Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Платна і то дуже дороге задоволення. Але якшо тре, то тре. Візити до лікаря, до речі, так само платні.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ну, візит до звичайного лікаря - $75. А швидка - кілька сотень. У нас тут лікарі (більшість) покриті державним страхуванням. Швидку не покриває жодне, наскільки я знаю.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Не знаю, куди про це писати, тому буду сюди. Маю зараз такі нерви розхитані. Від ранку ще нічого не їла й не пила. А вже півпершої. Дзвонила в міністерство, там одну скаргу треба подати. У Human Rights Tribunal дали лінки на інші скарги, де маю подати повну історію. Подаватиму на компанію за дискримінацію вагітної. Стільки всього... Ще знайомий один радить піти до адвоката, а я щось навіт не знаю, як то його шукати. Декретну відпустку мені порадили зараз не брати, а оформити "нездатність працювати через фізичний стан", тоді аби то зразу перейшло в декретну. Якщо зараз беру допомогу з безробіття, то мій декрет тоді буде коротшим і це мінус. Коротше, купа всього. Треба мені заспокоїтися, взятися в руки й нарешті щось з'їсти, а то вже ледве сиджу. А я не можу... Не терплю несправедливості, а тут все вказує саме на дискримінацію.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Лілю, не нервуйся. Я би тобі радила пошукати юриста (можеш зв'язатись з товаришем ,якого також звільнили, він може когось порадити). Ask for Employment Lawyer.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я власне нині хочу порадитися ще з тим співпрацівником. Він уже має адвоката й проходив консультацію. Йому обіцяли вибити мінімум 6-місячну зарплату.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... нам зі страховкою виходить $20 не нервуйтесь, спокійно доводьте свої права. саме тому раджу розслабитись, думаю, шо справа 100% буде виграшною
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... У нас швидку покриває будь-яка страхівка. А ще вам хочу сказати, що медицина в Америці найкраща в світі!!! ... і не треба чекати тижнями аби тебе лікар побачив. Це все ВЕЛИКА брехня. Зранку дзвониш і через годину-дві ти вже в лікаря. І лікувати тебе будуть аж не вилікують, і грошей не скажуть заплатити. Так пришлють рахунок, АЛЕ ви не зобов’язані його платити. Не зобов’язані, якщо у вас нема грошей. Скільки нелегалів лікується за мій рахунок я не рахую. І сама була свідком і бачила на свої очі, як лікували важкого хворого, і операцій скільки йому зробили і ліків скільки дали, і нізащо він не заплатив. Ті всі рахунки так і полетіли в сміття. ---------- Додано в 20:52 ---------- Попередній допис був написаний в 20:49 ---------- Все те саме і в нас є. Спокійно можна собі взяти адвоката який буде тобі допомагати безкоштовно. Називається public advocate. І захищатиме твої права в суді, чи де там тобі тре. І до відповідальності працедавця також притягують, і все решта... хто хоче той воює, а хто не хоче, той ні. ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:52 ---------- Неправильно, ви пишете. Через те що у вас страхівка, і лікар має домовленість з тою компанією, вони йому заплатять за візит 45-60 долларів, а ви платите 20 долларів ко-пей, тобто доплату. Ця доплата існує на ВСІХ лікарів, і в залежності від вашої страхівки вона коливається від 10 до 30 долларів. Візит до лікаря нелегали не оплачують, бо до лікарів не ходять. Вони йдуть прямо на пункт наглої помочі і там безкоштовно лікуються, бо тут лікарі спочатку лікують а потім кажуть оплатити свої послуги. Так, на пункті наглої помочі треба довго сидіти і чекати, але наразі кількість тих які туди ходять не зменшилась. Йдуть, і сидять там цілий день, а то й більше.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Нічогенька держава. Рахунки приходять, а ти собі наспівуючи під ніс розпалюєш ними камін... От би нам таке ввести. Бо мені за цей місяць рахунків за комунпослуги аж на 500 грн поприходило, я б із задоволенням їх у смітник відправила, бо грошей зайвих не маю
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ну рахунки за мед обслуговування не можна порівнювати з рахунками за послуги комуни, йой тобто за ґаз чи світло. Хоча і їх можна не платити, але в результаті залишитесь без світла і ґазу через три місяці. Такі треба платити, хоча також можна домовитись з компанією, що не все зразу а по частинах, коли гроші є. ---------- Додано в 21:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:13 ---------- Тут СТРАШНО!!! Тут чорні і мексіканці! УУУУУ...
