Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь Заберіть дитину до себе, та й все. В такому віці вона швидко вивчить мову, можливо з часом і кілька мов. А різні гуртки можна відвідувати і закордоном. З часом дасьте дитину в школу, а при поверненні в Україну навчання в іноземній школі дитині точно не зашкодить. І ви всі будете разом
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь Звичайно що ми все обговорювали, чоловік настоював щоб я їхала до нього, я довго не могла відважитись, просто я не думала що настільки буде важко морально ---------- Додано в 14:59 ---------- Попередній допис був написаний в 14:57 ---------- Ми планували побути ще рік, і кола дитина буде йти до школи ми вернемся двоє
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь ну, не знаю ваших з чоловіком відносин але його поведінка егоіїстична, навіть дуже. Що значить настоював? Бо йому буде там без жінки погано? А дитині без мами значить добре? Цікава логіка... В нас була подібна ситуація, за виключенням того що чоловік працює в україні, але в іншому місті. І ми зваживши на все, вирішили що мені з дитиною буде кращє залишитись вдома. При чому визначальним тут було в першу чергу як буде дитині якщо ми поїдем з ним. А там немає умов щоб дитині повноцінно жити, бавитись з дітьми, там навіть лікарів немає та хоч якоїсь цивілізації для проживання там з дитиною, бо це містечко на кордоні, там є готель - правда він цілком нормальний з чудовими умовами проживання, харчування і т.д., і кілька держустанов які мають там бути за специфікою роботи, і все..... до найближчого населеного пункту треб а їхати машиною, дітей там немає і т.д. І ми з малою залишились вдома. Але якби там де працює чоловік, було дитині комфортно, чи бодай там були би умови для проживання з дитиною і цікавого проведення її часу, ми би поїхали всі разом. Варіант залишити дитину тут на когось і поїхати без дитини - він взагалі не розгладався, не піднімався на обговорення і як варіант навіть не існував.
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь Ми зразу обговорювали що дитину залишим на моїх батьків, так як ми жили у власному будинку ми на другому поверсі а мої батьки на першому, то мала до них звикла і дуже любить мою маму, спілкуючись з доцьою по скайпу в мене таке враження що їй мене не потрібно, від цього мене ще більше болить душа
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь Заберіть дитину до себе! Ви не навели ЖОДНИХ аргументів чому цього не слід робити. Садок і гурток- не аргумент. Мова теж- ви ж будете з нею. Зрештою якщо цей варіант не підійде то відвезете назад бабусі, але будете знати що цей варіант не підійшов, хоча думаю якраз і вам краще стане і дитині
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь Власне, що КРІМ любові й уваги. Але ж ні він, ні ви не даєте любові й уваги. Він - два роки вже, а ви - два місяці. Ми, коли їхали до Канади, то теж нам казали, аби дитину лишати. Ми навіть у думках такого не допускали. Було важко й зараз часом буває, але ми НІКОЛИ й НІРАЗУ не пошкодували, що поїхали всі разом. У нас ситуація трошки інша, але зважаючи на те, що чоловік у вас працює вже два роки, то взагалі не розумію, як можна було без дитини поїхати. Запросто. Тому що маючи роботу й задоволені потреби, автоматично починаєш на себе злитися за те, що дитина не з тобою. Чути про її здобутки, захоплення, а знати їх - кардинально відмінні речі. Чоловік просто вже перейшов свою депресію, увійшов у свою рутину, тому йому легше від себе "відривати" те, що рідне. Тільки це ненормально. Це просто спосіб пристосуватися, маска, але вона дуже руйнівна. Краще привезти дитину й мати її коло себе. Важко буде, бо тата вона не знає зараз, він для неї чужий. І вона для нього, хоч він це навряд чи визнає. У них буде час, будуть навзаєм звикати один до одного. І це навпаки поєднає сім'ю, а не роз'єднає.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Якщо дитину взяти зі собою, то в неї буде набагато більше перспектив. Вона буде вихована в іншій країні, в системі тої країни, зможе зробити вибір краще й легше, бо суспільство на це дозволяє й не треба в 17 років вирішувати, чим будеш займатися все життя. Я рада, що моя дитина тут. І переконана, що перспектив у нього тут більше. Та й система вищої освіти мені тут набагато більше подобається. Як на мене, якщо є можливість дати це дитині, то треба давати. А балачки про те, що дитина лишилася в Україні для того, аби їй дати освіту, житло, пусті й неправдиві. Ніколи в них не вірила й не повірю. Я розумію, наскільки вам важко, але не розумію, чому дитину лишили. У нас ситуація була така, що в мене 6 місяців була депресія. Ще й грошей не було майже. Я до того ж мови не знала. До приїзду була перекладачем, обожнювала то. Чоловікові мало не кожного дня говорила, куди ти мене привіз, їдемо назад, що я тут буду робити. Він на мене сварився, особливо за те, що я просиджувала в неті цілими днями, а я просто не могла вийти на вулицю. Мене все лякало, все на мене тиснуло, все мені було страшенно чуже. Чоловік мені казав, щоби йшла на хоч-якусь роботу (дозвіл у мене був), але складати канапки чи прибирати десь, я не хотіла. І в тій усій ситуації те, що була дитина, мене рятувало. Воно було таке солодке. Ми ходили в парк разом, дуріли, сміялися... Дивилися разом мультики (я так і мову вивчила). Фактично завдяки дитині я адаптувалася швидше. Потім я знайшла роботу, він пішов у садок. І зараз я точно знаю, що йому тут добре, і якби ми його залишили - це було б найбільшою помилкою в житті. До речі, друзів у нас тут майже нема. Знайомих маса (то тепер, а раніше не було нікого майже, ми були дуже самотні), а друзів - ні, бо всі своїм життям живуть (друзів у нас - на пальцях однієї руки порахуєш). І ціле щастя, що ми маємо один одного і наших діток.