Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей дуже гарно написано, але поясніть мені будьласка що саме може спонукати маму залишити шестимісячну, чи півторарічну дитину? Скрута? Ну, і в нас періодами буває скрута і я не встидаюся про це писати і то не просто скрута, а скрута ще й яка і житлом ми не забезпечені, то що може мене хтось тут виправдає якщо я візьму і махану до коліжанки в Іспанію, яка вже давно мене кличе і обіцяє пристроїти. Та яка там Іспанія, я навіть на роботу поки не хочу виходити, бо бачу що моя дитина не готова поки що залишитись без мене. Я даю йому море ніжності, радості, материнського тепла, ну і звичайно найкраще харчування, я інколи собі як то кажуть з писка вирву, а дитинці дам, іграшки також з останнього куплю, сама ж залишуся без нових чобіт, чи туфель. Але не в грошах щастя, діти в такому ранньому віці ще не розуміють матеріальну сторону життя, весь світ вони бачать в своїх батьках, в любові. Прийде час, вийду на роботу, нам стане легше, вже не так в натяжку, але повністю матеріальні потреби ясно що не вдастся вдовольнити, але за кордон? Та окремо ніколи в світі. А якщо і вирішимо, то тільки всі разом. Матеріальне- це далеко не найкраще. Коли дитина виростає, вона може сама себе забезпечити матеріально. Не розумію до чого тут батьки? Я взагалі не розумію для чого батьки на себе стільки беруть? Я повинна дати освіту... я повинна дати житло... я повинна ще в кишеню пару рублів покласти аби відпустити своє чадо в доросле життя (це я для прикладу). От цікаво мені, чи хтось дітей питає що для них краще. А чи та дитина не може після школи, якщо так сильно хоче мати ту вищу освіту поступити на заочне відділення і іти працювати. Ні, то батьки беруть все це на свої плечі, а поскільки в нас в країні важко заробити для того аби повністю забезпечити матеріальне становище дітей, змушені їхати за кордон. От і виходить те, що виходить. Сумно якось...
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей то виходить образа на невиконані обіцянки, а не на брак уваги та любові?
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Є дуже багато можливостей заробити гроші закордонрм не спалюючи мостів з Україною! ---------- Додано в 23:28 ---------- Попередній допис був написаний в 23:24 ---------- Ні не повністю... Навіть не знаю як пояснити.. Мені завжди внушали,що батьки повинні заробити на ту квартиру! І я сприймала це як вплату за мої страждання! Я сама заробляю собі на житло зараз..
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Я не писала щоб купити освіту, а оплатити освіту. Тут теж освіту не купиш і навіть оцінок, треба вчитись. Значить батьки ще не готові купити квартиру, їм вирішувати. ми теж рентуємо тому що ще не маємо можливості купити те що хочемо
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей І не оплачується! Платиться 90 євро в рік на виховні потреби..грошв за все інше деажава повертає!
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Бо ви дивитеся на це, як на образу. А треба дивитися, як на біль, крик душі. Деякі рани не гояться, або гояться дуже довго. І це зовсім не означає, що маму не люблять чи не поважають. Просто є речі, які неможливо забути, навіть якщо їх і простив. І не треба забувати, бо на тому будуються погляди й пріоритети власне. Власне читаю й бачу, що дитина краще за батьків розуміє, яким гірким коштом ті гроші далися. Відписуючи на останнє питання, з якого відновилося обговорення, я цього й не робила. Почала писати про приклади, бо дискусія тут зійшла на обговорення дітей. Тішуся, що ви такого не зробите, значить, Бог дав правильні висновки із того, що перейшли. Я от думаю, як то малих діток лишають і мені серце рветься. Нашому малому було трошки більше двох років, коли чоловік поїхав на 2 місяці до Штатів. Я трохи пізніше поїхала на 1,5 тижні до Польщі. Зустрілися ми з ним там і повернулися до Львова разом. Дитині зайняло 2 години, щоби перестати на мене ображатися, а до татка звикав 2 дні, це при тому, що я щодня показувала знимки й ми по скайпу багато спілкувалися. Мені це тоді дуже багато сказало. Й додало власне категоричності. НІЩО в цьому житті для мене не є ціннішим за людей, і тим більше не є ціннішим за моїх дітей. То трохи відмінна ситуація від тих, коли залишають на рокИ, а то й узагалі аж до 18-19 років. І на підлітковий вік був із вами, то теж дуже суттєво. Ви мали можливість коригувати те, що могло закластися неправильне. Я ж знаю приклади, де батьки по багатьох роках взяли на спільний відпочинок до Греції дітей, і вони потому жили тим цілий рік, аж до наступного літа. 2-3 тижні на рік - що то є?
