Відповідь: Нефізичні покарання дітей О літо!!! Всі чекають З власних спостережень - моя дитина наважується перекреслити заборони, коли для себе вважає, що обділена увагою, що на фоні дорослішання молодшої в останні зимово-весняні дні проявляється з новою силою. Щодо заборон, то тут мова йде про вибудову можелі поведінки при певних ситуаціях, маю ще банальний приклад щодо сходів в квартирі - коли сотні раз спокійно! - але то основна умова, забираєш від сходів - то з часом таки туди не лізе.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей До двох років мало б бути якнайменше заборон, мінімум слів "не можна". Краще уникати таких ситуацій - те, що не можна просто ховати подалі, де можливо переводити увагу дитини на дозволений обєкт. Дитина то розуміє, але якщо з першого року вона тільки й чути буде, що оте "не можна", то нічого хорошого.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей Вчора бігла до магазину - бабця, мама і хлопчик рочки два, хлопчик біжить від мами до бабці, бабця коментує - "не біжи, бо впадеш",- ужасть, скільки я з тим боролась і борюсь. Є мільйони замінників - обережно, акуратно, помаленьку, давай будемо кроками міряти відстань, хто гарно ходить і т.д. Заборони можна по різному озвучувати плюс важлива є дружелюбна інтонація, бажання не наказувати а пропонувати і приймати рішення разом чи підводити до прийняття рішень.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей Фактично ні до чого, а практично - живий приклад застосування заборони, наслідком якої стає поведінка, яку одні фізично карають а інші ментально, але справді офф.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей Напевно, може допомогти роздумування на тему:"А що, ліпше виховувати духовного чи, не дай Боже фізичного інваліда?(внаслідок занадто сильного удару"? Дитина не сприймає фізичного покарання, а тим більше що ми караємо, а вже потім з"ясовуємо причини такої поведінки. А незаслужене покарання (ну просто попав під гарячу руку), воно сприймається як образа. На мою думку, основа будь-якого покарання-це принцип не карати в гніві. Тим більше, що є інші способи, як покарати не образивши і не побивши. І до того ж Ваш тато Вас не карав і все ж він якось виховав Вас!?
Відповідь: Нефізичні покарання дітей А в ответ..... тишина Першу половину дня я ще можу себе стримувати, спокійно пояснювати, що добре, що погано, а вже ближче до вечора це стає важче і важче і наша дупка іде в рух. Потім цілую і жалію, сама на себе зла. Деколи просто кажу, що будем бити дупку і того вистачає, щоб дитина відволіклася від істерики
Відповідь: Нефізичні покарання дітей звідки така інфа? особисто знайомі? дивуюсь деколи, такі висновки робите, наче близькі знайомі
Відповідь: Нефізичні покарання дітей У нас зараз схожа стадія почалася. Я просто показую, що мені неприємно, коли він мене б'є. І показую, як треба, що треба гладити, як саме гладити, показую. Він тоді повторює. Проте в нас наука ускладнюється тим, що Дарко завжди дуже регоче й тішиться, коли малий його починає бити. В результаті все зводиться до нуля й доводиться знову вчити від початку.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей в мене аналогічно, тільки в мене регоче чоловік))) малий його вдарить чи щипне просто так, а чоловік тішиться. малий ще більше починає. прошу його реагувати і казати, щоб так не робив. та де там. і як тут виховати. я показую, що мені неприємно, бо це так реально (вже добре може влупити)))). але то вже получається, що мама вічно недовольна, а з татом можна погратися.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей Не з нуля. В такому віці вони вже розуміють по-трохи, що з різними людьми себе можна поводити по-різному. Ну і логічно подумати, не буде ж він з братом себе поводити так само як з мамою.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей А в мене регочуть всі, і чоловік, і мама моя, і брат. Особливо регочуть, коли малий б’є мене. І ніяк їм не пояснити, що так діла не буде. І показувала малому, що маму треба гладити, він погладить погладить, а потім як вріже. І що з тим робити?
Відповідь: Нефізичні покарання дітей Аналогічно!!! Коли Тарасик починає бити (кусати) чоловіка, той регоче, а вже коли доходе до того, що його болить, той починає пояснювати, що так не можна. Я кажу, що тільки синочок лізе битися, потрібно зразу не даватися, а не коли вже кров валить...
Відповідь: Нефізичні покарання дітей У нас в якості покарання найчастіше - відсутність мультика в день "проколу". Але це не всім підійде, бо показуємо 20хв. на день. Малому 5 років. Поки діє. Не на 100%, але ж дитина не робот із кнопочками.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей І у нас з бабусею проблема, коли її вдарить то вона починає казати :"ану ще сильніше, ану вкуси ще сильніше" скільки не казала, скільки не просила, ні не розуміє, а потім, жаліється коли я його з нею залишу, шо він так її сильно щіпнув, я кажу так ти ж його сама просиш, щоб посильніше вже б швидше переїхати від тих вчителів.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей Сподіваюся, що так. Просто я бачу, що він час від часу лупить нас із чоловіком. Вочевидь, перевіряє, чи нічого в нашому незадоволенні цим не змінилося. Однак Дарко тепер починає плакати, коли Натусик його за волосся тягає. Пояснюю, що робити, аби того не було - ніяк. Спершу сам пхає голову малому під руки, а тоді кричить, що його болить.
Відповідь: Нефізичні покарання дітей В мене це не подіє. Для мого Марка мультиків може і не бути... Добре діє метод "прикрашання кутка". Моя мама постійно зі мною свариться, каже що десь слухала якогось психолога, який категорично не радить ставити дитину в куток... Бо це кут - це тупик і всяке таке. Десь чула, що в якості наказування відправити дитину в кімнату, щоб посидів сам і подумав над поведінкою. То мій собі навіть і не відчуває того покарання - його кімната, повно іграшок, інших якихось його речей... Тю. Я вже й не знаю... Дівчата, хто що знає?... Ви своїх дітей ставите в куток?
Відповідь: Нефізичні покарання дітей Залежить від віку дитину. У 8-9 років таке працює, а раніше - дитина сприймає, що ви її ніби зі своєї любові виганяєте.