дитячий садок (2)

Discussion in 'Діти-квіти' started by Ніколь, Mar 11, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: дитячий садок (2)

    До речі, саме ці слова, повторювані щоденно, допомогли моєму малому легше адаптуватись. Я пояснювала, що мама-тато на роботі, що він буде сам вдома робити ?!
    Сльози, капризи і подекуди істерика в нас були місяця 3 - спочатку небажання відпускати маму, потім небажання спати. Постійно консультувалась з вихователями і дитячим психологом, як правильно вийти з цієї ситуації - головна порада "Все вирішить час".
    Для малечі садочок на початку - це великий стрес. Вихователям я довіряю на всі 100, вдома постійно обговорюємо усі моменти, які хвилюють дитину.
     
  2. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Сьогодні Златуня вперше залишилась спати. Прийшла додому і розповідала, що вона плакала, а потім щасливим тоном , що "гамала зупку, бубучку і СПАЛА". Довго описувала красиве ліжечко, гарну постіль. То раділа, то сумувала.
    Та завтра вона не хоче в садочок.
    Бачу як вона справляється з своїми емоціями, і заспокоює себе. Така молодчинка.
    Ввечері коли молимось, починає плакати, бо не хоче казати, що "Дай Боже аби я була чемна і не плакала в садочку". Серце розривається, шкода її та що поробиш на роботу треба виходити , і іншого виходу крім відвідування садочку поки що в нас нема.
     
  3. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Вчора моя Лілечка також вперше спала у садочку. Я за нею прийшла швидше вона ще спала. Я зачекала. Вихователька казала, що заснула вона швидко і чемно. Але коли вийшло моє чудо ,то з такими сумними оченятками прибігло і каже: "Мені так сумно було спатки без твоєї ручки ( вона засипає тримаючи мене за руку, або запихає її собі під щічку), але потім
    майже так само з виром емоцій розповідала, про ліжечко, що в дівчинки було День народження і вони співали, вітали, що вона була принцесою і т.п. Очки хвилями були такі щасливі, а хвилями такі сумні. Таки ці перші дні дитини у садочку справді стресові для дитини, та й для мам теж.
    В загальному вихователі кажуть ,що вона чемна і не капризна, все слухає і виконує, але майже практично нічого не їсть :sad:....Що з цим робити? Вдома з апетитом ніколи не було проблем.
     
  4. Mandarinkapelsinka

    Mandarinkapelsinka New Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    В нас істерик ще не було, але я з острахом чекаю на це... Бо в нас зараз починається той складний період "кризис 3-х років" :))
    ...Коли я почала лишати синульку в садочку самого, то перші тижні (навіть, до місяця часу) він заходив в групу і відразу йшов в спальню, лягав на своє ліжечко, тримаючи в руках взяту з дому машинку. Я хвилювалась через таку його поведінку, спілкувалась з іншими мамами на цьому та на інших форумах... Дехто заспокоював, дехто радив терміново йти до дитячого психолога... Але ЖІНКА-МАТИ має в собі великий скарб - МАТЕРИНСЬКИЙ ІНСТИНКТ! :) Я ВІДЧУВАЛА, що нічого страшного і критичного для моєї дитини не відбувається! Кожен реагує по-свому! Я бачила, що вихователі на нього не тиснули, а просто час від часу тихенько питали його, чи не хоче він побавитись з дітками? ...Жодного разу, коли я забирала його в обід, він не вибіг до мене зі сльозами на очах та словами, як ти могла мене тут лишити самого!??! :)) Тобто, виходить, він собі полежав, заспокоївся сам, придивися по сторонах...тим більше, враховуючи, що він майже самий молодший в групі, дітки самі час від часу підходили до його ліжечка і запрошували побавитись... Самостійно заспокоївшись дитини САМА вирішує, що може то і мені побавитись, не так тут все і погано.... :))
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    А що з цим можна зробити?
    Наша Юля в садочку також їла дуже мало, і не тому що в неї аппетити поганий, а тому що в садочку їжа якісно дууууже відрізняється від домашньої їжи. І по запаху і по смаку та і по вигляду.
    Деякі дітки, я бачила, метуть все не дивлячись і ще добавки просять, а моя спробувала ту котлетко/тефтельку і виплюнула.
    Пюрешку їла, гречку їла, кошки інші їла, оладушки , а багато чого не їла. Супчики у них також чисто умовні ( чи то ми на такі попадали), я не кажу що вони аж такі погані, але з того що я бачила то виглядає як вода з крапельками жиру ( олії я так розумію) зафарбовані томатною пастою та сметаною, з грубо порубаною морквою ( і її навіть не присмажують з цибулькою) і там плаває пару картоплин, рис, ще там щось.....Ну моя дитина таку баланду не їсть. Але я і не змушувала.
    В садочок я вела малу вже нагодовану домашньою кашкою, виховательок про це попереджала завжди, що ми вже ситі, і якщо мала хотіла там чайок з хлібчиком з маслом то їла, як ні то ні.
    В обід мала їла вибірково, я вихователів просила її не змушувати, бо ту садочкову їжу дійсно не кожен дорослий захоче їсти, не кажу вже про дітей. Тому якщо мала ще хотіла їсти то вдома ще щось їла, але ми на сон не залишались і в подальшому не плануємо, тому мені з цим простіше. Мала голодна полюбому не буде.
     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    прошу допомоги в мамочок (можливо робили таке в своєму садку), які б порадили де можна знайти майстрів чи фірму, яка займається облаштуванням майданчиків у садочках, бо на нашому крім пісочниці нічого нема і вже зібрали гроші на майданчик, але всі фірми, які знаходили через інтернет дуже дорогі (проста маленька пісочниця 3000 грн.). Хочем якусь хатинку і можливо гірку.
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    От і моя , як каже вихователька, дивиться на їжу і каже, а в мене вдома не така зупка, і борщик червоний а не жовтенький :girl_nea:...і т.п. Я вже сьогодні із собою їй дала булочки...Хоч щось...Правда розумію, що таким темпом вона так і може незвикнути до їжі у садочку, але ж не може бути дитина голодна...
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    ну якби все відрізнялось лише по кольорам то пів біди :)
    До тої їжі також дитина мабуть має звикнути, бо у мене той запах садочкової кухні викликає стійкі асоціації зі шкільним общєпітом, що по суті впринципі одне і теж.
    Але в обід завжди було щось що мала так чи інакше їла, як не їла супчик то їла картоплю яка була на друге чи може ту котлетку колупала, як не їла друге то могла поїсти трішки першого. А там через сон вже полднік де булочка, йогурт, кефірчик чи атм щось інше. Ноги дитина не протягне звичайно, особливо якщо при цьому вдома дитину потім нормально нагодувати.
    Але я зробила висновок що все індивідуально від самої дитини і від рівня харчування вдома.
    Бо комусь в садочку все смачно і йде як в суху землю, а хтось харчами перебирає.
    Я не можу сказати що харчування в садоку вже таке геть погане, але те що воно дещо специфічне, це факт.
     
