Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Може яко аграрна країна? Доречі ми з мужом любимо горошок з морквою, але салатку. Просто горошок, як онто морожений варять і заправляють трошки маслом, тут вже давно не їдять. Довели, що їсти просто горошок до м’яса це дуже шкідливо. Не пасують ці два продукти один до одного. А колись також їли, що ну. Це було як обов’язковий гарнір до м’яса - м’ята бараболька і зелений маринований або варений горошок. Так. Наші барбік’ю трошки інакші. Для нас десерт це святе діло. А мафіни, а краще капкейкс це основа любої забави. Сьогодні маю допомагати племінниці робити бісквітні кексики і прикрасити їх в стилі Dr. Seuss. Вона завтра в школі має це продавати. Доречі, в нас також тарелі з фруктами і овочами розходяться дуже швидко.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Дівчата, скажіть, хто знає. Якщо дитинка народжується Канаді, а батьки перебувають там тимчасово за гостьовою візою - чи може мама отримувати допомогу на дитину, і як це оформляється. Може, хтось уже так народжував за океаном...
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ліля вам повість за Канаду, але в США мама і дитина то окремі речі. Дитина може мати певні речі, які дозволено їй при народженні на території тої країни, а мама ні. Можливо в Канаді інакше.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... ну я чула, що мамі можуть навіть не продовжити візи. Але чи може дитина - через маму або інакше отримувати соціальну допомогу? чи обовязково при тому дитина має постійно перебувати в США/Канаді?
Чоловік був на студентській візі, я на робочій, тобто ми були temporary residents. Що пише на гостьовій? Ось, що на урядовому пише. - треба мешкати в Канаді; і - один із подругів має бути громадянином Канади, мати пмж, мати статус біженця, або тимчасового мешканця (temporary resident), котрий прожив у Канаді попередні 18 місяців і на 19 місяць має дійсний дозвіл (permit). 4. Can I get the Canada Child Tax Benefit? To be eligible, you must meet all the following conditions: - you must live with the child, and the child must be under the age of 18; - you must be primarily responsible for the care and upbringing of the child; - you must be a resident of Canada; and - you or your spouse or common-law partner must be a Canadian citizen, a permanent resident, a protected person, or a temporary resident who has lived in Canada for the previous 18 months, and who has a valid permit in the 19th month. Допомогу тут виплачують до 18 років. В Онтаріо платять $300 щомісяця до 6 років і далі по $100 щомісяця. В інших провінціях або так само, або навіть більше. Допомогу отримує не дитина, а мама. Тут те саме. Нам деякі знайомі казали, що ми тепер маємо "дитину-якір", але то неправда. Дитина може батьків стягнути до Канади виключно тоді, коли досягне 21 року життя. Якщо батьки виїдуть із дитиною до своєї країни, звідки прибули, то дитина у 18 років може обрати канадське громадянство й повернутися до Канади. Якщо батьки з дитиною проживають на території Канади, то дитина є громадянином, а на статус батьків то не має навіть найменшого впливу. Наш Натусик має канадський паспорт, наприклад, а ми маємо свої українські. Запросто. Причина до продовження візи - це не дитина, а робота наприклад. Або якщо чоловік канадець чи має статус. Аби отримувати допомогу, і мама, й дитина мають жити на території Канади. Я наприклад, мушу надсилати періодично довідки з місця проживання і від лікаря, а також з Даркової школи, аби довести, що ми проживаємо на території провінції Онтаріо. Те саме з медичною страхівкою. Дитина має її автоматично з народження. Батьки можуть отримати лише за умови, що вони працюють у відповідній провінції, і то після 6 місяців праці, не раніше. Якщо протягом якогось часу канадці живуть поза територією Канади, їм треба подати купу різних довідок, аби отримати ту страхівку знову.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... я маю на увазі візу - запрошення на відвідини Канади. це напевно temporary. А хто такі temporary residents - є напевно якесь законне визначення. Я так розумію, що дитина, яка народжуєтьсяв Канаді - отримує громадянство автоматично. Тобто ID, з яким може подорожувати з батьками в Україну. Чи отримує така дитина (тобто батьки на дитину) якусь соціальну допомогу при народженні?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ну, то це напевно Visitor. У нас Дарко таку мав, бо дітям temporary чомусь не дають. Не думаю, що на такому статусі можна отримувати допомогу. Але завжди можна задзвонити й розпитати. Вони там надзвичайно приємні й привітні. Temporary resident отримують студенти, ті, хто на робочій візі. Тобто там перебування на території Канади буде рік і довше. Ті, хто виїжджає на такій візі, мусять пройти в Україні медогляд, рентген, здати кров... І то є лише кілька клінік, де такий медогляд роблять.
