Відповідь: Юридичні квартирні питання Ми виписали його, а потім приватизували квартиру. Вона належить мені, мамі і брату. І ще прописаний мій син. А кредити тато має як юридична особа. В заставу давались нежитлові приміщення, обладнання. Принаймі я так знаю.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Значить в першу чергу на майно юридичної особи буде накладатись арешт ( якщо він буде). Залежно від форми власності цієї юр.особи, можливо і на якусь частку чи на всю власність батька (якщо він на керівній посаді чи власник) Але оскільки квартира приватизована лише на вас, маму і брата, а батько ніяких майнових прав на неї не має, то чому на вашу квартиру має накладатись арешт? Може я щось пропустила, нехай мене юристи поправлять. Але на мою думку вам немає чого переживати за свою квартиру.
Відповідь: Юридичні квартирні питання В нашій державі можливо все. А взагалі питання виникло бо довідку в нас просили зі словами "розумієте, бо суд виніс рішення і щоб у вас не виникло проблем то маєм показати пдітвердження, що батько у вас не прописаний" і т.п. Просто мама вся знервована і мені її шкода. Того й тут перепиталась.
Відповідь: Юридичні квартирні питання На квартиру арешт не буде накладано, якщо будуть якісь офіційні документи із виконавчої служби, просто показуєте їм Свідоцтво про право власності на квартиру або витяг з БТІ де записані власники квартири і все, можите не переживати. Прописка взагалі ніякого значення не має, при накладенні арешту береться до уваги тільки право власності на квартиру.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Підкажіть, будь-ласка... Я живу на останньому поверсі 9-поверхівки. Чи можна, а точніше, чи реально приватизувати горище (не все, а тільки по площі моєї квартири)? Дякую.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Необхідна згода УСІХ мешканців будинку, оскільки горище є місцем загального користування всіх мешканців. Є ще варіант визнати горище аварійним, тоді на реконструкцію горища згоди мешканців не треба, але це малоімовірно у 9-ти поверхівці...
Відповідь: Юридичні квартирні питання мене теж цікавить. Бо часто продають квартиру і зазначають можливість розширення за рахунок горища. А от чи законно це і чи потім ніхто не відбере як ти там вже ремонти зробиш?
Відповідь: Юридичні квартирні питання Аварійним горище точно не може бути, бо це новобудова. Зацікавив варіант приватизації горища не з метою "добудови" другого рівня квартири, а тому, що підвалів в нашому будинку немає, а в квартирі все тримати неможливо. Сусіди по площадці вже давно "загородили свою територію", але не приватизовували. А я би хотіла зробити це законно. Натрапила на таке zaxid.net/home/showSingleNews.do?u_lvovi_pidvali_i_gorishha_mozhna_privatizuvati_bez_zgodi_susidiv__deputat&objectId=1108606 от і зацікавилась.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Для такої можливості має бути Розпорядження районної адміністрації про переобладняння горища під мансардне приміщення. Якщо це переобладнання здійснюється через аварійність дажу - то має бути ще й висновок міжвідомчої комісії про визнання дажу аварійним, тоді непотрібно згоди сусідів. Ця ухвала, на яку посилаються в статті (Стаття ще 2010 року) скасована ще 27.01.2011 року ухвалою №132, оскільки вона оскаржена прокуратурою. Відповідно до ст. 10 ЗУ "Про приватизацію Держ. житлового фонду" - Власники квартир багатоквартирних будинків та житлових приміщень у гуртожитку є співвласниками допоміжних приміщень у будинку - горищ, підвалів та ін. Цій статті дане офіційне тлумачення Рішенням Конституційного Суду від 02.03.2004 року № 4-рп/2004 відповідно до якого необхідно згоду усіх мешканців. 1.3.Рішення КСУ - Питання щодо згоди співвласників допоміжних приміщень на надбудову поверхів, улаштування мансард у багатоквартирних будинках, на вчинення інших дій стосовно допоміжних приміщень (оренда тощо) вирішується відповідно до законів України, які визначають правовий режим власності. Згідно ст. 368 Цивільного кодексу України спільна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності є спільною сумісною власністю. Ст. 369 Цивільного кодексу України співвласники майна, що є у спільній сумісній власності, володіють і користуються ним спільно, якщо інше не встановлено домовленістю між ними. Розпорядження майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників. Ст. 382 Цивільного кодексу України власникам квартири у дво- або багатоквартирному житловому будинку на праві спільної сумісної власності належать приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку
Відповідь: Юридичні квартирні питання Дякую Вам за роз'яснення. В нас горище поділене по під'їздах (а точніше кусками по площі 2-ох суміжних квартир). В такому випадку можна обмежитись згодою мешканців одного під'їзду, які проживають по моєму стояку і по суміжному? Чи всерівно потрібно згода усіх мешканців будинку (вони ж не мають доступу до тої частини горища)?
