, а моя вставала з ночі з повним, прибити ним можна було когось. А що робити? Сон міцний, висаджування минало з плачами і криками, пів ночі згодом заспокоювалися. Минув час, мозок почав діставати дорослі сигнали і тепер на ранок повний горщик, а не памперс. Не треба в таких справах розраховувати на садок чи власний досвід. Терпіння, мами, і ще раз терпіння.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? ну в садочку мене не буде..навіть на 50 % а привчати їсти самостійно то зле?
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Я маю на увазі що не варто рівняти спілкування з родиною, друзями і пісочниці під наглядом мами і спілкування в садочку, де дитина більш самостійна і повинна вирішувати багато питань теж самостійно. я кажу за свою дитину. Сашко коли гуляє зі мною і його хтось намагається образити, то він відразу біжить до мене, а в садку сам вирішує конфліктні ситуації. і вихователі мені часто кажуть, що вдається йому це добре. дитина не б*ється. не влаштовує істерик, просто пояснює іншим що так не можна робити. от що я мала на увазі. Сашко теж йшов в садок, то не вмів сам їсти, але через кілька днів забрав в мене ложку і сказав: я сам! не скажу що відтоді він абсолютно самостійний за столом, але прогрес відчутний був відразу. так само і зі стравами, котрих не дуже любить. я ніколи не могла подумати що моя дитина буде їсти сам і з задоволенням щось крім солодощів. а виявляється що буде, і добавки попросить))) ну і щодо *не можна*. в нас вдома теж нема поняття такого, бо відразу починаються істерики і годинні пояснення (хоч наразі помаленько доходить що бувають речі, котрі малим дітям не дозволені). в садочку такого нема. я сама спочатку не могла зрозуміти того феномену: я забороняю то істерика, а вихователька забороняє то все ок. тепер зрозуміла: по перше, вихователька то чужа тьотя, а чужих ми слухаємо скоріше. по друге, в садку є установлені правила, котрі ніхто не порушує з самого початку. згадайте, скільки разів було таке що дитина просила щось недозволене, а ми піддавались на ті прохання і дозволяли, хоча самі собі обіцяли що то тільки раз. а наступного разу було ще важче відмовити, бо дитина зрозуміла що як гарно попросити то можна отримати, а ми батьки дуже м*які щодо прохань наших чад))))
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Ясно, що не зле. Головне, аби ніхто при тому не злився.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? І я перед дилемою... Знаю одне - Роман нікому нічого не повинен, і вирішувати конфлікти вчить не тільки садок. Якщо він в мене не компанійський і боїться скупчення діток більше трьох-чотирьох, то думаю те що віддам його зразу в "толпу" де їх 25 явно нічого хорошого не дасть. Тобто в кінцевому результаті може й дасть, але шляхом сильного стресу і перелому індивідуальності дитини. На рахунок їдження - де написано що дитина в три роки повинна сама спустошувати тарілку? Одні дітки роблять це в два, інші в чотири і без відвідин садку. Чому дорослі постійно намагаються щось змусити, привчити, заставити? Чому ми малюєм умовні кордони для дитини: тобі півтора роки - маєш ходити на горшок, сам проситись, вимовляти стільки-то слів, тобі два - маєш знати букви, три - вдіватись-роздіватись, їсти, читати напамять вірші, малювати, хотіти залишатись в бабусі на ніч без мами-тата... Чому діткам, які щось не роблять в певному віці, а роблять інші, ставлять ярлики - "не вміє, бо несадочковий". Хто сказав що всім діткам потрібно проходити одинакову школу життя в однаковому віці? В мене мільйон питань на які я не можу знайти відповідь.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? ой, не хотілося б мені шоб дитина моя дитина чужих слухала скоріше... так не має бути. Софійці, навпаки, часто кажуть що вона ,напевне, в садочок ходить.) Як кажу, що не ходить, то ті люди думають шо то мало не чудеса, бо чомусь впевнені, що дітей може виховати тільки яслі-садок-школа, без того ніяк. Таке розуміння виховання мені часто зустрічається. ---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:28 ---------- можливо не зле але діти, наслідуючи дорослих, самостійно починають їсти і без привчання.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Та мабуть так. Зрештою, завжди є альтернатива садочку. Мій Дмитро дуууже замкнутий був, до трьох років він із чужими не говорив. Зовсім. Таке враження, що дитина німа. Садочок я не розглядаю дотепер, віддала його на розвивальні заняття (сам собі вибрав англійську, ну то і добре ). Було по-різному, навіть міняли викладача, бо малий мовчав. Але пройшов рік занять і він найактивніший в групі (група маленька, 5 дітей). Тепер зі всіма говорить, бігає, вітається, одним словом чудово дає собі раду. Тому вважаю, що садочок - то не панацея для замкнутих дітей.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? тому я вважаю що літо є найкращим часом для адаптації дітей в садку - в нас зараз в групі 10-12 діток, то така благодать... маю з чим порівняти бо на початку червня приходили показатись майже всі, і кілька днів було по 30 і більше дітей. ну і щодо хворіб то їх значно менше, то однозначно. вчора наблюдала такі дві картини(вони є кожен день, але лиш вчора глибше над тим замислилась): гуляли ми ввечері на своєму майданчику, дітки ті що завжди, на кожну дитину по мамі - шо ті діти витворяли, і на землю лягали, і на небезпечні гірки лазили, і піском кидались... кожна мама намагалась якось дитину стримати, та де там... я прийшла додому ледве тепла. а зранку в 11 год коли проходила мимо садочка, зупинилась трохи подивитись на діток і мою зокрема, мені то таку ідилійну картину нагадало як курчата котяться біля квочки, всі такі чемнесенькі, походжають собі, хтось в пісочку порпається лопатками, щебечуть, вихователька сидить в тіньку, спостерігає... тишина, спокій... - ну зовсім інша картина ніж була потім увечері. я не кажу що в садку все так ідеально, і т.д., але те що діти набагато більше слухаються в садку то факт, і мабуть саме через це їм навіть на гірку не дозволяють наразі лазити, і ніхто до неї навіть не підходить! попробуй заборони щось в себе на майданчику?!
