Відповідь: Про винаймання квартири Мабуть, ми неправильно одна одну зрозуміли. Жити і почуватись "як у родичів" я б дуже не хотіла, бо жити у родичів для мене - немає гіршого. Грошей брати ніби не пасує (але ж хоооочеться), пожалітися на те, що не влаштовує теж не пасує. Бррр.. Зараз я орендую квартиру. Почуваюся, як у своєму тимчасовому помешканні. Стосунки з власниками - добрі, але не більше. Не допускаю такого, щоб вони випитували мене щодо особистого життя, чітко даю зрозуміти, що вони просто надають мені послугу, яку я оплачую. Це бізнес.
Відповідь: Про винаймання квартири Бачите, орендар і орендодавець мають різні погляди, і це природно. В мене бабця здає кімнату студентові. Я розумію, що це не те саме, що квартира, але все ж. Я їй чітко наголосила, щоб НІКОЛИ не заходила в ту кімнату, нічого не перевіряла і все таке. Лише при виселенні. Бо він платить за те, щоб та кімната була тільки його. І він знімає її з усіма потрохами, і що він там робить - все одно, головне, щоб коли виселятиметься, усе було так, як до вселення (з врахуванням нормального зносу речей). По-моєму, це нормально. Уявіть, що берете в оренду машину на місяць. Це значить, що ви забираєте її з фірми 5 числа, попередньо обговоривши всі деталі, а 4 числа наступного місяця повертаєте її, власники ж перевіряють, чи все ок. При тому ви увесь місяць не зобов"язані їм повідомляти, куди нею їхатимете, скільки людей возитимете, чи заправляєте бензином, чи стоїть вона у вас на подвір"ї, замість того, щоб їздити і чи вчився на ній водінню ваш племінник. Здати - здасть легко, якщо ціна буде адекватна, але склалося суто в мене суб"єктивне враження, що характер у неї не ангельський, не знати, чи витримають довго... ---------- Додано в 01:05 ---------- Попередній допис був написаний в 01:01 ---------- Але ж ходите, якщо ключ в себе залишаєте. Чому ж іншим не радите?
Відповідь: Про винаймання квартири Ні, не ходжу. Це елементарний погляд угору, щоби вберегтися, або під ноги, щоби не спіткнутися. Ходіння в касці - це перебільшення, крайнощі. Правильно. А хлопець поставив свій замок на двері? Чи, може, приніс двері зразу, зі своїм замком і ключем? Не знаю, як в Україні, а тут - є обмеження на кілометри. Якщо людина зібралася виїхати поза межі провінції - має повідомити. Ви ж не будете машину перефарбовувати, тюнінґувати, здирати оббивку й міняти на інший колір... Те, що ви пишете, можна порівняти із тим, що власник не буде стояти на порозі й не перевірятиме, що люди готують у хаті, чим пропахнуть стіни, хто й коли приходить у гості. Як на мене, різниця очевидна, а приклади - недоречні. Принаймні наголошені зовсім різні речі.
Відповідь: Про винаймання квартири Особисто я своїй хазяйці ніколи такого не говорила, хоча вона залишила тут багато своїх речей і навіть цінних і напротязі кількох місяців кожного тижня приходила щось брати. Доречі, при тому що в неї є дублікат ключів, вона, як я вже писала, ніколи не приходила сюди без мене і мені інколи приходилось звідкись бігти аби їй відкрити, хоча для мене напевно зручніше було щоб вона на той момент відкрила хату і взяла що їй потрібно сама. Я думаю що орендар і орендодавець навперід обговорюють всі нюанси і якщо доходять згоди, то продовжують "співпрацю", якщо ж ні, то шукають собі щось інше. Ну, а на рахунок паперів і суто ділових відносин між хазяїном квартири і квартирантами, то ту я свою думку від сьогоднішнього ранку поміняла. Мусить бути напевно хоч якийсь папірко, в якому буде вказуватися дата оплати. Якщо б я підстрахувалася, то не мала б зараз проблем на свою голову. Хоча, як каже мій чоловік, що то ми так з опалу думаєм і в наступних хазяїнів все рівно не будемо нічого вимагати. Поживем, побачим...
