Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей я так і не зрозуміла. ви вважаєте це нормальним, покинути дитину у віці, коли вона окремо від мами себе не ідентифікує, так?
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Ось бачите! Не треба спихати на мій егоїзм!! Вона вибрала собі наше ставлення до себе!! Коли я її простла приїхати і забрати нас від тих людей вона казала:ТЕРПИ!!!
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Я перепрошую,але такі висновки можна робити, коли мати для порівняння однакову к-сть тих і інших., а так це дуже суб"єктивна думка. Хоть це і не найважливіше в цій дискусії... Але таке упереджене ставлення і однобокість якраз і впливає негативно на дітей. А це вже моє спостереження...
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Чесно, не розумію того. Як то не можна бути категоричною?? Не люблю таких питань, але не можу не спитати. У вас є діти? Ми тут пройшли такі 4 роки пекла, що я в житті такого нікому не побажаю й так, це відбилося на дитині, але ми були разом, ми вирішували проблеми спільно... І дитина знає, що хоч би що було, вона завжди може до нас прийти, я завжди в курсі всіх подій, в крусі того, хто що дурне йому сказав і можу зразу відреагувати й навчити, як то сприймати надалі й що відповідати. Навіть не хочу думати, що він би мав усі ті свої проблеми та проблемочки вирішувати самостійно. Він би й не вирішив, зрештою... І знаєте, те, що хтось не поїхав, чи не залишив дітей, не означає, що в нього не було скрути. Це просто означає, що в людини тверді життєві принципи й пріоритети. І так, тут треба бути категоричним, непохитним і негнучким. У таких питаннях - цілковито! Щиро вам скажу. Я не знаю таких сімей, де лишили 11-річних. В основному всі дітки до 7 років. Де в тих батьків серце - не уявляю. Особливо не уявляю, коли дитина плаче й каже мамі: "мамочко, не їдь, не лишай мене", а мама все одно їде. Ну забийте мене, я в житті того не зрозумію, бо сама маю вже двоє, третє в дорозі. І от як хтось їде й лишає дитину заради ГРОШЕЙ мені в голові не вкладається. А знаю сім'ї, де лишили трьох дітей, також. І ті діти дуже нещасні. Так, життя навчило бути нечутливими, твердими, але глибоко в душі вони далі ті самі нещасні й недолюблені... Мій батько був на заробітках, то казав, що 95% тих, хто працювали на тій будові, де він, приїхали зовсім не з нужди. Хто на машину, хто на докінчення будови хати, бо помалу йшло, а таких, як він, що на прожиття не було, були одиниці. Ну тоді вам краще цю тему не читати, мабуть. Ще раз кажу, позитивні приклад, на жаль, є винятковими, а не правилом.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей можливо. так зараз і є. Бо пріорітети інші. У багатьох моїх ровесників батьки виїжджали закордон на початку 90-х, коли "туди" їх виганяло не бажання дати квартиру чи машину, а банальне, "щоб мали що діти їсти". Моя мама не поїхала, за що я їй дуже вдячна. Так, у мене не було багатьох речей, які в 1991-93 роках мали мої однокласники, чиї батьки працювали закордоном. Але я мала поруч маму- на випускному у школі чи на вступному в університет. А багато моїх товаришів в цей час були самі. Вони не були якимись "ущербними , але як і для кожної дитини і у них були моменти, коли хотілося притулитися до мами. Можливо, так було тому, що на той час, коли батьки виїжджали закордон в ті роки, нам було принаймні по 13-15 років, і це сприймалося зовсім по-іншому. У моєї найкращої коліжанки в дитинистві мама виїхала за океан, коли їй було 12. А в 14 за кордон поїхав тато. У 17 вона залишилася зовсім сама- померли бабуся та дідусь. Батьки так назавжди сюди і не повернулися, хоч з того часу минуло вже 20 років. Коліжанка з величезним нетерпінням чекає щорічної зустрічі з ними, з надзвичайним трепетом відзивається про тата чи маму ( хоч вони так і дали їй квартиру чи машину, про які тут пишуть як про мірило забезпеченості), але вже своїх діток коліжанка усюди возить із собою, навіть коли відлучається на день-два. От чесно, не розумію образу вже дорослої форумлянки на те, що зробили батьки. Вони ж це робили не з точки зору "втечі від дітей". Хоча відлуння такого батьківського вчинку таки є- і в дорослому віці дитина залишилася недолюбленою і озлобленою, навіть на рідних людей.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Це не піклування про дітей, це компенсація того, що не мали самі, але хотіли. Діти тут ні при чому. Це таке саме калічення дітей, як і те, що дітей змушують робити кар'єру в тому, чого самі колись не обрали, але дуже хотіли. Вітторіє. А ви самі припускаєте, що в майбутньому залишите дитину на тітку чи ще когось і поїдете з чоловіком кудись в іншу країну. Зробите так?
