Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні тю, я шось і не сообразила відразу. дякую.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні я розумію, але які саме складники Ви їм називали. ну цікаво ж
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні думаєте це тут треба? Я вам в пп напишу.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Ви це серйозно? наведіть мені приклад дослідження, яке довело, що дозволені для вживання в їжу додатки викликають такі наслідки. тільки з посиланням не на британських вчених, будь ласка ---------- Додано в 23:50 ---------- Попередній допис був написаний в 23:50 ---------- [ /COLOR] можна і в ПП. бо Ви мене заінтригували)
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні По аналогії алкогололь також виводиться з організму, тільки скільки "щастя" приносить транзитом. А діти алкоголіків отримують шкоду здоровю? Хоча немає накопичення як того. По темі - не вірю нашим виробникам, вони шаманять Уникаю максимально продуктів з домішками, соки, печиво і солодощі принципово. Перевірено дітьми-алергіками, вони як лакмусові папірці.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні а відколи це алкоголь в великих дозах став нешкідливим додатком до їжі?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні У мене на кухні є пакетик з глутаматом))) Для маринування м"яска. М"ясо з ним дуже м"якеньке, соковите і смачніше. Криміналу в тому не бачу, тому що я знаю , з якого м"яса я роблю продукт. А от з якого м"яса робить продукт виробник , я не знаю. Тільки підозрюю, і підозри мої не є дуже наївними. Отут вже і починається кримінал. Пхаючи селітру всюди куди можна виробники приховують недоліки продукції. Ще посолити , поперчити гарно ( а вірніше всипати в котел мішок суміші в якій найкращими складовими будуть сіль, перець, і глутамат) і все, маємо чудову сосисочку, за якою діти тріпаються, бо з глутаматом смачніше. Та й постійне використання інфи , щодо впливу деяких речовин на жителів Азії- мене не тішить. Хай вони собі там тисячоліттями їдять селітру( умовно), і процвітають, ми тут до чого? Алкоголь для нас в "малих дозах не шкодить навіть у великих кількостях", але чукчі бідні спиваються моментально, десь читала, що за два-три рази вживання маємо деградуючого алкоголіка. Це, напевно, і азіатів загалом стосується. Писали ж, по аналогії. Та, впевнена, що є такі речовини і серед дозволених додатків. Здається, що в дописі, де було написано , що все з хімії, основна думка була саме така.Просто трохи не так виражена.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні в дописі було - "суцільна хімія". для мене сміття не = хімія, сміття - це використання неякісних складників, в результаті чого їжа втрачає не лише поживні, а й смакові якості. ---------- Додано в 09:54 ---------- Попередній допис був написаний в 09:22 ---------- я так бачу, що сенсу в подальшій дискусії нема. тому пропоную кожному лишитися при своїй думці. якщо з того, що я тут писала, хтось щось корисне для себе взяв, ок, як ні - теж ок.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні склад сьогоднішніх сосисок приблизно такий : 15-20 % фаршу із птиці ( м ясо птиці закуповується за кордоном, далеко не кращої якості, часто прострочене або вирощується на власних господарствах по тій же "хімічній технології), 45%- спеціальна емульсія ( жир, хворстики, кості, хрящики,всі відходи, які утворюються в процесі м совиробництва), біля 20%- соя, яку теж закуповують мішками і везуть із закордону ( на ГМО ніхто її не перевіряє), 5%- крохмаль, решта -обавки ( отой чарівний мішечок суміші із фосфатами, які утримують вологу, емульгаторами,підсилювачами смаку, стабілізаторами, штучними ароматизаторами і барвниками - таких сумішей є дуже багато різновидів і чим більше економить виробник. тим дешевшу закуповує)+ нітрит натрію+ суміш натуральних спецій ( перец. коріантр. мускатний горіх і т.п.). У варених ковбасах процент м ясного фаршу більший - якщо в сосисках до 20%. то у варених ковбасах- до 30 ---------- Додано в 09:25 ---------- Попередній допис був написаний в 09:20 ---------- по аналогії з глуатаматом для нашої людини і китайця. Є такий термін " синдром китайського ресторану"- після відвідин китайських ресторанів і куштування їх їжі, багато наших співвітчизників починають спостерігати погіршення у роботі серцево-судинної системи. Причиною є саме глуатамат, який у дуже великих кількостях застосовується китайцями при приготуванні страв. Інколи він стоїть на столах, як у нас сіль чи перець. Так от китайці його нормально сприймають, а наш співвітчизник отримує проблеми.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні дуже пізнавально. це склад кожної сосиски в супермаркеті? чи якихось конкретних сосисок? якщо кожної - то як тоді бути з переліком складників на упакуванні, де трапляється трохи інакше поєднання інгредієнтів? ну і головне питання - звідки Ви це знаєте?