Відповідь: Про винаймання квартири Закінчились тим, що я їй вчора в вечір подзвонила, сказала, що ми не маємо змоги платити за квартал навперід. Вона мене навіть не слухала, сказала що з ранку нині прийде і ми все обговоримо. Ну, прийшла, я їй постаралась нормально все пояснити, але вона стояла на своєму, мов яка нам різниця, платити що місяця, чи раз на 4 місяці, мов вона місячну платню ж і так поки що не піднімає, але їй так краще буде. Добре, я тоді говорю, що вона може сама не знати як можуть скластися обставини і в випадку виселення чи поверне нам ті гроші які ми оплатили навперед. Вона починає сміятися, бо мов що може помінятися і куди ми можемо подітися, бо з дитиною, вона чомусь так впевнена на квартиру ніхто не хоче брати, а вона мов така добра взяла і от тепер я ще вимахуюсь. Дала вона мені часу до березня, поскільки ми до березня вже оплатили і з початку весни ми ніби маємо платити поквартально.
Відповідь: Про винаймання квартири гм... а пробували говорити про паперове закріплення відносин? Двосторонній договір, розписки? п.с. особисте враження - вона збирається на вас "воду возити"...
Відповідь: Про винаймання квартири ну, по-перше, квартал - то 3 місяці, а не 4. по-друге, як вона така впевнена, що нічого не поміняється, то чому так не хоче оформити той папірчик, нехай він буде просто вашим внутрішнім документом, але ж Вам так буде спокійніше, що їй заважає? і з тим, що вона дала Вам час до березня, то не Ви , а вона має переживати, бо з сім"ям з дітьми легше знайти квартиру, такі сім"ї як в"їжджають, то вже стабільно і на довго і господар спокійний, що йому знов не треба буде шукати клієнтуру. для того, щоб ваша господиня зачухалась, Ви маєте себе поводити з нею впевнено і спокійно.
Відповідь: Про винаймання квартири я би на вашому місці шукала б нову квартиру - раптом щось підвернеться підходяще.
Відповідь: Про винаймання квартири Гм, а справа йшла про читири і вона називала цей проміжок кварталом. Я навіть не задумалась. То точно. В мене багато знайомих з дітками живуть на квартирах, родять по другій дитині і ніяких проблем з тим всім не мають. Я поводила себе з нею надто спокійно, хоча коли закрила за нею в двері, впала в паніку. Мені так не приємно, що просто жахи. Я вже не буду описувати тут свій стан, бо то зайве. Чекаю до вечора чоловіка, бо поки я йому то все передала по телефону і будемо щось думати.
Відповідь: Про винаймання квартири скажіть, що Ваш чоловік отримує зарплату за один місяць, а не за 4, і чого ви маєте на себе брати відповідальність за її фінансові проблеми. І взагалі, навіть як вона знайде собі інших жильців на ту хату, то ніхто на такі умови не погодиться.
Відповідь: Про винаймання квартири Тоді однозначно вартує задуматись над варіантом пошуку чогось підходящого... ну і плюс - була домовленість оплачувати на місяць наперед - вона не вправі її отак просто змінювати... Думаю якщо б Ви її попередили за 3 дні що з"їжджаєте, вона не поводилась так спокійно як Ви зараз, коли змінює умови винаймання квартири...
Відповідь: Про винаймання квартири Ви, здається, не зовсім уважно прочитали приклад з авто. Машину перевіряють до здачі в оренду, обговорюють, на яких умовах вона використовуватиметься (якщо тюнінг входить в плани власника, то, думаю, він може орендарю дозволити його зробити) і при поверненні на предмет того, чи згідно умов договору використовували авто. Це аналогічно перевірці при вселенні та виселенні. Комунальні оплачуйте, квитанції тримайте, поквартально в жодному разі не платіть. Вона потім за рік наперед захоче оплати. І за той час я б 100% Принаймні спробуйте подати оголошення в газети і тут на форумі, може з"явиться така можливість переїхати.
Відповідь: Про винаймання квартири Обовязково має бути! Ну дивуюсь - чому не укласти договір оренди? Його ж можна ніже не реєструвати (бо реєстрація тягне за собою повідомлення в податкову і стягнення з орендодавця податку) а підписаний обома сторонами договір є бовязковий для виконання сторонами, якщо хтось порушує умови - можна налякати судовим позовом. Орендодавцям звичайно не вигідно, бо зміна умов договору прописана в самому договорі і можлива за згодою сторін, а орендодавцю вигідніше умови визначати самому, по три рази на місяць. До того ж, якщо договір строкови - укладений на рік наприклад, власник хоче продати квартиру, а згоди орендаря на дострокове розірвання нема - то в суді такий договір швидше всього не буде розірвано, бо для розірвання договору треба щоб невиконувались його умови (несплата, погіршення стану житла та ін.) Стосовно нежитлових, комерційних приміщень - це реальна судова практика. З житлом туго - от читаю і дивуюсь - захотів власник прийшов, сказав платіть більше і за 4 міс., бо мені так треба... Не уявляю такої ситуації між юридичними особами... Там можлива навіть автоматична пролонгація догвору, якщо власник за певний чам не повідомить про бажання припинити відносини оренди, а орендар продовжує користуватись і платити. А орендарі житла на пташиних правах, тому що рідко хто укладає договір. Але права є як і орендодавця, так і в орендаря, але вони мають бути прописані в договорі. І треба обовязково настоювати на його укладенні. В неті повно типових - роздрукував, підписав в двох примірниках з вказанням паспортних даних осіб - і все. Можна звичайно завірити вЖЕКу чи нотаріально, але це може бути наслідком повідомлення в податкову - про це писала вище.
