Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! а що, мають право скоротити вагітну жінку? ти не можеш скаргу написати чи щось подібне?
Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! Звільнити вагітну не мають права, але я працювала для компанії, яка розрослася із невеликого сімейного бізнесу. Законів вони не знають, що їхні працівники вже неодноразово помічали й доказували. І я цього так не залишу. Буду писати на них скарги. Дуже дякую за підтримку й ще раз прошу про молитву.
Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! Ліля, не здавайтесь! Шукайте з Романом різні шляхи для справедливості. П.С. В Америку жити тепер вже стопудово не поїду!!!!
Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! Америка та Канада - різні країни. Цілковито. Я би в Америці теж жити не хотіла. А тут я вже раз свої права доказала, то й ще раз докажу. Якби працювала на якусь іншу компанію, такого би ніколи не сталося. І мої співпрацівниці вчора були в шоці також, бо такого ще не чули. Всюди винятки бувають. Головне, що закони працюють і можна за свої права боротися. Це не порожній звук. І якщо компанія дискримінує вагітну, то платитиме штраф. Та й не лише вагітну. Мій співпрацівник збирається з них вибити як мінімум 6 своїх місячних зарплат. І ніде вони від того не дінуться. Просто люди на них працюють такі, які не знають законів і немудро радять. Наша секретарка сама закони придумує, а лише як її притиснути, починає думати, перевіряти й перепрошує, бо "не знала". ))))
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... у мене в Нью- Йорку тітка живе рідна 15 років. Тепер кума в Америці. Реалії жорстокі! Я чоловіку вже сказала остаточно - більше на грін карту подавати не буду)))
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ну, комусь Америка підходить. Мені більше подобається соціялістична Канада. І декрет цілий рік платять, і закони щодо жінок по цілій країні однакові... І дискримінація різко присікається. Тут чоловіки нарікають, що жінкам легше роботу знайти, навіть вагітним. І є багато сімей, де чоловік виховує дітей, а жінка утримує сім'ю. І притягнути до відповідальності легше, кажуть. Є багато адвокатів, котрі допомагають задармо, без оплати. Будемо шукати й пробувати. Правда, сподіваюся, що аж адвокатів не доведеться наймати. :xaxa:
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... від чого саме: від цін? чи від того, що треба записуватись до лікаря за 2-3 дні? якщо від цін - то страховка все вирішує. Якість і сервіс, що ви отримуєте набагато вищий від українського. Мені не подобаєится, шо не можна просто так прийти до лікаря, треба записуватись і чекати чергу, а як щось невідкладне, то швидку викликати.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... крім цього чекати не 2-3 дні, а й тиждень. А ще, що якщо ви відвідаєте швидку (там звісно нічого не призначать без відвідин лікаря). але і не напрявлять до того. що є зараз (вже) на прийомі. а мусите чекати того свого тиждень. І пофіг, що дитина горить 4 дні!!!! короче..мене дотепер тіпає. От скажіть мені: якби я була записана на четвер, а сьоні тіки субота..а мені стало б гірше в неділю..невже б мені не надали допомогу..а сказали..нов проблем..чекайте четверга. Чи можу я там качати права і казати, що не піду звідси без допомоги, або й ти до головного. Їхні б гроші і апаратуру і наших лікарів - була б гармонія.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... А шо ER всі-всі як одна закриті? Вони і існують на такі випадки. В нормальних педіатрів і терапевтів є години, коли записують термінових хворих. Може, то не на медицину в Штатах наїжджати треба, а лікаря поміняти?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... А що в нас такі хороші лікарі? Хіба ще зі старої гвардії і то не всі...
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... я не знаю. що то таке. Я у Львові, а ближні люди там. Я просто питаюсь.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... ER - emergency room, швидка допомога по нашому. Є при кожній лікарні.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... ну є й хороші, не всі погані. Я з багатьма не стикалась. Але з нашими якось простіше. ---------- Додано в 19:05 ---------- Попередній допис був написаний в 19:03 ---------- ну то ясно. Крім того. що вона платна, то швидка ж лікування не призначає, а просто знімає "екстренну ситуацію", але й не скерує до того лікаря, який буде завтра, а лише до того, до якого ти записана аж в четвер. (Може я не правильно зрозуміла. але так зрозуміла, як пишу). А я , до прикладу, хочу щоб мені ВЖЕ ЗАВТРА призначили лікування, чи можу я вимагати того????? чи маю сидіти тишком-нишком і чекати "візиту".І ще, чи можу я позвонити лікарю і викликати його додому? (не швидку, а лікаря)
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... А ви стикалися не з нашими? Просто на словах коли хтось роповідає то не то. От самому порівняти, то ще можна говорити
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Напевно на щастя, але порівняти не маю з чим. Просто з'ясовую, що там в світі таке робиться.
У нас на швидку можна їхати самому, але там чекати можна й до 5 годин. Зате всюди по місту є клініки, куди приходиш і тебе обслуговують за принципом "хто перший прийшов". Якщо вам треба спеціяліст, то так, треба чекати, або їхати до лікарні на швидку, там трохи довше чекати треба (від 2 до 5 годин), але можна отримати поради зразу.