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей В нашому маленькому містечку є не так багато сімей, з яких хтось не виїхав. І як не один, то двоє. Дуже рідко хто забирає з собою дітей. Сумно те все. І найпарадоксальніше те, що часто виїжають ті, хто нагальної потреби в тому не має. Нагальною вважаю хворобу, або отой "останнії" кусок хліба якого нема. Поживши за кордоном не так багато повертаються, бо сім"ї нема. Діти виросли, батьки померли. Це так, зі спостережень. Моя мама в 90-ті їздила до Польщі. Трохи човником, трохи домогосподаркою. Я залишалась з бабцею. Досі пам"ятаю яким стресом був від"їзд і приїзд мами. Хоч я чудово знала, що тоді вибору не було. Але так хотілось мами, бо тата я не мала і жила сиротою. Якби бабця не зламала шийку стегна, то мама б точно виїхала в Італію. А так, залишилась тут і ми таки мали кусок хліба і не померли з голоду. Для мене пріоритетом є сім"я. Не знаю як, але я б зробила все, щоб моя сім!я була в купі. Не вкладається в голові як можна залишити дитину до року чи трошки старшу. Мама для дитини в тому віці цілий світ. І так одним рухом той світ в дитини забрати. А які її права, хто її запитав? Їй не потрібна в такому віці міфічна квартира чи т.д. Щодо того, що дитині і матеріальне треба. Треба, але скільки того матеріального має бути? Он в сусідній гілці мама писала, що треба заробляти, бо зараз діти всі в першому класі мають сенсорні телефони. А моя дитина що, гірша? так на неї ж пальцем показувати будуть. Куплю і їй ту цяцьку. А дитині воно треба? Так хіба можна виховати марнотратство і отримати в подальшому зростаючі вимоги тої ж дитини. З мого оточення, діти заробітчан бувають дійсно різними. Одним треба побільше євриків, щоб мама висилала і гуляй душа. Інші ж навпаки будуть щось комусь доводити, щоб самоствердитись. Але втрачений час для сім"ї хіба можна компенсувати грішми? Ну і щодо самостійності. Знайома сім"я має двої синів. Старший вважався розумним. Щоб його вивчити тато 12 років тому виїхав в Іспанію а мама в Польщу. Вчили його після 11 класу в медучилищі, потім 6 років в меді на стоматі. Потім інтернатура. Хлопаці зараз 30 років, якраз закінчує інтернатуру. Ще сам толком ні копійки не заробив.А молодший син прекрасно в житті влаштувався. Закінчив технікум, працює руками, має двох діток. Старший, той що вчений, ні сім"ї, ні хати, ні роботи. І така сім"я вже від давна, тато в Іспанії, мама в Польщі, а сини дають раду як можуть, хочуть і вміють.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей я цього також ніколи не зрозумію своїх дітей ще не маю, але навіть коли уявлю маленьку дитинку, не знаю, як то можна лишити.. Я розумію, що мені більше повезло, все-таки 11 років то не 2,5, чи 7. Мою двоюрідну сестричку мама лишила. коли вона ще навіть у школу не ходила. Правда у нас були бабця і дідусь, які трохи нам замінили батьків. то не правильно, але так було. Моя двоюрідна сестра переїхала жити у Київ і під впливом свого нового чоловіка вона мала думку лишити свого 10річного сина у мами у Львівські області. Не лишила, але коли розповідала про те мені, то казала, що може то вона дурницю зробила. Я їй сказала ніколи такого не говорити, бо маму її сину ніхто не замінить, я провела з нею змістовну бесіду, я не говорила, ось дивись на мене, яка я бідна , але я її переконала, що її вибір правильний. І хоча там ще поза тим купа проблем, таких як несприймання чоловіком дитини її, але живуть вони разом і то вже добре.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей І розумію,що поки вони тих грошей не зароблять ми будем тут прив"язані!! Ви б не боялися при такій кризі залишитись будь де під тином??! при тому,що тато тратить половину тижневої зарплати в тиждень на сигарети а я відмовляюсь від обідів в школі,щоб зберегти зайву копійку!
