Перші тижні вагітності!

Discussion in 'Пузата хата' started by Пупсик, Apr 30, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    і мене, десь до третього місяця, навіть боляче було бюстгалтер знімати(((((
     
  2. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Привіт дівчата! Ще минулого тижня хотіла написати, але щось не вийшло, а сьогодні мій допис буде вже не таким радісним.... В минулу суботу зробила тест і він був позитивним!!!! Це була дуже очікувана і приємна звістка для нас з чоловіком! Цілий тиждень було все нормально, деколи так трошки живіт піднивав, а в п*ятницю стало зовсім як оце
    і помазалося таким кольору світло-блідо-рожевого :girl_impossible:Я дуже перелякалася і оскільки біля роботи поліклініка то побігла до лікаря (першого-ліпшого). Руки трусилися від страху... вона мене оглянула (хоч я і трохи переживала, але вона запевнила, що тільки легенько подивиться) сказала - вагітність 5 тижнів і відправила на УЗД і там побачили маткову ВАГІТНІСТЬ 3 тижні, матка в нормі все ОК. Руки знову трусяться але вже від ейфорії!!!! Лікар сказала що все добре загрози немає, бо це було б видно на УЗД. Про болі сказала, що то тонус і таке може бути, пити но шпу, магнікум, фоліо і віт Е і на 8-9 тиждень приходити ставати на облік, а про виділення я їй забула сказати(та й до того моменту їх вже не було). Але вчора ввечері і сьогодні ввечері(вдень все було ОК) далі болить живіт і виділення то є такі бліді-бліді (не то рожевуваті не то коричнуваті) то нема. Дівчата підкажіть чи є то приводом для хвилювання (якщо УЗД сказало що все нормально) і чи йти мені в понеділок знов до лікаря? Наслідком чого можуть бути такі виділення? Дуже переживаю і не знаю що робити.....:sad:
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    до лікаря- обов язково. З виділеннями не жартують. Причин може бути багато. зараз- не панікувати, а відпочивати ( лежати)
     
  4. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    не хвилюйтесь, все буде добре, зараз полежіть, помоліться і думайте про хороше, а завтра звичайно йдіть до лікаря. Здоров'ячка Вам і вашій лялічці!
     
  5. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    так і зробила сьогодні. Вроді все припинилося.....але все одно переживаю....звичайно завтра піду знов мучити лікарку:girl_yes:

    а можуть бути ще якісь крім загрози(ну не такі страшні), хочеться якось себе заспокоїти, може в когось так було і все було добре?


    Дуже дякую за підтримку!!!!! Це справді дуже важливо. Помоліться за мене, хто може.......
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    можуть: вихід залишків старої менструальної крові у той період, коли б зазвичай мали би починатися місячні. Але в цьому випадку виділення мають незначний характер- кілька крапель мазанини бурого ( коричнуватого) кольору

    ---------- Додано в 17:45 ---------- Попередній допис був написаний в 17:44 ----------

    таке буває у багатьох жінок ( я не вийняток), але причини у кожного різні. У більшості все закінчується добре.
     
  7. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Дякую, заспокоїли....для мене зараз дуже важливі саме такі слова....
    так і було, то білі виділення то з якимось коричнуватим, то знов нема, от зараз нема, сподіваюсь все буде добре....
     
  8. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    в мене були виділення десь на вашому терміні коричнувато білуваті напротязі трьох днів то мазалось трошки то переставало я пішла на узд там нічого поганого непобачили , лікарка сказала що то нормально таке буває! не хвилюйтесь помоліться і вірте що все буде добре!
     
  9. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    і у мене мазалось,коли я була Софією вагітна. Пару крапель через місяць після затримки, тобто в час, коли мали бути місячні.ходила на узд, теж казали, що все гаразд, але перетрясло мене тоді добряче...
     
  10. Masha Parker

    Masha Parker New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Ох я була така рада,що в мене не було токсикозу....ну взагалі його і досі нема,а от тошнить мене то майже заважди:bad::bad: Особливо стала огида до молочного,а я так це любила:nyam2:
     
  11. vls

    vls New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А я сьогодні пішла до лікаря, щоб здати кров на ХГ. майже впевнена що вагітна, але хочу знати точно :). Прийшла у 3 поліклініку на Симоненка (Львів), мені сказали: якщо тест-смужка показав вагітність - це 100 % вагітність!, а зараз йдіть собі, приходьте в квітні. От так. А що і як мені бути, робити, не робити... Мене засмутило, що жінка в перші місяці залишається без професійної підтримки, а це ж такий відповідальний період!!!
     