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... я це і мала на увазі що зі страхівкою 20, а без страхівки не знаю скільки б мали платити. Тобто завдяки страхівці ми платимо лише 20
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... ну я пишу про те, що мені кума розказує. так у них в Колорадо. Вона здала аналіз в пятницю, а на візит до лікаря аж в четвер попала. Скорше не могли записати. Її чоловік там вже не нелегал, має громадянство, страхівку, а справи з медиками там такі. а 75 баксів за візит до лікаря, як рівняється до нашої валюти? то можна лікаря в Америці додому викликати чи ні?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Та не переживайте так. Я "понаїхати" в Гамерику не збираюсь, так що превентивні заходи не мають змісту
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Прошу дуже. Викликайте. Якщо це ваш знайомий лікар якому ви платите готівкою, то він до вас додому прийде. А якщо ви хочете все за рахунок страхівки, той відповідно треба робити те, що страхівка вимагає. Страхівка не оплачує візитів лікаря додому, бо це небезпечно, адже невідомо які у вас наміри і що ви зробите особі, яка прийде до вас додому. ---------- Додано в 22:00 ---------- Попередній допис був написаний в 21:57 ---------- А їй треба було швидше? Аналіз був на життя і смерть? Якщо ні, той можна і почекати, хоча все залежить від того наскільки добре ви знаєте лікаря. Оксана Дейзі, і мій чоловік лікуються в тої самої лікарки, то якщо треба то вона сама або її секретарка подзвонить і розкаже які результати аналізу. ---------- Додано в 22:01 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ---------- а то має бути як, за курсом Нац Банку? чи як?
Я зі страхуванням взагалі нічого не плачу. Просто даю картку й усе. Те саме в лікарні тощо. Я просто знаю ціну, бо колись ми мали не державне забезпечення, а приватне, яке не всюди приймали. У нас тут залежить від сімейного лікаря. Одні мають так, що рано домовляєшся на той самий день, інші - не завжди так. Ну, а спеціялісти, то завжди мають години, коли приймають саме нагальні випадки. Мені порадили почекати, бо я вагітна. А я щось думаю, що як я матиму троє дітей на руках, то точно не захочу тоді воювати. Тому збираюся в кулачок і робитиму все можливе зараз, хоч воно й непросто.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... В нас ще наразі медицина приватна, тому все залежить від лікаря і він каже коли приймає. Проте, кожен лікар має службу зв’язку в 24 години. До лікаря, будь-якого, можна дзвонити 24/7 і він тобі скаже, чи твій випадок наглий і МУС йти в лікарню, чи такий, що може почекати до ранку і розкаже що зробити в між часі. Коли у мене були хворі діти то я дозвонила до лікарів серед ночі і вони казали, чи варто зриватись чи ні. Он наприклад, коли ми боялись, що мала Юліана наїлась ліків мені лікарка сказала не чекати а їхати в лікарню, а коли була висока температура в дитини, то питались чи ще щось інше ту температуру супроводжує. І тоді казали, чи чекати чи зранку йти до них. Я всетаки за те, щоб дати організму самому боротись з хворобою, хоч як би нам важко не було дивитись на те, як страждає маленька дитина з гарячкою. Часами треба просто перечекати. ---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:52 ---------- Гарантовано. Тобі то буде геть не в голові. Я кажу навпаки, зараз все вияснити поки маєш трохи вільного часу. Потім малятко забере весь час, бо поки налагодиш ГВ, а щей старшенький бігатиме довкола...
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Цікаво. Тут для такого є так звані after hours. Вони й допомагають визначитися, що робити. Саме вони мені допомогли, коли я мала операцію. Ми приїхали до лікарні дуже вчасно.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... я не про то. У нас норма 50-100 грн, більше вже забагато. В Америці 75 баксів то рахується багато, то типу наших як 200-250 десь?(сподіваюсь мене зрозуміли)