Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я би в Америці не хотіла жити. Поїхати туди туристом можна, але жити я би там не хотіла ніколи. І чим довше живу в Канаді, тим більше в цій думці утверджуюся. У Європі теж не у всіх країнах би хотіла жити. Тільки там, де по духу якось найближче. ))
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Мені чомусь здається, що Америка набагато безпечніша країна для життя, ніж Україна. Але мені ще рано казати, бо я тут мало часу. Цікаво почути думку людей, які вже тут довше живуть.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... А мені подобається. Америка є дуже велика і дуже різна. Лос-Анджелес один, а Нью Йорк чи Шикаґо інші. Я он б ні за які гроші не захотіла жити в Шикаґо. А інші живуть і дуже хвалять. Кожному своє. Мені дуже подобається Бостон. Мені не подобаються певні засади яких тут вчать дітей, але вони зараз по цілому світу однакові. І в Канаді в США їх вчать однаково і промивають мізґи однаково.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Так, то правда. Але як в Канаді, так і в США є такі оази, як приватні католицькі школи. Правда, не всі можуть собі дозволити дати туди дітей. На жаль.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... про дух... Лiлю а в якому мiсцi Европа вам близькiша. Мазератi, ви гарно розказуэте... ну як свiжоприiхавший украiнець ))) цiкаво. Марусю... от ви описуэте Америку ... те саме можу сказати про Украiну i про багато краiн. не в кожному регiонi , областi хочеться жити...навiть питання звички. я от непереношу метро... мiста де э метро для мене не комфортнi. загалом люблю маленькi краiни.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Не знаю, як в Канаді, а в Америці квартири здаються в оренду без меблів, тому Ікея такий популярний маркет. Порівняно недорого і в одному місці можна купити все. ---------- Додано в 03:50 ---------- Попередній допис був написаний в 03:49 ---------- дякую, Zetta ---------- Додано в 03:55 ---------- Попередній допис був написаний в 03:50 ---------- в нас вихідці з Росії, України стараються дати дитину в школу, де більший відсоток азіатів і менше латиноамериканців. Такі школи мають вищий рейтинг, бо азіати вважаються розумнішими і більш здібними в науці. А чому у вас не всі можуть собі дозволити дати дитину в католицьку школу, вони що, платні???
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Платні, подружки дочка в такій вчиться, 500$ на місяць, а з девятого класу 700$.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... У нас в Оттаві є дуже файний сайт, де можна купити користувані речі за третину ціни. Ікея в нашому селі була, але чомусь вирішили побудувати гігантську власне. У Торонті таке щось мало би більше сенсу, як на мене. Я Німеччину люблю, Бельгію. І маленькі міста. У приватну католицьку школу. Загалом канадські католицькі школи державні й це не дуже добре. Краще, ніж публічні, але теж є мінуси. У Штатах католицькі всі платні.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... :eek:я в шоці...ніколи б не подумала, що церква може гроші брати з дітей, при тому, що навчання в звичайних школах безкоштовне...
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... А до чого тут Церква? Школи ж приватні. Це не школи при церквах. Вони на самоутриманні, тому й беруть оплату. Адже їм треба платити своїм вчителям, забезпечувати матеріялами тощо. А де брати на це кошти? Від держави не беруть принципово, бо не хочуть державу слухати, а бути самі собі керівниками. До католицьких шкіл навіть мусульмани та буддисти своїх дітей дають, бо знають, чого шукають, і знають, за що платитимуть. Знають, що там не буде наркотиків, не буде ножів, не будуть діти курити кілька кроків від школи, буде дисципліна й хороший рівень навчання. У нас знайомий є директором такої школи, то завжди каже, що дуже зле, що в Канаді католицькі церкви віддали під владу держави, бо це їх зруйнувало.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... дівчинка дуже добре вчиться і коли сталось так що вони незмогли стільки плати, то їм сказали платити тільки250$ майже всі поїздки безплатні і дитина ще собі підзаробляє в церкві
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Американці! завтра не буду мати часу на інтернет, такщо Happy thanksgiving day!
