Відповідь: Наші менші друзі Я зараз купую в ветеринарній аптеці на Руставелі або в одному магазинчику на краківському - там тьотічка постійно їздить на різні конференції, завжди щось підкаже. Радила брати в пачках, бо той, що нарозвіс - російський, а той, що фасований, везуть до нас із Франції. Я вже розглядала пачку - там є таке маркування, у ньому буквочки FR. Так що здається, все-таки корм французький, кіт на ньому дуже гарно виглядає. Їсть він RK Exigent для котів з перебірливим смаком (якось так), задоволення не з дешевих, але Бакс малоїжка, мамина вдвічі менша приблуда тріскає набагато більше. З того, що ще випробували: 1st choise, proplan, hills - не їв, bosch sanabelle з ягням - дуже сподобався, але щось з травленням не пішло. Я вже думала за Orijen з Аканою, але в наших магазинах того щастя нема. Liona, я скільки у вас йде корму на одного кота за тиждень? Мій Бакс (а він досить здоровий, важить біля 7 кг) 400-грамову пачку РК згризає за 5-6 днів.
Відповідь: Наші менші друзі В Києві я не знайшла французького корму Рояль Канін ( А як почали коти ним блювати 0 то взагалі відмовилась від нього. Мене навчила наша заводчиця дивитись на склад корму, в Роялі дуже багато кукурудзяної муки, тоді як в Оріджені та Акані мало того, що кукурудзи менше, ще й м'яса більше. Корм виявився дуже ситний, тож по сумі виходить так само, як і Рояль Канін.
Відповідь: Наші менші друзі Orijen і Acana - гарні корми, але, кажуть вети, тільки для цілком здорових молодих котів.
Відповідь: Наші менші друзі А які тоді ще хороші можна вибрати? У мене кіт і молодий, і ніби здоровий, хотіла перевести його на натуральний корм - і вітамінки давала, і м"ясо свіже, і кефір з йогуртами під"їдав - а все-одно шерсть позбивалася (до того навіть чесати не було потреби), з травленням - невідомо що стало, обліз, висох на тріску. Через якийсь час я не витримала і повернулася до каніну, вже за два тижні звіра було не впізнати: розпушився, повеселішав, такий собі став набитий. А сусідки-пенсіонерки мають підібранців - досить вже стареньких, годують недорогими віскасоподібними кормами, одна ще час від часу підсипає профілактику від "клубу 4 лапи" проти сечокам"яної хвороби - і ті аж переливаються. Мій "тепличний" вже би від такого раціону захворів, а тим - хоч би що.
Відповідь: Наші менші друзі корми то дуже індивідуальна справа, комусь підходить один, комусь інший, тому думок аж надто багато, щоб на щось рівнятись однозначно
Відповідь: Наші менші друзі Я раніше давала роял Канін, нормально підходив, шерсть дійсно стала блискучіша. Тепер перейшла на Хіллс, бо так лікарка порадила. Перейшла нормально, я боялася, що не захоче їсти, але нічо, пакує Хоча Роял Канін легше у нас дістати, бо Хіллс мушу замовляти наперед
Відповідь: Наші менші друзі Моя киця на Роялі. В рік будемо переходити на спеціальний Роял для бритнаців. Я задоволена кормом на всі 100% - ми крім нього ще сирочки (дитячі творожки без наповнювача) даємо і сирим м"яском балуємо. На травлення і випорожнення скарг немає. Туалет не має прикрого запаху, що мене дуже тішить і абсолютно влаштовує. РК беру фасований, навіть не знала, що бувають такі на вагу. Маю питання щодо купання кицьок - чи потрібно купати домашнього кота, як часто це робити і чим краще мити? І як щодо обрізання кігтів? Я сама панічно боюсь це робити. То обов"язкова процедура?
