Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? Я пишу реальні приклади з життя, якщо ви з таким не стикалися, це не означає, що цього немає. От наприклад, я колись в школу цілий тиждень ходила в одному одязі, а зараз в 6 класі дівчатка щодня одягають щось інше.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? Приклади то реальні, але чи потрібні для наслідування? Скакати вище голови, щоб показати, що ти не гірший за когось... Мені здається, що так тільки підтвердиш в дитині впевненість, що так і має бути.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? Материнко, Ви пишете не просто реальні приклади з життя, а реальні приклади з життя значної частини ХВОРОГО суспільства. Не мати в першому класі мобільного телефону аж ніяк не є ознакою розуму/статтку тощо. ІМХО
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? моя дитина в 6му класі. Ходить в джинсах і шкільному піджаку, під який раз в два дні міняє гольф. простий, без малюнку, я їх купила штук 6 різних відтінків по 35 грн. Дитина охайна, їй зручно, і в неї нема жодних комплексів з приводу товаришок, які "вивбируються".
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? Та хворого, хворого. Тільки суспільство при всьому бажанні не зміниш на інше, чи не так? Я все дитинство мала 1 комплект теплого одягу, 1 - літнього. І з взуттям те саме. То зараз в мене комплекс - скуповувати все, що бачу. І з їжею те саме. В мене ситуація була подвійно плачевна: і матеріальних благ не вистачало, і батьки працювали "на знос" (хоча мама просиділа в декреті 7 років - зі мною, сестрою та братом без перерви). Коли вийшла з декрету, то взяла 2 роботи, щоб хоч на крупи і квартплату вистачало. І спілкування в нас було на рівні "Як справи?" "Нормально" - і так скільки себе пам"ятаю. Не старалася грузити батьків своїми проблемами, знала, що й без того їм важко. Жахливі були часи. Тому не осуджую ні тих, хто працює, й мало часу дітям вділяє, ні тих, хто сидить вдома, жертвуючи добробутом. Всі однаково хочуть доброї долі для своїх дітей.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? а нащо його міняти? я пішла в школу в союзє савєцкіх. встигла пережити то про що пише Ука, джинс-бум, барбі-бум і таке всяке-кольорове. На першому курсі інституту в 96 році мин. століття писала пояснення в деканаті, чому приймала участь в несанкціонованих мітингах про несправедливе підвищення оплати платним групам і мобільні у нас з'явились аж ближче до кінця 90-х. І що далі? тепер дати дитині айфон в садок а айпад в школу? вважаю, що дитина/людина - Особистість становлюється аж ніяк не матеріальними можливостями. так-так, тільки не кожен розуміє, що це означає
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? Кожному - своє. Я б не брала на себе в жодному разу сміливості сказати, що знаю, що означає добре в дилемі "бідно побути вдома, чи багато попрацювати". Пам"ятаю, як ще сидячи в декреті, мама на моє прохання купити бананів переконувала мене, що вони на смак, як хліб, бо не могла їх мені купити. Це при тому, що зараз вона любить манго, банани, гранати, ківі та іже с німі, і з задоволенням їх їсть. Чи це для дитини щастя? Таке саме нещастя, як і сидіння з бабцями-дідусями, доки мама-тато на роботі.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? З цим комплексом варта працювати, бо можна реально зіпсути дитині життя (знову ж не персонально Вам, а загалом до теми). Ми ж своїми вчинками формуємо характер і, відповідно, комплекси наших дітей. Йдеться не про осуд, а про те, щоб показати інші варіанти і сторони медалі. До речі, не так. Одна людина не змінить, а от група однодумців "пустить хвилю". Я свого часу так вирвалася в студентські роки. Моя старша почалала вириватися вже, і я неймовірно тішуся. При чому в неї то йде в кількох напрямках. З одного боку є домашнє виховання на інших цінностях (котре, як відомо, найбільше попадає під удар суспільства), це своєрідна база, яка зараз випробовується на міцність. З іншого боку вона потрапила в туристичний клуб, де зібралися власне такі "правильні" люди віком від 10 і десь до 50 