Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання лежала зі мною в паталогії дівчина молода, косе передлежання, міома.. і скиглила випрошуючи природні пологи.. ну що тут сказати?! а аргумент знаєте який? бо дитинка яка не пройшла родовими шляхами відірвана від світу і потім їй голову треба зтискати тугими шапками, і всі лашки через голову одягати аби привити той звязок.. о то ж треба було собі мозги .....ти такою маячнею га?!
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання а про клаповухість ніц не казала??? блін, ото тре було шапки відвати малому щоб вуха вирівнялись, а я дурепа не хтіла...і медсестри казали, а я не слухала, погана мама(((((
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання мудро. для себе я би деталізувала так: хоч в мене нема жодних проблем зі здоровям і не було показів для КР, Богові було завгодно, щоб я мала таке випробування. Це складно пережити, але непосильних випробувань не буває.
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання ваща проблема - що ви все надто деталізуєте, навчіться мислити більш обємно, глобальніше, не розбирайте все на атоми.
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання але чому це говориться аж тепер??? може не варто зациклюватись на тому яке важке те випробування? може варто просто жити далі? важко! я знаю що важко, сама така. але що дають оті муки совісті? по великому рахунку ніц доброго. а життя то минає.
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання тому що загострення пройшло, і сьогодні у мене нічого не болить. ---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ---------- так, звичайно, непрямо - в заповіді 1. я не священик, розмовляйте про це зі священиком. Ви праві і я права - кожен для себе
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання Ну отже йде процес гормонального відновлення. Все буде чудово. Тільки не треба драматизувати. Пи.Си. А вам підійшли якісь поради написані тут, в цій темі? Цікаво які?
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання то маю для Вас лік: наступного разу як заболить, то повторюйте собі це весь час поки не перестане боліти.
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання Та добре якщо поможе! Супер! Аби тільки гірше не було.
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання в цій темі багато цікавого і багато смішного. я дізналась про психіатра з форумних відгуків, і зверталась по допомогу. "взяти себе в руки" - взагалі не порада. бо я все життя тримаю себе в руках, і мене просто ніколи ніхто не жалів. А з післяпологової теми мене ніхто ніколи не слухав. тільки форум. абсолютно не соромно в цьому зізнатись. а копняків отримую щодня,з різних приводів. ---------- Додано в 15:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:14 ---------- ну тут що скажеш - хтось пише про своїпроблеми, хтось зливає агресію.. всім легше
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання А треба? Ви задумайтесь, звідки це бажання? Може тоді й легше буде скористатись порадою " взяти себе в руки". А треба?
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання У мене теж були усі "завдатки" до післяпологової депресії - мене безбожно стимулювали, порізали, зробилась тріщина, яка спричиняла страшні болі (було враженя, що мене свердлять зсередини розпеченим сверлом) - я криком кричала 5 місяців, сама колола собі знеболювальні, але вони скоро перестали допомагати, поправилась (ледь не впала в депресію, бо почала себе з кимось там порівнювати)), потім взагалі пропав зір на половину правого ока. Коротше кажучи, весело до сліз) Але, яка я була щаслива! Чесно, дякувала за кожен день поруч з малятком, читала, гуляла (коли не боліла тріщина). Мене просто "перло" все навколо) Потім трохи під впливом форуму пішла "в загруз" з приводу "погана мама", бо мала виходити на роботу, але якось посиділа подумала, пішла на роботу, на спорт і тепер згадую - ніби то було не зі мною) Дівчатка, все вирішується, не треба драматизувати і накручувати, життя таке цікаве, але і коротке!
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання щоб Ви народили дитину і не мішайте горох з капустою Юля, Ваші "не було показів", "не було показів". А лікар думає інакше. Ви йому довірились. Хтось ТЯГНУВ? Ні. Значить так, живіть, дихайте, радійте. їжачтесь і так далі. Будете далі драматизувати чи пробувати розкладати на незрозумілі деталі - буде гірше
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання мені "швидка" колола двічі. ну але ясно, що вони не допомогли.
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання апять двацатьпять..... та ясно що як лікуватись і повторювати що мені то не поможе то не варто і починати.
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання та ми просто тоді не знали в чому справа,всі боялись, що то п/о ускладнення
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання Ну в тому то і вся суть. Тоді не знали, той робили все, що вважали найкращим. Тепер знаю, і буду робити більш зважені рішення. ---------- Додано в 16:32 ---------- Попередній допис був написаний в 16:20 ---------- Може і офтоп, але вважаю, що треба. Вам можливо й ні, бо є люди яким ті тєляч’ї нєжності і ні в.... ні в голові. А є такі, яким це життєво необхідно. Тільки чомусь ми собі підсвідомо шукаємо товариство яке нас не пожаліє і до нас відповідно відноситься так, що мені не конче той вона обійдеться. А це далеко не так. Мені треба, і мене зачіпає коли мене просто мають за річ і не зважають на мої почуття. Не тому, що не люблять чи не дбають про мене, а просто бо міряють по собі. Мол, вона зрозуміє. А вона не розуміє, і їй такі поради, як візьми себе в руки нічого не говорять. Їй треба іншого. Їй треба саме того, щоб її пожаліли, притулили, визнали, що вона слабка і на ту слабкість має право. Чому нам так важко прийняти, що всі люди різні. У всіх різні дитячі рани і багато з нас виховувались в аутократичних родинах, де нічого з хати не виноситься і ніз ким не треба говорити про свої почуття, тай проявляти їх не конче. Все само собою розуміється. Тільки он воно не так. І не всіма воно розуміється. Щодо самобичування, то я проти. Не потрібне воно, бо ще гірше заганяє людину в депресію. Лікування депресії і приступів страхів, які в нас називають anxiety, в Україні дуже дивні і часто неправильні. Саме приступи страхів прирівнюють до аритмії і лікують серце, а воно не серце треба лікувати а нерви, і ба навіть не нерви а самонавіювання. Тільки лікувати його треба дуже обережно. Нажаль в Україні це лікування ще не так сильно розвинено/поширено.
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання Але чи є форум тим місцем, де можна отримати терапію? Адже думки різні... і оті негативні можуть ще більше депресію поглибити, викликати бажання щось доводити і так далі. Я не бачу нічого поганого у висловленні думок, у отриманні бажаних емоцій, але якщо емоції небажані? Негативу і так багато. Можна покластися на внутрішній фільтр, але він часто підводить.
Відповідь: післяпологова депресія - міф чи причина до хвилювання Звичайно, що треба. Та не всіма методами і не від всіх. Погляньте на відповіді на якісь поради? Ні одна не підійшла. А багато було просто смішних. шукалося просто жалості і співчуття? То до чого тут про "захворювання депресія"? Якби не співчували- ні, у мене все гірше ніж ви думаєте. Як в анекдоті про маленьку побиту пташку, якій великі білі птахи пропонують допомогу, щоб долетіти у вирій, бо вона не може. А вона все нила "аааа, добре вам... у вас такі крила, у вас такі дзьоби, ааа, добре вам, а от я..." На що вони потім сказали- папа, і полетіли самі. Якщо людина страждає від того , що її ніхто не жаліє, тим самим примножуючи свої переживання, то тоді і ставиться питання " а для чого це ? для чого співчуття?" Щоб якісніше пережити проблему, чи потішити своє мазо?