Обговорюємо пологи

Discussion in 'Пузата хата' started by guculyanka, Nov 28, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Мою подругу колись в маршрутці штовхнули сильно, і вона вдарилася животом об сидіння, термін був здається 33-34 тижні, точно не скажу. Наслідок - відшарування, кровотеча, але відкапали, слава Богу. Тільки майже до пологів була в лікарні.
     
  2. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    моя знайома мала відшарування, бо на 34 тижні вирішила підняти 10 кг виварку, нащастя її вчасно привезли в пологовий і вдалося врятувати і її і її синочка.
     
  3. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Вчора ввечері родила моя подруга. Намучилась сильно. Довго ми з нею не говорили, бо ще сильно замучена. Але сказала, що як народилася голова, а потім дитина плечиками застряла, то лікарі тиснули на живіт, щоб витиснути дитину, бо вона сама не могла дитину дородити.
    Знаючи, що заборонено витискати дитину, мене тепер цікавить: чи правильно лікарі вчинили і чи є інші методи вирішення такої проблеми? Що роблять, коли дитина "застрягає" на півдорозі?
    P.S. дівчинка родилась досить велика - 56 см. і майже 4 кг., а коліжанка сама по собі невелика ростом і до вагітності важила 50 кг.
     
  4. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Коли я домовлялась з лікарем про свої другі пологи (минулого літа), то він казав , що тепер не витискають ліктями :girl_devil: , а тягнуть щипцями:khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:. От і тішся , що з тих процедур може бути ліпшим :suicide:
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    скрізь заборонено, і скрізь витискають. Се ля ві.
     
  6. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    От дісталося бідному, з бодуна і на пологи... :wacko1:
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    ну до чого тут 50 кг і велика дитина? Яка разниця, скільки важить мати. Для "проходження" дитини важливі лише розміри тазу... і нормальна родова діяльність
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    мала нагоду бачити тих дітей, котрих тягнули щипцями. Не дай Бог нікому!
    видавлювання теж не є добрим, але напевно таки кращий варіант, не знаю...

    у них же кістки черепа не скріплені, м"які, а їх тими щипцями деформують, перетискають різні важливі нервові закінчення... бррр
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    чоловіка сестру тягнули, то щось перетиснули в районі носика вона все життя мала ппроблеми з диханням, а у 24 роки почала задихатися, то зробили серйозну операцію
    а нас із сестрою витискали, то слава Богу нічого і теж думаю краще то..
    але найкраще ні то, ні друге...
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    але ж ще до пологів видно, якщо анатомічно таз дуже вузький і є ймовірність того що дитина не проходитиме, то вже кращє кесарити.
    Інша справа - фіз.підготовка жінки. Бо особисто знаю декількох в яких з розмірами тазових кісток все в порядку, а сили витиснути дитину не було. Чому- для мене загадка, невже так важко напрягтись і витужити. Чи то фізично жінки слабкі просто.
     
  11. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Думаю, багато жінок неправильно тужаться. Замість напружувати живіт і виштовхувати дитину, напрягають обличчя і мають потім полопані судини. Не раз таке чула.
     
  12. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Так і є, в "Нанашко" на курсах нам про це розповідали і вчили правильно тужитись.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    ось що знайшла: "эта процедура применяется исключительно в случае серьезных трудностей естественного прохождения ребенка или необходимости скорейшего завершения процесса родов и невозможности использовать другие методы родовспоможения. Однако головка младенца должна соответствовать средним размерам головки доношенного плода. Акушеры формулируют это условие несколько иначе: она не должна быть слишком велика или слишком мала. Это связано с размерами щипцов, которые рассчитаны для средних размеров головки доношенного плода. Применение акушерских щипцов без учета этого условия может повлечь за собой слишком большие травмы для малыша и мамы.