Ні Лілю в США саме школи при церквах. Вони не відокремлені а належать до якоїсь парафії і діацезії. Коли мої діти ходили до школи то ми платили 350 за дитину на місяць. Потім це значно подорожчало і нас то мало коштувати 15 тисяч на рік. Мені дуже подобалось в католицькій школі, що вони кожної п’ятниці ходили на ранню Службу, в п’ятницю в школі ніколи не подавали тобі м’ясних страв, кожен день вчителька з дітьми мала пів години на молитву. В школі був директор але школу пильнував парохіяльний священник. Все було через нього. І він звітував в діацезію. А потім діацезія сказала що не буде більше давати грошей і сказала зробити школу платною для всіх однаково. Спочатку було так що платили тільки не парафіяни, але парафіяни не давали свою квоту, отже школа почала ставати збитковою. Он якби всі були чесні, то мої діти б могли і надалі ходити туди. Там було тепло і затишно, а в державній надто галасливо. Просто приватні школи це інша пара ґальош, яка не існує в нашому штаті але присутня в штаті Луізіяна. Всі дуже хвалять цей тип навчання - приватне, тому що це створює конкуренцію і діти вже не мусять всі бути витягнені за вуха хочеш чи не хочеш, а дітей це заставляє вчитись. Суть в тому що в Луізіяні інших шкіл просто нема, тому що всі державні Катріною змило. Я звичайно ніц не хочу аби сталось в нашому штаті, але он якби трохи змило тих юнійних мудрагелів трохи, той школа була б інакша. Ну то я так зрозуміла що його не варто описувати. Питання знято з порядку денного.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... нє, просто не залежно від того велика країна чи мала в кожному куточку вона різна, а от про Америку складається враження шо кожен штат то як окрема країна. Цікаво які штати як характеризуються в народі..?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Воно так і є, в принципі. Кожен штат має своє ім’я офіційно, тому не дуже класифікуються в народі якось інакше. Он для прикладу - Нью Йорк імперський штат, і символ штату яблуко. Але це не тому що вони такі імеріалісти і хочуть захопити інші країни. Штат Флорида відомий як штат помаранча, бо там ДУЖЕ багато плантацій на яких вирощують помаранчі. Штат Пенсильванія називається штатом свободи, бо саме в Філадельфії була підписана декларація про незалежність. Штат Мішіґан називається моторним штатом, бо там була зосереджена колись вся машинобудівна мануфактура. Штат Нью Джерзі вважається садовим штатом, бо дуже багато лісів і довкола болота. Штат Огайо вважається штатом бараболі, бо там вирощується бульба. Штат Міннесота вважається штатом кукурудзи, бо там вирощують кукурудзу. Решту зараз не пригадую. Але кожен штат має свої закони. Існують загально-державні, але є багато штатових які різняться від штату до штату. Тобто всі повинні виконувати конситуцію але є ще певні закони, наприклад, щодо розлучень. То вони різні в кожному штаті.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... і як штат пенсіонерів, тому що пенсіонери зі всієї Америки купують собі будиночки чи квартири і переживають зиму там, а на літо повертаються в свої штати. ---------- Додано в 08:08 ---------- Попередній допис був написаний в 08:03 ---------- і після цієї пари гальош віддати дитину до державної школи щоб дитина навчилась спілкуванню і виживанню в справжньому середовищі, тому що в таких школах діти знаходяться як в "тепличних умовах".
Ясно, нам наш знайомий пояснював, що є і такі, і такі. Він зі штату Іліной. Відповідно, якщо вони коштів не отримують ніяких, то мусять самі урядувати. Є звичайно, збірки, але там хіба на матеріяли для школи назбираєш, а не на зарплати для вчителів. Щось я так і не навчилася говорити не про цілу Америку, а про конкретні штати, хоча добре знаю, що Щиро кажучи, я би ніколи такого не робила. Не бачу нічого поганого в "тепличних умовах". І не бачу потреби, аби діти "вчилися життя". Підростуть, то й навчаться. Дати мають лишатися дітьми. Так що я максимально за "тепличні умови", тому що тоді фундамент закладається чіткий і важче таку людину потім звести з правильного шляху. Ну, така моя думка. Такий був у мене з братом досвід і я бачу в тому лише позитив.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... так, це точно так як є. Школи не отримують датацій від держави і є на самоврядуванні. Шкода, що зараз не маю часу щоб написати розгорнутіше свою думку, бо окрім того, що печу пиріг то щей зараз маю їхати в гості. А тут щей сестра знову в лікарню попала. Одним словом все на ходу, як і завжди. Як приїду після обжираловки, тоді вже детальніше напишу як є у нашім штаті з приватною школою.