Відповідь: Про винаймання квартири чому? особисто для мене це вже повод задуматись. Вже 100 разів про то було говорено і скажу ще раз. Можливо люди яки довіряють одне одному і можуть домовитись на словах, але ви з нею не знайомі, ви взагалі нічого крім імені і мобілки про неї не знаєте, у вас не підписано з неж жодного документу який би хоча б якось пояснював та давав підстави вашим відносинам, у вас немає жодних квитанцій про сплату, а навіть копій. Ви живете там реально на "птичьих правах". І її, вашу господарку вочевидь таке влаштовує. Але вона, як порядна людина, якщо бачить що ви у чомусь сумніваєтесь, чи занепокоїні, мала би запропонувати вам сама або розписку, або якусь угоду скласти аби ви, як її орендар, мали почуватись себе захищено у ваших з нею відносинах. А вона все чудово розуміє, без образ, але я не думаю що вона ще наївніша ніж ви. І вона не погоджується будь що підписувати, це як на мене щонайменше підозріло. Якщо ви, з огляду на це все, ще далі збираєтесь там жити на таких умовах, ну то значить що просто ви хочете зробити свої власні помилки, почекати поки ви про них пошкодуєте і лише потім навчитись. Бо вам всі вже кажуть - це така поставнока питання з її боку, як загалом і поведінка не є правильною, чесною, відкритою та заслуговуючою на довіру. і моя порада така сама, тим більше що до березня є ще час
Відповідь: Про винаймання квартири Ми знімали квартиру 5 років тому у зовсім незнайомої жінки. Знайшли через маклера. Ми мали договір оренди на 11 місяців (якщо більше, то треба було б власниці платити податки). Там були прописані умови винайму, перелік меблів і їх орієнтовна вартість. Гроші перші 2 місяці платила власниці, при тому вона в квартиру далі коридора відмовлялась сама заходити. Потім вона відкрила банківську картку і плату я їй переказувала на картку. Прийшла вона вже за місяць як ми мали переїжджати, бо я сказала, що ми купили власне житло, і вона приводила потенційних клієнтів (попередньо запитавши чи ми не проти, і приводила їх тільки тоді коли узгоджувала то зі мною). Коли шукали квартиру, одразу казали, що маємо кота і якщо він щось подере, то все компенсуєм. Всіх то влаштовувало. При підписанні угоди власниця показала свій паспорт з пропискою в цій квартирі і договір купівлі-продажу, де було вказано що саме вона і є єдиною власницею квартири.
Відповідь: Про винаймання квартири Я це все розумію. Якщо чесно, то мені голова обертом йде від тих всіх подій. Наразі чекаю чоловіка з роботи, будемо щось думати.
Відповідь: Про винаймання квартири То напевно не в Україні, бо внас такої норми немає, хіба для юридичних осіб понад 3 роки треба проводити держ. реємтрацію договору оренди обєкта. Що досить важливр! В ідеалі в договорі оренди має бути прописано - "орендодавець передає в оренду майно, що належить йому на праві власності на підставі свідоцтва про право власності/витягу з БТІ та ін" - оскільки випадки бувають різні, а прописка не є підтвердженням права власності, прописати можна і тимчасово когось. А здати можуть і житло в заставі, і житло де є кілька власників, які сваряться між собою, розлучаються, і навіть не власники. На консультаціях стільки різних історій з життя наслухалась
Відповідь: Про винаймання квартири Пам"ятаю колись ми чуть не пішли на квартиру до однієї жіночки. Там були дуже гарні умови і просто смішна, символічна ціна. Ми так втішились, але потім вже майже на закінчення розмови вона нам говорить, що якщо буде приходити її чоловік, а в нього є свої ключі і буянити, то мій чоловік вона думає зуміє поставити його на місце. От і коли ми з того моменту почали копати глибше, виявилось що жіночка на даний момент розлучається з чоловіком, а вони обоє є власниками квартири і я так зрозуміла туди вона нас хотіла заселити на зло напевно, щоб показати хто є більший господар вона, чи він. Так що випадки дійсно різні бувають.