Щодо допомоги я вже написала. Її отримують батьки, а не дитина. Тобто саме від їх статусу все й залежить. Громадянство дитина отримує при народженні. Якщо ж не проживає на території Канади, то може вибрати канадське громадянство, коли їй виповниться 18 років. Іде в канадське посольство в тій країні, де проживала, й там оформляти виїзд до Канади. Ось номер телефону до відповідної урядової установи. 1-800-387-1193 (то канадський номер, тобто дзвонити треба з Канади) Туди можна дзвонити з понеділка до п'ятниці від 8:15 до 17:00. До речі, щодо народження, то якщо нема страхівки, то це трохи дороге задоволення. Хіба акушерки й домашні пологи - то безплатна послуга.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... а страхівка має бути особлива? чи можна скористатися чиєюсь страхівкою? в нас пологи хоч "безкоштовне", але дороге задоволення... а яка вартість орієнтовно?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Приватна. Бо на провінційну (від держави) є умови, які треба виконати. День у лікарні коштує десь 1,5 доларів. Часом більше, часом менше. А скільки ще за пологи лікареві - не уявляю навіть. У Штатах, кажуть, найпростіші природні пологи, $5 тисяч коштують. Не можна.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... От, знайшла, що найдешевше (прості, природні, без ускладнень і ніяких втручань) - $3000. А якщо будь-які втручання, то й до 20 тисяч ціна росте. :wacko1: Тобто може бути і 6, і 9, і 14, і 20. Дуже різні ціни, відповідно до лікарні й маніпуляцій.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... В США простіше з народження, наразі. Можна прийти в кімнату швидкої допомоги і вас обслужать без ніяких питань про страхівку. Можна піти народжувати в так званий державний госпіталь а можна і в приватний. В США легше залишитись нелегально і загубитись в країні. Ніхто переслідувати не буде, бо країна ВЕЛИЧЕЗНА і населення розкидане по всій території, на відміну від Канади. В США так само як і в Канаді мама не буде мати ніяких прав аж до повноліття дитини, і тоді дитина подає на об’єднання сімей і мама залишається в країні. Подачок для мами тільки тому, що вона тут народила дитину нема. Якщо хоче бути в країні мусить іти і на себе заробити. Роботу знайти можна, не в офісі звичайно, а чорну роботу... але заради того, щоб перебувати в цій країні люди йдуть на різні роботи і на прибирання в мотелях (де переважно йдуть на одну ніч кохання) і на миття посуду в ресторанах. Кожен обирає для себе. Проте я не вважаю, що мої податкові гроші повинні оплачувати будь-яку допомогу тому хто нічого не зробив для держави де я проживаю, працюю і плачу податки.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... В нас ще складніше. Я тут на довгостроковій візі з правом проживання і правом роботи, але без права на соціальні допомоги (то безпосередньо на візі написано). То мені навіть відмовили у виплаті допомоги, яку отримує дитина через батьків. Мусів подавати чоловік і ті "дитячі" гроші нарарховуюють дитині через нього.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ну, бо хтось має страхівку, а хтось - ні. А тут її мають усі фактично. Ну, я тут нічого складного не бачу. Все справедливо. Якщо на робочій візі, то перші півтора року - ніяких допомог. Пільги - лише для канадців та пмж, ще для біженців, здається.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... МОжливо й справедливо, але мені здається, що ні, бо ж допомога не мені, а дитині, яка є британкою.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ну, у вас там інакше. А тут, як на мене, все дуже мудро. А то би так приїжджали, народжували й гроші збирали. І то ж не є ті гроші нізвідки, а з податків, які платять люди.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Однозначно. Мій чоловік все справно платить, в такому розмірі, що деколи очі на лоба лізуть як бачу його виписки. Але з точку зору "моєї" справедливості, ми (чи моя дитина) саме тому заслуговуєм на виплати більше ніж ті, хто взагалі ніколи не працював і ніяких податків не платив. Хоча може тому й справедливо, що допомога йде через нього, а не через мене
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... До речі, про податки. Так приємно, коли тобі в кінці року повертають кругленьку суму, яку ти переплатив за рік. В Україні б не вернули. Як каже мій чоловік, що в нашій рідній державі ,то не подаТки, а подаРки якщо вже щось потрапило в податкову лишнє, то вже не вернеться