Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) Якщо попадеться львівська форумлянка і вона буде не проти, то можна особисто. якщо ні, то можна просто не укрпоштою а іншими перевізниками!
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) Ага! Було би добре, якщо адресат у Львові! Я би відправила пасхального Зайця у вигляді мого чоловіка
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) і я до вас також приєднуюсь! моя перша анонімна гра на форумі!
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) Ще маленьке зауваження. Напишіть мені в пп або карму хто не має можливості відправляти закордон. Щоб потім не було непорозумінь . Також може хтось має категоричне небажання надсилати подарунок якійсь конкретній форумлянці. Про це теж скажіть. Всяке буває)
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) написала мені Оленка що не можу брати участь бо не маю ще 200 дописів...але бракує тільки 15( а якщо до моменту коли буду висилати дані їх буде 200 то можна? бо я ж майже щодня щось пишу на вернісажі, так що проблем не мало б бути
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) ну все, я теж адресу вiдправила... тепер придумую дарунок, але чую шо поки не довiдаюсь кому то i з iдеями туго буде.
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) і я приєднуюсь 1-й раз беру участь у грі на форумі, сподіваюся, що зможу придумати щось цікаве на подарунок
Трохи здивувало. Ніби не в школі, аби бавитися в пісочні інтрижки. Дорослі люди. Якщо не хочеться комусь надсилати категорично, то це можливість попрацювати над собою. Як на мене, я проти таких "цього мені не давайте". У попередній забавці були такі ПП, ми до них не прислухалися, і я вважаю, що дуже правильно, а то якось аж дивно. Можу допомогти з редагуванням, якщо є потреба. Курувати цього разу не буду братися, ані грати не буду. Навчена гірким досвідом миколайчиків. Добре, що мені там трапилася дівчинка, яка мене зрозуміла й терпляче чекала. Другий раз на таке випробування не хочу нікого наштовхувати. Реально оцінюю свій час і можливості, тому я пас, на жаль. Та Ліля забагато обов'язків на себе взяла й не витягує... А здоров'я треба берегти, бо інакше воно лупить по хвості за недбалість. До речі, на наступні забавки маю прохання написати мені в ПП заздалегідь, як от із конкурсами спонсори мені пишуть. Є план зробити окремий розділ для цих обмінів, тому буде добре, якщо я буду в курсі щодо ідей тощо.
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) і я вже надіслала) а може ще телефон писати? я свій дала на всяк випадок. минулого разу я для свого адресата перепитувала телефон, щоб домовитись про зустріч. та і для надсилання новою поштою телефон отримувача потрібен.
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) Прийшов лист від Віолетти. тільки адреса. Прохання повторити по формі зазначеній у першому дописі!
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) Супер! і в мене! Але, ще треба знати, кому надсилатиму, щоб точно догодити!
Відповідь: Гра "Великодній сюрприз" (анонімно) не треба) точно догодите і так... даруємо ж настрій)А шоб догоджати то треба знати людину і то не завжди втрафиш.