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? ви думаєте, що ми 2 роки з мужом і Любіком в хаті не їмо? ніхто не сказав..тому відповіді в "шапці" теми різні-різні...ви не підете в садок в 3, ми пішли в 2, Юстинка Олесі і в 4 не збирається, а в яслах цьогоріч є і 1,5-річні діти
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? ))) Я годую Таюсю тільки коли ми десь спішимо, чи мені дуже треба її ситно нагодувати, а в інших випадках їсть сама, скільки може і скільки хоче, як їй важко виделкою, то просить ложку або руками дозволяю їсти. Деколи нічого не з"їсть, деколи все, що на тарілці. І я не пригадую щоб я дитину привчала їсти, їй, навпаки, цікаво їсти самій і я ніколи їй цього не забороняла.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Ну не в кожному садочку така іділія, я також гуляю біля садочку із малими часто, то інколи аж страшно: хлопці трирічні палками товчуться, по тих гірках скачкуть як гірські олені, дівчата теж десь там луляться за ляльку, гам-крик-істерія, а вихователька - таки так, сидить собі тихесенько в холодочку і спостерігає за тим всім. Ну щодо дітей на майданчику: може вони так енергію віддають, бо весь день доводиться сидіти як курчатам біля квочки? То не сарказм, не подумайте, просто моїх троє і вони в піску не порпаються і по землі не викочуються. Так, бавляться, дуріють, але маму все слухають і за межі дозволеного не виходять.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? ну шо таке привчати-кажу,як тримає виделку,щоб наколював, руками теж дозволяю їсти, як впаде на підлогу,то нехай буде,ніц страшного,я поприбираю..от і все привчання..ви такого не робите? то ж не якась спецпроцедура з інструкцією,а звичайні поради
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? Потреба в їжі є життєвонеобхідною і потребе бути схожою на дорослих для дитини теж є життєвонеобхідною! Просто потрібно їсти всім разом, придбати для дитини зручний посуд і нікого нічого вчити особливо не доведеться!
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? О, до речі, ми з вересня збираємося на підготовчі чи розвиваючі заняття. Не знаю точно, як вони називаються. Два рази в тиждень по дві години. Пів години ліплять, пів години малюють, пів години рахують і т.д, між тим перерва. А батьки сидять в коридорі з канапками. Заняття відбуваються вже багато років в Роксі, мої мами з пісочниці водили туди своїх старшеньких, страшенно задоволені вихователем. А щоб не відходити від теми, хочу сказати, що мами навіть дітей з садочків забирають у дні занять.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? ги-ги..посуду в нас "завалісь"-вінні, тачки, бегемотики...їмо теж часто разом, або я і малий, або 2 малих і я....якщо не хоче, то тут хоч усю дорогу родину сади і найрізноманітніший посуд став-толку мало,але я тепер того ровера кинулась-захоче їсти в садку, то буде їсти сам, а не захоче-вдома догодуємо... до речі, моєму старшому було все одно з чого і з ким їсти, головне ЇСТИ..думаю нічого в нашій сімейній "програмі навчання їсти" не змінилося..просто діти різні-любитель поїсти і не дуже любитель поїсти
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? ну зараз діток в групах набагато менше, літом мало дітей водять. ніхто нічого не ставить, просто то вже не раз перевірено: садочкові дітки швидше адаптовуються до нових обставин. але ніхто ж не каже що саме так і має бути.
Відповідь: Чому і коли віддавати дитину в садок? абсолютно таксамо думаю і попри це - розумію, чому сестра віддала Тоню в садок в 2 роки файно, то ми так і робим, і Со часто попросить, "годуй". і що в цьому злого? ба нє, то вона певно не соціалізована)))))))))))))))))))) НІкого ні до чого не схиляю, не переконую і не осуджую. Кожен поступає як йому зручно. Бо не тільки всі діти різні, чи люди зокрема, але і всі сім'ї, їх потреби, норми, які кожен для себе приймає за норми і так далі.