Відповідь: Наші менші друзі гм, а як стосовно того, що змішувати сушку і натуру не можна? при сушці у кота один спосіб переварюванням їжі, при натурі - інший.. щось я аж розгубилась, коли то прочитала
Відповідь: Наші менші друзі Ооо, це улюблена тема на спеціалізованих форумах, тут все чисто як з ГВ ))) хтось переконаний що виключно натуральне харчування є єдино правильним, хтоось що виключно сушка( корм) і вода, а хтось прихильник змішаного харчування. Особисто моя думка, оскільки сухий корм позиціонується як збалансоване харчування і в добовій дозі містить все необхідне, нехай може і не завжди і не зовсім все натуральне, то при додаванні ще якоїсь натуральної їжі зі своїм складом біохімічним - відбувається розбалансування харчування. Хоча може якщо так з народження тварину привчити воно і нормально. Скажу за нашу Сарку - вона пожиттєво на кормі, і відповідно корм містить всі необхідні ферменти, вітаміни, мінерали і т.д. І я з часом помітили що якщо раптом за якихось обставин її перевести тимчасово на натуральну їжу ( був період в житті коли на корм не було грошей) то в неї починався розлад шлунку. З того я зробила висновок що її організм звик та адаптувався до того що необхідні ферменти для перетравлювання їжі вона бере з корму, і її органім сам перестав їх виробляти. А тут раптом замість корму поступає просто їжа, і ферментів не додано, і шлунок вже не може з цим справитись сам і вуаля - понос. Зараз Сарка у мами, і основний раціон в неї таки корм, але мама акі сердобольна бабуся часом їй то кусочок яблучка згодує, чи бублік, чи кусочок сиру. Звичайно це в невеличких і нерегулярних обьємах не шкодить, але собаку розбалує однозначно. За 7 своїх років життя на кормі не мали жодних нюансів ані зі стулом, ані з шерстю, ані з загальним станом собаки. Але собака не алергічна і дали б їй волю - жрала би все як мьясорубка, можливо через те що й порода в якої "яма желудка".
Відповідь: Наші менші друзі Ніде не читала такого. Вперше від вас чую. А з травленням, як я вже писала, все гаразд. На одному ыз спецыалызованих сайтыв написано таке:
Відповідь: Наші менші друзі так, щось в тому є, це як і люди, якщо довго не їсти смаженої бульби, а потім всмак з'їсти просто і дійсно - вважається що змішувати не варто, якраз через особливості перетравлення. Та оскільки в кожної тваринки то індивідуально все, то й думки іноді бувають різні
Відповідь: Наші менші друзі більшість сирків надто жирні для котів. А ще там, певно, цукор? абсолютно не потрібно не обов'язково, толку від цього мало - навіть тим, що лишається, кіт прекрасно дряпає оббивку, людей і що там ще... І все одно кігті дуже швидко відростають. попередньо промороженим і не свининою?
Відповідь: Наші менші друзі В мене теж на змішаній дієті, зранку і ввечері корм, а в обід відварне мясо з геркулесом або брюсельською капустою. Яйце кусочок підмішую в корм, от риби не їсть взагалі. Потрібно купати приблизно раз на два місяці, ми миємо котячим шампунем, потім вона як миша носиться в рушничку, а потім чемно слухає як її сушимо феном і розчісуєм. Кігті стриже старший малий раз в місяць, він на то вчиться))), бо я теж боюсь тієї процедури.
Відповідь: Наші менші друзі Коли я готувалася до появи у нас кошеняти то потрудилася перечитати статті по догляду та харчуванню. Оскільки саме такий принцип котячого раціону я зустрічала найчастіше, то прийняла його як норму для своєї киці. Як я вже писала, і не раз, - проблем із травленням та випорожненням у нас не було і немає. Можливо причина справді в тому, що кицька так навчена від самого початку і її організм сприймає це цілком адекватно. ---------- Додано в 15:42 ---------- Попередній допис був написаний в 15:36 ---------- Нежирний. Дитячий кисломолочний без цукру і фруктових добавок. М"яско (переважно куряче або телятина) проморожене. Я вичитала, що свинина для котів небезпечна.
