В темі про забобони була відповідь: Саме вона і надихнула мене на відкриття теми пр Біблію. Хотіля зробити її у формі опитування, але не знаю як. Отже: Що для вас Біблія? Чи потрібна вона людям? Чому?
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Лист написаний Богом особисто мені і кожному. Це питання вирішує кожен для себе сам. Якщо б хтось близький Вам і такий що бажає лише добра написав листа чи не було б мудро його прочитати? А застосувати поради і науку?
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Біблія для мене,звичайна книга,написана різними людьми в різний час. При чому багато в чому суперечить сама собі.
Відповідь: Чи потрібна Біблія? повністю з Вами погоджуюсь...і якщо чесно повністю я ще не прочитала Біблію, можу читати "кусками". Для мене Біблія - свята книга, з якою потрібно погоджуватись і без будь-якого сумніву коритись принаймні мене так вчили Але напревеликий жаль я так не можу. Говорила на цю тему зі священиком, він сказав, що я просто ще не готова до такої віданної віри і треба помаленьку підходити і через деякий час зможу нормально читати...
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Як би вона була свята, то не залишалось би місця для суперечок, не було б спірних і двозначних місць. Все було б чітко і зрозуміло. Тому коли "хтось" сказав, що вона свята, ще нічого не означає. Хай той "хтось" собі і вірить, а не використовує її для маніпуляцій людською свідомістю. А до чого тут віра і беззаперечна відданість? Ви собі можете вірити, але виконувати приписи церковні, тут вже починається служіння церкві, а не богу. Хоча з зрозумілих причин ця вся каша і була заварена, як інакше контролювати людей?
Відповідь: Чи потрібна Біблія? А їх і нема... Є місця, котрі людина не розуміє на даний час, котрі Дух Святий ще не відкрив їй...
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Або людина не хоче, чи боїться для себе відкрити такі місця, бо це є єресь, а єресь = гріх. А чому? Правильно, щоб ви часом не дізналися, що це все вигадки.
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Ну так! Коли людина сама для себе старається щось відкрити, без Духа Святого, то тоді дійсно виходять єресі, так як ви і кажете...
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Для мене Біблія - це свята книга (книга книг). Коли її читаю, на душі стає легко, часто знаходжу поради на різні випадки життя. Біблія не є історичною книгою, багато в Біблії є символів, які можна розшифрувати вивчаючи звичаї єврейського народу. Поцікавтеся у священика, він вам зможе багато пояснити. Наперед перепрошую, але не розумію, як можна через своє не знання стверджувати про не святість цієї книги? Що ви маєте на увазі?
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Тут щось всі поняття змішуються до купи. Якби все було так чітко і просто, як онто нам хочуть пояснити то не було б студіювань Біблії вже стільки років. Якщо й справді читати Біблію вірш за віршем, і аналізувати і розбирати все, що там написано, то просто аж дух запирає настільки Бог величний і справді неосяжний. Читати Біблію кусками можна, але всетаки для мене вона є єдина цілісність, і не можна зрозуміти поведінку Ірода і його параною і страх перед маленьким Ісусом, не знаючи попередніх частин. Навіть розуміння, чому євереї ходили тенди-сєнди то в Єгипет, то з повротем. В відірваному контексті зовсім інакше сприймається, ніж в цілісності з іншими розділами. я б сказала, не лишень
Відповідь: Чи потрібна Біблія? стоп, тут нюанс святість чи несвятість - то питання віри. Якщо людина є атеїстом, то дивно би було для неї визнавати святість чогось, нє?
Відповідь: Чи потрібна Біблія? А де тут було вказано, що дописувачка є атеїстом? На скільки я зрозуміла говорилося, що в Біблії є багато неточностей і через те визначалося, що Біблія не свята книга. В такому випадку потрібно краще дізнатися, а потім робити висновки про святість чи не святість.