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Не бачу проблеми. Тут єдиний правильний вихід - дитина має бути з батьками і крапка. Тим більше, що для цього є всі умови. І вам в моральному плані в 1000 разів буде легше. Всі інші варіанти - це просто егоїзм по відношенню до дитини. Якби я хотіла бути на вашому місці Ми з чоловіком дуже хотіли до Канади, нажаль для цього в нас наразі немає можливості. Але навіть коли планували - то навіть не розглядали варіанту, щоб їхати без дитини. Маю можливість поїхати до Іспанії (якби справді захтіла), але на перші кілька років - без малого. Зразу відкинула цей варіант - без малого нікуди не поїду. Ви подумайте....ви лишаєте дитину багатьох переваг життя в хорошій, розвиненій країні. А найголовніше - ви лишаєте її без батьків. ---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ---------- Як на мене найголовніше завжди те, що для людини є найдорожчим в житті. А що для вас є найдорожчим в житті? Дайте собі відповідь на це запитання і думаю рішення прийде в ту ж секунду.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей А там де ви зараз нема садочків чи щось такого плану? поцікавтесь і забирайте на цей рік дитину до себе, вона цей рік перед школою буде з вами, за пів року буде щебетати на іноземній, а вам і веселіше буде, і згуртуєтесь, дитина буде знати свого тата, а тато матиме і жінку, і дитину, житло я так розумію і так є, може трохи більше бути витрат, але ці гроші того вартуватимуть! Наш хресний поїхав по контракту до Німеччини, взяв дружину і донечку, спочатку працював тільки він, а з часом мала почала ходити в садок, дружина на мовні курси (у вашому випадку ви вже мову знаєте- це великий плюс!),а згодом і дружина теж на пів дня почала на роботу ходити.Не плачте, не нервуйтесь, адаптуєтесь з часом, все буде добре)
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Жінка і так чоловіка звинувачує, мабуть не варто підливати масла у вогонь. Не пише про умови, де чоловік мешкає, але в мене склалось враження, що умови цілком нормальні. Якби він змушував їхати з дитиною туди, де небезпечно, де немає умов для життя, я б погодилась. А так мені ситуація виглядає, що чоловік хоче сім*ю забрати туди, де він може їй забезпечити гідне життя.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Я "піділлю масла". В силу професії знаю трохи дітей та підлітків з сімей, де батьки чи мама на заробітках, а діти з бабусями. Діти люблять своїх мамів, страшенно радіють коли ті приїжджають, але діти не є повноцінно щасливими. Більшість трохи неврівноважені або схильні до, скажемо так, сумного натрою; не є найкращими в поведінці чи навчанні; часто їм бракує трохи зусиль, щоб довести до кінця якесь хороше починання. Діти не бачать позитивного прикладу перед собою. Вам такого треба?
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Ну, якщо ви від самого початку готові були вислухати чужу думку, то я таки висловлюсь так як є, бо реально не розумію, зовсім вас не розумію... Ну, заберіть ви дитину до себе, або повертайтесь в Україну. Не звинувачуйте чоловіка, починайте з себе. Якщо основною причиною ваших страждань є туга за дитиною, то чому ж нічого не зробити для того, аби бути разом, чи там, чи тут, але разом? Для мене це неприпустимо при будьяких обставинах, навіть якщо матеріальне питання стоїть дуже гостро. Я просто не уявляю як можна сісти свідомо в транспорт, який везе тебе від твоєї дитини не знати наскільки і поїхати/полетіти в чужі краї. Мій троюрідний брат з дружиною досить довго не мали дітей, лікувалися і тут з Божою поміччю вона вагітніє, правда дуже важко виношувала і все ж народила гарного здорового хлопчика. Ну, ніби все нормально, всі щасливі і тут ні з того, ні з сього вона покидає півторарічну дитину на чоловіка і їде в Італію на заробітки, а через два місяці забирає чоловіка з собою. Малий залишається з її батьками. Я була в шоці, хоч вся родина мені доказувала, що вони змушені були їхати, бо в селі роботи нема. Зараз вони вже там третій рік, мати і батько не бачать як росте їх синочок, як бавиться, не мають можливості його приголубити, поцілувати... Нехай вибачить мене Nila, але для мене то настільки дико, страшно і не припустимо, що в моїй голові такі речі просто не вкладуються.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей А ви не знаючи мови надієтесь на щось інше?? В Італії і хто мову добре знає працює нянечкою для перестарілих! Хочете залишитись,починайте з малого!! Тут на початках нікому не було легко!