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей самі ж пишете: то що тут розуміти чи не розуміти. мені 32 роки. як тільки шось не так, або треба якусь пораду - дзвоню чоловіку, мамі, сестрі - власне в такій послідовності. Я не дивна часом?
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей В більшості нема можливості виїхати всією сімєю. Я ніколи не вважала що дитина є тягарем, ми зробили все можливе щоб забрати сюди сина і дали йому вибір, залишатись нам тут чи повертатись. Так, я негативно відношусь до тих мам які проміняли свої сімї на гроші, які тепер витикають: а я тобі висилала!!!!!! є такі але їх одиниці. Різні ситуації бувають, їдуть на заробітки але не на 10 років!
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей то виходить шо більшості треба виїхати? по-любому "треба"? серед наших знайомих не менше. Менше 10 років були тільки ті, котрі хворіли. Чесне слово.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей А хіба ми працівники статистичних служб тут, щоб мірити мірилом точності? Все на форумі базується суб'єктивному сприйнятті. Маю друзів серед тих, чиї батьки закордоном були чи є і тих, чиї батьки тут були, для себе нікого з них неповноцінним чи дурним не вважаю. І я не написала, що всі чиї батьки виїхали стали вкрай розумними, а ті хто залишились "розпустили" дітей, бо були "пацьканіші" батьківською підтримкою. Читайте уважніше.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей І мій тато так казав. І саме тому, що побачив життя заробітчан на власні очі, зісередини, то категорично заявляє, що таких випадків дуже і дуже мало. У нас сусід тут теж був серед заробітчан, то тільки підтвердив це. Так що не треба ідеалізувати. Там стільки всього коїться. І добре, як жінка з чоловіком, бо дуже вільно поводяться ті, хто без жінки. Мають "заробітчанських дружин", як то колись були "воєнні". Навіть не хочу в то все влазити, але мені від тих оповідей волосся дибки... То гарно, що ви власне виїхали з такими планами. Через скільки років вдалося забрати? І якого віку був син? На жаль, таке теж нечасто зустрінеш. Виїжджають і навіть не думають дітей до себе стягувати. Я все собі згадую тих 3оє діток, яких лишили. Вже й найменша дівчинка школу закінчує, а батьки не забирають до себе й далі... І хто вони тим дітям? Чужі люди, які називаються "тато" і "мама".
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Мій тато теж їздив на заробітки, я була дуже малою. Покинув тоді, коли одного разу приїхав, а я його не впізнала, сказала мамі, що дядько якийсь приїхав.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Я так не вважаю але почитайте як та, вже доросла дитина, боїться що батьки гроші тринькають і тд. Мабуть ті батьки дали їй освіту і все остальне.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей ні, не зроблю звичайно, я вже вкотре пишу-так, то є неправильно, безперечно і я всім завжди в таких ситуаціях буду радити лишитися з дитиною , я просто прошу у вас не ставити у приклад "нещасних" дітей, котрих батьки вимушені були покинути, то вже сталося, життя іде далі, діти виросли різні, я розумію, але ж ще раз і у дітей з батьками вдома не завжди все дуже добре, різно буває. ---------- Додано в 00:05 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ---------- я вас також не розумію, ви дуже не гарно про свою маму відкликаєтеся, повагу до батьків таки треба мати, незважаючи на різні життєві труднощі. І пробачати щиросердечно також треба вміти... Що сталося, то вже сталося, живіть своїм життя і вчіться на помилках своїх батьків-своїх дітей вже не лишайте.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Ні, то виходить що більшість їдуть самі, а тоді роблять все щоб забрати дітей.Не йде мова що треба їхати по-любому і всім. Перший раз я залишила його на півтора року, потім через три роки знову залишила на рік і чотири місяці, як приїхав сюди то йому ще не було 14 років. Від того не став ні озлобленим на нас, не вважає що ми йому все маємо дати. Працює і вчиться.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей моя мама зробила інший вибір. Але не факт. що вас би влаштував той вибір і те, в яких обставинах тоді ми жили. Бо всі діти є різні. І в декого є величезні вимоги до батьків. Не думаю, що ваша мама мала на меті виїхати за кородон аби не бачити своїх дітей. Вона виїхала, бо, на її думку, це був правильний вибір, щоб дати своїм дітям те, що вона вважала за потрібне. Думаю, що матеріально вона вас все-таки підтримувала , чи дала змогу отримати ту ж освіту і т.п.? Тому на повагу вона все-таки заслуговує.А не лише на образу та озлобленість.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей В Італії освіту не купиш! Я навчаюсь своїми силами,своїми мозгами! І підробляю!! А переживаю через гроші бо коли мама не дзвонила я заржди чула:" Ми квартиру купимо, ми те зробимо і те" Я жила обіцянками!! Мені їх шкода бо вони свій труд на вітер кидають!! Я маму люблю і поважаю..але коли мова заходить про заробвтчанство не можу нічого з собою зробити!!