Від недавна стало мучити мене це питання. В чому причина, що діти виростають егоїстами, без співчуття до батьків, які їх виростили? А наштовхнули мене на роздуми випадки, що вже другий раз в своєму маленькому місті зустрічаю жінок, яких діти вигнали з дому. Одна розказувала, що працювала в Італії, коли мала здоров’я помогала дітям (в неї троє дітей). А коли працювати на чужині вже не змогла і приїхала до дому, то вияснилося, що діти її не потребують. Зараз кочує по чужих людях. А друга жінка плакала в банку, що приїхала аж з Миколаєва сюди до сестри, бо рідний син теж вигнав з дому, просила помогти переоформити пенсію. В чому батьки могли помилитися, коли ростили, виховували своїх дітей, що на старість заслужили таку віддяку?
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? Розказувала моя бабуся колись таку оповідку повчальну. Коли сім'я сідала вечеряти, всі їли за столом, а для бабусі господар відводив окреме місце в кутку й давав тарілку у формі корита. Одного разу він побачив свого сина, як той бавився в дворі й щось длубав у кавалку дерева. Батько спитався, що той робить. "А я роблю тобі коритце, тату, аби ти мав колись із чого їсти, як ото зараз бабуся".
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? не навчили себе поважати і цінувати і не навчили поважати інших старших людей можливо ніколи ні в чому не відмовляли, навчили дітей будь-які подарунки сприймати як належне якби то пояснити на прикладі: от мама себе зле почуває, а дитина просить щось принести: 1варіант: мама просить дитину щоб принесла сама, бо мама не може і намагається пояснити дитині, що і мама інколи потребує піклування 2 варіант: дитина напрягає далі і мама мовчки змучена встає і йде виконує бажання. чи якщо дитина трохи старша,мама вчить уступати місце старшим в автобусі з поясненням що старші люди також потребують уваги і піклування ---------- Додано в 00:35 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ---------- і що означає вигнали, то ж не лише дітей квартира, хай би своє відсуджували як ті діти з батьками так і хай батьки з ними ну не діти то, уроди якісь
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? Як на мене, судити не можна, не знаючи двох сторін медалі. Те, що хтось каже, що його вигнали, ще не значить, що це дійсно є правдою.
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? Жінки заробітчани, як на мене взагалі окрема тема, якщо мама лишає дітину в малому віці , то розуміння цього чи прощення не завжди можна грошима замінити. Це вже зовсім не сім"я, а чужі люди-тому у таких дітей і відношення, як до чужих.
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? Чиста правда. Отак мій батько зараз всім знайомим жаліється що його з дому вигнали і знати не хочуть. А як пару років тому до коханки гнав і з дому сам втікав то певно забув. Чужа сімя темний ліс. А як дитині приділяти багато уваги і любити її, але не фанатично, то нормальна виросте
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? стоп, якщо квартира куплена батьками, то не дітям вирішувати хто в ній має жити. і в попередньо описаних ситуаціях, було те що жили лише мама і сина сім"я. І навіть якщо мама вела себе неправильно, то син мав піти з дому, а не маму виганяти але чомусь як гроші і подарунки брати, то завжди готові
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? Не має значення, хто купив, має значення, хто власник. Ще раз кажу. Ми знаємо ОДНУ сторону медалі. Робити висновки на тому не можна, бо швидше за все вони будуть хибними. Деякі мами самі йдуть геть, але за звичкою наговорюють на дітей, бо так усе життя робили. А чому? Бо тих дітей так навчили. Відкуповувалися від них усе життя, а любові й ласки не дали, бо мали інші важливіші речі.
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? Ой, я вам повім... ті діти такі невдячні, що жах. Я йому ровер з піпков, я йому ручку з кульков, а він мені шпашіба папа! І май нині діти!!!
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? Що означає невдячними? Бо як взяти батьків то діти, з їхнього погляду, невдячні, а як дітей запитатися. то і батьки грішні. Випадків дуже багато, але загалом нормальні діти ростуть в сім"ях де батьки не очікують вдячності від дітей, не народжують їх для " поданого стакану води", а де живуть разом, щасливі від того , що є діти, є батьки, є сім"я. Це така сама тема, якби обговорювались батьки, які виганяють своїх дітей з дому. Щось у них робиться в мозгах таке, що дитину можна з дому вигнати? не маленьку, але вижити вже дорослу. Так само...
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? Просто українська культура живе стереотипом, що батьки народжують дітей для того, аби ті ними на старості опікувалися. Діти собі не належать, вони належать батькам. Я не кажу, що діти не повинні опікуватися, але власницьке відношення до нічого доброго не приводить і дуже руйнує відносини.
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? В мене не так давно була ситуація з бабцею, вона мене виховувала після смерті мами). Бабця каже, що я невдячна, бо вона мені стільки всього дала, помагала тепер з дітьми, а мені не подобається що вона хазяйнує в мене вдома. (перевішує картини, переставляє речі так як їй подобається, підходить і т.д абсолютно без мого відома і навіть не порадившись). Я власник квартири, тому що ця квартира після смерті мами залишилася мені. До того квартиру бабця з дідом подарували мамі, а тепер мені виказується що "це не твоя квартира, а я її купила і маю право робити тут що захочу!" В цій квартирі я вже давно живу, але і надалі не можу нормально почуватися господинею.
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? А якщо всі власники - і батьки і діти? В більшості все ж квартири не куповані, а приватизовані на всіх членів сім"ї. І видавались колись державою на всіх -знаю навіть сім"ї, які спеціально народжували другу/третю дитину, аби отримати хату більшої площі...То хто має піти? Але є і інший стереотип, що батьки народжують дітей, аби ними довіку опікуватись. Вважається чомусь, що батьки повинні "поставити на ноги" - і кожен вкладає в це поняття різний зміст - хто вигодувати і дати освіту, а хто оплатити ВУЗ, зробити весілля, купити хату, забезпечити роботу/посаду, виховувати і утримувати внуків і т.д. Моя мама колись приводила приклади, що за кордоном ніхто нікому нічого не винен, і з повноліття батьки дітьми не опікуються,ті живуть, як самі собі зорганізують, ходять в гості лише за запрошенням до батьків, і ті можуть нічим не пригостити сина/дочку, якщо візит непланований. Немає невиправданих очікувань - немає невдячності - з обох боків.
Відповідь: Чому діти виростають невдячними? ми маем на старості ту форму поведінки, яку ми заслужили в своїх дітей , коли вони ще були малі. Діточки народжуються безпомічними і потребують своїх батьків вперші роки життя- спільний сон, годування, ласка, обійми, носіння на руках. А потім , на старості, ми потребуем щось схоже від них. І от шо ми дали мацьопикам після народження- те і отримаєм на старості. Ніщо не залишаеться непокараним чи ненагородженим. Як ми посіем так і пожнемо.