  12. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Якщо вже так хочете знати, то підіть здайте кров на хгл (направлення від лікаря не потрібно). Якщо Вас нічого не турбує, то нічого робити й не потрібно, побільше відпочивайте, гарно харчуйтесь і насолоджуйтесь своїм станом.
     
  13. Pampulichka

    Pampulichka Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Ми взнали десь в 3 тижні радості не було меж, тест на вагітність купував чоловік самостійно,коли появилися 2 рисочки ми просто були на сьомому небі від щастя. Перші тижні вагітності - це прекрасно!!!!! А , ще як нема токсикозу,то це взагалі чудо:girl_smile:
     
  14. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    це точно бо в мене 8 тиждень і вже є...:bad: не так щоб рвало але тошнить часто....Правда хоч моя лікарка тішиться, бо коли попала на підтримку і сказала що не тошнить, то вона сказала що то зле, бо коли тошнить то значить що вагітність розвивається....
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    цю гіпотезу треба в перли, в мене токсикозу не було при обидвох вагітностях, навіть натяку на тошноту, з розвитком діток все ок, ніц їм не бракне. Мама каже, що теж не мала, може то генетично передається.
    Перша вагітність, то був найщасливіший період мого життя, на другу вже накладались певні фактори, такої легкості не було.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    моя мама теж практично немала токсикозу. Я мала невелику тошноту і то лише по вечорах. А щодо того, що нема токсикозу- то погано, то повна нісенітниця. Виходить, що у всіх жінок, яких минув токсикоз є загроза вагітності? Чи навпаки, усі, хто стикнувся з токсикозом, не знали проблем? На появу токсикозу впливає масса факторів- від наявності у жінки захворювань шлунково-кишкового тракту, вегето-судинної системи,гормональних порушень до настання вагітності і т.д. до банальних психологічних чинників.
     
  17. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Згідна з вами а проте саме таке почула...Уявляєте приходжу до лікарки, вона питає токсиоз є?, я щасливо - немає! а вона хитає головою - То зле бо якщо є то точно знаєш що вагітність розвивається, а так може бути і завмерла вагітність і ще щось... я -:khomyak::eek: потім вийшла і думаю вроді читала що тошнити з 7- тижня починає а тут тільки 5-й....(в моєї мами був дуже сильний токсикоз, тож я була готова що в мене також буде). Але з 7 тижня за словами лікарки "все добре".
    П.С. Знаю таку тезу що якщо вже є токсикоз і він раптово пропадає, або груди зменшуються то це дійсно може свідчити що щось недобре.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    зазвичай токсикоз починаэться справді з 6 - 7тижня.
     
  19. Azalia

    Azalia New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А яку професійну підтрику Ви хочете отримати? Повірте, чим більше будете ходити і навязуватись, тим більше Вам будуть призначати безтолкових аналізів, наші лікарі таких пацієнтів дуже люблять...
    Просто насолоджуйтесь своїм станом і поки відправили до квітня "гуляти", не думайте про мед. підтримку, наші дохтори ще добряче дістануть Вас за вагітність!!!
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я з Софійкою стала на облік в 5 тижнів. Мене відразу відправили на УЗД + огляд на кріслі, плюс купа аналізів. Була під професійним медичним наглядом. Тепер якось під той нагляд не спішу. На УЗД піду в 11 тижнів, на крісло взагалі не полізу, від деяких аналізів буду відмовлятись (вади, толерантність до глюкози, торчі). Почуваюсь добре, харчуюсь нормально, мислю позитивно. Почала крутитись голова, пішла і здала кров з пальця. Все ок.
    Вагітність то не хвороба. Коли нічого не турбує, то не варто шукати проблем на свою голову.
    Коли нагляду вже дуже потребується, то думаю в консультації не відмовлять, якщо скажете, що хочете ставати на облік вже і негайно. ХГЛ можна здати в будь-якій приватній лабораторії. В 2 поліклініці на Симоненка навряд чи його роблять, хіба в платній лабораторії.
     
Thread Status:
Not open for further replies.