Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

Discussion in 'Ой у Львові на базарі' started by Virginia, Nov 16, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

     
  2. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    не було в мене вчора інтернету :sad: мала трошки роботи відправити на пошту - не змогла, тому нині буду бігати і особисто вручати (думала що можна нині на пошту кинути, а нє - нині вже мус бути роздруковане і в файлику. і чим то розходиться?), може з процесі бігання ше маму зустріну (вона нині не на роботу - на курсах в тому ж районі буде). я собі запланувала здибанку з Dzintars, яку доведеться відкласти. отака от проза
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    А в мене сьогодні свєто! 3 роки на форумі! Во! Маю кусок торта буду святкувати! А ще дуже тішить, що причина через яку я зареєструвалась на форумі сидить в мене на колінах і доїдає мишку!:girl_in_love:
    А так проза.... але з весняним запахом, хоч і снігом завалило.
     
  4. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    А в мене щось паскудний настрій, взагалі бажання ні до чого немає. Якась зла на всіх, не знаю що зі мною робиться. З чоловіком через дрібниці гаркаюся. :girl_mad:Вчора в обідню перерву була в церкві Юра, трошки спокійніше на душі стало. Ще й сьогодні зранку герпес на губі вискочив, від чого поняття не маю. Зле, одним словом.:girl_cray:
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    мої недоведені до пуття шмарклі на фоні ослабленого імунітету перетворились в гайморит. не могла зрозуміти від чого болить голова і ламає всю щелепу. аж накінець вчора почала боліти гайморова пазуха зліва, і то досить "АКТИВНО" болить.
    не уявляю, як маю до лора вирватись з тим маленьким любитилем циці. а мушу, бо як запущу, ттт. пів лиця викручує, зубами з лівої сторони жувати не можу. а там ще й черга швидше за все, а ні мама, ні матінка природа наглістю мене не нагородили.... не зможу без черги пхатись і проситись.... йой, що за характер.
    манюнь поїв та й спить, зараз чоловік прийде на обід, погодую ще разок і спробую збігати, поліклініка практично у подвір"ї мого будинку.
    я вже мала колись гайморит,але щоб так мене боліло.... при чому з носа практично нічого не тече.
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Класний початок дня. Ми вже встигли вигулятись. Така краса на дворі, діти в снігу вивалялись. Оленка поїла і заснула, Яринка щось малює. Зроблю собі каву і насолоджуватимусь тишею:)
     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    уря-уря-уря-уря!!!
    мені щойно подзвонили, їхати ніде не треба, тому буду далі займатись всякими приємними речами!
     
  8. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    день почався паскудно, тому настрою вже не вернути...
    сніданок свій майже повністю викинула, бо апетиту зовсім не було. а то був мій основний прийом їжі. думаю, ближче до вечора я сильно пошкодую, що не поїла :girl_in_dreams:
    отак і сижу, апатично втикаю то в вікно, то в монітор і чекаю ше 2 години шоб піти додому і заритись під всі можливі ковдри..нема в мене сьогодні сил, щоб жити :girl_in_dreams:
     
  9. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    В нас з мужом через його роботу перенеслось святкування Валентина на вчора:) А в вівторок я вся така красіва приїхала в офіс і.... через 2 год поїхали додому. Пам'ятаю їхали в машині, а за вікном падав сніг і грала така класна музика, і так мені добре в той момент було, що не передати словами:)
    Вчора Тараскін швидше пішов з роботи і поїхали в ресторан святкувати. Наїлась я так, що десерт вже не те, що не поліз,я дихала ледве;) зате по дорозі додому заїхали і купили всякої смакоти і київський торт:) Сьогодні я ним снідаю-обідаю і всяке таке:girl_haha:
    Але проза невпинно наступає, бо треба робити їсти, прасувати одяг, а я не хочу:girl_cray:
    В нас за вікном так сонце світить, що навіть не віриться, що то ще зима. Здається, що вже весна:girl_in_love: То певне через то, що я вже в весні:girl_in_dreams:
     
  10. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Сидимо ми з книжкою про економіко-математичне моделювання. Я п'ю чай і з підозрою споглядаю на неї, а книжка прискіпливо дивиться на мене. І думаю, що треба було писати дисертацію зі спеціальності де не треба математики. Бо в нас дуже напружені стосунки ще з часів перших інтегралів у школі. Попри те складаю тести і тренінги для студіків, бо нудяться шось, треба якось розвеселити народ. Сьогодні нарешті почуваюсь здоровою, що мене сильно тішить.
     
  11. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Сиджу попиваю чайок, лажу в неті, а при цьому роблю вигляд що активно працюю) Завтра планую виставляти на роботі за прописку і першу зарплату і вже мене голова болить від думок, що ж купити, щоб було нормально і пристойно. А ще дуже хочу нарешті зібратися на якийсь спорт, бо з тими святами і обжираловками фігура залишає бажати кращого, но ця погода взагалі не надихає на якісь походеньки окрім дому. Ще й відчуваю, що починає до мене чіплятися, якась зараза - цілий день пчихаю, насмарк ще й голова якась тяжка. Але незважаючи на це все настрій піднесений, в передчутті весни і ще чогось, але чого сама не знаю. От така то прозова врочистість:girl_cool:
     
  12. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    А в мене цілий тиждень прозовий. День Валентина особливо не святкували, чоловік приїхав після похорону замерзлий і не з тим настроєм, хоча незважаючи ні на що - купив мені красиві тюльпани і шоколадне сердечко. З'їли тірамісу, випили вино ще з весільних запасів - на цьому святкування закінчилось. Замовила чоловікові футбольні гетри на Валентина, але на них чекати аж 3 тижні:girl_sad: Знову щодня прокидаюсь з думкою, коли ж то п'ятниця. З врочистості - в нас досі гостює Тато і виготовлює всякі смаколики для нас і сьогодні маю зустріч з подружкою, то хоча б якесь різноманіття серед тих сірих біднів. А от наступний тиждень обіцяє бути цікавішим, має приїхати француз на фірму, то буду його перекладачем тут у Львові :girl_blush2:
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    в мене та сама історія, але книжка іншого профілю...нудна тааакаа....
    Я сьогодні якась зла і знервована...
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    і ми вчора в ресторані тааак наїлись, а головне дуже гарно посиділи-поговорили, романтІк страшний:girl_in_love:
    і в мене таке передчуття, чогось не знаю чого
    Вранці мали трохи казус, чоловік пам"ятав, що реєстація починається на 12.20 і ми ще планували заїхати за страхівкою і попити кави, добре, що передзвонив і взнав, що реєстрація закінчується в 12-ій :girl_mad:, ледь встигли, хух. Так вже за ним скучаю:girl_tender:
    сьогодні встигла пооплачувати різні замовлення, нарешті забрати замовлені ще 3 місяці тому гачковані чопіки для манюні однієї, зараз п"ю чайок і чекаю коліжанок, мають принести лазаню, вино і торт:girl_dance: будем святкувати, визначну події, що трапилась в житті однієї з них:girl_cool:
    ввечері пакуватиму вазілу, їдемо з Доміком до бабусі, беремо з собою санки, уря-уря!
     
  15. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Мабуть сьогодні не мій день: вела дитину до школи і вже біля самих дверей школи згадала, що забули англійську взяти (доня носить її окремо в папці), думаю подзвоню відразу додому чоловікові щоб приніс її. Відкриваю сумку, щоб дістати телефон - а його нема, забула вдома, тому першим ділом як прийшла на роботу побігла дзвонити, хоча зазвичай відразу ставлю чайник на каву. Тішить те, що не пхалась в маршрутку, а співробітник їхав сьогодні машиною і підвіз мене.
     
  16. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    не сплю із 4.00 ранку, але і особливо нічого і не зробила по хаті... ліньки :girl_blush2:
    в 6.30 малий вже підірвався і давай товктися по татові чого той ще не встає.. і скільки разів чоловік не намагався синочку пояснити, що ще зарано, той всерівно його стягнув з ліжка будувати багатоповерхівки з кубиків)))
    після сніданку та випровадження чоловіка на роботу трохи побавилися, почитали, віддали замовлення і пішли на прогулянку в межах нашої вулички, а заодно і сніг позамітали на подвір"ї - оскільки вчора не гуляли, то радості не було меж!
    після годинної прогулянки вже за 5хв лежання дитина заснула і спить вже півтора години, що для нас є велика рідкість ( година, то максимум)..
    замвринувала рибку на вечір, вибила один коврик, з другим сама не дам собі раду, із чайочком посиденькаю і шукаю собі взуття по неті..
    Настрій чудовий))
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    Минув лише день як чоловік полетів у відрядження в Москву, а таке враження, що вічність :girl_cray: Так, сумую, так сумую, що знаходжу собі купу хатньої роботи (цікаво, хто то все робить, коли муж є, бо щось я не така загружена :girl_crazy:). Перепрасувала щойно гору одягу, підлила квіточки (батареї висушують наніц) і йду вилізу з піжами, бо має заїхати коліжанка полялякати. Тепер думаю чим її пригощати, бо сидить вона зараз на японській дієті, то ж я такого ніц немаю :girl_in_dreams: Ще дуже хочу спекти лимонного кекса і пирога з бринзою і помідорами, але то напевно ввечері або завтра, бо подруга з*їсть мене разом з тим всім :girl_haha: Отака-то прозище, тому чекаю суботи - повернення мужа - великої врочистості для мене :girl_in_love:
     
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    І в нас практично так само. 14 числа також були в ресторації, але то було стільки людю...капець повний...про який романтік можна говорити(((
    А вже вчора людей не було в ресторані. Запалена свічечка, музика жива, цьомки і смачна вечеря:girl_in_love:

    Ну і про сьогодні. Мій коханий сьогодні працює з дому, що є дуже класно)))
    Цілий ранок заважаю йому працювати, от така я противна:connie_pull-pigtail
    Зараз піду трохи поприбираю, приготую їстоньки і буде вже вечір...
    Від того нічогонероблення і сидіння вдома дні пролітають з шаленою швидкістю і я стала страшенно неорганізована!

    Маю сьогодні дуже класну врочистість! Я перший раз в житті виграла приз!:radist::radist::radist:
    Посіла друге місце у конкурсі аватарок "Валентинки":dance:

    Тепер сиджу в роздумах, яку то вазу обрати. Червону, чи прозору...:girl_in_dreams:
     
  19. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    ну от, ще й браслетик мій золотий розірвався :girl_sad:
     
  20. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (3)

    щось погано спала сьогодні, а під ранок почались ще і КД, тому я то засинала, то йшла за таблетками, в результаті вилізла з ліжка пізно, тепер відчуваю, що від того всього болить голова,і то не на жарт розгулялась!
    випила багато чаю, тим і живу цілий день!
    думаю зараз себе зібрати і вийти на вулицю, вигулятись, бо хочу якихось фруктів, от і буде причина трохи пройтися!
     
Thread Status:
Not open for further replies.