Школа: влаштування і наука

Discussion in 'Діти-квіти' started by dArt, Aug 2, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Я думала, що в цьому "загвоздка" :)
    Princess,
     
  2. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука


    найімовірніше саме так. хоча я подивилась наш розклад - 29 уроків у 6-класників. натомість старші "використовують" оці додаткові години по максимуму (і між іншим, цей документ власне лише 5-9 класів стосується, 10-11 мають інші навчальні плани)
     
  3. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Я так само так думаю. В наших першокласників в день по 5 уроків(один 4) без фізкультури 21год(з фі-рою 24) і 3 год англійської в тиждень, тому думаю в 6 класі в нас так само буде далеко не 3 години іноземної в тиждень, бо з 5 класу так само друга іноземна ще.
    Згадуючи свої шкільні роки: в мене в 10-11 класі було 11 уроків іноземної на тижень(мова, література, тех.переклад) по 7 уроків кожен день включно з робочою суботою(5 уроків). Думаю це проблема всіх спецшкіл.

    ---------- Додано в 20:00 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

    А в нас накінець то почали давати більш-менш нормальні гарячі сніданки :)
    А сьогодні мав бути гурток, тому лишила малу на продовжену (до 15год) і вона ходила обідати(обід 8 грн), то дуже задоволена обідом. давали перше якесь смачне(яке саме так і не добилася :)) та макарони з куркою та салатом і чай. Каже смачно і багато :)
     
  4. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дівчата можливо хтось поділиться враженнями від гімназії "Євшан" та "Фізико - математичного ліцею від універу Франка".
    Дякую.
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    я закінчувала перший набір, зараз вже вчаться діти моїх друзів. Це, фактично, найсильніша природнича (напрямки фіз-мат і хіміко-біологічний) школа в регіоні і одна з найсильніших в Україні. Але навантаження там дуже сильні, ще й по суботах вчаться.
     
  6. Tratata

    Tratata Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Скажіть, будь ласка, чи є в вашій школі група подовженого дня? Дякую:)
     
  7. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Так, є :)
    Здається до 17,30 чи 18 год. На 50 першокласників 30 місць.
    Я просто малу залишаю, коли гуртки (наразі 3 рази в тиждень). Зразу після занять обід(13,45-14) а потім гуртки (від 14 год, в нас один на 14, другий на 15,30)
     
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    А я вчилась у 79 школі, ще коли вона не була Євшаном, також сильна школа (по математиці), правда слабша від фіз-мат. ліцею. Якщо у вас дитина любить математику-фізику і їй це легко дається, то однозначно краще фізмат ліцею у Львові нічого нема, там і вчителі всі хороші, і класи якось завжди дружні, і директор нормальний. Але дійсно навантаження велике, бо вчаться найкращі діти з області (там при вступі йде відбір по тестах, тому будь-кого не приймають), можете, якщо думає ще, прийти на їхні олімпіади Кенгуру вроді-би називається і випробувати свій рівень. Євшан дає менше навантаження, але також хороша математична школа, якщо фізмат ліцей затяжко, то йдіть у Євшан (правда там також тести при вступі). І ще - Євшан з 5 класу, а фізмат ліцей вродіби з 8 класу. Не знаю, як зараз, але коли я вчилась, то у нас було по 2 математики кожен день, плюс дві інформатики на тиждень, плюс дві обчислювальні математики на тиждень (це 11 клас). Тому хоч-не-хоч, але математику після закінчення будеш знати
     
    Last edited: Sep 21, 2011
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    а наша вчителька повернулась на Амвеї... хіба про нього їй і цікаво говорити..
     
  10. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Мами-першокласників, а у всіх школах вчителі просять купувати оксфордські підручники для англійської мови? Комплект коштує 200грн. Школа не спеціалізована. Урок англійської мови 1 раз на тиждень.
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    У нас тільки один клас купував (але англійська у нас тричі на тиджень), інші класи здається взагалі англійської не мають. Але ціни на ті підручники у всіх школах різні (хто вчить англійську із знайомих всі за тими книжками займаються), дехто платив 130 грн а дехто і 200 :)
     
  12. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Невже може бути така різниця у ціні? Сині книжки "Family and friends" (у комплекті 3 книжки та диск) за таке в нас хочуть 198грн.

