Відповідь: Народжуємо вдома! Залив фільм для перегляду онлайн Ось трейлер: http://www.youtube.com/watch?v=kjji274lJ6Y Дуже раджу переглянути, навіть без знання мови, навіть противникам ДП, буде корисним.
Відповідь: Народжуємо вдома! хотіла написати, що відео - супер. Але то не зовсім правда. Супер - не відео, а те, що воно - документальне. Я дуже, дуже рада за всіх жінок, які на цьому відео і за всіх тих, хто народжує природньо. не залишаю надії колись і сама відчути, що таке - народити по-справжньому
Відповідь: Народжуємо вдома! - найкраще, нмд, Мишель Оден - возрожденные роды далі - Акин Алишани, Стрельцова Дарья. Девять месяцев и вся жизнь. це програма мінімум а ще можна почитати - Анна Мей Гаскин - Духовное акушерство Гурьянова, Железнова Рождение в радости Киржаева Откровения матери о родах ---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 11:01 ---------- у вас був другий КС? [mod] офф винесено http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1206147&postcount=292 [/mod]
Відповідь: Народжуємо вдома! Ви мене з тим землеробством розсмішили, як в анекдоті* Тебе смешно а мне плечо отбило*))))
Відповідь: Народжуємо вдома! 23 лютого, четвер - Зустріч клубу свідомого батьківства та домашніх пологів Запрошуємо всіх, хто планує роди вдома або вже має досвід домашніх пологів на зустріч-знайомство. Обов’язково попередньо дзвонити. Коли: 23 лютого, четвер після обіду. Час буде вказаний по телефону або в пп. Адреса: вул.Шопена, 8 (біля Університету Франка, паралельно вул. Лепкого), вхід через двір, Клуб органічного землеробства. Безкоштовно. Акушерка Аня в березні буде проводити семінар.
Відповідь: Народжуємо вдома! питалася сьогодні своєї акушерки (28 років досвіду, але не знаю, який відсоток водних пологів) - сказала, що не важливо як народжувати плаценту - можна і у воду.
Відповідь: Народжуємо вдома! Я перечитала статті про водні пологи, але там узагалі нічого не пише про плаценту на суші. Вочевидь, то неважливо. Я в своєї навіть не питала ще що та як, вона, зрештою, наголосила б, якби щось було інше. Все, що сказала, то де можна винайняти надувний басейн. До речі, відсоток досвіду водних пологів не має аж такого значення. Вони нічим аж так дуже не відрізняються від тих, що на суші, хіба тим, що болю менше, точніше що він легше переноситься.
Відповідь: Народжуємо вдома! я отут прочитала про плаценту на суші. може автори сайту підкажуть звідки така інфа?
Відповідь: Народжуємо вдома! Можливо, різниці нема, але коли я готувалась до народження у воді, то мені теж казали, що плаценту будем чекати вже не у воді, а сидячи на такому спеціальному стільчику з діркою (типу туалету) з дитинкою на руках. Але чому так не знаю. На практиці в мене до народження не дійшло - у воді в мене практично зовсім припинилась родова діяльність, я майже не відчувала потуг. Полежала 2 години у воді, давали мені нюхати різну аромотерапію для відновлення потуг, але то все було безрезультатно.
Відповідь: Народжуємо вдома! Порискала в англомовних. Наскільки я зрозуміла, то це залежить від акушерки. Одні не проти, аби жінка народжувала плаценту у воді, інші хочуть, аби виключно на суші. Причина в основному така, щоиб можна було проаналізувати цілісність плаценти та оцінити серйозність кровотечі, якщо вона є. При водних пологах можливі розриви також, тому якщо вони є, вас можуть попросити вийти з води, аби народити плаценту. Правда, якщо не колотимусть окситоцин, то плацента народиться не одразу, так що то не буде так, що ви лиш народили і вас уже виганяють із води. Пишуть жінки, що акушерки просять зробити поруч із басейном "лежанку", де би жінка народила плаценту.
Відповідь: Народжуємо вдома! В одній книжці прочитала, шо в пологовому варто народжувати хоча б тому, шо тут (там) "легше" звикнутись з новим станом і так би мовити оговтатись, а дома звичайно ж одразу - прати пелюшки!!!
Відповідь: Народжуємо вдома! Щиро вам скажу. Мені в пологовому було самій дуже важко. Я звідти втекла на добу раніше, бо просто не витримувала вже ні фізично, ні психічно. А вдома я собі добрий тиждень відпочивала й нічого не робила взагалі. Тільки дитинкою займалася. І лікарняне ліжко, то таки лікарняне ліжко. То ви якусь книжку-пропаганду прочитали.
Відповідь: Народжуємо вдома! ау! 21 сторіччя! тяжко, чи немає часу перепрати - є машинка-автомат, а ще є мусчіни-тати, кінець-кінців... Дівчата ДП-шниці, а як і коли ви зрозуміли що народжуватимете вдома, без сторонніх? Питання насамперед до мам, які першу дитинку народили в ПБ... Коли ви це зрозуміли? Після перших пологів, чи може під час другої вагітності? Чи ще до неї? Розуміння прийшло в один день, що так правильно, чи довго зважували всі за і проти, радились з рідними або просто людьми яким довіряєте?
Відповідь: Народжуємо вдома! Не правда! Я народжувала в пологовому і чуть там не здуріла потім, так мене все пригнічувало. Дома це дома, дома навіть стіни допомагають. І хоча я наврядче наважусь колись на ДП, але щиро захоплююсь дівчатами які народжують дома.
Відповідь: Народжуємо вдома! А в пологовому що з тими непраними пелюшками робити? Складати на купу? вже краще вдома прати, та й пралка тепер у кожній хаті. І спиш на своєму дивані, миєшся у своїй ванні, не смердить медикаментами, ніхто збоку чужий не хропе, не говорить - усі свої. Ще й чоловік збоку.
Відповідь: Народжуємо вдома! І криків уночі не чути. І постіль своя, рідна... І якщо хочеться чаю, то можна мужа попросити заварити, не треба нікого шукати, довідуватися, чи ще кухня працює, чи вже ні. Моя сусідка по палаті народжувала 24 години, то дуже хотіла їсти після пологів. Кухня вже була закрита, а все, що мала зі собою, вона з'їла. Добре, що в мене апетит був поганий, то я їй свої канапки віддала. А якби була сама? В 11 вечора не дуже підеш по палатах їсти просити, та й якось воно дивно би було. Тут одразу додому відпускають після пологів. Буквально пару годин тримають і все. І дуже мудро.