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні там не говорилось, що так Є, а що так впринципі може бути. а шо з британцями не так?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні відхилення у різних виробників - у межах 5%, згідно з розробленими ТУ на підприємствах ви у якій державі живете? Як колись ветлікар одного з районів дава дозвіл на вкористання у виробництво привозних брикетів м яса вже не зовсім придатної якості; "То не є добре. Бо люди ж можуть хворіти... Але ... Всі не вимрем" я вже постами вище писала звідки. Якби сама з цим не стикалася- не писала б. У мене намє наміру перконувати когсь купувати чи ні ті чи інші продукти і з якою частотою їх споживати. Не треба все доводти до фанатизму. Просто подала інформацію.А "прізвища-паролі-і явки" немає охоти озвучувати. Бо це не локальне. а системне явище.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні не про продукти, але на цю тему: працює родич при митниці у відділі сертифікації. Сертифікати роблять, але на ділі ніяких експертиз, аналізів і т.д. не проводиться. І ввозяться шкідливі китайські іграшки без проблем і з сертифікатом що вони нешкідливі. От в такій державі ми живемо.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні а то! попит породжує пропозицію, варто зрозуміти це просте правило бородатий анекдот в тему: захворів чоловік, пішов до лікаря, за огляд поклав пару грн в кишеню - "ну має ж лікар за щось жити" отримав рецепта, пішов в аптеку, купив по списку - "і їм треба якось жити" йде додому, по дорозі викинув ліки - "я теж жити хочу"
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні от заради цікавості тримаю зараз у руках етикетку від вареного ковбасного виробу одного дуже відомого виробника. Склад: 80% яловичина знежилована вищого сорту, сухе молоко, сіль, цукор, горіх мускатний мелений, кориця, фіксатор кольору ( скромно так вирішили не писати прямо- нітрит натрію). Якби реально у ковбаски був тільки такий склад, порахуйте її реальну вартість ( не забудьте включити ще й закладені виробничі витрати).
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Дуже цікава дискусія вийшла.І я для себе корисного троха почерпнула. Вам справді цікаво?Можу спробувати пошукати джерело. Іншого я й не купляю.Я себе й свою сім'ю люблю.Краще менше куплю(бо наразі не мільйонери). Які саме?Бо що-що,а солодке ми наразі купляємо... Дома консервація йде в шклі,яке окропом ошпарюється перед цим.А магазинне все частіше в пластику і в "Тетра-паку"(чи як називаються ці упаковки з під соків і т.д.).Його ж то теж треба чимось обробити.Явно антибіотиком і іже с ними. На мою думку,на дану тематику таких джерел або взагалі немає,або вони все одно всю правду не напишуть.Бо хто ж їм дасть.Не дай Боже люди прочитають і задумаються.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Ви напевно хороша господиня, але певно треба визначитись з дефініціями. вирізка - це найм'якша частина туші (чи свині, чи бичка). її ще називають філе. в нас вдома вирізкою називають ще й полядвицю. не знаю, наскільки це коректно, але то таке. але якщо зайти на базар і подивитись на прилавки, то крім філею та полядвиці там лежить ще багато різного м'яса. наприклад, шинка задня і передня, шия. є ще різні кавалки з костями, ну але кості на котлети не змелеш. то на котлети найкраще брати твердішу від полядвиці шинку або жирнішу шию (залежить якого результату хочете досягти). а переводити найдорожче м'ясо на фарш - це мінімум нерозумно. краще вже спекти полядвицю в духовці або нарубати відбивних з філе. так робила моя бабця, робить мама, товаришки і ще багато різних господинь) ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ---------- ну і про котлети. а Ви їх як готуєте? на пару чи просто смажите на сковорідці? про канцерогени, які утворюються під час смаження, поговоримо? чи це натуральні канцерогени, а не хімічні?))
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні окропом і все? оу, Ви сміливі))) взагалі-то рекомендують банки перед консервуванням стерилізувати на заводах теж стерилізують упаковку, і антибіотики тут ні до чого (ось знайшла лекцію про стерилізацію і дезинфекцію. не знаю, які конкретно методи використовують на виробництві, але вибрати є з чого, чи не так) ---------- Додано в 19:20 ---------- Попередній допис був написаний в 19:17 ---------- вєк живі - вєк учісь. ніколи не пізно виправитися. і не мус дослухатися до того, що я кажу, є купа книжок по технології роботи з м'ясом - там все написано
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Дякую, але дослухаюся виключно до смакових рецепторів свого чоловіка