років. Це середовище, яке має на неї вплив. Тут її авторитети, з нього вона черпає все. Власне, дуже важливо визначити, яке середовище на дитину впливає, і м'ягко посприяти, щоб воно відповідало сімейним цінностям. Бажано не етапі вибору. І тут нам більш ніж повезло. Третім середовищем є друзі поза клубом - в школі і в сусідстві. Оскільки клуб і сім'я стоять на одних засадах, дитина отримує сильне джерело, з якого вона черпає. За рахунок цього в неї є впевненість в собі і проявляються лідерські якості. Відповідно, вона не прогинається під товаришок, а навпаки стає "законодавцем моди". І це вже мода не на шмотки, а на цікаві книжки, подорожі, пригоди, спритність тощо (аааа! а я вчора метелика без підтримки пройшла! раз зірвалася і сама вилізла!!!!). Не варта прогинатися під суспільство, і втікати теж - його треба міняти. І дуже цінно навчити дитину цьому. До речі, я все це пишу не для того, щоб показати, яка я мудра. Зовсім ні. Коли мої почали входити в оцей передпідлітковий вік, я бралася за голову, бо насправді не знала, як допомогти дітям уникнути того впливу. Тобто з трьох перелічених складових були дві - сімейна база і не надто мажорний клас. Найважливіше середовище - клуб - підвернулося цілком випадково (хоча, випадковостей не буває, є Божий Промисел). Ми запропонували їй спробуваати спорт.орієнтування, бо воно потрібне для її здоров'я (вона асматик). А гурток виявився невід'ємною частиною отакого от клубу. І вже тепер по факту я це все аналізую і ділюся, ануж комусь стане в пригоді (та й мені теж, менші ще доростають до того віку). ---------- Додано в 13:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ---------- якщо дитині це правильно подати, то воно не нещастя, повірте. Знаю по собі
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? Я згодна з Вами в цьому на всі 100%. І сама не прогинаюся, й нікому б не радила. Але дитині мають бути забезпечені мінімальні засоби. Я, повірте, десь до старших курсів університету була свято впевнена, що м"ясо - це святкова страва, а різні там смаколики, от як мигдаль, фета, горгонзола, пармська шинка, руккола - це уділ мільйонерів. І коли вперше на третьому курсі на довгий термін поїхала самостійно за кордон по стипендії на семестр навчання, то мені відкрилися очі, що це звичайні продукти харчування для звичайних людей. А ми так харчувалися, що моя мама потрапила від виснаження в лікарню з підозрою на лейкемію, бо показники крові не могли покращити жодними ліками. То один лікар прийшов з аналізами і запитав "Ви що, їсте тільки картоплю і чай?" Не хочу більше такого життя і нікому не бажаю.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? написала цілу купу і стерла, jalla, мені здається, що ви несправедливі до своєї мами. вона це робила з любов*ю до вас, можливо, трохи незграбно, не так як вам хотілося, але вона робила це для вас і заради вас. згадалося. Коліжанку моєї сестри мама теж залишила на діда і бабу, але аж ніяк не для того щоб щось покрашити дитині. вона почала жити окремо і влаштовувати власне життя. і навіть тоді коли вона вийшла заміж і в неї народилася дитина, вона свою першу дитину до себе не забрала, та дівчина просто приходила до них в гості, ну часом ночувала. Зараз вона вже виросла. Не знаю як вона почувається і що про то все думає. Але мені зі сторони то так паскудно виглядає.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? Згодна. Але ця мінімальність повинна визначатися здоровим глуздом, а не модою.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? згідна з Укою. звісно, що плисти проти течії важко, але МОЖЛИВО! я в свій час теж потрапила в "сприятливе" середовище, де знайшла однодумців та людей, які слугували авторитетом (це була молодіжна органзація "Українська молодь Христові", яка суттєво вплинула на подальші рішення в моєму житті). я змогла протистояти! можливо і не була "законодавцем моди", але принаймі не піддавалась (простий, банальний приклад - після школи дівчата бігли в курилку і палили цигарки, я могла їх спокійно почекати і не піддалася жодного разу на вмовляння спробувати).
