Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Наш синочок десь з 5 місяців привчив нас до приблизного графіку його сну. тобто просинається зранку він плюс-мінус в однаковий час (десь в 10:00), потім 1.5-2.5 годинки активності, після чого знову сон 1-2год (десь до 14:00). потім через 3-4 год. знову спатки на 1-1.5 год (то виходить вже 19:00-20:00),далі ми знову бавимося десь так до 23:00, купаємося і спатки вже до ранку. Багато хто дивується,що ми його так пізно кладемо на нічний сон, але то він нас так навчив ше з перших днів... Щодо годування,то обмежень нема жодних! гамаємо цицю при першій ліпшій нагоді... вночі колись не гамав зовсім (мабуть наїдався за день...) тепер раз або два (як коли) просинається вночі, нерозкриваючи оченят гамає і далі спатки...
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти А в нас з режимом проблема ну нiяк нам не получаеться встановити цей режим , а з ъдою я взагалi незнаю що робити iнколи раз в день агамаемо бо решта годувань вiдмовляемось i смокчемо тiльки груди, а часом гамае все i +груди, а зi спанням теж коли хочу сплю, а коли хочу торчу. Чимось я заздрю нашiй сусiдцi мала маэ 2 роки навiть какае в один i той самий час i гамае ы все робить як годинник, в 22.00 выдбый.
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Я ніколи не звертала увагу скільки часу дитина спить чи бавиться в день. Може лежати в люльці на кухні і бавитись собі, а я готую і щось їй розказую. І так в будь-який момент може заснути десь хвилин на 20-40. Тоді проснеться і вже або на ручки або гамати. В мене основний показник режиму - це годування. Тут у нас чітко. До чого веду: мене почали запевняти, що в мене ніякого режиму не має. Що це моє погодинне годування це казочки!!! І я взагалі безвідповідальна, бо не знаю скільки годин на добу дитина спить, а моє - приблизно, то ніц не варте. Ну це все мене страшенно обурило, але наштовхнуло на роздуми. І от результат: режим встановлюють або дуже організовані мами в яких ну просто все їхнє життя росписано було і є по годинах, або ті, які не можуть бути в "повноцінній" відпустці до 3-х років (робота, навчання), а є ще одні, які роблять режим через певні проблеми із здоров'ям дитини. Напевно я віднесу себе до останніх. Мали проблеми з потрібними і не потрібними бактеріями, як наслідок - приймали ліки. Найкраще ліки засвоюються коли приймаєш їх через одинаковий проміжок часу, деякі треба приймати за певний час до їди або після. От вам і хоч не хоч буде режим з харчуванням. Здоров'я дитини все ж таки. + Моя робила за велику перерву між годуванням в ночі - підкоректували. От вам і буде ідеальний режим щодо харчування. Головне не нарушати основний ритм дитини, нам легко вдалося підлаштуватися. Ну а зі сном - не звертала уваги, бо сама засипала - без плачу і колисань. І на години годування завжди просипалась сама. От і будь мудрий!
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Вважаю, що потрібно пристосовуватись до дитини, одній через 3-4 нормально, а другій черег 2,5 год наступае.Ну не мучати же дитину .
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти В мене дві дочки.Ходять вже в садочок.Старша вже як рік,а молодша тільки пішла цього року.Режим виробила від разу як почався садок.21 година це закон.Хіба тільки в п'ятницю і суботу кладу о 22 годині.Я вважаю,що режим обов'язковий,бо зранку дитину просто неможливо підняти з ліжка,коли вона лягає пізно,перевірено(хоча діти різні).Є режим і діти встають самі зранку.
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Хочемо і ми поділитись досвідом. Коли наш синочок ще чекав на своє народження і ми разом з ним, то був час думати як все буде. Будемо їсти коли хочемо, спати і бавитись так само коли заманеться... Але життя чомусь завжди заставляє переосмислити все. Спочатку 1 місяць я дісно давала гарбузику цицю як тільки хотілось, вимоталась при цьому неймовірно, тому нерви, втома, дратівливість -словом весь букет і я відчувала себе найгіршою мамою в світі. І тут я зрозуміла, що я "ЗА РЕЖИМ". Правда ми не стали робити перерви між годуваннями в 3 год, а обмежились 2-ма год (ну звичайно +/-, не без того). Нам тепер вже 8,5 міс і я зовсім не шкодую про цей крок оскільки дитина звикає до всього і розуміє маму краще, а мама краще розуміє дитину. А 100% режиму все одно ніхто не доб"ється, бо ми і наші діточки не роботи, і кожен натупний день завжди інший, хіба що трошки схожий по повторюваності дій. І тепер я знаю я мама хороша!!!!
Відповідь: Режим для немовлят: за і проти Так хочеться більш комфортно організувати режим дня, зробити це так, щоб і мамі було зручно й дитинка була задоволена, але на жаль не завжди все складається так як захотілося, що до сну, то моя донечка спить стабільно, 2 рази вдень по 2-3 години + цілу ніч з 23 до 9, а от з їжею бувають нюанси, то за 3 години не зголодніє, то вже через 2 проситься...Але загалом я певно ЗА, за режим))