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Моя товаришка, яку я знаю з дитинства. Це Коза-Дереза. Мама поїхала в Америку, коли Ніна була в молодшій школі або на початку старшої. А Ромчик ще не ходив в школу. Ніна закінчила школу у Львові. Її приклад такий жеш позитивний, якщо це так можна назвати, як у Вітторії. Ніна і Ромчик поїхали до мами і далі жили і живуть з мамою. Але мама пропустила купу всього. Я знаю очі моєї товаришки на концертах, коли батьки йшли до своїх дітей. Хоча зле не було, діти мали дуже гарну бабцю, бабця так їх пильнувала, як зіницю ока. Музична школа, Ніна вчилась по класу скрипки, Горличка, ми співали разом і так далі. Але мама цього всього не бачила. І Ромчика я пам'ятаю з дитинства сумним. Дуже симпатичний маленький чорнявий хлопчик з сумними очима. Мама моєї одногрупниці поїхала до Італії, коли ми були на 2-му курсі. Залишила сина в школі. Приблизно у віці 12 років. Одногрупниця почала різко не встигати у навчанні, вона ж лишилась за себе і за маму братові. Медицини заочної не буває. Розуміє чому мама так зробила, але каже, шо зв'язок втратила "мама-дитина" дуже давно. А ще знаю, що тато моєї іншої одногрупниці поїхав в Америку, коли вона була в 10-му класі, то після четвертого курсу дитина поїхала до тата і була вражена побаченим: тато був дуже хворим, відмовляв собі у всьому і вона рік там за ним ходила. Поїхав з вагою під 100 кг, коли приїхала до нього важив 55 кг і не мав сили вже ні на що. Перемололось, пройшли роки. Зараз каже, що не знає, нашо їй це було, і то про що пишете - її ніхто не питав. А коли стягнули маму, то виявилось, що мама і тато за ті 6 чи скільки там років стали чужими. Це позитивні історії. Не подумайте, це все дуже позитивні приклади заробітчанських варіантів. Негативних більше, знаю реально 3 дуже детально. Жахливі. Бухгалтер з моєї колишньої роботи шалено змучена немолода жінка з чоловіком, який пережив інсульт і внуком, для якого мама шле бабло на "створення життя". Виховує з маленької дитини хлопчика своєї доньки і мовчить тихенько, бо розуміє, шо це її вина. Донька поїхала в Італію, вийшла заміж за італійця і дитина їй вже років 10 чи більше заважає. Бачиться з сином раз на рік, часом 2 рази. Хлопець школу закінчує. Прикольно, пра? А достаток в сім'я мала ше той. Там взагалі... писати не буду. Решта відомих мені історій ще гірші. Недавно приїжджала та горе-мама, син її мамою не називає. Всі приклади з мені відомих не вибрали працю за кордоном ціною роз'єднання сімей з крайньої життєвої необхідності. Крайні потреби були справді лиш в однієї родини, я про неї раніше писала. Потреби на лікування і операції, тобто на життя. Все решта це вивернені бажання людей "дати дитині якесь ВСЕ" невідомо для кого і для чого. Забуваючи при цьому, що ті матеріальні речі дитину не виховають і що вони міняють світ тої дитини, перевертаючи з ніг на голову цінності. Є купа програм, по яких можна поїхати студентом легально за кордом з метою навчання, заробітку, отримання нового досвіду тощо. Для цього треба, щоб мама була при дитині, і навчила її цьому. За кордоном живе дуже багато моїх друзів. Це і українці і іноземці. Я не знаю жодного іноземця. котрому батьки дають все. НІ! Вони дітей виховують і допомагають їм стати на ноги, але не живуть за них життя. І багато дітей перед вибором вступу до вузу чи коледжу працюють рік, щоб заробити копійку. І ніхто не бачить в цьому чогось злого. Це наше вивернене суспільство хворе айпадами, айфонами, хатами, лахами і таким-всяким.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Бережи Боже всіх дітей і матерів від розлуки! - я не раз в своїх думках промовляю це, бо, повірте знаю, як воно!!! А пояснення...Ну, які можуть бути пояснення??? Ви все самі розписали у свому ж дописі... Цілком погоджуюсь. Але Ви, мабуть, не зовсім зрозуміли, що я мала на увазі, або ж прочитали те, що хотіли. Так, я досі вважаю, що І це природньо. Кожна мама хоче дати своїм дітям любов, ніжність, турботу, хоче, щоб її дитина була щаслива, задоволена, радісна і забезпечена.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей напишу такий наочний приклад: мій чоловік довгий час був власником одного невеличкого заводику, яке вело своє виробництво в одному із сіл недалеко від Львова. У нього працювало біля 12 мужчин - жителів того села.У кожного (!) з них жінка була на заробітках. І то не один рік. Діти залишалися з татами, яким на тих дітей, в принципі, було "далеко". Зате чоловік розповідав, що основною темою розмов для чоловіків було- скільки кому жінка прислала євро , чи які речі передала. До чого веду, зазвичай на заробітки виїжджають жінки. бо їм там легше знайти роботу. А причинами для багатьох з них є власне повне безгорошів я- бо чоловіки сидять вдома і єдине куди вилазять- це пива попити з такими ж колегами. Здавалося б: виїхали на заробітки лише мами, діти принаймні тата мали вдома. Але з тими татами, фактично були повністю покинутими. Ні, ну направду, інколи аж до злості дивує оте безграничне прощення нашими жінками усіх чоловічих слабкостей. Вони готові на все, навіть дітей залишати і їхати на заробітки. в той час як чоловікам цього не потрібно. Можливо, якби мужчини хоч трішки були відповідальнішими, трішки менше філософствували і вічно "шукали сенс життя", а піднялися з дивана і пошукали собі хоч якусь роботу тут, у свій час їх жінкам би і не доводилося кидати дітей і виїжджати на заробітки?