  9. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Та вона власне на кольора подивиться і не пробує :)
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Оксана, мій малий як починав ходити то в садку не їв, не спав, не пісяв, не какав(то діло там взагалі не робить). Коли його вихователька просила зняти штани і прилягти, то він їй казав:"Знімай і ти штани, лягай то і я ляжу". То вона реально лягала на ліжко, щоб малий привчився спати. Один раз заснув у неї на руках, притулившись до циці. Але вже спить, пісяє, бавиться, їсть і просить навіть добавки.
     
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Обладнання Інтер-Атлетики розглядали ? Можливо вам звернутись в Міську Раду, щоб частково компенсували витрати ?

     
  12. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Дівчатка, порадьте щось.
    Сьогодні ввечері, коли забирала малу з садочку, вихователь повідомила, що садок повністю закриватимуть на липень. Я в шоці, бо наш садок раніше ніколи не закривався на літо, але тепер нова завідувач хоче робити влітку ремонт - коридори, кухня і т.д. А вихователів - у відпустку за власний рахунок.
    І ситуація цікава, бо в травні виходжу з декрету на роботу, і відпустку в липні дадуть навряд. Бабусь і дідусів, які б могли посидіти з дітьми, в нас немає, чоловік теж працює.
    Раніше з таким не стикалась, може підкажете, чи "завідуюча" справді має такі повноваження- закрити весь садок на певний час? Чи це питання вирішується на рівні райвно, міськради? І як з з цим боротись? Не хотілося б загострювати відносини з адміністрацією, але що робити не знаю.
     
  13. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    має, особливо якщо ремонтуватимуть кухню, бо без кухні садок не може функціонувати в принципі - діти ж не будуть голодні, ну і на додаток це економія бюдж. коштів.
    Але не все так погано, вона ще має "прилаштувати" діток, батьки яких зголосяться, що садок їм необхідний, тимчасово в інший садочок. Це теж входить в її обов"язок. Ця практика не нова, це все робиться офіційно, коли ваш садок знову відкриють дитинка повернеться в свою групу. Минулого року знайома таким скористалась. Я збираюсь цього року теж про це просити, поки з завідуючою не говорила, але медсестра запевнила, що це не проблема, дитинку пристроять.
     
  14. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    І наш садок закриють з 2 липня по 13 серпня. На рахунок повноважень не знаю точно, але гадаю,що це якось узгоджено з відділом освіти і вони в курсі цього. Минулого року також був закритий на липень, батькам, яким завсім проблематично було кудись пристроїти діток на той час, пропонували ходити в інший садок. Цього року нічого такого не сказали, можливо потрібно уточнити.
    А ми вже з 1 червня будемо в наступній групі, в молодшій (зараз ще в ясельній), якось я ще не звикла до цієї , а вже в іншу треба йти..ото час летить.

    ---------- Додано в 19:04 ---------- Попередній допис був написаний в 19:03 ----------
     
  15. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    [/COLOR]
    Ми ще в ясельній групі, ходимо півроку , і за той час дитина звикла до вихователів і діток (а звикала важко, з плачами, і зараз часом плаче зранку)...В червні-липні вже мали переходити в молодшу групу, чого я теж боялась - бо знову звикання -нові вихователі і дітки (ясельну групу мали розформувати і "прозпихати" дітей по кількох молодших), і мала б ще бути продовжена група, бо не встигаю з роботи, щоб її забрати.
    А тепер, навіть якщо буде варіант, щоб на липень доцю "пристроїли" в інший садок, це буде жах: спочатку звикати до одних умов, потім в серпні - до інших (повернемось вже в молодшу групу, знову все нове...):girl_cray:
    Шкода дитини...
     
    Last edited: Apr 28, 2012
  16. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    дівчата, а садочки завтра вихідні?
     
  17. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    нам сказали аж в четвер приходити
     
  18. Zaichiha

    Zaichiha New Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    О мама мія! Я шокована...
     
  19. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: дитячий садок (2)

    садочки на державні свята ніколи не працюють, тому в четвер перший робочий день, після вихідних
     
  20. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Та я це і мала на увазі.
     
Thread Status:
Not open for further replies.