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Я можу Вас зрозуміти, і як вже писали дівчата, не Ви перша попали в таку ситуацію, але не потрібно її сприймати як безвихідну - її можна подолати, але для того не треба плакати, а треба взяти себе в руки і почати "соціалізовуватись". Звичайно, ВИ ніколи не зможете почувати себе в чужій країні, як то було вдома, але Ваша сім"я тому тим більше має стати для Вас усім. Забирайте дитину, не знаю в якій ВИ країні, але важко уявити, щоб там не було садків-гуртків і тд. Більше того, це все може бути безкоштовним (в нас наприклад дитячі центри, школи раннього розвитку безкоштовні, крім того є купа різних клубів для мамів), а для того, щоб в парку з дитиною гуляти, то мови взагалі знати не потрібно І я впевнена, що Ви не перша іноземка-українка в місцевості - погугліть наявність української цекрви, чи клубу, чи якоїсь спільноти. Там часто є різні заходи, де можна знайти собі коло спілкування. Про мовні курси дівчата вже писали. Крім того, бувають мовні курси + якась спеціалізація (та ж бухгалтерія), і після того можна влаштуватись на роботу помічником. Одним словом, не опускайте рук, не жалійте себе (бо нема для того підстав), а прикладіть зусилля і дійте!
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей Для мене проблема імміграції болюча тема! Можливо моя розповідь опам"ятає деяких батьків! Коли мені було 7 років а мому братові 6 місяців,мій тато поїхав в Італію...через рік поїхала і мама..бо розуміла,що з татом щось не те, і хотіла врятувати сім"ю! Нас залишила на посторонніх людей..я волію стерти з пам"яті ті 4 роки які я в них прожила!! Мій брат називав їх мамою і татом..! 4 роки мама з татом визилали великі передачі,гроші, в мене було все те про,що мої однолітки могли лише мріяти! Але не було сім"ї,тепла,захисту!! Після 4 роки знущань я втікла звідти! І мама з татом привезли нас сюди..І тепер живемо на 2 сім"ї:я з братом і мама з татом.. в нас нема порозуміння..після шести років тут я ніяк не можу простити своїх батьків за те,що вони покинули нас! А мій брат ще гірше! В нас немає поняття МАМА і ТаТо..є просто біологічні батьки..які нас народили!! І все! Ось так! Подумайте 1000 раз чи вам потрібні ті гроші!!! Можна знайти роботу,виробити документи і знайти людину з якою ви б мінялися.. 3-4 місяці працює одна а інша дома а 3-4 інша! ---------- Додано в 18:07 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ---------- Це вірно!! По собі знаю!!
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей ні нада, закінчила консу з червоним дипломом і ніц мені не бракує, так як і моїй сестрі, яка і на конкурси їздила, а тепер працює у гданській опері. Знаєте, обідно отак от читати про дітей батьків, які поїхали на заробітки, ми що , якісь неповноцінні??? Нас батьки так само люблять і любили, така склалася ситуація, шкода звичайно, але мене це лиш загартувало у житті. Я не підтримую такого і не буду радити нікому лишати дітей, сім'я звичайно має бути разом. Але ображати нас за те, що ми росли якийсь час без батьків не позволю.
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей але погодьтеся, в 4,5 рочки дитині все ж таки ще потрібна повноцінна сім"я, а особливо мама. вона ще встигне загартуватись в тому житті!
Відповідь: Заробіток ціною роз'єднаних сімей я не сказала, що це правильно-роз'єднана сім'я. Ні, дитину мають виховувати батьки. Але в кожної сім'ї своя ситуація і свож життя. І ставити в приклад таких дітей і казати, що мені особисто дуже обідно таке чути. Якщо у вас є такі невдалі пиклади, мені шкода, але то все від людини залежить, ми своє життя будуємо і у мене був хорроший приклад завжди-моя мама, незважаючи ні на що! Так, у нас відносини складні і то звичайно через ту розлуку, але я знаю, заради чого це було, чому так сталося і не буду тримати зла і образ на неї з минулого, я живу майбутнім і теперішнім, а не сумними спогадами минулого. Треба вміти прощати, чи не цього нас вчить Бог?