Відповідь: Наші менші друзі тоді все ок Щодо змішаного харчування, то воно можливе, але має бути велика перерва між годуваннями - наприклад, вранці сухий корм, увечері - натуралка, або навпаки.
Відповідь: Наші менші друзі ну про що і я писала, що стосовно годування котів/собак є три треорії: натуралка, сушка і змішане харчування. І кожної з тих теорій є свої прихильники і ті хто проти, кожна теорія має право на існувіання бо одній тварині найкращє підходить щось одне, іншій тварині щось інше. Ваш стаж котовладєльца +/- пів року , це загалом не багато, тому ще читати і читати Ну і + вам так радили годувати Матільду в пітомніку звідки її брали. Тому раз вам таке харчування підходить - то супер. За 5 років зависання на спеціалізованих форумах перечитала купу обговорень і доводів стосовно кожного з видів харчування, і скільки б тих обговорень не було все рівно кожен залишається при думці, що годуватиме тварину саме так як тій тварині підходить найкращє, судячи з її вигляду, стану здоровья і т.д..
Відповідь: Наші менші друзі Мені казали і я потім ще вичитала, що до року харчування може бути (має бути) змішане, а після року, якщо добре йде сушка, то можна перевести на спеціалізовану для породи і не паритися. А якщо хтось має багато часу і бажання + є прихильником натуралки + має достатні знання,то може готувати корми самостійно з урахуванням всіх потреб домашнього улюбленця. Я признаюсь, що я на таке "бавлення" часу не маю і дуже тішуся, що для британців є спеціально розроблений корм - це дуже зручно.
Відповідь: Наші менші друзі моя хомка-джунгарик таке собі вигадала. вже тут писала, що вона в мене гуляє в пластмасовій кулі. так от, хом'як так вічно проситься гуляти, що до клітки йде хіба що поїсти і на ніч. дуже вже їй подобається досліджувати хату. а десь із тиждень тому вона додумалася напихати собі їжу за щоки і тоді проситися із клітки. спочатку я подумала, що їй клітка розподобалася і вона вирішила "переїхати". а сьогодні дійшло до мене, що це вона так бере собі перекус на прогулянку.
Відповідь: Наші менші друзі Дівчатка надумала я купити подругу для свого папуги-хвилястика, тільки от думаю як він на неї відреагує. Він у мене два роки, ручний, балакає, активний, допитливий, взяла його двомісячного, тобто у компанії він практично не жив, чи не буде подруга для нього стресом та шоком і не викличе агресії та несподіваної реакції. П.С. Самочку хочу придбати бо хвилястик цілий день сам удома і йому явно невесело...
Відповідь: Наші менші друзі Коли ще ми з братом жили в батьків, був у нас папужка, вже не пригадую скільки йому на той час було рочків, але був ручний повністю, купу всього говорив, і взагалі був чудо-пташка. Але самочки не бачив ніколи і був певно на тому чуток озабочєний, бо цілими днями загодовував дзеркало ( вибльовував зернятка на нього думаючи що це самочка). Ще коли літав а хтось з нас щось ручкою писав, вигляд тої ручки яка рухалась при писанні його дуже збуджувала, бо він не роздумуючи приземлявся на руку, певно уявляв ручку чимось а-ля самочка, бо тут же на руці починав йорзати ну і в общєм сексуально розряджався КУпили йому самочку щоб не скучно було, всі нас запевняла що самочку прийме чудово і т.д. Але коли самочку підсадили до нього в клітку, та самочка виявилась конкретним стервом, бо гоняла його по клітці постійно не підпускала до поільнічка та кормушки, і бідний наш Пєтруша цілий день сидів в куточку клітки не наважуючись спуститись навіть поїсти. А колись мав необережність підійти побличне до самочки, познайомитись - так був нагло закльован. Після цього самочку пересадили в іншу кілтку, ще тиждень поспостерігали, але вона лагіднішою не ставала, і ми її віддали знайомим. Потім хтось мені казав що папужки мають або вирости разом чи бути хоча знайомими щоб в одній клітці жити або жити поокремо, інакше сваритимуться.