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Мені видається, що до Біблії не варто підходити ані суто з "сліпою вірою", ані з "фанатичним науковим раціоналізмом". Я свідомо беру ці терміни у дужки, оскільки, можливо, моє їх (цих термінів) трактування може не збігатися із загальноприйнятим. Вважаю, що у всьому має бути часточка критичного розуму, яка, помножена на віру, може дати непоганий результат у розумінні Біблії. (Під критичним розумом маю на увазі здатність мислити, а не хаотичну сукупність нагромаджених предметних знань.) .... Навіть якщо розглянути Біблію безвідносно до віри, то в ній ми не знайдемо нічого поганого, такого, що може зашкодити людині - незалежно від її віри, раси, кольору шкіри і т.д. Говорячи мовою техніків, Біблія - це чудово структурований мануал до нашого життя. Говорячи поетичним рядочками, Біблія покликана і може стати своєрідною провідною зіркою в бурхливому життєвому морі. Навіть якщо людина не вірить у Бога чи є агностиком і т.д., то чи зашкодять такій людині біблійні вказівки - не вкрасти, не вбивати, бути слухняним, прощати ближнім? Гадаю, що ні. Адже описують вони загальнолюдські цінності та правила поведінки. За бажання можна навіть погляди теоретиків політичного ідеалізму цілком логічно підкріпити біблійними постулатами (при цьому навіть не доведеться нічого перекручувати чи штучно підтасовувати). Веду до того, що Біблія, без сумніву, потрібна. Бо вона дає нам гарні поради - і однозначно нешкідливі. Я перепрошую за сумбур, простіше не вийшло
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Ви помиляєтесь. Біблія є таки історичною книгою. В ній передрікалось знищення Вавилону і навіть було описано як це відбуватиметься. Навіть вказано ім*я царя Кіра (пригадую зі шкільної історії, що таке було) (Ісаї 44:27-45-2) Пророцтво сповнилось приблизно через 200 років від написання. Чіткі пророцтва щодо Ісуса, а також говориться про те яким буде наш час. І Біблія - це напрочуд цілісна і гармонійна книга. Головне читати її з порожньою головою, відкинувши кудись всі попередні знання про неї. Тоді і можна буде побачити цілісність і гармонію Бо раніше я багато не розуміла і священник нічого окрім "твоя душа не готова до розуміння", "на ось почитай катехізис" і ще чогось у такому роді не говорив. Тоді почала читати і виписувати думки, підкреслювати важливі думки... але це віддалило мене від церкви. Бо прийшло розуміння що церква - це політика для душі... на жаль. НЕ хочу нікого образити, чи щось нав*язати. Але проблема людей у тому, що вони не читають Біблію. Вірять переказанням і т.д., але це дуже часто не має ніц спільного з Біблією. І, можливо мій допис за написане видалять, але церкві (такій як нині) вигідно аби люди не читали Біблію. Богослужіння розраховане на заспоєння нервової системи (саме тому воно піється і було написане у часі воєн, аби трохи втишувати людей). Церкві вигідно читати молитовник (написаний людьми), і лише якихось 20-30хв. (почасти менше) казати "казання" чи "науку". Мене серце болить як я то бачу. І є лише одне питання. Чому люди не читають Біблію? Чому?
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Частково, але не цілковито. Це в першу чергу Книга Віри. Як я люблю такі безпідставні голосні звинувачення. Ну, написала ти це, і що? Я би сказала, що Церква звикла й махнула рукою. І то це занадто узагальнено. Ні, неправду кажу, бо зараз постійно наголошується на Євангелізації. От священики окремі байдужі до того питання, то правда. А є багато таких, які дають за покуту після сповіді читати Святе Письмо.
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Лілюська, я нікого не хотіла образити. Ти мну знаєш, просто написала, що на душі і так прямо, що аж самій за ту прямоту якось... Так, віри. Але хіба не додає віри той факт, що написане в цій книзі таки було і про це говорить історія? Отож і пророцтва, щодо раю і воскресіння правда Як на мене то це класно знати, що Бог промовляє правду. Я дуже люблю читати Об*явлення 21 розділ. Так мені подобаються там деякі вірші. Це вселяє у мене радість і бажання бути достойною життя там.
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Але це не книга, з якої будеш вчитися історії. Я про це. Це не історичні хроніки.
Відповідь: Чи потрібна Біблія? Те і мала на увазі. Не варто співставляти події описані в Біблії з хронологічною таблицею, бо дійсно можна знайти багато неточностей. Проте, погоджуюся, що Біблія частково є історичним документом, де описується історія, традиції, побут єврейського народу. Справді все залежить від священика. Багато зустрічала священиків, які наголошують на читанні Біблії, пояснюють, коли щось не зрозуміло, на парафіях організовуються Біблійні гуртки.
Відповідь: Чи потрібна Біблія? ми дещо не порозумілися. Атеїзм я навела як приклад, стверджуючи, що визнання святості чогось є актом віри, а не результатом знань, як Ви написали: