Відповідь: Весілля за один місяць. це не має значення. Якщо будете робити візу то мусите мати з собою свідоцтво про одруження
Відповідь: Весілля за один місяць. А нащо? Я кілька років їздила за кордон на своєму дівочому прізвищі при тому, що в Україні вже мала паспорт на чоловікове. 2 роки, здається. Лінь міняти було.
Відповідь: Весілля за один місяць. А при чем тут украинский паспорт? Его при выезде не требуется. У меня жена еще года 3 ездила по девичьей фамилии заграницу. Заказуйте путешествие заранее по старому паспорту. Едте в Хорватию, потлучите незабываемые впечатления на медовый месяц. Рекомендую Дубровник, Макарска, Брелла, Башка Вода, Сплит, если север, то Поречь. Если нужна провереная фирма, через которую ездил - напишите в личку - сконтактирую.
Відповідь: Весілля за один місяць. На відпочинковий тур то на свому дівочому їздила. Єдине візьміть із собою свідоцтво про одруження для того, щоб в готелі адміністратору сказати, що Ви джаст мерід Тоді можуть дати кращий номер, чи торт із шапманським безкоштовно... приємно буде Прізвище тре буде міняти, як в США їхати чи Ізраїль, а то не дай бог як вони дізнаються, що ви на іншому прізвищі вже... був випадок у знайомих, потім і зі зміненим прізвищем ледь візу отримали
Відповідь: Весілля за один місяць. В мене теж така проблема. Я вирішила не міняти поки що прізвище, щоб не було проблем. Тим більше відразу Вам прізвище в паспорті українському не змінять, а поставлять печатку на першій сторінці типу "недійсний", наскільки я знаю.. Тим більше візу ви робитимете ще до одруження, щоб відразу по весіллі поїхати. Тому проблем не буде. А на кордоні не вимагатимуть укр. паспорта.
Відповідь: Весілля за один місяць. Я з такою печаткою в українському паспорті вже кілька років. Закордонного паспорта не змінювала і без проблем з ним їжджу. А тепер взагалі думаю, чи варто прізвище змінювати - це ж стільки бюрократії.
Відповідь: Весілля за один місяць. А нема проблем в місцях, де потрібний паспорт - підписання угод, вибори.. ?
Відповідь: Весілля за один місяць. На виборах можуть не видати бюлетеня, бо там у списках автоматично пишуть нове прізвище. Хіба що взяти зі собою свідоцтво про одруження. А в інших випадках проблем зі старим паспортом у мене не було.
Відповідь: Весілля за один місяць. А я шкодую, що прізвище змінила. Мені то важко далося, але на мене так всі тиснули, що піддалася. Відчуття було, ніби половину себе викинула.
Відповідь: Весілля за один місяць. Якщо Ви змінили прізвище, то український паспорт варто міняти. В ньому стовлять штамп при одруженні, що не дійсний через 3міс. (здається таки 3 міс.?). І якщо потрібно буде щось у нотаріуса, банку чи ще десь, то з таким паспортом ніц ви не зробите! закордонний можна і не міняти, якщо не має планів на якісь спеціальні візи (деякі посольства можуть не видати візу, наприклад, на ПМП, якщо у Вас інше прізвище вже, а паспорт ще старий)
Відповідь: Весілля за один місяць. по-моєму, один місяць.. А мені видали. Ще й сказали не перейматися такими дрібницями. Мовляв, прізвище потім зміните...
Відповідь: Весілля за один місяць. що євреї, а не їзраїльтяни згадала.. а от зі шведами прокол вийшов
Відповідь: Весілля за один місяць. Маєте рацію, в банку напевно би придерлися... Згадуючи українську бюрократію, я б радила Нірванці поки що не змінювати прізвища - як вона і планує. Тоді й проблем зі зміною документів не буде.
Відповідь: Весілля за один місяць. В мене б при зміні прізвища виникли б ще проблеми з навчанням, адже я зараз закінчую і наразі подаються накази на практику, тему диплома зі старим прізвищем, а отримувати сам диплом прийшлось би з новим.. Довелось би по кабінетах бігати і розплутувати це все.. В нас краще в таке не вплутуватись..
Відповідь: Весілля за один місяць. Поділюся власним досвідом. Ще перед одруженням за місяць-півтора ми з чоловіком вирішили, що поїдемо після весілля відпочивати у Чорногорію. За кілька тижнів до події зібрали потрібні документи (закордонні паспорти, копію свідоцтва про одруження - розписувалися ми за місяць до шлюбу, здається ще щось було), здали це все в турфірму для вироблення транзитних віз. Вже на той момент мій паспорт доживав свій термін дійсності (з печаткою на першій сторінці), і виробляти новий я мала намір після приїзду з моря на Україну. Паспортів своїх українських ми зі собою не брали. Щасливо з'їздили. Природа і море супер! Правда трохи страшнувати (і спекотно) було їхати автобусом по серпантину - я таки боягузка... Після приїзду я виробила новий паспорт і нову довідку в ЛДПА... Але стару залишила собі на пам'ять. Справа в тому, що так само не хотілося міняти й закордонний паспорт, бо він дійсний був ще кілька років (5 чи 6). А коли, наприклад, потрібно зробити візу польську, то крім інших документів ще потрібно здати копію ідентиф. коду. Тому тепер в мене є дві довідки з ідент. кодом на два різні прізвища :o (номер той самий...). Мені здається, я закон не порушую, просто в Україні я "Така-то Марічка" :naci: , а в тітки у Перемишлі "Просто Марія" :radist: