Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Може й так, ну про Галю і козаків. Просто я була якраз при цьому присутня. Помагала братовій на кухні готувати, і коли дійшло до цих слів, братова попросила повчити якусь іншу пісеньку, бо ну нащо такій маленькій дівчинці про це? То свектуха розійшлася "а що?! це ж народна творчість! вам все не до вподоби і т д". Моя свекруха дуже агресивно реагує на критику. Всі зразу - вороги.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Ага.. Там де сОсна- то коси чеше просто і заміж не хоче, вірніше заміж то хоче, але й коси під очіпок ховати не хоче. А там де прив"язали, то "Підманули Галю"- бо Галя хотіла любові видать жгучої
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) І там, і там горить сОсна! "Горить, горить сосна, горить та палає, кричить Галя криком..."
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Людоньки...заплутались в сОснах А взагалі, добрий наш народ...і що їм ті сОсни і галі і коси зробили? А лемківські жалісні пісні чого варті? Не перестаю дивуватись... Em Am Em "Моя мила, шудри-тудри, вже я п'ю. (2) G D7 H7 Em Почкай, мила, то ж ти пожалкуєш, як я вмру. (2) Як я буду на лавонці лежати, (2) То ж ти будеш, моя наймилейша, плакати." (2) "Ой встань, милий-чорнобривий, встань серце, (2) Нап'ємося тої горілочки, як перше. (2) Нап'ємося горілочки, ще й меду, (2) Юж я твоєй, твоєй фраєрочков не буду."
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Палаюча сосна в нашій народній творчості є символом втрати цноти, так само як і розплітання коси. І взагалі в українських піснях стільки цікавих символів, що як починаєш їх розуміти, то всі пісні сприймаються по-новому . Чого тільки варта пісня "Ой Марічко чічері.."
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) моя свекрушечка вчора бідкалась, чого Сашка не ридає ридмом у мене. голос не виробляє собі. кажу по телефоні сьогодні то своїй мамі, а вона:"А й справді, то зле, що він в тебе не кричить зовсім". йой головне не втрачати спокою і рівноваги. ще одне "новшество" планую ввести в Сашкине життя, ой, побачу, що мені на таке скажуть. ну привчати до рук не радять мені категорично. як каже свекрушка:"Поїла дитинка і має лежати спокійно, а до рук не привчай, бо важко тобі буде". от як в такому суспільстві з такими перевернутими з ніг на голову переконаннями можна виростити здорову фізично, психологічно і головне адекватну націю. добре, що про дурник забулось вже
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) ага, хай кричить і заходиться. можете дати їй мій номер, я розкажу про наслідки криків в маленьких діток, від неспокійної поведінки до пупкової грижі.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) не дивуйтеся, так наших мам вчили, і нікуди від того не дінешся. Коли наші мами були молоді, то ці "правила" були нововведенням, і вони так само нарікали на старше покоління за розбавлювання дітей і привчання до рук, колисання тощо. А бабусям краялося серце, що "як так, дитина заходиться, і її не заколисати". А міняти світогляд в такому віці - дуже важко. Легше самому налаштуватися на спокійне сприйняття цього.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) а свекруха моєї сестри каже, що треба давати дурник, щоб дитятко ні секунди не плакало (поки переодягають чи мама в туалеті, а воно хоче сисю)!!!
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) І ще я про про нашу народну творчість розкажу Видала мені Мійка вчора такий віршик: Раз, два, три, чотири Бабі вуса причепили Дали бабі автомат, Вийшла баба як солдат :khomyak::shutup: Свекруха навчила - казала, що раз розказала (правда той раз може бути - повторюванням одного і тогож протягом 10 хв)
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) я як була мала, то теж такого вірша знала - мене баба навчила (мамина мама) Потім, в старшому віці, почула іншу версію, менш цензурну. Так що, ваша свекруха нормального вірша навчила
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Наша бабуся не перестає дивувати. На радощах, що Настюха виздоровіла (5 днів рвота, понос і температура) насмажила жирних пончиків. Дитина тільки з чаю почала на твердішу їжу переходити, добра бабуся їй пончик, який та чемно вирвала. І щире здивування, "я ж їй трошки дала!" Раз пончик не пішов - чорнослив запарила. Кажу- в малої понос, навіщо ви їй чорнослив даєте, він слабить. Відповідь - "ну їй же подобається"
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Один експеримент, який перевернув погляди на виховання немовлят, показує, що дитині потрібна не їда, хоча це теж необхідність, а саме дотик, тепло й відчуття мами поруч. У тому експерименті маленькі мавпочки, яких забрали від мами, 22 години просиджували на "заміннику мами". Але мавпочки можуть перелазити собі самі до того, що їм потрібніше. Дітки ж до певного віку - ніяк. Шкода, що цього не можна донести до старшого покоління. То дійсно...
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Я також дивилась один цікавий ролик в якому розповідають,що дітки краще і швидше будуть розвиватись, коли буде і дотик, і пісенька рідної матусі А на рахунок свекрухи-бабусі, то для нашої майбутньої донечки ,як на мене ,з нею буде цікаво і весело, вона в нас дуже любить діточок
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) коли в мене народився малий і після пологового буд. мене привезли додому, то свекруха скомандувала дитяче ліжечко перенести в її кімнату і сказала, що вона буде спати з малим. І то пофіг, що я годую грудьми, що в мене депресія і я взагалі нікого не підпускаю до дитини. ото я їй вже висказалась!! П.С. дитині вже рік і Слава Богу, що ми вже скоро переїжджаємо на своюю власну хату))
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Мдяя, я в шоці. То най би була собі вродила ше одне і тоді спала з ним і робила шо хтіла!!! Моя свекрі, коли була минулого тижня в нас в гостях, то так бідаха айкала і йойкала до малого, типу "бозю-бозю, не вчить мама тебе порядку, не вчить...". Виявляється її діти бавились тільки в строго відведеному місці і всі іграшки після користування клали в відповідний якщик і ні одна іграшка посеред хати не валялася, а навіть якщо валялася, то після того як вона заходила в кімнату вони судорожно то все збирали, бо її боялися і в неї був порядок ідеальний зажди і скрізь, незважаючи на двох дітей між якими 2 роки різниці. Коли я спитала до якого віку їй вдалося цього досягти, вона ствердно відповіла, що після досягнення однорічного віку її діти вже нічого ніде не розкидали, поскільки в неї було правильне виховання з правильним підходом, а не "токво як небудь" як в мене.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) От я не розумію....як можна будувати нормальні стосунки із невісткою, кидаючи такі фрази...Ну навіть цю думку можна було б якось безособово виразити...Ну принаймні, всі дописувачки цієї теми мали б бути вже ідеальними свекрухами ... Чи якраз навпаки?
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) я взагалі можу видавати книжку під назвою "тупі вислови свекрухи". мій малий до мене сміється, а вона каже: шо, смієшся до мами! нічо, скоро трохи підростеш і пошлеш її!!! або ше - коли малий не хоче їсти, то вона каже шо в нього болить язичок.
Відповідь: Свекруха-бабуся (2) Моя свекруха хороша, тільки вже занадто любить малого і дуже його балує, жаліє коли я сварю, а малий потім на голову вилазить.