    Весьма опасным инструментом щипцы становятся и при узком тазе, поэтому их применение противопоказано. Операция наложения акушерских щипцов проводится только при наличии всех перечисленных условий."
    Показаний к проведению этой процедуры несколько. Во-первых, состояние здоровья роженицы, которое требует максимального укорочения периода изгнания плода, исключения потуг и напряжения роженицы: болезни сердечно-сосудистой и бронхо-легочной систем, почек, сердечная недостаточность, очень тяжелый поздний токсикоз. Во-вторых, акушерские щипцы накладываются при слабых потугах или слабости родовой деятельности. В этом случае головка плода стоит в одной плоскости таза свыше 2 часов, что может привести к чрезмерному утомлению роженицы и очень серьезным акушерским осложнений. Во втором периоде родов головка плода проходит через достаточно узкое костное кольцо — полость малого таза. Затруднение продвижения головки плода чревато неприятными последствиями и для ребенка, и для матери: кости таза сдавливают головку плода, кости черепа, в свою очередь, давят на мягкие ткани родовых путей женщины, что приводит к различным травмам. Поэтому, если медикаментозные средства, например, внутривенное введение окситоцина, заставляющее матку сокращаться, не помогают рождению ребенка, приходится прибегать к помощи щипцов. В-третьих, кровотечение во втором периоде родов, обусловленное преждевременной отслойкой нормально расположенной плаценты, разрывом сосудов пуповины при их оболочечном прикреплении. В-четвертых, при острой внутриутробной гипоксии (кислородном голодании) плода, когда затягивание родов неминуемо приведет к гибели ребенка и счет идет буквально на минуты (при короткой пуповине, ее обвитии вокруг шеи ребенка).

    але ж не завжди э можливість виміряти об єм голівки плода до пологів. У мене був завужений таз 1 ступеню, дитина займала положення, коли не можливо було визначити розміри плоду, народився з максимальним об ємом голівки. Правда. мені не застосовували ні епізоо, ні витискань ( дякуючи акушерці)
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    нє, то щось не з силою, а з гормонами і рефлексами. Може, перестимулювали перший період пологів...
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Не обов'язково. Вагітні не завжди приділяють необхідну увагу своєму фізичному стану, обмежуючи підготовку до пологів шопінгом/сидінгом/лежінгом . І в момент, коли треба працювати, лежать пластом, надувають щоки.
     
  16. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    не кидайте камінням але з боку нажаль ще не рожавшої це чоловіче (теж ніколи не рожавшого) ствердження видається правдивим.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    напрвду так і є. Бо багато вагітних, як тільки бачать дві смужки на тесті, звільняються з роботи ( або втікають на "стабільний" лікарняний) і далі- все по сценарію- "бережуться" вдома біля моніторів та холодильників. А коли ще й мами та свекрухи долучаються з їх порадами:" сама з хати не виходь- бо мало чого", "їж зараз все, бо потім не можна буде"... То чого дивуватися, коли в пологовий приходить жіночка з +20 кг ваги і теоретичними знаннями "як дихати" і "що сказати лікарю". А фізична підготовка- на жаль... А пологи- це в першу чергу велика праця, до якої треба готуватися. І не лише теоретично.
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Ну, це ще не показник.
    Я також в перший раз прийшла в пологовий з +20 кг ваги, і всі навики правильного дихання і т.д. знала лише теоретично. Да і спортом загалом ніколи особливо не займалась. Та й всю вагітність була сидяча робота в офісі.
    Але при цьому малу витужила за пару потуг.
    МОжу сказати що коли були схватки і під капельницею я відчувала лише біль і навіть мови не було якось там йти назустріч схватці, розслабитись, відчути дитину...
    То коли я тужилась, то я прям відчула як можна потужитись в голову, а потім спрямувала це тужіння вниз, я його буквально відчувала, враження було таке що зараз тазові кістки розломить.
    Веду до того що реально відчути куди ти тужишся, я спрімувати це в потрібному напрямку. А не просто як каже Левандівка щоки надути і тиснутись невідомо від чого.
    Звичайно це за виключенням, коли пуповина не дає дитині вийти, чи якісь нюанси незалежні від жінки.
     
  20. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    я старшого годину не могла витужити (витискали) сили не було зовсім...а після пологів все лице і оці були червоні...казали не правильно дихала, а молодшого за першою потугою вийшла голова, а за другою родився повністю...якось спеціально тужитись чи дихати не до того було...тужило, то я тужилася, те саме дихання, як відчувала легше так і дихала, навіть зарас не пригадую як саме...
    Вважаю, шо в перших пологах не правильна була тактика введення пологів першого періоду. В перших пологах як і в других набрала по 25 кг. Вчитись дихати мені зарас звучить трохи смішно, бо та наука ніяк мені не помогла на перших пологах.
     
Thread Status:
Not open for further replies.