    та ніби у всіх зараз з першого класу є англійська.

    А по яким підручникам інші займаються?
    Я правильно розумію, якщо з першого класу починають займатися по оксфордським підручникам, то потім потрібно щороку купувати нові?
    Хтось гарно на цьому заробляє...
     
  13. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ми в першому класі не купляли підручників, а зараз у 2-ому купили книги видавництва "Macmillan", розраховані на 1,5 року. Хоча всі попередні класи купляли оксфордські підручники.
     
  14. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    на Огієнка є спец. магазин з іноземної літератури - там можна дешевше купити

    взагалі ми вчимося тільки по 2- х таких зошитах , третій не потрібен.

    Можливо Ви взнайте спочатку ,що саме потрібно вашій дитині.

    і на мою думку, таке навчання мало що дає, бо розраховане, вже на дітей які вміють говорити по англійськи. а ті зошити, як і вчителі ніц не вчать....
     
  15. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    третій зошит - то алфавіт (вивчення і написання)

    мій малий англійську вчить вже третій рік. Деякі теми ми вже давно пройшли з тієї книжки, але на курсах ми не купуємо підручники - нам ксерять сторінки. А в школі просто всіх підряд примушують купувати ті книжки, не пропонуючи ніякої альтернативи. Та їх і книжками важко назвати - швидше робочі зошити, бо нам старші дітки віддали комплект, але і зошит і книжка повністю списані.
    Частина батьків в класі проти тих книжок, частина - за. Вчителька каже, що вона вже давно ті книжки купила і, щоб батьки віддавали їй ті гроші хоч по частинах.
     
  16. olena

    olena New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    От і мені зовсім не подобаються, мала з тими підручниками зовсім втратила інтерес до вивчення англійської мови, а так їй то подобалось.
    Звичайно то ще і від вчителя залежить, у нас тепер від тандему вчитель-підручник англійська "через нехочу" .
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ми теж купували тільки книжку і робочий зошит, але нам комплект із двох книжок із зошитами (на два роки) коштував 290 грн.

    Ну от, ми тільки другий рік мову вчимо, а з тієї книжки майже все вивчили :). Малий взагалі мені навіть не може сказати що вони там в школі вчать, видно нового слова не вивчив ще жодного :) (бо після приватних занять щебече так, що рота не закриєш :))
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    в агенстві Дячук (на 2му поверсі в будинку книги) ще дешевше, порівнювала за Wellcome. В тому магазині зі знижкою Мовного експресу (УКУ) виходило дорожче, ніж в Дячук без знижки. А якщо брати на клас, то в Дячук зроблять знижку.
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Я там завжди беру(знаю добре власницю)
    А ще є на Пр. Чорновола, перед мостом зліва.
     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    У нас зошити Excellent - також гарні, але користі з них мало. Ну як той першокласник зрозуміє, що там пише у завданні, якщо навіть букв не знає? І для чого їм та транскрипція, для мене також загадка. Пам"ятаю, нам у школі вчителька у першу чергу ставила вимову, пояснювала правила читання, а тоді вже і за слова бралися. Моя мала кожного разу на домашнє переписує по два рядки нових слів - в принципі, я таким самим способом в інституті могла за раз вивчити декілька десятків термінів, але для 7-річної дитини поки що це переписування - як китайська грамота, вона тупо перемальовує.
    Доводиться заставляти її зазубрювати слова (зараз вона пам"ятає ті, які вчили минулого року, а на цьогорічні - просто якась амнезія, кожного дня заставляю повторювати, до того часу, коли вона нарешті за н-ним разом починає через одне згадувати, я починаю тихенько шизіти...). Єдина надія, що наступного року воно їй також випливе з пам"яті.

    До речі, недавно заглянула у зошит з музики, прочитала назву теми і тихо випала в осадок. Увага! Другий клас!!! Тема уроку "Виражально-зображальні можливості композиторів музики і їх зв"язок з життям". Оскільки в адекватності вчительки якось сумніватися не доводиться - цілком нормальна жіночка, діти її дуже люблять, підозрюю, що шкільну програму складають якісь клінічні ідіоти.
     
Thread Status:
Not open for further replies.