Відповідь: Юридичні квартирні питання Треба дивитись по плану будинку, конкретніше Вам скажуть в Районній адміністрації при подачі звернення.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Скажіть, будь-ласка, при продажі квартири до 3 -х років чи є обов"язковою експертна оцінка чи достатньо оцінки БТІ ? Допоможіть розібратися.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Тепер ця оцінка потрібна обов"язково, неважливо скільки років. Тільки оцінки БТІ при продажі недостатньо. Це на дарування потрібно тільки оцінку БТІ, а на продаж ні.
Відповідь: Юридичні квартирні питання А в під’їзді приблизно 36 квартир. Тому Вам належить 1/36 частина горища, що знаходиться над квартирами Вашого підїзду. І згоду потрібно брати у ВСІХ, або займайте 1/36.
Відповідь: Юридичні квартирні питання ПОТРІБНА ВАША ПОРАДА-Я ПРОПИСАНА У КВАРТИРІ ДЕ Є МОЯ ЧАСТКА,ОКРІМ МЕНЕ ПРОПИСАНО ЩЕ СЕСТРА І БАБУСЯ,ЯКІ ТЕЖ МАЮТЬ ЧАСТИНИ,І ТЕПЕР Я ПОДАЛА ДО СУДУ НА РОЗДІЛЕННЯ МАЙНА(В ПРОЦЕСІ),БО БАБУСЯ НЕ ХОЧЕ НІ ПРОДАВАТИ,НІ ВИПИСУВАТИСЯ,ЯКА ЙМОВІРНІСТЬ ТОГО ЩО СУД ЩОСЬ ДАСТЬ?В КВАРТИРІ ПРОПИСАНА МАЛА ДИТИНА АЛЕ ВОНА БЕЗ ЧАСТКИ,СЕСТРА НЕ ПРОТИ РОЗДІЛЕННЯ,ЦЕ Є КОМУНАЛЬНА ДВОХ КІМНАТНА КВАРТИРА,МИ ДУМАЛИ,ЩО БАБУСЯ ВИПИШЕТЬСЯ І МИ РОЗДІЛЕМО КІМНАТИ І ВОНА ЖИТИМЕ У СВОЇЙ А СВОЮ Я ПРОДАМ АЛЕ БАБУСЯ НЕ ХОЧЕ(ВОНА ЖИВЕ ВЖЕ 10 РОКІВ У СЕЛІ).
Відповідь: Юридичні квартирні питання Ви подали позовну заяву про виділення частки? ---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:06 ---------- Якщо так і все гаразд з документами, то суд виділить вашу частку і ви зможете її продати. Але як видно з практики, дуже рідко хтось купить одну кімнату у двох кімнатній квартирі....
Відповідь: Юридичні квартирні питання ТАК,ПОСЛАЛИ!!!Я ОТ СОБІ ДУМАЮ,ЯКЩО ПОТРІБНО БУДЕ БАБУСІ І СЕСТРІ ВИПЛАЧУВАТИ МЕНІ ТУ ЧАСТКУ А ВОНИ НЕМАТИМУТЬ ЗМОГИ,ТО ЩО ЦЕ ТОДІ БУДЕ? АЛЕ ЯКЩО ТРОЄ МАЮТЬ ЧАСТКИ У ДВОХ КІМНАТНІ КВАРТИРІ ТО ЯК ТО ТУ ЧАСТКУ ВИДІЛЯТЬ?ЦЕ Є КОМУНАЛКА,КОЛИСЬ ТО БУЛО ДВІ ОДНОКІМНАТНІ КВАРТИРИ А З ЧАСОМ ЇХ ОБЄДНАЛИ БО ОДНА РОДИНА ЖИЛА.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Немає значення, що було раніше. Зараз ця квартира приватизована? Як вона проходить по документах як дві квартири чи одна? Для розділення квартири на два окремі номери є ряд вимог і потрібна згода усіх співвласників. Якщо немає згоди, то вирішувати доведеться в судовому порядку.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Немає значення, що було раніше. Зараз ця квартира приватизована? Як вона проходить по документах як дві квартири чи одна? Для розділення квартири на два окремі номери є ряд вимог і потрібна згода усіх співвласників. Якщо немає згоди, то вирішувати доведеться в судовому порядку. __________________ Доброго дня!так,квартира приватизована,документи існують як на одну(хоча при бажані їх можна розєднати так нам говорили в місцеві владі).Просто як то суд ділитиме якщо троє осіб має частки а кімнат всього дві?