Відповідь: Український правопис, або Згадати все Підкажіть, будь ласка, як пишеться слово "дистриб'ютор" (так подає інтернет), але я сумніваюсь: може дистрибютор чи дистрибутор?
Відповідь: Український правопис, або Згадати все Що значить "подає інтернет"? Є словники онлайн, де можна глянути. Цікава річ, що є слова "дистрибути́вний, дистрибути́вність, дистрибу́ція", але чомусь "дистриб'ю́тор". Мені би через "у" виглядало краще та логічніше.
Відповідь: Український правопис, або Згадати все Ну, то словників можна слухати. Хоча мені теж більше подобається "дистрибутор".
Відповідь: Український правопис, або Згадати все Щойно знову сама себе підловила на помилці. Слово "не/зважаючи" як пишеться? Разом, правда? Я ж написала окремо.. По аналогії до "не дивлячись", "не думаючи". Тобто "не" з дієприслівниками. Пишеться окремо. То чому ж тоді "незважаючи"? За яким правилом? Чи то я щось намудрувала?
Відповідь: Український правопис, або Згадати все здається окремо. може то виняток? бо я точно пам’ятаю, що вчили: "незважаючи на..."
Відповідь: Український правопис, або Згадати все Щось я заплуталась. Віддавна знаю, що частини пів-, напів- із загальними назвами пишуться разом. А перевірка правопису Google Chrom мені бере і деякі слова підкреслює, як неправильно написані. Наприклад, півкавуна, півчайника, півпарти.. Зате піваркуша і півгодини - ні. :confused: Надумала я їм (Гууглям) листа писати. Ну але перед цим дай, думаю, перевірю, чи то я щось не плутаю. І ось що знайшла: звідси Це якийсь новий правопис? Український правопис 2007 року пише так: То як же ж правильно?
Відповідь: Український правопис, або Згадати все дівчата, підкажіть, як правильно написати про час? наприклад, "Я снідаю о 8 ранку", "Я обідаю о другій". З тим ясно. а от наприклад: "Я буду занята о (чи об) одинадцятій???"
Відповідь: Український правопис, або Згадати все Об, оскільки слово "одинадцятій" починається з голосної
Відповідь: Український правопис, або Згадати все Досить довгий час писала слово "примаймі" а не "принаймНі", якось звернули увагу, я виправилась, а недавно збили знов з пантелику, сказали, що існують два варіанти, це правда? І ще одне- тільки на Львівщині постійно чую в розмовній мово слово "вистаРчить" Звідки з"явилася та буква Р?
Відповідь: Український правопис, або Згадати все "Біль" якого роду? "Головний біль" весь час бачу. А мені чомусь в голові сидить "головна біль". Або страшна біль, а не страшний.
Відповідь: Український правопис, або Згадати все Чоловічого. Жіночі форми з російської, якщо не помиляюся. Саме там "головная боль". Те саме з тюлем. А в голові воно з ТБ поселяється.
Відповідь: Український правопис, або Згадати все раніше часто бувало, що не могла відразу зорієнтуватися, чоловічий чи жіночий рід того "болю", але точно знала, що НЕ так, як російською. Тому згадувала рядки: Какая боль! Какая боль! Аргентина-Ямайка - 5:0 I все ставало на свої місця
Відповідь: Український правопис, або Згадати все те саме з нежитем. чорним по білому на коробці: від алергічної нежиті то майже в тему "Забилам би!" коли шукала роботу, то все думала - от як би коректором влаштуватися десь туди, але ж то все різні фірми... або: позбавитися... ну не знають східніше Збруча слова "позбутися" чи що???
Відповідь: Український правопис, або Згадати все вже кілька разів в новинах зустрічала відмінювання слів, які раніше не відмінялись. наприклад, членкиня, лікар-офтальмологиня як на мене це "брєд" і у другому випадку мені краще б звучало лікарка офтальмолог це якісь нововведення?
Відповідь: Український правопис, або Згадати все Згідна з Вами. Але правильніше певно буде, все-таки, лікар, хоч і жінка.