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? а я щось в тому сумніваюся, невже не було няньок, прачок, прибиральниць, кухарок і т.д. чи тоді вони вже жінками не рахувалися? ті, які були з багатих сімей, може і не працювали, а от бідніші, думаю, мусіли.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? оскільки не так і багато могли собі такі послуги дозволяти моя прабабця була Їмостю і мала 6 дітей. Мала хатню помічницю. Жінка з ними жили і не мала сім'ї. Моя мама її пам'ятає, але не як прислугу зовсім. Насправді, тільки справжні пани могли мати "прислугу", тому Оксана написала, що були працюючі жінки, але рідко
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? це ми про 1940 -ві говоримо? ---------- Додано в 13:51 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ---------- тобто ви хочете сказати що працювали тільки жінки яких наймали на роботу пани? тим більше у 40 - ві роки? ну у 1840 - ві, ще можу повірити, але за радянської влади - ніколи. Тато моєї бабці був священником і у них теж була "прислуга" не впевнена що була нянька, просто не пам*ятаю, але жінка яка допомагала по господарству була точно. і їй платили за то гроші. Але десь у ті роки про які йде мова, моя бабця і її сестри закінчили медінститут (Львівський) і пішли працювати. Працювала і моя друга бабця, яка школу закінчувала вже у Львові, далі інститут, далі робота. (це теж десь 40-50 рр) І це при тому, що вона була з родини так званих куркулів, і її дід мав наймитів. Так що бачите, обидві мої бабусі були із сімей, де було прийнято жінкам вести домашнє господарство, і бути берегинею сім*ї. але тим не менше вони працювали, як і багато інших жінок, і вже в ті часи "непрацюючі жінки" були скоріше винятком ніж правилом.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? Ну от звідки такі матеріялістичні погляди на життя? І що значить "купити все"? Я прямо своєму Даркові кажу, що ми щось не можемо купити, бо в нас на це нема грошей. Він питав мене: "мама, ми бідні". Відповідаю, що "ми можемо купити те, що потрібне, а не те, що хочеться, то ми бідні?" Каже, що "так". Ну, то я тоді підтверджую, що раз він так вважає, то так і є. І ніц, живе дитина з тим і вчиться свої забаганки трохи присмиряти, бо він би півмагазину скупив, якби міг. Якраз вчора розмовляла з двома жінками, котрі покинули чудові кар'єри (одна в банку працювала, друга - в уряді) й казали, що могли зараз уже бути на пенсії з чудовими умовами проживання, але вони обидві присвятили себе дітям і ті роботи покинули. І кожна сказала, що зовсім не шкодують, що так зробили й щасливі, що їхні діти мали маму. Більше того, діти мають відразу до пустопорожніх багатеньких дітей, котрі лише й уміють говорити, що про лашки, брязкальця та інші витребеньки, бо розуміють, що світ не зійшовся на тих речах, а життя має набагато глибший сенс і мету. Мені би це не було приємно. Розумію, що у вас іншого виходу нема, як і в мене. Але мені серце крається, коли я бачу, що дитині без мене погано. І якщо дитина так проситься до "мамочки", то це сигнал, що щось не так...
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? В чому саме я не справедлива? Конкретизуйте будьласка. В тому що я написла що я б так не зробила? Але це правда. У мене нещодавно була дуже хороша можливість гарно підзаробити, робота по спеціальності, але включала в себе відрядження. І шо я зробила? Відмовилась. Це звичайно моя особиста справа, хоч мене з родичів ніхто не розумів, відрядження мали бути короткі на добу-дві, не більше. Але я знала, що замість того щоб працювати я буду сидіти в цей час і гризти нігті, думаючи як там моя дитина і неймовірно скучати за ним.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? Так не радянський союз вже ніби. Можна й індивідуумів виховувати, а не сіру масу...
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? померла у 70х роках минулого століття так, про 40-ві. статусні партійні діячі 50-60-х років теж мали хатніх робітниць Жінки працювали і в шпиталях, чого ж не працювали. Але більшість жінок виховували дітей вдома. І не працювали.
Відповідь: Дитина для працюючої мами: аксесуар чи "цілий світ"? jalla, не ображайтеся, будь ласка, я ж не зі зла. І несправедливі ви не тому, що ви б так не змогли, а тому що кажете, що мама вам практично нічого не дала, а має тільки малосімейку (хоча колись вона буде вашою). і те що ви зараз у Львові, теж заслуга вашої мами, і те що у вас зараз можливості значно більші ніж би були, якби ви зараз жили на тому хуторі про який писали.