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Я вас добре зрозуміла. В поняття найкраще ви вкладаєте зміст матеріального, а я написала що. тобто навіть не одне з найкращого. З моєї точки зору найправильніше це дати дитині таке виховання, щоб потім в дорослому житті вона вміла правильно розставити цілі, іти до своєї мети, старатися досягнути більшого. І головне така людина в майбутньому не буде чекати батьківських подачок чит. допомоги, а буде покладатися тільки на власні сили. Повірте, такі люди набагато більшого можуть досягнути в житті, вони вміють розраховувати тільки на власні сили, якщо людина правльно сформована як особистість, якщо батьки заклали в ній ті цінності, які повинні були закласти, зуміли правильно розставити пріоритети. Я зовсім не проти якщо батьки стараються підтримати свою дитину в матеріальному плані навіть в дорослому житті, чи намагаються дати їй машину, вквартиру, освіту, пару рублів в кишеню і з тим всім багажем відпровадити в доросле життя, але при тій умові, якщо в них дійсно є на то можливість. Але покидати сина/доньку і їхати в далекі краї для того аби заробити на такі потреби- ні, я категорично проти цоього, занадто дорого такі заробітки можуть коштувати.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Де Ви таке прочитали??? Я ж не писала такого... а ось щодо: то я таки впевнена, що Ви мене правильно зрозуміли. Бо саме це я і мала на увазі.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Не буду з вами сперечатися. Я прочитала ваш допис, прокоментувала. До вас особисто не маю нічого. Це моя думка в загальному щодо написаних слів і все.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей з власного досвіду, маю історію, жіночки з села з Хмельницького, яка працювала колись ветеринаром в селі, діставала 700 грн, тому і виїхала в Італію, на той час дочка вже була доросла і заміжня! за ті декілька років, що вже живе на заробітках спромоглась купити дитині квартиру в Хмельницькому, виплатила кредит на машину, і забезпечує життя внука, якого ще не бачила! здавалось ніби все гарно виглядає, бо дитина вже доросла була, єдине, до чого дійшло зараз, що ні дочка (бо в декреті) ні зять не працюють! сидять на гроші мами і та лише кожного місяця пересилає передачі! звичайно, всім нам хочеться якоїсь грошової стабільності, а особливо коли лише ново створена сім"я, хочеться і квартиру і машину ітд! з іншого ж боку, мабуть, існують причини чому так масово виїжджають жінки за кордон, покидаючи сім"ю з дітьми, щоб покращити їхнє життя! з іншого боку знаю історії які закінчились щасливіше, коли діти також приєднались до своїх мамів, а ті самі жінки, знайшли навіть своє щастя далеко, після тих чоловіків які випивали і били їх в Україні!
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей шо всі-всі били-пили і тому мали піти на смітник? бо ж не одна справді з вдовами все зрозуміло, а що чоловіки так масово дебіли, ви ж не вірити самі мабуть.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Це легко говорити коли у нас нормальні сімї. А інколи обставини складаються так, що робота закордоном вимушена. Як жити коли залишаєшся сама з дитиною і треба за все плати, їсти і на щось жити? В кого візьмеш? Думаю залишити дітей тут і їхати на заробітки це також стрес для жінок, і не від хорошо життя втікають(
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей дівчата я не раз писала. Справа в тому, що справді у багатьох страшні ситуації в сім'ях - про це колись власне толково Оля описала. Радянський союз, який всіх тримав в одинаково бідних рамках, але та бідність мала свої можливості, розвалився і люди грянули в спивання і так далі. Почалась суматоха, невідомість, люди були в паніці, не знали шо буде далі. А зараз наслідки - ці виїзди порозвалювали сім'ї, і жінки далеко не святі та божі, коли полишали тут чоловіків на роки, а потім ще й раптом знайшли своє щастя. Від їхніх попередніх шлюбів з них ніхто не знімав відповідальності. І то все є цивільні громадянські стосунки. Красота та й годі і приклад для своїх нащадків відповідно.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей я б таки не прирівнювала, бо в Україні то величезна прірва між рівнем знань які дають ВНЗ на ці дві форми навчання. а 15-17-19? тоді теж потрібні мама/тато-друг, їх мужнє плече чи тендітна підтримка... Я щось навіть не можу сказати, у якому віці батьки можуть виїхати, щоб це не відбилося на дітях, їхніх цінностях, майбутніх сім"ях. Не притримуюсь думки, що особистість вже сформована у 20 років, чи 22... час, коли ніби і виховувати вже не треба, але достатньо бути поряд, "в зоні досяжності".