Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах Я зовсім не тямлю як купувати через інтернет Через посередників замовляла і, в принципі, дуже задоволена, оскільки і доставка невелика, і націнка посередника - адекватна. А от самій замовляти... Не розумію ні процедури оплати, ні проходження товару на митниці і додаткові витрати повязані з цим... Дуже б хотіла навчитися. Бо, наприклад, знайшла гарний сайт з сукнями і з добрими цінами, а замовити не вмію. Можна полюбуватися http://www.axparis.co.uk/categories/Sale/?page=1&sort=etailpreferred&showall=1 Можливо, посередник взявся б за це, але тут виникає проблема знайти компанію, ну і + винагорода посередника. Наприклад, він декларує коефіцієнт 17 - множиш у.о. на коефіцієнт і все. Якщо порахувати, то націнка виходить більше, ніж 40%, а це вже трохи жаба дусить.
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах Не певен. Надто часто чую у приватному спілкуванні зворотнє. Вчіться, людоньки!
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах ну, це як з якого боку рахувати - а ви не враховуєте, що при міжнародних розрахунках береться курс не той, що в канторі, та ще й найдешевший у Львові, а платіжної системи напр.пейпал, а він там 13-13.5. Плюс порахуйте комісію цій же системі за переказ, якщо людині треба ті гроші зняти. Плюс комісії нашим золотим приватбанкам і т.п., які чомусь завжди більші, ніж у їхніх договорах. Додайте доставку по Англії на менші замовлення і додайте доставку на Україну по пару фунтів/кг - не забудьте, що річ зазвичай їде в коробці, яка теж має вагу. Тоді і накрутка 40% - не така вже й велика. Це ще якщо не забути, що людина витрачає свій час на огранізацію цього всього, покупку, пересилку - ну і елементарно треба мінімальні знання англійської мови, "як воно працює"- на це ж теж треба було потратити час, щоб розібратися... На мою думку - велика чи мала накрутка - це поняття відносне, з чийого боку дивитися. Ну і зараз в інтернеті така велика пропозиція спільних закупівель, що без проблем можна знайти символічну накрутку, яка розрахована суто на перекриття поточних витрат.
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах Я купувала в українських інтернет- магазинах косметику і одяг. але враження 50/50. Футболки підійшли, ними задоволена, а шорти на кілька розмірів більші.прийшлось відсилати. З косметики замовляла туш. але таке враження що її вже хтось поносив в косметичці до мене, не запакована,потерта. А по догляду за лицем(піна для вмивання. тонік і крем) все нормально.
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах Дівчата, хтось робив СП з цього сайту http://bcool.prom.ua/ ? Я так бачу, що там непогані речі
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах На вигляд симпатичні. Насторожило, що складу тканини не пишуть (або я не побачила).
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах Nuson ніде не бачу умов гуртової закупівлі, то мабудь можна по такій ціні вроздріб купляти.... тай три відгуки - це щось зовсім мало..
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах А навіщо Вам посередник? В умовах доставки на цьому сайті написано European delivery charge £5.95, тобто по Європі доставка обійдеться десь у 80 грн. Розраховуватися там можна банківськими картками, в нашому випадку це картки класу не нижче Visa Classic чи Master Card. P.S. Дякую за наводку, може дружині на ДН щось замовлю
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах Дівчата, чи доводилось комусь з вас повертати товар з Бонпріксу? Прийшла мені сукня-светер зимова, замовляла найменший розмір 36-38. Але в те, що прийшло влізуть дві мене, при тому, що я не з тендітних, маю досить широкі бедра... Разом з товаром прийшов і бланк-повернення. Хочу ним скористатись. Чи хтось таке робив і чи дійсно вертали гроші?
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах Так, у мене двічі мав місце такий випадок. Користувалась бланком повернення. Треба уважно його заповнити. Там є графа -повернення коштів переказом або врахувати в наступний платіж. Я робила раз поверненням а інший раз залишала бо мала намір ще раз зробити замовлення. І той і той варіант працює. Правда кошти повертають десь приблизно через місяць і їм обов"язково треба в повернення вкласти копію паспорта і ідент.коду. Якщо ж кошти залишаєте в них, то вони зараховуються на ваш рахунок також не відразу. Десь через три тижні ними можна знову скористатись. Трохи не зручно. А взагалі Бонпрікс- це як лотерея.Часом добрий товар, часом не якісний. Браку багато в них.
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах Доброго вечора! А скільки мита бере наша митниця при покупці в закордонних магазинах?
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах А так завжди ,чи є винятки? дуже мене цікавить купівля певних товарів в закордонних магазинах, як думаєте, чи є люди , які б могли мене цьому навчити?)) ( не буду показувати пальцем вверх!)))) Чи є , можливо якісь інтернет курси, я б з радістю їх пройшла))
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах Непоганий витяг з Митного кодексу знайшов: Переміщення товарів через митний кордон Для здійснення вдалих покупок в зарубіжних інтернет магазинах необхідно знати основні правила переміщення товарів через митний кордон та правила їхнього оподаткування. Отож, частина 24 статті 1 Митного кодексу України від 2002р. відносить міжнародні поштові послуги до поняття «переміщення товарів через митний кордон». «Стаття 1. Визначення основних термінів і понять 24) переміщення товарів через митний кордон України у міжнародних поштових відправленнях - переміщення товарів через митний кордон України в упакованих та оформлених відповідно до вимог актів Всесвітнього поштового союзу та Правил користування послугами поштового зв’язку листах, бандеролях, спеціальних мішках з позначкою «М», дрібних пакетах, поштових посилках, відправленнях прискореної пошти з позначкою «EMS«, які приймаються до пересилання за межі України, доставляються в Україну або переміщуються територією України транзитом підприємствами поштового зв’язку;» Найважливіше правило Митного кодексу для кожного покупця зарубіжних інтернет магазинів закріплено у статті 252, в якій вказано, що товари, сукупна вартість яких не перевищує суму, еквівалентну 200 євро не обкладаються митом. «Стаття 252. Умови ввезення громадянами товарів на митну територію України Товари, які ввозяться громадянами на митну територію України, підлягають оподаткуванню в порядку та на умовах, визначених законами України. Дія частини першої цієї статті не поширюється на: 1) товари, сукупна вартість яких не перевищує суму, еквівалентну 200 євро;» Також важливо звернути увагу на статтю 249, яка описує процедуру визначення митної вартості товарів на основі надання підтверджувальних документів (товарних чеків, ярликів). У випадку відсутності таких документів — митна вартість товарів визначається працівником митниці. «Стаття 249. Визначення вартості товарів, які переміщуються громадянами через митний кордон України, для цілей нарахування податків і зборів. Митна вартість товарів, які переміщуються громадянами через митний кордон України, для цілей нарахування податків і зборів визначається на підставі заяви власника цих товарів чи уповноваженої ним особи за умови надання підтверджувальних документів (товарних чеків, ярликів тощо), які можна ідентифікувати з наявними товарами.»
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах і я того хочу навчитись...може якось разом то організуємо... з якого ви магазину хочете купувати? я так розумію, то потрібно мати вал. карточку, а решта знання англ. мови, ну і треба знати чи висилають в Україну...
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах валютну не обов"язково. банк конвертує в потрібну валюту кошти при транзакції. але в валюті простіше - не зважаючи на коливання курсу з картки стягнуть стільки скільки треба. перш ніж купувати вперше в магазині - обов"язково пошукайте про нього відгуки - про їх способи доставки, про їх клієнську підтримку, про їх товари
Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах так, але там такий курс і комісія, шо краще все таки валютну картку...та й валютна картткаце не проблема...